Petőfi Népe, 1991. március (46. évfolyam, 51-75. szám)

1991-03-25 / 70. szám

1991. március 25. • PETŐFI NÉPE • II LABDARÚGÁS • LABDARÚGÁS LABDARÚGÁS • LABDARÚGÁS NB II.: Kovács kihúzta a bajaiak méregfogát • Tóth Kóbcrt a kezénél fogva próbálja megakadályozni l’aukot a kapura törésben. (Tóth Sándor felvétele) KECSKEMÉTI SC—BAJAI SK 2—0 (1—0) Kecskemét, Széktói stadion. 2000 néző. Vezette: Kincses (Mes­ter, Pominger). KSC: Erdei — Hofmeister, Bu­kó, Fekete, Kovács, Pauk (Valter a 77. percben), Bállá, Kiss F., Tö­rök, Tóth Cs., Rácz (Balogh a 84. percben). Edző: Pataki Tamás. BSK: Horváth D. — Szűcs. Morvái, Berényi (Gombás a szü­netben), Tóth R., B. Szabó, Eva- nics, Kovács B., Vén, Schneider. Horváth Á. Edző: Kincses Viktor. Sárga lap: Kovács B. a 43. perc­ben. 15. perc: Az első feljegyzésre méltó esemény. Török előre ívelte a labdát, Tóth Csaba lefejelte Be- rényit, belül három kecskeméti várt gólra éhesen. Közülük Bállá kapáslövéssel próbálkozott, de gyatrán találta el a labdát és Hor­váth mosolyogva védett. 19. perc: Törököt fölvágták a kaputól 35 méterre: Bukó futott neki a labdának, ám lövés helyett a mélyről érkező Tóth Csaba elé ívelt. A kecskeméti center sarokkal átvette a labdát, majd nagy hely­zetben mellédurrantott. 23. perc: Schneider első ízben (mint kiderült utoljára) hagyta fa­képnél Kovácsot, a bal szélről be­felé cselezett, a lövésébé belelép­tek. 29. perc: Pauk lefejelte a labdát Bállá elé, aki ballal jó lövést eresz­tett meg vagy tizenöt méterről, Horváth szögletre mentett. 35. perc: Ismét Bállá volt a fő­szereplő. Jól eltalált labdája az elugró Kiss F.-ről pattant az alap­vonalon túlra . .. 37. perc: Hofmeister nagy lövést eresztett meg vagy huszonöt mé­terről, Horváth csak kiütni tudta a labdát. Tóth Csaba érkezett, de Mester partjelző lest jelzett. 40. perc: Török elfutott a bal oldalon, jól adott be, Tóth Csaba menetrendszerűen visszafejelte a labdát és Rácz habozás nélkül a jobb fölső sarokba vágta. 1—0. 49. perc: Török bemutatott egy szép cselt a tizenhatos vonalán, majd egy kanyarintással Kiss Fe­renc fejére varázsolta a labdát, a legjobb helyre: onnan pattant a jobb alsó sarokba. 2—0. 54. perc: Török kapott remek labdát, ám elhamarkodottan csil­lagközi pályára küldte a pettyest: nagy gólt akart lőni gurítás he­lyett. 62. perc: Támadott a Baja. Egy ártatlannak tűnő beadás után Horváth Árpád a felső kapufára fejelt. Nagy taktikai csatát hozott az érdeklődéssel várt megyei rang­adó. Az idegenben meglepően jól szereplő bajaiak kivárós harcmo­dora sem késztette sietségre a ha­zaiakat, így aztán az első negyed­óra alig hozott focira emlékeztető eseményt. Ezután azonban na­gyobb sebességre kapcsoltak a kék-fehérek, tehették, mert a fiatal balhátvéd. Kovács kihúzta a bajai csapat méregfogát: remek helyez­kedéssel hidegre tette a villámléptű Schneidert, s ezzel alapjaiban ren­dült meg az ellentámadásokra épí­tett vendégtaktika. Számos helyzet is jelezte a kékek fölényét, ame­lyekből ezúttal csak kettő végző­dött góllal. De ennyi elegendő volt ahhoz, hogy a két csapat helyet cseréljen a táblázaton. Kitűnt: Bukó, Kovács, Fekete, Tóth Cs., illetve B. Szabó, Tóth R. DEBRECENI MTE—KECSKEMÉTI TE 2—1 (1—1) Debrecen, 800 néző. Vezette: Zvo- lenszki (Varga, Lója). Debrecen: Szabó L. — Kiss II., Rása, Till, Pipó, Szabó A. (dr. Varga a 68. percben), Dienes, Rozsnyói (Fehér a 76. percben), Bakó, Kereki, Honti. Edző: Garamvölgyi Lajos. KTE: Molnár (Tasnádi a 70. perc­ben) - Lipők. Endre, Forgó (Kaszás a 70. percben), Nagy L., Újfalusi, Du- mitru, Torbavecz, Boronkai, Horváth, Berki. Edző: dr. Dezsőfi Ferenc. 10. perc: Horváth átadása után Újfa­lusi a kapu fölé lőtt. 24. perc: Molnár jó ütemű kifutással mentett Honti elől. 34. perc: Berki 30 méteres lapos sza­badrúgása után Szabó szögletre men­tett. A sarokrúgást követően Berki újabb jól eltalált, jobb sarokra tartó lövése Pipóról Horváth elé pattant, aki fejjel továbbította a labdát a hálóba. 0 —1. 40. perc: Till magasra felugorva fejelt a KTE hálójába. 1—1. 56. perc: Kereki jobb sarokra tartó lövését Molnár nagy bravúrral hárítot­ta. 66. perc: Honti szabadrúgása után Rása élesen fejelt a KTE kapujába. 2 —1. 81. perc: Berki nagy erejű szabadrú­gását követően a labda a jobb felső sarok mellett hagyta el a játékteret. Három fejesgólt, változatos, jó ira­mújátékot és sportszerű küzdelmet lát­Pataki Tamás: Úgy érzem, meg­érdemelt a kétgólos győzelmünk, több helyzetünk volt, mint ellenfe­lünknek. Kincses Viktor: Első félidei gól- ratörőbb játékával aratott jogos győzelmet a KSC. Rajtmár István hatott a nagyerdei stadion közönsége. A 34. percben szerzett kecskeméti előnyt gyorsan kiegyenlítette a debre­ceni csapat, s bár később a győztes gólt is elérték a hazaiak, a helyzetek alapján a KTE rászolgált volna a döntetlenre. Kitűnt: Kiss II., Rása, Till, Kereki, illetve Lipők, Dumitru, Horváth, Ber­ki. Garamvölgyi Lajos: Kiszenvedtük ezt a nagyon fontos győzelmet, ez volt a leglényegesebb! Dr. Dezsőfi Ferenc: Úgy érzem, nem érdemeltünk vereséget, mert csapatunk egyenrangú ellenfele volt a Debrecen­nek. Két olyan gólt kaptunk, amit egy NB Il-es csapatnak illene hárítani. Gál István A bajnokság állása 1. Diósgyőr 18 10 7 1 36—15 27 2. Csepel 18 12 3 3 31—16 27 3. BVSC 18 10 5 3 27—17 25 4. Nyíregyháza 18 9 5 4 27- 9 23 5. Kaba" 18 7 8 3 28—16 22 6. Kecskeméti SC 18 5 10 3 26—23 20 7. Baja 18 7 6 5 15—14 20 8. Eger 18 7 4 7 26-23 IS 9. DMTE IS 6 6 6 19—21 18 10. Kazincbarcika IS 7 2 9 31—30 16 11. Szarvas 18 6 4 8 21—28 16 12. Salg. Síküveg 18 5 5 8 20 26 15 13. Kecskeméti TE 18 6 2 10 15—35 14 14. Hatvan 18 4 3 11 18—25 11 15. Szolnok 18 3 3 12 14—35 9 16. Metripond 18 2 3 13 9—31 7 További eredmények: Eger BVSC 0 -2, Metripond—Szarvas 0—1, Szol­nok—Diósgyőr 1—2, Kazincbarcika —Kaba 0—3, Salgótarján Nyíregy­háza 0—0, Csepel - Hatvan \~0. TOTÓ A totó 12. heti játékszelvényén szereplő mérkőzések eredményei: 1. Rába ETO Bp. Honvéd .1:1 X 2. UTE- Tatabánya ..........0:1 2 3 . Videoton—MTK-VM .... 3 : 0 I 4. KSC—Baja ...................2:0 1 5 . Szolnok—Diósgyőr ....... 1:2 2 6 . Bochum—Dortmund ___2:2 X 7 . Kaiserslaut. B. München 2:1 1 8. Karlsruhe- Nürnberg ...2:0 1 9. Atalanta—Lazio ............4:1 1 1 0. Inter Milan .................0:1 2 1 1. Roma—Juventus ............0:1 2 1 2. Torino—Genoa ..............5:2 1 1 3. Udinese Ascoli............ 1:0 I P luszmérkőzés: 14. Cremonese -Verona....... 1:1 X K ÉTFRONTOS SPANYOL—MAGYAR VIADAL Mészöly kezdőcsapatot hirdetett Vasárnap délután különgép repítette Spanyolországba a Magyar Labda­rúgó Szövetség küldöttségét, amelyben az A válogatott és az olimpiai csapat kapott helyet. A „nagyok" szerdán Santanderben (22.00 óra), a fiatalok pedig kedden Btirgosban (20.30 óra) barátságos mérkőzésen lép­nek pályára a házigazdák legjobbjaival szemben. Mészöly Kálmán szövetségi kapitány jelöltjei közül nem számíthat a combsérüléssel bajlódó Pintér Attilára és Fischer Pálra, helyettük a pécsi Palaczky János és az újpesti Bácsi Sándor került be az utazók közé. A könnyebb influenzával küszködő Szalma József állapota javult, így a tatabányai hátvéd a társakkal tarthatott. A külföldön szereplők közül Bognár itthonról utazik, Mónos, Garaba, Lőrincz, Disztl és Kovács Spanyolországban csatlakozik hozzánk. Kiprich viszont csak hétfőn fut be mondta az elutazás előtt a szövetségi kapi­tány. Remélem, Kiprich nem sérül meg a bajnokin, s akkor nem lesz akadálya annak, hogy a Petry — Disztl — Mónos, Garaba, Limpcrger, Szalma — Lőrincz, Bognár — Kiprich, Bácsi, Kovács összetételű kezdőcsa­patot küldjem pályára. Bár rögtön hozzáteszem, egy változásra még sor kerülhet: a spanyolok összeállításától függően elképzelhető, hogy Bácsi kimarad, csak két ékkel játszunk, s a váci Nagyot beteszem a középpályára. Valószínűleg hétfőn ebben a kérdésben is döntök. Ami a programot illeti: hétfőn két, kedden egy edzést tartunk, s szerda délelőtt is lesz átmozgató foglalkozás. Az esélyekről pedig csak annyit, hogy már a döntetlennek is nagyon örülnék. Egy fejesgóllal „rövidebb” volt a KTE Debrecenben Ez történt az NB I-ben Eredmények: Ferencváros- ­DVSC 3 : 2, Váci Izzó—Vasas 2 : 0, Volán FC PMSC 0 : 1, Veszprém FC Siófok 4:0. Békéscsaba— Szeged SC 1 : 2. Újpesti TE -Tata­bánya 0:1, Videoton-Waltham— MTK-VM 3 : 0, Győri Rába ETO Bp. Honvéd 1 : 1. A bajnokság állása 1. Bp. Honvéd 18 13 3 2 33—13 29 2. FTC 18 12 3 3 36—12 27 3. Vác 18 12 2 4 27—18 26 4. Veszprém 18 8 7 3 22—14 23 5. Pécs 18 10 2 6 22—13 22 6. Tatabánya 18 7 7 4 19—16 21 7. Videoton 18 6 4 8 23-25 16 8. Békéscsaba 18 7 2 9 21—24 16 9. MTK-VM 18 6 4 8 22—27 16 10. Siófok 18 4 8 6 13—19 16 1 1. Gy. Rába 18 5 5 8 22—25 15 12. Szeged 18 5 5 8 12—21 15 13. Debrecen 18 4 4 10 14—23 12 14. Vasas 18 5 2 11 21—31 12 15. UTE 18 5 2 11 19—29 12 16. Volán FC 18 4 2 12 18—34 10 NB III.: Megtorpant a Miske, nyomában a Kiskőrös MEZŐHEGYES—KISKŐRÖS 0: 4 (0:1). Mezőhegyes, 600 néző. Vezette: Ke­resztúri. Kiskőrös: Szentesi Kőhalmi J.. Vere- bélyi. Kőhalmi I.. Márics. Beregszászi. Lengyel, Bischof, Szűcs, Pecznyik, Szirják (Tokaji). F.dző: Hímer István. 11. perc: A 16-osoldalvonaláról Szirják beívelt szabadrúgását Szűcs a kapu köze­pébe csúsztatta. 0:1. 69. perc: Molnár rövid felszabadítását Szűcs elcsípte és 17 méterről, fordulásból óriási gólt ragasztott a bal felső sarokba. 0 : 2. 74. perc: Bischof kiugrott a balösszekö­tő helyén, majd kapura lőtt. Labdája a kapufáról újra elébevágódott és másod­szorra már a kapu közepébe gurított. 0:3. 87. perc: Szűcs faképnél hagyta a hazai védőket és a; 1 őrösről a jobb alsó sarokba bombázott. Ó: 4. A hazaiak a múlt heti siker után titkon, most is győzelemben reménykedtek, ám ehelyett kiütéses vereséget szenvedtek. A minden csapatrészükben jobb kiskőrö­siek végig uralták a mezőnyt, a hazaiak pedig a 90 perc folyamán mindössze két­szer rúgtak kapura. Kitűnt: Radu, illetve Szűcs. Bischof, Lengyel, Márics. Ifjúsági eredmény: Mezőhegyes—Kis­kőrös 1 :4. MEZŐKOVÁCSHÁZA—MISKE I : 1 (0: I). Mezőkovácsháza, 300 néző. Vezette: Nagy I. Miskc: Jcszenovics — Jagicza, Goldschmidt. Kiss, Paletta. Miskolczi, Csincsák, Tamási (Pesti), Bognár (Pécsi), Veress, Márton. Edző: Molnár Ferenc. 3. perc: Veress kiugratta Miskolczit, aki a kapust megelőzve lőtt a hálóba. 0:1. 82. perc: Kolozsi remek szabadrúgása a sorfalról visszapattant hozzá, és a játé­kos másodszorra már nem hibázott. 1:1. Jó iramú, színvonalas mérkőzést látha­tott a közönség. Kitűnt: Kovács Z., Bozsó. Kovalczi, illetve Miskolczi. Csincsák. Veress. Ifjúsági eredmény: Mezőkovácsháza— Miske 2: 1. KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD —DABAS I : 4 (0 :1) Kiskunfélegyháza. 200 néző. Vezette: Hajdú. Kkfházi Honvéd: Fekete R. Dinnyés, Fekete Cs., Szabó, Varga, Molnár, Vaits, Sántha, Törteli, Salánki, Fekete Zs. (Va- kulya). Edző: Iványi Mihály. 26. perc: Dinnyés „eladott" labdája után Becs középre ívelt, és a jókor érkező Csányi a léc alá bólintott. 0:1. 52. perc: Egybal oldali beívelés után a hazaiak kapuja előtt pattogott a labda. Csányi lecsapott rá, és 8 méterről a bal alsó sarokba lőtte. 0 : 2. 67. perc: Pintér 28 méterről megcélozta a felegyházi kaput. Fekete R. csak nézte, amint a labda a hálóba vágódik. 0 : 3. 85. perc: Balatoni átadásával Bécs kilé­pett és elegánsan a hálóba lőtt. 0: 4. 86. perc: Kezdés után Vakulya kiugrat­ta Sánthát, aki megszerezte a hazai csapat szépítő gólját. 1 : 4. Félórányi játék után már nem volt két­séges. hogy a rutinos labdarúgókkal felál­ló vendégek többgólos győzelmet arat­nak. Kitűnt: a hazaiaktól senki, illetve Csá- nyi (a mezőny legjobbja). Krász, Pintér, Balatoni. Ifjúsági eredmény: Kiskunfélegyházi Honvéd—Dabas 1: 3. Az NB III. állása 1. Miske 18 13 5 47 15 31 2. Kiskörös 18 11 5 2 32 12 27 3. Csongrád 18 8 7 3 30 17 23 4. Ceglédi Honvéd 18 10 3 5 28 18 23 5. Mezőtúr 18 5 9 4 18 14 19 6. Szegedi Dózsa 18 5 9 4 20 21 19 7. Dabas 18 7 5 6 27 30 19 8. Dömsöd 18 6 6 6 27 25 18 9. Gyula 18 6 6 6 22 25 18 10. Orosháza 18 4 8 6 19 24 ló 11. Mezőkovácsháza 18 5 5 8 23 25 15 12. Kiskundorozsma 18 5 9 9 20 27 14 13. Nagyszénás 18 3 8 7 17 24 14 14. Kkfh. Honvéd 18 5 4 9 23­37 14 15. Mezőhegyes 18 4 2 12 16 35 10 16. Határőr Dózsa 18 2 4 12 16­36 8 További eredmények: Szegedi Dózsa Határ­őr Dózsa 1:1. Dömsöd Nagyszénás 4 : 0. Ceg­lédi Honvéd Kiskundorozsma 0 : 0. Orosháza —Csongrád 0:0. Gyula-Mezőtúri Honvéd 0:0. MEGYEI BAJNOKSÁG Döntetlenek napja KAC—HELVÉCIA I—I (9-1) Kiskunhalas, 100 néző. Vezette: Far­kas (Sendula, Berger). KAC: Huszka Andricz, Molnár, Árúm, Kiss, Kamara, Baji, Török, Csu­ka (Vágó), Vincze, Velez. Edző: Tóth Já­nos. Helvécia: Kovács — Golovics, Máté, Sörös, Nagy, Joszt, Marsa (Andó), Oláh (Molnár), Mata, Szabó, Csorba. Edző: Losonczy László. Gólszerzők: Kiss, illetve Golovics. Kitűnt: Andricz, Kiss, Velez, illetve Mata, Golovics. Ifjúsági eredmény: KAC—Helvécia 0—0. KALOCSA—KECEL 4—1 (1—0) Kalocsa, 250 néző. Vezette: Mészáros (Schneider, Ignácz). Kalocsa: Szép — Berta, Vatai, Farkas S., Matos (Süveges), Bolvári, Farkas Z., Dobler (Kollár), Facskó, Hepp, Keszt­helyi. Edző: Tamás Ferenc. Kecel: Herczeg — Farkas, Doszpod, Sendula Cs., Kardos (Filus), Lajkó L, Bleszák Zs., Bleszák G., Lajkó II., Ble- szák Cs., Sendula K. (Minda). Edző: Zsemberi János. Gólszerzők: Farkas Z. (2), Berta, Facskó, illetve Bleszák Zs. Kitűnt: Berta (a mezőny legjobbja), Süveges, Facskó, illetve Herczeg, Dosz­pod. Lajkó I. Ifjúsági eredmény: Kalocsa—Kecel 4— 0. BÁCSALMÁS—KISKUNFÉLEGY­HÁZI TK 5—0(3—0) Bácsalmás, 300 néző. Vezette: Kon- dász I. (dr. Bozóky, Bodrogi). Bácsalmás: Majer — Borcsik, Priki- dánovics, Pencz (Kővári), Viszmeg, Ma­joros (Till), Nuszpl, Állaga, Révész, Horváth, Sárközi. Edző: Szőcs Lázár. KTK: Cseh Jéga. Karsai. Tímár, Gál, Ajtai, Dorogi, Papp, Bense, Kocsis, Csernik. Edző: Villányi Csaba. Gólszerzők: Révész (3), Sárközi, Till. Kitűnt: Viszmeg, Állaga, Révész, illet­ve Tímár, Csernik. Ifjúsági eredmény: Bácsalmás—KTK 5— 1. BAJAI TSZ SK—KEREKEGYHÁZA 1—1 (0-1) Baja, 150 néző. Vezette: Kazinczi (Mundi, Hunyadi). Baja: Faldum,— dr. Guhr (Margit), Gyenei (Káli), Éber, Rácz, Móri, Tri- polszky, Pankovics, Agatics L, Csehók, Agatics L. Edző: Varga Imre. Kerekegyháza: Orell — Juhász, Réti, Nagy, Ábel, Csonka, Gazdag (Váczi), Virágh (Kulcsár), Máté, Óvári, Herczeg. Edző: Egyed Zoltán. Az 55. percben Óvári 1 l-esét Faldum kapus kivédte. Gólszerzők: Agatics I., illetve Óvári. Kitűnt: A_ Baja csapatából senki, illet­ve Juhász, Ábel, Csonka. Ifjúsági eredmény: Baja—Kerekegy­háza 3—1. SOLTVADKÉRT—IZSÁK 0—0 Soltvadkert, 300 néző. Vezette: Kara (Király, Némedi). Soltvadkert: Dobszai — Kovács G., Csesznegi, Marton, Udvarhelyi, Szabó, Juhász, Katzenbach, Marosi, K. Mol­nár, Rózsa (Sáfár). Edző: Fábián Dezső. Izsák: Békési — Benkó, Jakus, Erdősi, Kovács L., Mihály, Ruff, Illés, Domo­kos, Barna, Lázár. Edző: Száz Sándor. Kitűnt: Dobszai, Kovács G., Marton, illetve Jakus, Kovács L., Ruff. Ifjúsági eredmény: Soltvadkert— Izsák 1—1. FÁJSZ—MÉLYKÚT 1—1 (0—1) Fájsz, 400 néző. Vezette: Franczisko- vics (Gyovai, Miklósa). Fájsz: Nagy E. - Budimácz, Csupor L., Jagicza, Csaplovics, Nagy G. (Szaba­di), Török (Margit Cs.), Szűcs, Óbéri, Aranyos, Csupor E. Szaktanácsadó: Rónai Sándor. Mélykút: Kiss — Facskó, Kernya, Török, Vojnics, Tápai, Ézsi (Csákány), Kránicz, Hangya, Papp, Illés. Edző: Ónodi Tamás. Gólszerzők: Csupor E., illetve Voj­nics. Kitűnt: Csupor L„ Aranyos, Nagy E., illetve Vojnics, Illés, Facskó. Ifjúsági eredmény: Fájsz- - Mélykút 1 -5. AKASZTÓ—HART A 0—1 (0—0) Akasztó, 200 néző. Vezette: Tumó (Atyánszki, Márton). Akasztó: Markó — Dusnoki, Filus, Katzenbach, Juhász, Tóth József, Tóth János, Varga, Nagy T., Pásztor, Buús (Fekete). Edző: Kastély János. Harta: Szabó L. — Pulai, Szabó F., Herczeg, Hegedűs, Sebestyén, Kovács (Iván), Takács, Csehi, Sümegi, Juhász (Erdős). Edző: Francia László. Gólszerző: Iván. Kitűnt: Filus, Tóth János, illetve Her­czeg, Hegedűs, Iván. Ifjúsági eredmény: Akasztó—Harta 1-0. TISZAKÉCSKE—LAJOSMIZSE 0—0 Tiszakécske, 300 néző. Vezette: Kiss B. (Miklós, Varga). Tiszakécske: Kovács Márton, So­mogyi, Gulyás, Pálinkás, Domonics, Ézsiás G., T óth J., Varga, Hangyási (Ka- lácz), Józsa (Mintái). Edző: Őrző István. Lajosmizse: Csontos — Mátéd, Ju­hász, Csima, Tóth A. (Terenyi), Türei, Árva, Tóth J., Nagy, Baranyi. Edző: Tö­rő Sándor. Kitűnt: Somogyi, Gulyás, illetve Árva, Csima, Juhász, Mátéfi. Ifjúsági eredmény: Tiszakécske—La­josmizse 4—0. A megyei I. osztályú labdarúgó­bajnokság állása 1. Fájsz 18 11 7­38-11 29 2. Tisza­kécske 18 11 4 3 31-15 26 3.Izsák 18 8 6 4 33 16 22 4. Mélykút 18 7 8 3 32-23 22 5. Harta 18 9 4 5 18- 9 22 6. Kalocsa 18 10 2 6 36-29 22 7. Helvécia 18 7 7 4 30-23 21 8. Lajos­mizse 18 9 3 6 21-22 21 9. Kerek­egyháza 18 7 5 6 37-29 19 10. Bácsalmás 18 6 6 6 26-22 18 11. Bajai TSZ SK 18 4 7 7 20-26 15 12. KTK 18 5 4 9 17-30 14 13. Kiskun­halas 18 5 3 10 30-34 13 14. Solt­vadkert 18 3 5 10 15-28 11 15. Akasztó * 18 4 2 12 22-37 10 16. Kecel 18 1 1 16 22 74 3 Ifjúságiak 1. Kalocsa 18 13 3 2 64-16 29 2. KAC 18 II 6 1 58-24 28 3. Kerek­egyháza 18 12 1 5 53-32 25 4. Bácsalmás 18 11 1 6 32-30 23 5. Harta 18 10 2 6 43-29 22 6. Solt­vadkert 18 10 1 7 41-34 21 7. Bajai TSZ SK 18 9 2 7 36-34 20 8. Izsák 18 7 5 6 32-37 19 9. Mélykút 18 8 2 8 31-27 18 10. Akasztó 18 7 4 7 20-17 18 11. Helvécia 18 6 6 6 24-24 18 12. Tisza­kécske 18 6 5 7 42-43 17 13. Kecel 18 4 2 12 19-39 10 14. Lajos­mizse 18 2 4 12 21^17 8 15. KTK 18­6 12 24-59 6 16. Fájsz 18 2 2 14 15-63 6 A FORDULÓ VÁLOGATOTTJA: Nagy E. (Fájsz) — Berta (Kalocsai SE), Somogyi (Tiszakécske), Csima (Lajos­mizse), Vojnics (Mélykút), Iván (Harta), Ruff (Izsák), Révész (Bácsalmás), Facs­kó (Kalocsai SE), Aranyos (Fájsz), Illés (Mélykút).^ GÓLLÖVŐIJSTA ÉLCSOPORTJA: 14 gólos: Barna (Izsák), 12 gólos: Éliás B. (Tiszakécske), Mata (Helvécia), 9 gólos: Aranyos (Fájsz), Herczeg, Óvári (Kerekegyháza), 8 gólos: Margit Cs. (Fájsz), Ezsi (Mélykút), Farkas Z. (Ka­locsai SE). 7 gólos: Baji (KAC), Márton (Kalocsai SE), Lengyel (Akasztó), Csi­ma (Lajosmizse). 6 gólos: Juhász (Solt­vadkert), Nagy J. (Kerekegyháza), Cse­hi, Sümegi (Harta), Nagy T. (Akasztó), Császár (Kecel), Papp (Mélykút), Csu­por E. (Fájsz). Feladó neve: Lakcíme: Megrendelő (bélyeg nélkül feladható) POSTAHIVATAL POSTASZOLGALATI HELYBEN