Petőfi Népe, 1980. november (35. évfolyam, 257-281. szám)

1980-11-18 / 270. szám

SPORT* SPORT - SPORT A győzelemre is volt esély Ganz-MÁVAG—Kecskeméti SC 1—1 (1—0) Bp. Kőbányai út. 900 néző. Ve­zette: Urbán. Ganz-MÁV AG: Erdélyi — Ba­lázs, Gugyerás, Zimonyi, Várhidi — Geiger (Csernák a 73. percben), Gyimesi, Gregor (Weiland a 83. percben) — Zöldi, Birkás, Simon. Edző: Kaszás Gábor. KSC.' Erdei — Beles, Elekes, Csordás, Gara — Szabó, Lakatos, I Kisznyér — Tapasztó (Sörös a szünetben), Horváth, Tar. Edző: Rákosi Gyula. A 10. percben Kisznyér vezette az első veszélyes támadást, de a kaputól mintegy 18 m-re Gugye­rás fellökte. A szabadrúgást Kisz- nyér a sorfalba vágta. A 12. perc­ben Zöldi jobbról ívelt be szög­letet. Az előrelopakodó Balázs 8 méterről a kapufára fejelte a lab­dát, s a visszapattanó labda Si­mon elé került, de Erdei beleve­tődött a lövésbe, s róla ismét szög­letre perdült. A 20. percben Balázs szabad­rúgását mentette szögletre a kecskeméti kapus. A 25. percben az előretörő Beles beadása Kisz- nyért találta jó helyzetben, de Gugyerás az utolsó pillanatban elrúgta előle a labdát. A 28. perc­ben Zimonyi lökte el a kitörő Hor- váthot. A 25 m-es szabadrúgásból Kisznyér célozta meg a kaput, de a labda a sorfalon irányt vál­toztatva a kapu mellé perdült. A 36. percben Gara túlságosan is előre merészkedett, s ott is ragadt.- Zöldi elfutott, s középre adott éppen Simon elé, aki ka­pásból lőtt. A labda Elekes lábán irányt változtatva a hálóba pat­tant. öngól. 1—0. A 40. percben egy jobbról éle­sen belőtt .labdából Gregor 10 méterről fejelt kapura, de Erdei nagy bravúrral kiütötte a hálóba tartó lövést. A szünetben cserélt a KSC. Ta­pasztó helyére Sörös állt be, de a középpályára került, s Szabó húzódott ki a jobbszélre. A 47. percben Sörös remek labdát tálalt Tar elé, aki éles szögből a kimoz­duló kapus fölött átemelte a lab­dát, de a kapufát találta él. Az 53. percben Sörössel szemben sza­bálytalankodtak, de a játékveze­tő a méltatlankodó kecskeméti já­tékosnak mutatta fel a sárga la­pot. A 64. percben Elekes tisztá­zott sikerrel, közben Simon há­tulról megrúgta, s ezért kápott sárga lapot. A 66. perc hozta meg az egyen­lítést. Lakatos mutatott be egy szép cselsorozatot, s a 16-oson belül éppen lövéshez lendült, amikor Balázs hátulról elkaszál­ta. A megítélt 11-est Kisznyér éle­sen a sarokba vágta. 1—I. A 74. percben Tar került gól­helyzetbe, s a kivetődő kapus mellett el is rúgta a labdát, de a viszaérkező Simon szögletre men­tett. A 81. percben Gara buktatta Gyimesit az oldalvonal mentén. A belőtt szabadrúgást Balázs 10 méterről a léc mellé fejelte. Egy perc múlva Tar iramodott meg a szélen, de Balázs hátulról csú­nyán felvágta. A 83. percben Bir­kás labdáját Csernák fejelte a kapu mellé. A 85. percben „mér­kőzéslabda” maradt ki. Lakatos a védők lába között a kapufára lőtte a labdát. Amikor visszapat­tant, Tar Kisznyér elé csúsztatta, aki még egyet igazított, de 10 m- ről az oldalhálóba lőtt. A 89. perc­ben még Csordás kapott sárga lapot, mert a félvonalnál feltar­totta Birkást. A rendkívül érdekes, nagy­iramú mérkőzésen mindkét csa­pat nagy becsvággyal harcolt. A játék első felében a hazaiak — mozgékonyabb középpályásaik révén — fölényben voltak, 'bár a vezető gólt szerencsés körülmé­nyek közt szerezték. A szünet után, Sörös beállításával a közép­pályás játék felgyorsult. A KSC egy büntetővel egyenlített, majd továbbra is lendületben maradt a csapat, s kis szerencsével akár a győzelmet is megszerezhették volna. Egyénileg Erdeinek volt néhány szép védése. Elekes hibátlanul játszott. Csordás különösen a má­sodik félidőben tűnt ki fejjáté­kával. Beles most több apró hi­bát vétett, Gara pedig sokszor megfeledkezett az emberfogásról, s a helyezkedése is gyakran hibás volt. A középpályán Szabó lassú, körülményes volt. Érdekes, hogy szélsőként már sokkal jobb tel­jesítményt nyújtott. Lakatos so­kat volt játékban, különösen a szünet után. Rendkívül hasznos volt Kisznyér játéka is. Kár, hogy a döntő helyzetet elhibázta. Horváth nagy küzdelmet vívott a védőkkel, de igazi gólhelyzete nem akadt. Tapasztó alig volt já­tékban, Tar a másik oldalon több jó elfutással volt hasznára a csa­patnak. Sörös nagyon sokat fu­tott, bátran ütközött, jó labdákat adott. Igen jól játszott. Urbán já­tékvezető sokat tévedett, főleg a KSC terhére. Kerpesics Béla NB II. Középcsoport 1. Budafok 16 8 6 2 33—22 22 2. Ganz-M 16 8 5 3 34—21 21 3. SZEOL AK 16 8 5 3 28—18 21 4. Pénzügyőr 16 6 8 2 23—17 20 5. B.-gyarmat 16 8 3 5 27—27 19 6. DÉLÉP SC 16 6 6 4 27—24 13 7. Kecskemét 16 7 4 5 21—19 18 8. Bem j. SE 16 5 7 4 26—24 17 9. MÁV Előre 16 6 5 5 24—24 17 10. Váci Izzó 16 4 8 4 29—24 13 11. Szegedi D. 16 7 1 8 30—26 15 12. ÉDÍtők SC 16 5 5 6 19—24 15 13. BVSC 16 5 5 6 15—22 15 14. KKFSE 16 5 4 7 23—24 14 15. Dorog 16 5 4 7 18—23 14 16. Oroszlány 16 4 5 7 17—19 13 17. Bp. Spart. 16 5 3 8 18—24 13 18. 22. Volán 16 3 6 7 23—19 12 19. BKV Előre 16 3 5 8 12—27 11 20. D.újv. Ép. 16 3 3 10 19—28 9 Bp. Spartacus—MÁV Előre 1 Építők SC—H. Bem J. SE 2—3 22. Volán SE—Kossuth KFSE 2—2 Budafok—Pénzügyőr 0—0 Oroszlány—Szegedi Dózsa 2—2 Dorog—Váci Izzó 1—1 DÉLÉP SC—Balassagyarmat 1—3 SZEOL aK—Dunaújvárost Építők 4—2 BKV Előre—BVSC 1—1 Nekünk is van már sárkányunk! Lassan száll a fura szerkezet. Elsuhan egy keskeny völgy felett és csattanva megakad a szem­közti dombon. Tündéri táj a fülöpházi határ. Állunk a Strázsa- hegyen: Ez itt a legmagasabb pont. >24,5 méter. Tengerszint felett. Bámulunk a mélybe. Süt a nap; hipleg szél lengedez. Tíz megszállott reggeltől napestig robotol a meredek buckákon. ‘ Mit keresnek itt? ( Wolfarth Ferenc, a sárkányrepülők szakosztály- vezetője: ' — Akármilyen furcsán hangzik is. ez bizony pilótaiskola. — Felüt egy dossziét és kiteregeti a térképet . Részletes rajz, leszállójelek, határvona­lak, irányszögek a homokbuckák körvonalain — Ilyen egy szabályos sárkányrepülőtér ... A kecskeméti Fémmunkás Vallalat MHSZ- khíbjában néhány hónapja alakult meg a sárkány- repülő szakosztály. Megépítették az első gépet, azt, amin most tanulnak. Nagy az érdeklődés. Vannak vagy ötvenen. Tízen hetekig Pestre járlak elméleti kiképzésre, s nemrég megkezdhették a gyakorló repüléseket. Kölcsönoktatóval folyik a tanulás. Réz Pál, az egyik legnagyobb budapesti repülöklub tagja már hát éve repül sárkányon, pedig még csak 23 éves. Higgadt lassú beszédű fiatalember, árad belőle a derű. Mindenkihez van egy-két dicsérő szava, ha pedig valakinek rosszul sikerül a felszállás, igyek­szik csillapítani a bánatát. Nem ckarja elvenni az önbizalmukat, hiszen itt kezdettől magukra van- naíc utalva a levegőben. Remek sport ez. Még nagyon kezdők, de az előbbihez hasonló kemény földetérés ritkaság Azért még megesik. A meglepő az, hogy akkor sem történik semmi baj. Meg sem ülik magukat. Talán a sárkány messze előrenyúló orra miatt, amely felfogja az, ütközést — Csak 10—15 másodperces , repülésekre telik ezek között nz alacsony dombok között — mondja oz oktató. — De épp a legfontosabbakatN a felszál­lást, a leszállást, a sebesség- és az iránytartást ta­nulják meg. Ha majd tudják felmegyünk a hegyek közé vizsgázni... Az ittlevök legtöbbje fiatal. De van közöttük ötvenéves is. —. Meddig lehet űzni ezt a sportot? — A tavalyi világbajnokságon volt egy hetven­két éves pilóta is. ' —r —n ; ..... J • Majdnem 30 kiló a gép. Nem könnyű egyedül felcipelni a dombra. • Jobbra: ez már a jövő. Motoros sárkány a budai hegyek fölött. (Karáth Imre felvételei) • öt-hatméteres nekifutás után az elrugaszkodás pillanata. k Még épp elég munkát ad a szárny vízszintesen tartása. 1980. november 18. • PETŐFI NÉPE • 7 Megyei labdarúgó-bajnokság Honvéd Kun Béla SE— Tiszakérske 3—0 (0—0) Kiskunfélegyháza, 800 néző. Ve­zette: Bajnóczy (Sipos, Árok). Honvéd Kun B. SE: Vadon — Pavelkó, Koczka, Cséve, Vitális, Somogyi, Szarvas, Evanics, Feke­te (Széli),' Szenthy, Janicsák (Szász). Edző: Kurucz István. Tiszakécske: Szélesi — Ézsiás, Kurucsai, Kecskés, Sántha, Varga, Oskolás, Katona, Kis juhász dr., Bus (Tóth), Mari (Józsa). Edző: Bánihidi József. 48. perc. Evanics a felezővonal közeléből magasan ívelte előre a szabadrúgást. A védők „leragad­tak” a sárban és a magasan fel­ugró Somogyi 8 m-röl a bal felső sarokba' fejelte a labdát. 1—0. 87. perc. Evanics már a kapust is kicselezte, de az üres kapura gurított labdája a sárban eTakadt és Varga szögletre mentett. A be­ívelt szöglet után Szász a hálóba fejelte a labdát. 2—0. 89. perc. Széli és Oskolás csa­pott össze, s Oskolás elterült. A játékvezető sárga lapot mutatott •fel Szélinek. Egy perc múlva Os­kolás törlesztett, s a kécskei ka­putól mintegy 25 m-re leterítette Szélit. A játékvezető piros lapot mutatott a tiszakécskei játékos­nak. A szabadrúgást Cséve nagy erő vél, térdmagasságban a háló­ba lőtte. 3—0. Mindvégig nagy iramú, igen kemény mérkőzést vívott a két csapat. Sajnos a játékvezető erély­telen volt, s az első durvaságokat elengedte, s utána már kicsúszott a kezéből a mérkőzés. A hazaiak vezető gólja után a Tiszakécske erőteljes rohamokat indított, de a nagy helyzeteket elhibázták. A végén ismét a félegyháziak irá­nyították a játékot. Jók: Somo­gyi, Pavelkó, Koczka, Cséve, Ja- niicsák, illetve Varga, Ézsiás, Ka­tona, Sántha. Ifjúságiak: Honvéd Kun B. SE —Tiszakécske 3—2 (2—0). Gl.: Ká­rász 2, Ajtai, illetve Németh, Ba- gi Farkas Tibor Kecskeméti TE—Harta 3—2. (1—2) Kecskemét, 500 néző. Vezette: Varga (Miklós, Kiss Á.) KTE: Kerpits — Magyar, Vi- rágh, Nagyhegyesi, Petényi, (Csinger), Seres, Tánczos (Gyulai), Vági, Leskó, Porhanda, Horváth. Edző: Vereb István. Harta: Hosztafi (Páli — Kiss, /;Horváth. ... Baján, Garamvölgjú, "‘•NÜgjH ■ feócsi^-['ÁecBkérriét.i; iäoos, ■ Frei (P. Szabó). Kövesi. Edző: Ko- csis Károly. 3. perc. Soós átjátszotta Ma­gyart, és az elmozduló kapus mel­lett a bal sarokba lőtte a labdát. 0—1. 8. perc. Egy kecskeméti táma­dásnál Hosztafi kifutás közben ütközött, majd a földön maradt. Mentők szállították kórházba. 39. perc. Egy erős, távoli lövés után Páli Seres elé ütötte a lab­dát, aki a hálóba lőtte. 1—1. 43. perc. Garamvölgyi vitte fel a labdát. A kecskeméti védők hát­ráltak, Soós hirtelen kiugrott és a bal sarokba lőtt. 1—2. 51. perc. Tánczos erősen belőtt labdáját Porhanda juttatta a há­lóba. 2—2. 84. perc. Vági elcsípett egy rö­vid hazaadást és megszerezte a győztes gólt. 3—2. 87. perc. Horváth buktatásáért a játékvezető 11-est ítélt. A bün­tetőt Porhanda a bal sarok felé rúgta, de Páli nagy bravúrral ki­öklözte a labdái. Az első félidőben bátran, ke­ményen játszott a Harta. A szünet után a KTE nagy akarással küz­dött. Támadást támadás után ve­zetett s végül sikerült kiharcolni a győzelmet. A hartai csapat je­lesre vizsgázott lelkesedésből. Sajnos a játékvezető nagyon so­kat tévedett, mindkét csapat ter­hére. Jók: Nagyhegyesi, Seines, Porhanda, Vági, illetve Garamvöl­gyi. Páli. Soós, Kocsis. Ifjúságiak: Harta—KTE 2—2 (2—1). Vezette: Miklós. Gl.: Fa­ragó 2 (egyet ll.-esből). illetve Mészáros, Diós (11-esből). Jók: Faragó. Kövesdi. Juhász, illetve Knoll, Diós, Mészáros. Kristóf Tibor Honvéd Mezcfi SE—Lajosmizse 1—0 (0—0) Lajbsmizse, 200 néző. Vezette: Bíró. H. Mezőfi SE: Tasnádi — Ko­vács T., Egyed, Domonics, Rózsa, Kormos, Szemző, Pongrácz, Szől- lősi. Szabó (Kovács J.), Magyar. Edző: Kcivy Ottó. Lajosmizse: Papp — Tóth, Csi- ma. Kovács. Mányoki, Kállai, Lu­kács (Unger), Vajda, Márkli. Ku- csera, KoCsis. Edző: Gerőházi Ti­hamér. 36. perc. Egyed 22 m-es szabad­rúgása nagy erővel vágódott a bal felső sarokba. 1—0. A közepes, iramú mérkőzésen egy jól eltalált szabadrúgás dön­tötte el a két pont sorsát a sze­rencsésebb csaoat javára. Jók: Tasnádi, Egyed, Rózsa, illetve Csima, Tóth. Kocsis Zoltán SoltvadkfTti TE—Kiskunhalas 2—0 (I—0) Soltvadkert, 300 néző. Vezette: Szabó J. (Kara, Szabó S.) 0 A Honvéd Kun Béla SE—Tiszakérske mérkőzésen Ézsiás és Szélesi kapus ment közős erővel Janicsák elől. (Farkas Tibor felvétele) Soltvadkert: Mayer — Viázkok, Frittmann, Oláh, Cseh, Galántai, Kárász, Magyar, Eiler, Szűcs, Sza­bó F. Edző: Fábián Dezső. ■ Kiskunhalas: Pintér — Udvar- y*di. Dobra, Szabó, Halász, Kiss R., Veres, (Jóljárt), Mészáros, Karsai, Ficsor, Tóth L. Edző: Virágh Ist­ván. 4. perc. Galántai átjátszotta Szűcsöt, majd a kifutó kapus fö­lött a léc alá lőtte a labdát. 1—0. 71. perc. Szöglet után Eiler az alapvonalról élesen belőtte a lab­dát és Galántai 5 m-ről a hálóba továbbította. 2—0. A jól játszó soltvadkerti csapat biztosan győzte le a kevés akarás­sal küzdő halasiakat. Jók: Oláh (a mezőny legjobbja), Frittmann, illetve: Szűcs. . Ifjúságiak: Soltvadkert—Kis­kunhalas 4—1 (2—1). Vezette: Ka­ra. Góliövök: Zsikla, Szamosi, Szekér, Tóth, illetve Nagy. András István Jánoshalma—H. Radnóti SE 5—0 (2—0) Jánoshalma, 500 néző, vezette: Sör J. Lajos. Jánoshalma: Balogh — Faddi, Bátyai, Nagy, Maráczi, Angeli, Laki, Józsa, Szuhanek, (Huslyi), Kovács, Uhbán (Giseinger) Edző: Zag József. H. Radnóti SE: Pásztor — Ke- menczei, Kiss, Mari, Bódi,, (B.alla- • gi), Karakas, Kroch, Sebők, Flő- ~irch, Csovcsics, Barócsi. (Alács). Edző: Vereb István. 7. perc: Laki szólózott át a vé­dőkön és hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba. 1—0. 33. perc: Urbán, Laki, Kovács adogatás után Kovács lőtt gólt. 2—0. 50. perc: Józsa beadását Urbán megcsúsztatta és Kovács pár mé­terről a hálába helyezte a labdát. 3— 0. 75. perc: Nagy pontos kereszt- labdájával Laki lépett ki a védők közül és a jobb alsó sarokba lőtt. 4— 0. 80. perc: Hustyi futotta le a vé­dőiket, Giesingerhez játszott, aki Kovácsot hozta gólhelyzetbe, s a csatár nem is hibázott. 5—0. A vendégcsapat végig hősiesen küzdött, a második félidőre azon­ban elkészült erejével. A lőtt gó­lok mellett a hazai csapat több kapufát is rúgott, s sok nehéz helyzetet tisztázott bravúrral Pásztor kapus is. Jók: Józsa, Ko­vács, Angeli, Laki, illetve Pász­tor. Izsák—Fájsz 4—1 (3—0) Fájsz, 200 néző, vezette: Kiss A. (Horváth, Kiss B.) Izsák: Szabó — Németh, Bog- dány, Jakus, Bőthi, Nagy, (Haj­nal), Tóth, (Losonczi), Bornemisz- sza, Molnár, Szélpái, (Trecskó). Hajnal. Edző: Szász Sándor. Fájsz: Kráczer — Mezei, (Fang), Polareczki. Cs api o vies. Kovács. Csupor (Horváth), Kovács II., Pa­tai, Vajda, Posztobányi, Zsákai. Edző: Franczia László. Alacsony színvonalú mérkőzé­sen ' az erőtlenül és minden el­képzelés nélkül játszó hazaiaktól megérdemelten vitték el a két pontot a lelkesebb vendégek. Góllövők: Bogdány 2, Bőthi, Tóth, illetve Patai (11-esböl). Jók: Szélpái, Losonczi, Bor­nemissza. Ifjúságiak: Izsák—Fájsz 5—2. Hegedűs Sándor Miske—Kiskörös 1—0 (1—0) Miske, 600 néző, vezette: Nagy Czirok (Sárközi, Kazinczi). Miske: Domokos — Baranyai, Illés, Dobai, Hayerbacher, Czár, Nagy, Bedzsula, Petrecz, Hor­váth, Kákonyi, (Wettstein). Edző: Gacs Tibor. Kiskőrös: Vass — Petróczi, Po- dobni, Dusnoki, Fábián, Prukner, Török, (Pál), Szávai, Kiss, Tóth, Farkas, (Ba). Edző: Meskó Ist­ván. 38. perc: Az előretörő Dobai 8 méterről nagy erejű lövést küldött a jobb felső sarokba. 1—0. Végig a hazai csapat irányítot­ta a játékot, de a gólhelyzetek közül csak egyet tudott értékesí­teni. ­•Jók: Bedzsula (a mezőny leg­jobbja), Horváth, Dobai, illetve Vass, Fábián. Ifjúságiak: Kiskőrös—Miske 8—1 (3—0). Góllövők: Juhász 3, Sipiczki 2, Csővári, Rácz, Farkas, illetve Kohány. Kiss János Bajai SK—Kiskunfélegyházi Szöv. SE 0—0 Baja, 800 néző, vezette: Kará­csony, (Nagy J., Németh). BSK: Maizlinger — Glavatity, Petresevics, Prikidánovics, Ta­kács, Pesti, Pintér, Szabó T., Ra­dies, (Csehók), Szabó G. (Harsá­ny i), Keresztes. Edző: Rónai Sán­dor. Kkfh. Szöv. SE: Endre — Majo­ros, Vidéki, Horváth, Dongó, Jó­kai, Kókasi, Szabó, Kurucz, Ko­pasz, Kutasi. Edző: Klincsók Pál Nagy bajai fölény jellemezte a mérkőzést. Endre a félegyháziak kapusa négy ízben is gólnak lát­szó lövést védett. A közepes színvonalú mérkőzé­sen megérdemelten vitte el az egyik pontot a Szövetkezeti SE. Jók: Keresztes, Pintér, Petrese- vies, illetve Endre, Horváth, Don- gó. Ifjúságiak: BSK—Kkfh. Szöv. SE 5—4 (4—0). Góllövők: Lőrincz 2. Lampert, Kiing, Csincsák. Jók: Lőrincz, Lampert, Kiing, Csincsák. Csányi László Kalocsai SE—Sűkösd 3—2 (1—9) Kalocsa, 450 néző, vezette: Zsi- gó (Vereb, Horváth). Kalocsai SE: Niezner — Kapi­tány, (Lakatos), Pécsi, Kerek, Sza­bó II., Nemes, Mohácsi, Illés II., Illés I., Szalóky, Kákonyi, (Szabó I.). Edző: Farkas András. Sükösd: Szente — Takács, (Do­hai), Kollár, Faddi, Szabó, Reich. Lógó, Sudár, Páncsics, (Bajai), Marusa, Kovács. Edző: Varga lm* re. 44. perc: Pécsi beadását Nemes fejelte a jobb oldali kapufára, s a labda onnan perdült a hálóba. 1—0. 50. perc: Egy lepattant labdát Kákonyi megszerzett és a kifutó kapus mellett lőtte a kapuba. 2—0. 53. perc: Bal oldali beadás után Niezner és Szabó I. egymásra vártak. Kollár* közelről a hálóba továbbította a labdát. 2—1. 60. perc: Szalóky egyéni játék után 18 m-ről nagy gólt lőtt. 3—1. 71. perc: A 16-os sarkáról Ma­rusa végezte el a szabadrúgást. Az elmélázó védők mellett Su­dár szépített. 3—2. A végig igen kemény mérkő­zésen a hazai csapat saját győzel­mét nehezítette meg a két kapott potyagóllal. Jók: Szalóky, Illés I., Nemes, il­letve Kovács, Sudár, Kollár. Ifjúságiak: - Kalocsa—Sükösd 2—0 (1—0). Góllövök: Vén, Csu­por. Jók: Vén, Csupor, Mácsai, il­letve Bakos, Hernádi, Kovács. Kőszegi Ferenc A MEGYEI labdarúgo-bajnoksag Állasa 1. Bajai SK 16 10 4 2 29—9 24 2. H. Kun B. SE 16 10 3 3 38—15 23 3. KTE 16 9 4 3 30—13 22 4. H. Mezőfi SE 16 9 2 5 26—16 20 5. Tiszakécske 16 6 7 3 24—15 19 6. Jánoshalma 16 7 5 4 25—21 19 7. Kalocsai SE 16 7 5 4 26—24 19 e. Kkfh. Szöv. SE 16 6 6 4 22—18 13 9. Lajosmizse 16 5 7 4 25—18 17 10. Kiskunhalas 16 6 3 7 13—28 15 u. Soltvadkert 16 4 6 6 21—22 14 12. Harta 16 5 4 7 23—25 14 IS. Miske 16 5 4 7 18—23 14 14. Izsák 16 3 6 7 19—25 12 15. Kiskőrös 16 4 4 8 18—29 12 16. Sükösd 16 5 2 9 16—27 12 17. Fájsz 16 2 3 11 11—30 7 18. H. Radnóti SE 16 1 5 10 12—37 7 A MEGYEI IFJÚSÁGI bajnokság Állasa 1. Kalocsai SE 15 12 1 2 57—15 25 2. Bajai SK 14 12 — 2 30—13 24 3. Jánoshalma 14 10 2 2 51—18 22 4. Soltvadkert 14 10 .1 3 52—21 21 5. H. Kun B. SE 14 8 4 2 48—23 20 6. Lajosmizse 14 9 1 4 44—ti 19 7. KTE 15 6 4 5 36—20 15 8. Tiszakécske 14 7 1 6 38—28 15 9. Kiskőrös 14 6 3 5 29—23 15 10. Kkfh. Szöv, SE 14 4 2 8 29—37 10 11. KAC-MEDOSZ 14 4 2 8 24—36 10 12. Sükösd 14 4 — 10 25—37 3 13. Izsák 14 2 4 8 17—47 « 1«. Fájsz 14 3 — 11 17—63 ■ 5 15. Miske 14 2 1 11 14—R3 5 16. Harta 14 — 2 12 14—72 2 Ü