Petőfi Népe, 1980. október (35. évfolyam, 230-256. szám)

1980-10-28 / 253. szám

1980. október 28. • PETŐFI NÉPE • 7 SPORT- SPORT • SPORT Kimaradt helyzetek után vereség Honvéd Bem SE — Kecskeméti SC 2—1 (1—0) • Erdei a földön fekve már tehetetlenül nézi, amint a hálóba gurul a Bem SE vezető gólja. Cegléd, 1000 néző. Vezette: Balázs. Jionvéd Bem SE: Lázár — Kenderesi, Borsámyi, Olajos, Mater, — Krómer, Morvái, ’ Gruiborovics — Nyúl (Fekete a 62. pereiben.), Dékány (Zsidó a 73. percben), Krisztiin. Edző: Naigy János. KSC: Erdei — Be­les, Csordás* Elekes, Gara — Lakatos, Sza­bó, Kisznyér — Ta­pasztó (Meszlényi a szünetben), Horváth, Tar. Edző: Rákosi Gyuila. Az esőtől nagyon átázott, csúszós ta­lajon óvaitos játékkal teltek az első -percek. A 3. pereiben Szabó Két csel után 18 méterről lőtt, s Lázár védett. A 7. percben Erdei kivetődéssel mentett Krisztin elől. A 15. percben Csordás sza­bálytalankodott a kaputól mint­egy 25 m-ire. A szabadrúgást Gru- borovi-cs végezte el, s a labda Sza­bóról -pattant jflS A 20. peroben egy jobb oldali szabadrúgás után Gara lövése -ki­pattant a kapusról. Horváth jó ütemben érkezett, de ismét Lá­zárit találta el a labdával. A 25. -percben Beles mentett szögletre a -kiugró Dékány elől, s a beívelt labdát Erdei öklözte a mezőnybe. A 27. percben megszerezte a vezetést a ceglédi csapat. Nyúl a jobb oldalon átjásztotta Garat, majd az alapvonalról középre adott., A kecskeméti védők egy­másra vártak és a jókor érkező Krisztin a hálóba továbbította a labdát. 1—0. A 33. percben Horváth tálait nagyszerű labdát Szabó elé, de Lázár merész kifutással mentett. A 35. -percben Krisztiin lövését Er­dei hárította. A 43. percben Ga- ráról Morvái elé repült a labda, aki teljesen tiszta helyzetből a kapu -mellé lőtte. A szünet után a hazaiak ve­zették a-z első támadásokat. A 47. percben Gtruborovics elől Csor­dás mentett az utolsó pillanatban-. A 48.. -percben Kisznyér ' rérpek átádákával1 3 ^isTrt'ét Szabó körű 1-t gólhelyezbbe, de ezt sem tudta ki­használni. Az 51. -percben Horváth átadását Szabó egyedül vezette ka-pura, de 14 méterről a 'kapust találta el. : Az 53. peroben Gara balról éle­sen belőtte ji labdát, s az a vé­dőkről kipattant Beles elé, aki egy igazítás után 14 méterről a hosszúsarokba lőtte. 1—1, Az 53. peroben ismét kihagytak egy nagy gólhelyzetet a kecske­métiek. Szabó, Tar, majd Hor­váth volt a labda útja. Az utóbbi sajnos kivárt a lövéssel, s Bor- sányi az utolsó pillanatban elrúg­ta előle a labdát. Az 57. percben Szabó lőtt a léc mellé, majd a 60. percben Gru-borovics 25 m-es szabadrúgását Erdei csak üggyel- bajjal hárította. A 64. percben Horváth -kápot-t sárga lapot, mert Borsányival szemben szabályta­lankodott. A 70. peroben Mesz­lényi középen kiugrott. Tisztán vezette -kapura a labdát. A 16­• Szabó (takarva) közeli lövését (Farkas Tibor felvételei) oson kívülre kifutó Lázár kapus kézzel ütötte el előle, de a játék­vezető nem látta a szabálytalan­ságot. A 76. percben Morvái hosszam, indította a leshatáron tartózkodó Feketét, aki lefutotta a tétovázó KSC védőket és a kifutó Erdei mellett a jobb sarokba helyezte a labdát. 2—1. A 78. percben 'Horváth jól hú­zott el a jobb oldalon. Lakatos elé adóit, aki azonban. JO m-ről a léc fölé emelt. A 82. percben. Szabó jól u-grotit ki középen, de a játékvezető les címén lefújta az akciót.. A csúszós talajon izgalmas mérkőzést vívott a két csapat. Az első félidőben — a KSC közép­pályásainak jóvoltából — a ha­zaiak játszottak mezőfölényben-. A szünet után a KSC sokkal többet támadott, s kimaradt négy óriási gólhelyzet. Szabó kétszer, Mesz­lényi és Horváth 1—1 alkalom-mai hagyott ki s-zázszázalékos hely­zetet, s elég volt a védelem egyet­len hibája ahhoz, hogy végül a hazaiak a magúk javára döntsék el a 2 pont sorsát. Ezen a mérkőzésen Erdei kis­sé bizonytalan volt. Beles egy jól eltalált 'lövésével szerezte a csapat egyetlen gólját. Elekes lel­kesen és jól játszott, Csordás vi­szont sokszor lassúnak bizonyult. Garát többször is átjátszottak. A középpályán Lakatosnak nem menit a játék. Kisznyér a jlelke­Lázár kapus vetődve hárítja. sedésért dicsérhető. Sajnos Szabó két nagy helyzetet is elhibázott. Elöl Tapasztó nagyon bátortalan volt. Meszlényi sokkal többet moz­gott, de a döntő helyzetet ő is el­hibázta. Horváth szoros őrizetben is jól' játszott, sokat mozgott. Tar -keveset volt játékban. Balázs játékvezető néhány dur­va hibával az eredmény kialaku­lását is befolyásolta. Kerpesics Béla NB II. Középcsoport 1. Budafok 13 7 4 2 30—20 18 2. Ganz-MAVAG 13 7 3 3 27—18 17 3. SZEOL AK 13 6 4 3 21—15 16 4. Pénzügyőr 13 5 6 2 21—16 16 5. DÉLÉP SC 13 5 5 3 22—19 15 6 B.-gyarmat 13 6 3 4 21—20 15 7. Kecskemét 13 6 3 4 17—17 15 8. Szegedi D. 13 7 6 27—19 14 9. MÁV Előre 13 5 4 4 20—18 14 10. Építők SC 13 4 5 4 12—18 13 11. Váci Izzó 13 3 6 4 26—22 12 12. Bem J SE 13 3 € 4 18—19 12 13. Dorog 13 5 2 6 15—19 12 14. BVSC ' 13 5 2 6 13—20 12 15. Oroszlány 13 4 3 6 15—16 11 16. Bp. Spart. 13 4 3 6 15—20 11 17 KKFSE 13 4 2 7 17—19 10 18. BKV E. 13 3 4 6 10—20 10 19. 22. Volán 13 2 5 6 16—23 9 20. D.-újvárosi Ép. 13 3 2 8 15—20 8 Váci IZZÓ—DÉLÉP SC 6—0 BKV Előre—Budafok 0—0 Szegedi Dózsa—22 sz. Volán 4—0 Építők SC—Dorog 0—0 Pénzügyőr—SZEOL AK 1—1 BVSC—Oroszlány 1—0 D.újvárosi Építők—Ganz-MÁVAG 0—2 Kossuth KFSE—Sz. MÁV Előre CH-3 B.gyarmati SE—Bp. Spartacus 2—1 EZ TÖRTÉNT AZ NB I-BEN Vasas—Csepel 3—2 (1—1) Fáy u., 4000 néző vezette: Tátrai. Gólszerzők: Kiss 3 illetve Tóth, Vincze. Nyíregyháza—Volán SC 1—1 (1—0) Nyíregyháza, 12 000 néző, vezette: KUti. Gólszerzők: Ebedli (öngól), Martos. Békéscsaba—Debrecen 2—0 (0—0) Békéscsaba, 5000 néző, vezette: Hartmann. Gólszerző: Melis 2. Pécsi MSC—Tatabánya 3—0 (0—0) Pécs, 3000 néző, vezette: Pádár. Gólszerzők: Lutz, Gallai, Kardos. Kaposvár—U, Dózsa 1—1 (0—0) Kaposvár, 10 000 néző, vezette: Bártfai. .Gólszerzők: Biró illetve Nagy. Videoton—Rába ETO 3—1 (2—1) Székesfehérvár, 3000 néző, vezette: Jaczina. •f, SET ilmiriacli . w­mm Plpí-' |S,r-S„ ■H *“,«!;■ ÍI ,.%-^iöi f -.tYü" *»■»(.:*-1 jajai itt 9 I** fii© *H*Ä*HÄi \ s1“''' - * Sir V*­fiÜlSS'4 V­f««i m w­• A Ferencváros—Honvéd mérkőzésén Nyilasi fejeli csapata máso­dik gólját. Gólszerzők: Szabó 2, Ma jer illetve Pölöskei. MTK—VM—Zalaegerszegi TE 0—0 Hungária krt, 2000 néző, vezette: Mohácsi. Dunaújváros—Diósgyőr 0—0 Dunaújváros, 2000 néző, vezette: Büki. Ferencváros—Bp. Honvéd 4—2 (2—1) Üllői út, 28 000 néző, vezette: Palotai. Judik (öngól) Gólszerzők: Nyilasi 3, Pogány (11-esből), illetve Kozma, Az NB I. állása 1 FTC 12 7 3 2 29—13 17 2. Vasas 12 7 3 2 26—14 17 3. Videoton 12 7 2 3 23—16 16 4. Nyíregyháza 12 6 4 2 12—6 16 5. Bp. Honvéd 11 6 2 3 22—14 14 6. Békéscsaba 12 6 2 4 17—16 14 7. O Dózsa 12 4 5 4 21—19 13 8. Volán SC 12 4 4 4 18—21 12 9. PMSC 12 4 4 4 15—18 12 10. Tatabánya 12 3 5 4 14—12 11 11. ZTE 12 4 3 5 19—24 11 12. Csepel 12 4 2 6 16—14 10 13 Rába ETO 12 3 4 5 13—15 10 14. DVTK 12 3 4 5 11—17 10 15. Debrecen 12 4 1 7 12—18 9 16. Kaposvár 12 3 3 6 14—22 9 17. MTK-VM 12 1 5 6 10—20 7 18. Dunaújváros 11 2 2 7 15—28 6 A Dunaújváros—Bp Honvéd mérkő­zést későbbi időpontban Játsszák le. MEGYEI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Három csapat nyert idegenben Kiállítások, sárga lapok a 13. fordulóban Bajai SK—Honvéd Mezőfi SE 2—1 (1—0) Kecskemét, 500 néző. Vezette: Dömény (Nagy-Czirok, Nagy II.) BSK: Majzlinger — Glavatity, Petresevics, Prikidánovics, Pintér, Takács, Harsányi, Pesti, Radics, Szabó G., Csehok (Csincsák). Ed­ző: Rónai Sándor. Honvéd Mezőfi SE: Tasnádi — Kovács T., Egyed, Domonics, Kor­mos, Rózsa, Szemző, (Pálinkás), Magyar, Lantos, (Illés), Ézsiás, Boldis. Edző: Krivy Ottó. 30. perc. Boldis éles lövése a kapufáról pattant vissza. 39. perc. Pesti átadását Szabó G. maga elé tette, majd a vetődő Tasnádi mellett a hosszú sarokba vágta. 1—0. 47. perc. Egyed könnyelműen hazagurított labdáját Harsányi el­csípte. A kifutó Tasnádi elhúzta a csatár lábát. A 11-est Radics laposan a bal sarokba vágta. 2—0. 52. perc. Boldis szabadrúgását Magyar jó helyzetben kapta. A lövése gyengén sikerült, ám Majz­linger könnyedén nyúlt a labdá­ért és kiejtette, s már csak a gól­vonal mögött tudta ismét meg­fogni. A partjelző beintésére a já­tékvezető megadta a gólt. 2—1. 84. perc. A BSK kapuja előtt támadt nagy kavarodás végén a labda a kapufáról pattant ki. A közepes színvonalú mérkőzé­sen mindkét csapat biztonsági já­tékra törekedett. A BSK kétgólos vezetése után a Mezőfi SE táma­dott, s a bajaiak lassították az iramot. Majzlinger nagy hibája után következett a mérkőzés leg­izgalmasabb szakasza. Jók: Gla­vatity, Pesti, Szabó G., illetve Tas­nádi, Magyar, Boldis. Dömény já­tékvezető a leshelyzetek megíté­lésénél kétszer is hibázott, s akadt néhány fordított ítélete. K. T. Kkunfélegyházi Szövetkezeti SE —Jánoshalma 0—0 Kiskunfélegyháza, 400 néző. Ve­zette: Papp (Szalai, ifj. Molnár). Szövetkezeti SE: Endre — Zs. Juhász, Horváth, Vidéki, Dongó, Majoros, Jókai, Szabó M. (Ko­pasz), Kókai, Iványi, Kurucz. Ed­ző: Klincsok Pál. Jánoshalma: Balogh — Faddi, Bátyai, Maráczi, Nagy O., Laki, Urbán, Józsa, Szuhanek, (Bényi), Kovács, Kozma, (Tápai). Edző: Zag József. Az , esőtől felgzott, csúszós pá­lyán a hazaiak-birtokolták többet a labdát, s helyzetük is akadt, de nem tudták bevenni Balogh kapu­ját. A Jánoshalma gyors ellentá­madásai is mindig gólveszélyesek voltak, s néhányszor csak Endre kapus bravúrja mentette meg csapatát a góltól. Jók: Endre, Majoros, Zs. Ju­hász, illetve Balogh, Bátyai, Ma­ráczi. Ifjúságiak: Jánoshalma—Kkf­házi Szövetkezeti SE 6—1 (2—0). Kecskeméti TE—Lajosmizse 1—0 (0—0) Kecskemét, 600 néző, vezette: Pördi (Varga, Börcsök). KTE: Varga — Csinger (Tán- ezos), Érsek, Nagyhegyes!, Peté­nyi, Seres, Tóth (Horváth),. Vi­rágú, Vági, Porhanda, Leskó. Ed­ző: Vereb István. Lajosmizse: Papp — Tóth, Ábel, Kovács, Bende, Csima, Lu­kács, Mányoki, Márkli, Kucsera, Unger. Edző: Gerőházi Tihamér. 12. perc: Vági éles lövése a ka­pufáról pattant vissza a mezőny­be. 68. perc: Leskó ollózva kapura lőtt, de ő is csak a kapufát talál­ta el. 83. perc: Leskó tíz méteres, erős lövését Papp kiütötte, s a csatár másodszorra már nem hibázott. 1—0. Közepes színvonalú, kemény, küzdelmes mérkőzésen mindkét kapu többször forgott veszélyben. Jók: Porhanda, Seres, Leskó, Vá­gi illetve Ábel, Csima, Bende, Tóth. Ifjúságiak: Lajosmizse—KTE 4—0 (2—0). Góllövők: Tóth, He­tik, Kiss, Lukács. Jók: Helik, Kiss, Radics, Csorba illetve Gál. Kristóf Tibor Kiskunhalas—H. Radnóti SE 1—0 (1—0) Kiskunhalas, 100 néző, vezette: Bácskái (dr. Deák, Thassy). Kiskunhalas: Pintér — Kiss R., Tóth L., Szabó L., Dobra, Mészá­ros, Izsák (Jójárt), Körösi, Veres, Karsai, (Kocsis), Halász. Edző: Virágh István. H. Radnóti SE: Pásztor — Ke- menczei, Gergely, Bódi, Krok, Se­bők, Pallagi, Mari, Csovcsics, Thurzó (Frölich), Baróczi. Edző: Veres István. 28. perc: Mészáros egyéni játék után lőtf a hálóba. 1—0. 45. perc: Tóth L. az ellenfél já­tékosának visszarántásáért kiál­lítva. 66. perc: Bódi szabálytalansá­gáért kapott sárga lapot. Kiegyenlített első félidei játék után a másodikban tíz emberrel küzdve is megérdemelten nyert a kiskunhalasi csapat a tetszetősen játszó, de a kapura veszély­telen Radnóti SE ellen. Jók: Sza­bó L., Dobra, Mészáros illetve Pallagi, Mari. Árvái Mihály H. Kun Béla SE—Harta 2—1 (1—1) Harta, 300 néző, vezette: Né­meth (Sendula, Farkas). Kun Béla SE: Vadon — Fro- nebl, Földeák, Pávelkó, Cséve (Somogyi), Széli (Kálmán), Há- gelmann, Evanics, Fuksz, Szenti, Janicsák. Edző: Kurucz István. Harta: Páli — Kiss, Kecskeméti (Horváth), Baján, Garámvölgyi, P. Szabó, Kocsis, Frei, Soós, Fa­zekas (Pandúr), Köves. Edző: Ko­csis Károly. 6. perc: Hágelmann 21 méteres lövése Páli keze közt került a há­lóba. 1—0. 36. perc: Soós szögletét Garam- völgyi fejelte a kapuba. 1—1. 72. perc: a felfutó Evanics lö­vése a bal alsó sarokba vágódott. 2 —1. A látottak alapján a döntetlen reálisabb lett volna. Jók: Pávelkó, Evanics, Janicsák, Fuksz illetve Garamvölgyi, Kövesi, Baján. Sárga lap: Kocsis. Ifjúságiak: Kun Béla SE—Har­ta 5—1 (2—1). Góllövők: Vidács J. 2, Ajtai, Máté, Tóth F., illetve Kövesdi. Jók: Vidács J., Kárász, illetve Faragó, Haász L. Brenner László Sükösd—Kiskőrös 1—0 (0—0) Kiskőrös, 200 néző, vezette: Kiss A. (Horváth, Zsigó). Sükösd: Szente — Bada, Ja- gicza, Faddi, Szabó, Reich, Lógó, Sudár, Dohai, (Kovács), Marusa, Kollár. Edző: Varga Imre. Kiskőrös: Szalontai — Petróczi, Hajnák, Dusnoki, Bakos, Pruk- ner (Szávay), Tóth, Podobni, Far­kas (Szentgyörgyi), Török, Kiss. Edző: Meskó István. 10. perc: Török közeli lövését Szente bravúrral védte. 49. perc: Bakos hibájából Sudár megszerezte a vezetést. 55. perc: egy kiskőrösi támadás során az egyik védő a sükösdi ka­pu előtt kézzel ütött a labdába, a játékvezető továbbot intett. 65. perc: Hajnák utánrúgásért sárga lapot kapott, majd rekla­málásért kiállította a játékveze­tő. 80. perc: Szentgyörgyi hatalmas erejű lövését Szente a kapufa se­gítségével mentette. 85. perc: Dusnoki, Bakos rek­lamálásért egyszerre kapott sárga lapot. A 11-es elmaradása után a ki­osztott sárga' és piros lapok sem tudták megfékezni az indulato­kat. Jók: Szente (a mezőny leg-, jobbja), Szabó, Lógó. Ifjúságiak: Kiskőrös—Sükösd 1—0 (0—0). Góllövő: Juhász. Jók: Csővári, Juhász, illetve Ko­vács, Hernádi. Biácsi Sándor Miske—Fájsz 2—2 (1—0) Miske, 400 néző, vezette: Berta (Szabó, Lakatos). Miske: Domokos — Baranyi, Il­lés, Sürü (Wettstein), Hajerba- cher, Czár, Dézsi, Horváth (Nagy), Petrecz, Bedzsula, Kákonyi L. Edző: Gacs Tibor. Fájsz: Kráczer — Kupusz, Po- lereczki (Csupor), Csaplovics, Ko­vács J., Posztobányi, Vajda Z., Ko­vács S., Horváth, Kazal, Zsákai. Edző: Franczia László. 40. perc: Illés jobb oldali be­adását Petrecz a kapu bal sarká­ba lőtte. 1—0. 60. perc: A védők egymásra vártak a közbeavatkozással, Vaj­da elvitte előlük a labdát és a ka­pus mellett a hálóba lőtte. 1—1. 65. perc: Petrecz egyéni akció végén növelte a hazaiak előnyét. 2—1. 78. perc: Bal oldali szabadrúgás végén Csaplovics fejelte a labdát a hálóba. 2—2. A fegyelmezetlenül és lelkese­dés nélkül játszó hazaiaktól meg­érdemelten vitte el az egyik pon­tot a Fájsz. Kiemelkedő teljesít­mény egyik csapatban sem volt. Ifjúságiak: Miske—Fájsz 3—2 (1—0). Kiss János Kalocsai SE—Tiszakécske 1—1 (1—0) Tiszakécske, 500 néző, vezette: Szűrszabó (Dér S., Szabó F.), Bé­kés megyéből. Kalocsai SE: Niezner — Kapi­tány, Pécsi, Szabó I. (Dinnyés), Illés I., Kerek, Nemes, Mohácsi, Illés II., Szabó, Kákonyi (Kal­már). Edző: Farkas András. Tiszakécske: Szélesi — Terjéki, Kurucsai, Kecskés, Tóth, Varga, Oskolás, Katona, Józsa (Ézsiás II.), Bus, Mari. Edző: Bánhidi Jó­zsef. 44. perc: A hátráló védők kö­zött Mohácsi 18 méteres, jól elta­lált lövéssel megszerezte a veze­tést a Kalocsának. 1—0. 84. perc: Kapitány a bal olda­lon elfutó Bust felvágta. A földön a két játékos összeakaszkodott, a játékvezető mindkettőt kiállítot­ta. 85. perc: Marit a 16-oson belül visszarántották, de a játékvezető a 16-os vonalra tetette le a labdát. 86. perc: Az ideges légkörben lejátszódott utolsó negyedóra egyik következménye: Kalmár megütötte Marit, mire a játékve­zető azonnal kiállította. 87. perc: A 16-oson belül Marit csúnyán felvágták. A büntetőt Mari értékesítette. 1—1. Gyenge iramú első félidő után a második játékrészben nagy iramot diktált a hazai csapat, de csatárai gyenge napot fogtak ki. A kalocsai csapat jól védekezett, kár, hogy a találkozó végén né­hány sportszerűtlen elem is köz­becsúszott. Jók: Mohácsi, Niez­ner, Illés I., illetve Oskolás, Ka­tona, Tóth. Ifjúságiak: Kalocsai SE—Tisza­kécske 2—1 (0—1). Vezette: Dér S. Góllövők: Kovács, Bencsics il­lettve Tóth I. S. Jók: Bencsics, Pappr illetve- Tóth I. S., Sahinger, Bagi. Zsuffa Lajos Izsák—Soltvadkert 2—2 (0—0) Izsákról nem kaptunk részletes tudósítást. Az ifjúsági eredmény híján a táblázatot sem közölhet­jük. A MEGYEI LABDARUGÓ-BAJNOKSÁG Állasa 1. Bajai SK 13 9 3 1 26—8 21 2. H. Kun B SE 13 8 2 3 34—15 18 3. KTE 13 7 4 2 25—9 18 4. Tiszakécske 13 5 6 2 23—12 16 5. H. Mezőfi SE 13 7 2 4 21—15 16 6. Kkfh Szöv. SE 13 5 5 3 20—16 15 7. Kalocsai SE 13 5 5 3 21—20 15 '8. Lajosmizse 13 4 6 3 21—15 14 9. Jánoshalma 13 4 5 4 16—20 13 10. Kiskunhalas 13 5 3 5 10—23 13 11. Harta 13 4 3 6 18—20 11 12. Soltvadkert 13 3 5 5 18—20 11 13 Sükösd 13 5 1 7 13—21 11 14. Miske 13 3 4 6 15—20 10 15. Kiskőrös 13 3 4 6 14—25 10 16. Izsák 13 2 5 6 15—22 9 17. Fájsz 13 2 3 8 9—20 T 18. H. Radnóti SE 13 1 4 8 10—28 6 Értesítjük kedves vásárlóinkat, hogy telepeink az alábbi IdOpontokben leltározás mlett zárva tartanak 102. sz. telep Kecskemét 1980. okt. 27-től nov. l-ig 110. sz. telep Baja 1980. okt. 27-től nov. l-ig 114. sz. telep Kalocsa 1980. okt. 27-től nov. l-ig 117. sz. telep Kunszentmiklós 1980. nov. 1-től nov. 6-ig 115. sz. telep Kiskunfélegyháza 1980. okt. 27-től nov. l-ig 118. sz. telep Kiskőrös 1980. nov. 1-től nov. 6-ig 120. sz. telep Lajosmizse 1980. nov. 1-től nov. 6-ig 122. sz. telep Kiskunhalas 1980. okt. 27-től nov. l-ig 124. sz. telep Bácsalmás 1980. nov. 1-től nov. 6-ig 126. sz. telep Solt 1980. nov. 1-től nov. 6-ig 128. sz. telep Kecel 1980. nov. Intői nov. 6-ig 131. sz. telep Szabadszállás 1980. nov. 1-től nov. 6-ig Vállalat 4469