Petőfi Népe, 1979. március (34. évfolyam, 50-76. szám)

1979-03-06 / 54. szám

I 1979. március 6. • PETŐFI NÉPE i 7 SPORT - SPORT A lelkesebb csapat nyert Kecskeméti SC—SZEOL ÄK 2—i (0—1) Szeged, 4000 néző. Vezette: Szá­vó. KSC: Leskó — Petrovszki, Ele­kes, Csordás, Beles — Hajer, Bed- zsula, Sörös, Prikidánovics — Far­kas (Oskolás a 46. percben), Pus­kás. Edző: Molnár Ferenc. SZEOL AK: Újhelyi — Kozma III., Hegedűs, Nahócaki, Forgács — Lebáth (Petró a 60. percben), Repka, Kunszt, Nemes (V. Tóth a 78. percben), Szeghalmi, Jemei. Edző: dr. Dunai János. Ideális labdarúgóidőben, kissé mélytalajú pályán kezdődött a játék. A KSC védekezésre állt be, s a SZEOL AK lendült tá­madásba. A 4. percben Kozma III. lőtt fölé. Az 5. percben Sö­rös ugrott ki, de a 16-os sarká­nál felvágták. A szabadrúgást Prikidánovics magasan a léc fö­lé küldte. A 10. percben Beles szabálytalankodott a kaputól mintegy 20 méterre. A szabadrú­gást Leskó szépen lehúzta. A 14. percben Jemei cselezgetett, s a KSC védői inkább csak néz­ték a mutatványt, amit egy ha­talmas lövéssel fejezett be, de Leskó biztosan védett. A szegedi rohamok a 17. percben hozták meg a vezető gólt, bár inkább a KSC-védők hibájából. Leskó rosszul végezte el a kirúgást. A labdát Repka szerezte meg, majd legalább 30 méteren keresztül vezetgette, végül a 16-oson belül Elekes akasztotta. Szávó játék­vezető 11-est ítélt, amit Jemei a hálóba lőtt. 1—0. A gól után még johban be­szorult a KSC, ám a védelem már sokkal jobban zárt. A 24. percben Jernei beadását Hájer fejelte ki. A 26. percben Priki- dánovicsot buktatták a 16-os előtt, de a szabadrúgást mellé­lőtte. A 34. percben egy beívelt labdánál hibázott a kecskeméti védelem, de Repka Leskóba lőt­te a labdát. A félidő vége felé esett az iram, s enyhült a sze­gediek nyomása. Csordás men­tett még szögletre Nemes elől, majd Prikidánoviosot nyomták el a szegedi védők a kapu előterér Prikidánovics beadását Sörös kapura lőtte. A labda már túl­jutott a kapuson (sőt a közeli szemtanúk szerint már a gól­vonalon is), amikor Labáth kéz­zel kiütötte. A 11-est Puskás a hálóba vágta. 1—1. Az egyenlítés után keményebb lett a játék. Az 57. percben He­gedűs csúnyán felvágta Prikidá- novicsot, de a szabadrúgás most is gyengén sikerült. A SZEOL AK játékosai sokat idegeskedtek, s mivel állandósult a KSC fölé­nye, a közönség is türelmetlen­kedett. A 67. percben Petró az oldalvonal közelében buktatta Puskást. A szabadrúgást Priki­dánovics élesen belőtte, Puskás pedig 8 méterről a hálóba fejel­te. 2—1. A játék ezután kiegyenlített volt. A 82. percben Beles men­tett szögletre Kunszt elől. A 84. percben Elekes kezezése után , a szabadrúgást Leskó kiütötte, ám éppen Szeghalmi elé, akit Pri­kidánovics becsúszva szerelt. A 87. percben növelhette volna az előnyét a KSC. Puskás lefejelte a labdát Sörös elé, aki teljesen egyedül tört kapura, ám óriási helyzetben Újhelyibe lőtte a labdát. A 89. percben Jernei elől Leskó lábbal mentett. A látottak alapján a KSC győ­zelme teljesen megérdemelt. A kecskemétiek a 0—1 után fel­hagytak a védekező taktikával, s gyors, korszerű támadásaik­kal meglepték a szegedieket. A KSC-ből Beles, Leskó, Sörös, Puskás kiemelkedő teljesítményt nyújtott, de az egész csapat ki­tett magáért. Lelkes játékukkal még a szegedi nézőket is a ma­guk oldalára fordították, mert a kecskemétiek a szurkolók tapsa kíséretében vonultak az öltözőbe. AZ NB II. köZÉPCSOPORT ALLASA 1. Volán 2. KKFSE 3. Budafok 4. SZEOL, AK 5. Szegedi Dózsa 6. B.-gyarmat 22 14 6 2 36—14 34 22 10 1 3 39—30 27 22 9 8 5 38—28 26 22 9 8 5 33—26 26 21 9 8 4 25—18 26 22 10 5 7 29—25 25 ben. t* A szünetben kiderült, hogy Farkás megsérült, s Oskolás állt a helyére. A játék képe gyöke­resen megváltozott. A KSC át­vette az irányítást, s a SZEOL AK kényszerült a saját kapuja elé. A 47. percben Puskás el­futása után a beadást Oskolás küldte kapásból a kapura, ám Újhelyi jó érzékkel hárított. Az 50. percben Labáth beadásánál Leskó rosszul jött ki, szerencsé­re Bedzsula kisegítette. A KSC az 54. percben egyenlített. 7. Honvéd Bem SE 22 7 10 5 27—20, ,24 3v'3 »4* 21 10 3 8 24—24 23 22 5 12 5 24—18 22 22 7 6 9 34—33 20 22 6 8 8 30—32 20 22 7 5 10 23—22 19 22 5 9 8 29—29 19 22 7 3 12 26—43 17 22 3 10 9 13—26 18 21 4 5 12 24—39 13 22 3 4 15 15—43 10 10. KSC 11. Ganz-MAVAG 12. Bp. Spartacus 13. 22. sz. Volán 14. BKV Előre 15. Építők SC 16. Pénzügyőr 17. Dunakeszi 18. D.újv. Építők 19. Ikarus Budafok—B.gyarmat BKV Előre—Dunakeszi Építők SC—Ganz-MAVAG Pénzügyőr—Honvéd Bem SE Kossuth KFSE—22. sz. Volán Vasas Ikarus—BVSC Volán SC—Bp. Spartacus Vác—Szegedi Dózsa 1— 3 0—1 1—1 0— 3 1— 0 3-1 3—2 2— 2 Ez történt az NB I-ben Ferencváros—Salgótarján 1—0 (1—0) Üllői út, 20 000 néző, vezette: Pádár. Góllövő: Pusztai. Ű. Dózsa—Bp. Vasas Izzó 3—0 (2—0) Megyeri út, 8000 néző, vezette: Mohácsi. Góllövők: Fekete, Kar­dos, Fazekas. Tatabánya—Bp. Honvéd 3—0 (3—0) Tatabánya, 10 000 néző, vezette: Palotai. Góllövők: Csapó, Arany, P. Nagy. Rába ETO—Békéscsaba 1—0 (0—0) Békéscsaba, 13 000 néző, vezet­te: Tátrai. Góllövő: Pölöskei. Zalaegerszeg—Haladás 6—1 (2—1) Zalaegerszeg, 5000 néző, vezet­te: Maczkó. Góllövők: Csepregi 2, Mihalaecz 2 (egyet 11-esből), Pé­ter, Simon, illetve Kereki (11-es­ből). Dunaújváros—MTK-VM 3—0 (3—0) Dunaújváros, 6000 néző, vezette: Kőrös. Góllövők: Bódi 2, Kúti. Ki­állítva: Fajkusz (Dunaújváros). 1. FTC 18 ii 5 2 40-21 27 2. Honvéd 18 ii 4 3 43—16 26 3. O. Dózsa 18 10 6 2 46—22 26 4. DVTK 18 10 2 5 29—24 24 5. Rába ETO 18 7 7 4 23—14 21 6. Tatabánya 18 8 5 5 34—26 21 7. STC 18 6 6 6 27—25 18 8. PMSC 18 5 8 5 16—22 18 9. Videoton 18 5 7 6 20—24 17 10. Békéscsaba 18 6 4 8 19—20 16 ZTE 18 5 6 7 19—20 16 12. Dunaújváros 18 5 6 7 24—28 18 13. Vasas 18 4 7 7 23—30 15 14. MÁV Előre 18 5 5 8 14—31 15 15. MTK-VM 18 5 4 9 22—26 14 16. Csepel 18 3 7 8 21—27 13 17. Haladás 18 5 2 11 19—46 12 18. Vasas izzó .'.V.V.V.V.V.V.V.'.V.V 18 2 5 11 18—35 9 mmmm Az FTC nyerte el véglegesen a „Bóbis Gyula” vándorserleget öt éve rendezte meg először a városi test- nevelési és sportfelügyelőség a KSC birkózó szakosztályával közösen a város szülötte, Bóbis Gyula birkózóbajnok tiszteletére azt az országos szabadfogású válogató versenyt,, melynek első szakasza szombat—vasárnap ért véget. Már a nevezési rekordból (140 fő) kitűnt, hogy szinte az ország valamennyi rangosabb egyesülete képviseltetni kívánja magát a nagy találkozón. Két válogatott a 82 kg-os csepeli Kovács és a nemrégiben térdműtéten átesett Molnár (BHSE) kivételé­vel a teljes magyar élgárda indult a Kerté­szeti Főiskola tornacsarnokában. A nagy létszámú közönség gyor­san pergő eseményeknek lehe­tett tanúja, ráadásul bőven akadt meglepetés is. Talán a legvaako- sabbak egyike, Szalontai Zoltán (DVTK). Európa-bajnoki bronz­érmesünk pontozással elszenve­dett veresége Orbántól (HBSE). Szokatlanul heves iramú mérkő­zést vívott az olimpiai és világ- bajnoki ezüstérmes Balta József (PTC) Szemerédivel (Haladás), s csak a 3. menetben tudta maga javára fordítani két pontos le- vitellel az egyébként végig nyílt, fej-fej melletti mérkőzést. 52 kg-ban a két rivális, Szabó (DVTK) és a pécsi Gazdag Atti­la újra hatalmas csatát vívott és bemutatták a szabadfogású birkózás minden szépségét. Vé­gül a miskolci fiú bírta jobban és nyert leléptetéssel, örömmel szemléltük, hogy a megyénkből a BHSE-be katonai szolgálatra bevonult versenyzők (a bajai Ferenczi, Wessenhoffer, Faldum) szépen helytálltak. A KSC há­rom versenyzője (Bállá, Szőke, Simon) bár hősiesen küzdöttek, nem tudtak beleszólni az ered­mények alakulásába. A bajai Haller „felugrott” nehézsúlyba és ott értékes 5. helyezést ért el. Szép birkózásáért különdíjjal ju­• Hegedűs Csaba szövetségi kapitány magyaráz Baliának. • A 90 kg-os súlycsoportban a győztes Petrezse­lyem (FTC) lábklemeléses akciója. (Banczik István felvételei) mm • Szalontai Zoltán, a DVTK Európa­bajnoki bronzérmes birkózója mérkőzés közben. taknazta a verseny rendezősége. A Bóbis család által alapított értékes vándordíját harmadszor (és véglegesen) az FTC csapata nyerte el, megelőzve a Csepelt és a DVTK-t. EREDMÉNYEK: ^8 kg (7 ind.) 1. Gyulai (FTC), 2. Márta (Törökszentmiklós), 3. Ferenczi (HBSE). 52 kg (8 ind.) 1. Szabó (DVTK), 2. Gazdag (PMSC), 3. Migléczi (DVTK). 57 kg (14 ind.) 1. Szalontai I. (DVTK), 2. Bátka (HBSE), 3. Gál (FTC). 62 kg (14 ind.) 1. Orbán (HBSE), 2. Szalontai Z. (DVTK), 3. Kiss (Spartacus). 68 kg (16 ind.) 1. Katz (Csepel), 2. Borbola (FTC), 3. Zsura (PMSC). 74 kg (13 ind.) 1. Fehér (FTC), 2. Kocsis (HBSE) 3. Németh (FTC). 82 kg (15 ind.) 1. Nagy (Csepel), 2. Langauer (PMSC), 3. Kaliszky (Csepel). 90 kg (13 ind.) 1. Petrezselyem (FTC), 2. Szak­kai (Spartacus), 3. Kiss (HBSE). 100 kg (12 ind.) 1. Robotka (HBSE), 2. Kispéter T. (FTC), 3. Koppány (Csepel). Nehézsúlyban (8 ind.) 1. Bállá (FTC), 2. Sze- merédi (Haladás), 3. Kudelász (Csepel). 5. Haller (BSK). MEGYEI BAJNOKSÁG Tiszakécskén nyert a Bajai SK Diósgyőr—Vasas 3—0 (0—0) Diósgyőr, 15 000 néző, vezette: Lauber. Góllövők: Oláh, Tatár, il­letve Somogyi (öngól). Pécsi MSC— Székesfehérvári MÁV Előre 1—1 (1—0) Pécs, 5000 néző, vezette: Tompa. Góllövők: Varga, illetve Lazsányi. Videoton—Csepel 0—0 Székesfehérvár, 6000 néző, ve­zette: Marton. az NB i. Állasa Bajai SK—Tiszakécske 1—0 (1—0) Tiszakécske, 600 néző, vezette: Franciskovics. BSK: Gilián — Glavatity, Mol­nár, Papp, Simon, Márity, Sárközi, Ónodi, Cseke (Takács), Laki, Ko­vács (Kazal). Edző: Rónai Sándor. Tiszakécske: Szabó — Kecskés, Bállá, Laczkó, Domonics, Száraz, Varga B., Pálinkás (Józsa), Lo- sónezi, Dobó (Sántha), Ézsiás. Edző: Uzsovics Sándor. Tiszakécskei támadásokkal kez­dődött a mérkőzés. A 11. percben Losonczi előtt adódott gólszerzési lehetőség, de hibázott. A 21. perc­ben ellentámadás után Kovács el­futott a védője mellett, és 13 mé­terről a jobb sarokba rúgta a lab­dát. 1—0. A félidő hátralevő részé­ben továbbra is a tiszakécskei csapat játszott mezőnyfölényben. A 40. percben Varga B. hibázott gólhelyzetben. Szünet után fokozta az iramot' a tiszakécskei csapat, szinte kapu­jához szegezte ellenfelét, de gól­helyzeteit ezúttal sem tudta ki­használni. Végül is a tapasztal­tabb csapat benyomását keltő BSK elvitte a két bajnoki pontot. Jók: Gilián, Molnár, Simon, Márity, il­letve Száraz, Varga B. Ifjúságiak: Tiszakécske—Bajai SK 2—1 (1—1). Góllövők: Kiri, Bállá, illetve Csincsák. Kiskunhalasi MEDOSZ— Császártöltés 2—2 (2—2) Kiskunhalas, 300 néző, vezette: Dobos. Kh. MEDOSZ: Szabó — Rozin- ka, Tóth L., Dobra, Fuksz, Tóth J., Bényi, Mészáros, Agócs, Szőke (Veres), Harsányi. Edző: Virágh István. Császártöltés: Koch — Schind­ler, Ober, Siska, Buchmüller, Varga (Sahner), Albert, Suttner, Schütz, Szigetvári, Maczkó. Végig kemény összecsapásokkal tarkított mérkőzés, igazságos dön­A magyar tornász válogatott Kiskunhalason A KAC meghívására és an­nak rendezésében az elmúlt szombaton a II. Rákóczi F. Mg. Szakközépiskola tornatermében mintegy 300 érdeklődő előtt dr. Fodor József, a városi tanács vb titkára köszöntötte a magyar olimpiai keret tagjait, Urvári Sándort, a Magyar Torna Szövet­ség országos szakfelügyelőjét, Bordán Dezsőt, az olimpiai keret edzőjét, Vigh Lászlót, Magyar Zoltán Európa-, országos és világ­bajnokunk neves edzőjét. A be­mutatáskor hatalmas taps kö­szöntötte a válogatott keret tag­jait — Magyar Zoltánt, Donáth Ferencet, Kramarits Györgyöt, Kovács Pétert, Kelemen Zoltánt és Vámos Istvánt — majd meg­kezdődött a bemutató jellegű, de a válogatott tagjainak az ed­zésterv szerinti beütemezett olimpiai versenyprogramot szol­gáló szerenkénti műsor. A né­zők végig kitartva hálás tapsa­ikkal jutalmazták a nagyszerű bemutatót, amelyben a KAC 10 legjobb és a jövőt ígérő fiatal­jai — Mészáros Csaba, Báthory Gábor, Kovács Attila, Vincze István és a többiek felváltva a nagyokkal arattak nagy sikert. Szalal László tetlen. Góllövők: Mészáros, Agócs (11-esből), illetve Varga, Suttner. Kiállítva: Albert. Jók: Tóth J., il­IpfVP CJ-jclro Ifjúságiak: Kkh. MEDOSZ— Császártöltés 6—0 (2—0) Góllövők: Czirok 2„ Homyák 2, Földes 2. Honvéd Radnóti SE—Kalocsai SE 3—1 (1—0) Szabadszállás, 150 néző, vezet­te: Horváth. Radnóti SE: Török — Kovács, Rapcsák, Szabó II., Szombati, Roczk (Goda), Pozsári (Hegyi), Dócza, Muhi, Szekeres. Edző: Ve­res István. Kalocsa: Niezner — Kapitány, Pécsi, Tamás, Illés, Jenei, Szabó I., Farkas, Vén, Matos, Kovács. Edző: Molnár Ferenc. A jobb erőnléttel rendelkező Radnóti SE biztosan nyert. A 80. percben Török 11-est hibázott. Góllövők: Rapcsák, Muhi, Szeke­res, illetve Vén. Jók; Rapcsák, Szabó II., Szekeres, illetve Pécsi, Illés, Vén. Sükösd—Honvéd Gábor Áron SE 2—1 (1—0) Sükösd, 300 néző, vezette: Czen- czik. Sükösd: Szente — Jagicza, Sza­bó, Lógó I., Faddi II., Kovács, Páncsics, Radies, Kernya (Reich), Sudár, Kocsis (Németh). Edző: Varga Imre. Gábor A. SE: Kubatovics — Ga- lántai, Dedák, Bergman, Halász, Koós, Kocsis (Holló), Kovács P., Kiss (Kovács J.), Novák, Serfőző: Edző: Kévés Ferenc. Széteső, gyenge játékkal kezdte tavaszi szereplését a Sükösd. A Gábor A. SE végig egyenrangú el­lenfél volt. A játék képe alapján a döntetlen reálisabb lett volna. Góllövők: Páncsics, Sudár, illetve Novák. Jók: Dedák, Halász, Ku­batovics. Jánoshalma—Honvéd Mezőfi SE 1—1 (1—0) Kecskemét, 500 néző, vezette: Kiss A. Jánoshalma: Csemák — Dobos, Maráczi, Fenyvesi IV., Bátyai, An- geli, Liliom (Hustyi), Péter, Horváth, Horváth L., Fenyvesi III. Edző: Fertőszegi Béla. Mezőfi SE: Domokos — Szepesi, Rózsa, Zátrok, Kutasi, Szívós, Ábel, Lantos. Kolek, Szőlősi (Ban­kó), Szűcs (Kucsera). Edző: Krivy Ottó. Kezdés után többnyire a jános­halmi csapat kezdeményezett. A 28. percben kavarodás támadt a Mezőfi SE kapuja előtt. Horváth L. használta ki a kecskeméti vé­dők megingását és a hálóba lőtte a labdát. 1—0. A 73. percben Ábel 11-esből egyenlített. 1—1. Mindkét csapat több gólhelyzetet hagyott ki. Végül a közel azonos erők küz­delme igazságos döntetlent hozott. Jók: Angeli, Maráczi, Horváth P., illetve Rózsa, Kutasi, Zátrok. Honvéd Szamuely SE— Kecskeméti TE 3—1 (2—0) Kalocsa, 600 néző, vezette: Far­kas. Szamuely SE: Tamasko — Schmikl (Alföldi), Kiss, Szalontai, Gálffy, Lantos, Szabó, Űjvári, Rácz, Marusa, Gondola. Edző: Ma­lomszegi Ottó. KTE: Kerpits — Magyar, Vi­rágh, Érsek, Komáromi, Herczegh, Szabó (Tóth), Horváth, Bohács, Porhanda, Nagyhegyesi. Edző: Gacs Tibor. Jó iramú mérkőzésen nyert a Szamuely SE. Góllövők: Rácz 2, Szabó, illetve Porhanda. Jók: Rácz, Schmikl, Lantos, Szalontai, illet­ve Kerpits, Magyar, Nagyhegyesi. Fájsz—Ersekcsanád 2—1 (1—0) Fájsz, 300 néző, vezette: Zsigó. Fájsz: Fatér — Kupusz, Hor­váth, Kráczer, Kovács, Galambos, Dinnyés (Paplanos), Hemer, Ba- ráth, Zsákai, Vlasies. Edző: Búj- dosó Márton. Ersekcsanád: Ikotity — Lévai, Marinkó, Gyuricza, Szabó, Melch- ner, Koszorús II., Koszorús I., Bár­dos, Triebl, Kovács. Edző: Bartha György. Jó iramú, időnként kemény mérkőzésen nyert a fajszi csapat. Góllövők: Baráth, Herner, illetve Triebl. Ifjúságiak: Fájsz—Ersekcsanád 4—1 (1—0). Góllövők: Csaplovics 2, Kovács 2, illetve Szabó. Soltvadkerti TE—Lajosmizse 4—1 (3—0) Soltvadkert, 400 néző, vezette: Karácsony. Soltvadkert: Mayer — Csorna, Lehr, Oláh, Frittmann, Bozorádi, Szávai, Eiler (Klam), Balogh, Du- kai, Mogyorós. Edző: Meskó Ist­ván. Lajosmizse: Szmulai — Lukács; Pethő, Kovács, Bende, Kállai, Tas- si, Haraszti, Kislőrincz, Kisjuhász dr., Márkli. Edző: Máté Ferenc. Az első félidőbeli jó játék elég volt a Soltvadkertnek a győzelem­hez. Góllövők: Mogyorósi, Balogh, Oláh, Eiler (11-esből), illetve Kis­lőrincz (11-esből). Jók: Lehr, Bo­zorádi, Szávai, Balogh, illetve Bende, Kislőrincz, Kisjuhász dr., kiállítva: Mogyorósi. Ifjúságiak: Soltvadkert—Lajos­mizse 1—1 (1—0). Góllövők: Ka- czenbach, illetve Seprős. Honvéd Kun Béla SE— Izsáki MEDOSZ 1—0 (0—0) Kiskunfélegyháza, 700 néző, ve­zette: Pongrácz Gy. Kun Béla SE: Gulyás — Gyön­gyösi, Koczka, Horváth, Nagy J., Tóth Cs. (Darányi), Görög (Ká- szon), Szabó, Kisznyér, Felegyi, Evanics. Edző: Vereb István. Izsák: Varga I. — Boti, Tóth, Németh, Terjéki, Nagy, Fazekas, Tánczos, Mezei, Jakus, Pataki. Edző: Fekete Sándor. A mindvégig mezőnyfölényben levő Kun Béla SE csak a 87. perc­ben tudta megszerezni a győzel­met. Góllövő: Felegyi. Jók: Kocz­ka, Horváth, Kisznyér, Felegyi, il­letve Varga I., Németh, Fazekas, Mezei. Ifjúságiak: H. Kun Béla SE—: Izsák 6—2 (3—0). Góllövők: Tóth Cs. 3, Benkő 2, Kurucz, illetve Varga, Czirkos. Harta—Kiskőrös 0—0 Harta, 500 néző, vezette: Dö- mény. Harta: Krisztián — Horváth, Pavelkó, Nagy, Arnold, Lehoczky, Stefán, Pandúr, Takács, Frei, Ha­lász (Páli). Edző: Bleszák Sándor. Kiskőrös: Vas — Hajnák, Kál­mán, Podobcse, Kun, Major, Pola- reczki, Dusnoki (Judák), Szabó,' Fodor, Dusnoki J. Edző: Rapcsák Tivadar. Gyenge színvonalú találkozót lát­hatott a szép számú közönség, meddő hazai mezőnyfölénnyel. Ä góllövést azonban mindkét csa­patnak gyakorolnia kell. Senki sem nyújtott kiemelkedő teljesít­ményt. Ifjúságiak: Harta—Kiskőrös 0— 2 (0—0). Góllövő: Jáborka 2. A MEGYEI labdarügö-bajnoksag ALLASA 1. Jánoshalma 21 13 2. Bajai SK 21 14 3. Kun Béla SE 21 11 4. Mezőfi 21 12 5. Kalocsa 21 1 6. KTE 21 11 7. Sükösd 21 11 8. Tiszakécske 21 9 9. Fájsz 21 9 10. Soltvadkert 21 6 11. Lajosmizse 21 9 12. Kkh. MEDOSZ* 21 9 13. Szamuely 21 8 14. Izsák 21 7 15. Kiskőrös 21 4 16. Radnóti 21 5 17. Harta** 21 4 18. Ersekcsanád** 21 5 19. Gábor A. SE 21 2 20. Császártöltés 21 3 7 2 6 4 4 4 3 7 7 10 4 8 4 8 4 9 5 9 8 9 3 13 6 11 1 15 4 15 1 17 43—15 33 52—15 30 49—19 28 43—19' 28 33— 19 2« 39—26 26 34— 17 25 29—18 25 22— 14 25 31—24 28 36—34 21 34—33 21 39—33 20 21—29 19 17—31 18 24— 59 15 19—48 18 25— 47 9 13—46 8 23— 80 7 Megjegyzés: A *-gal jelzett csapattól egy, a **-gal jelzett csapattól két bün­tetőpont levonva. A MEGYEI IFJÚSÁGI labdarügo-bajnoksAg Állasa 1. Jánoshalma 17 13 2. KTE 17 13 3. MEDOSZ 18 13 4. Kun Béla SE 17 12 5. Kiskőrös 18 12 6. Kalocsa 17 10 7. Lajosmizse 17 9 8. Sükösd 17 8 9. BSk 18 9 10. Tiszakécske 18 8 11. Radnóti 17 8 12. Soltvadkert 18 5 13. Fájsz 17 4 14. Izsák 18 4 15. Császártöltés 18 3 16. Ersekcsanád 18 2 17. Harta 18 — 2 74—17 28 2 58—15 28 3 61—25 28 5 66—20 26 5 73—24 25 3 60-13 14 6 47—21 28 5 42—33 20 8 49—18 19 8 48—37 18 7 19—43 18 8 29—36 H 12 26—68 9 13 22—75 9 1 14 21—92 6 — 16 24—79 t 1 17 5—108 I