Petőfi Népe, 1979. február (34. évfolyam, 26-49. szám)

1979-02-20 / 42. szám

1979. február 20. • PETŐFI NÉPE • 7 SPORT-SPORT -SPORI Kettős forduló - két BSK-győzelem LABDARÚGÓ MNK Az esélyesek győztek az első fordulóban A férfi kosárlabda NB I-ben kettős fordulót játszottak ezen a héten. A dupla akadályt a BSK férficsapata vette sikerrel, s mind Zalaegerszegen, mind pedig va­sárnap hazai pályán is győzött, s ezzel máris felzárkózott az él­csoport mögé. A KSC-nek nem sikerült a javítás, pedig mind­két mérkőzésen megvolt a lehe­tőség akár a győzelem megszer­zésére is. Ganz-MÁVAG—Kecskeméti SC 70—65 (38—32) NB I. férfi. Kecskemét, 700 né­ző. Vezette: Wein, Ritter. Ganz-MÁVAG: Gál (17), Né­meth (12), Tarjáni (16). Demeter (15), Vertetics (8). Csere: Galamb (2), Szűcs. Edző: Balogh József. KSC: Bekő (2), Felföldi (14), Farkas (18), Kovács (10), Székedi (7). Csere: Subin (12), Velkey (2), Csikai. Edző: Kégel Tamás. Az első tíz percben a KSC veze­tett, majd a félidő másik felé­ben a MÁVAG-nak volt néhány pontos előnye. A KSC jól véde­kezett, s a palánk alatt is tartani tudta a magas játékosokat, de a dobások rendre nem sikerültek, sőt „ziccerek” maradtak ki. Igaz, ebben az is közrejátszott, hogy a játékvezetők elég sok személyi hi­bát elengedtek sípszó nélkül. A 17. percben 65—65-nél egyenlített a KSC. s megvolt a lehetőség a győzelemre. Kégel edző ekkor vit­te pályára ismét Subint, de a magas középjátékos három perc alatt egyetlen labdát sem kapott. A KSC már nem is dobott több kosarat. IFJÚSÁGIAK: Kecskeméti SC—Ganz-MÄVAG 89—67 (39—32) KSC: Tóth (9), Velkey (10). Sza­bó (5), Lakatos (46), Csorvási (10). Csere: Balogh, Káló, Vezsenyi (9), Gulyás. Edző: Szikora Sán­dor. A MÁVAG legjobb dobója Sza­bó (20). Bajai SK—Zalaegerszegi TE 72—66 (47—37) NB I. férfi. Zalaegerszeg, 800 néző. Vezette: Berendi Szász. BSK: Hosszú (4), Kubatov (22), Kancsár (9), Szabó (4), Ágfalvi (17). Csere: Csanádi (8), Pék (2), Varga (6), Ikotity. Edző: Kovács József. 4ZTEv'Lázár (22), Bokor,, (4)y Szűcs (20), Vágvölgyi (6). Ivánko^ vigs (2). Csere: Magyar L (2), Gó­*» Kovács Tamás, a KSC csapatkapitánya öt Ganz-MAVAG-játékos gyűrűjében. (Banczik István felvétele) czán (8), Monok (4). Edző: Varga Ferenc. Végig vezetve, biztosan nyert a BSK. IFJÚSÁGIAK: Bajai SK—Zalaegerszegi TE 111—75 (63—45) Ld.: Varga (40), Dara (25), il­letve Németh (20), Vass (18). VASÁRNAPI EREDMÉNYEK: Bajai SK—BSE 56—53 (30—29) NB I. férfi, Baja. 800 néző. Ve­zette: Szittya, Puhr. BSK: Ágfalvi (4), Hosszú, Sza­bó, Kubatov (23), Kancsár (10). Csere: Csanádi (2), Ikotity (9), Varga (4). Pék (4). Edző: Kovács «J ÓZS0f BSE: Szalai (6), Pálffy (13), Fe- renczy (23), Czeglédi (5), Kálmán. Csere: Monoszlai (6), Hegedűs, Czina. Edző: Glatz Árpád. Pontatlan dobások, rengeteg el­adott labda, alacsony színvonalú játék jellemezte a mérkőzést. Ezt tükrözi a szokatlanul kevés ko­sár is. A bajai csapat sokkal lel­kesebb volt, s ezzel győzött a nagy magassági fölényben levő ellenféllel szemben. Jók: Ágfalvi, Kubatov, Kancsár, illetve Fe- renczy. Szalai. IFJÚSÁGIAK: Bajai SK—BSE 83—59 (42—25) g Ld.: Kovács (2(1), Varga (20)».,. * Hosszú (19) illetve» Béres *■(13), * Tóth (12). Előkészületi mérkőzések Kecskeméti SC—Soltvadkert 3—1 (0—0) Kecskemét, 100 néző. KSC: Frák (Leskó I.) — Egyed (Petrovszki), Elekes I., Csordás, Beles, Bedzsula (Hájer), Prikidá- novics, Oskolás (Farkas), Puskás (Leskó II.), Sörös (Kovács), Cse- hok (Petényi). Már az első félidőben is a KSC irányította a játékot, de a hely­zetek egész sora maradt kihasz­nálatlanul. A 65. percig mindkét támadósor gólképtelennek bizo­nyult. Ekkor egy kapu előtti ka­varodásból Eiler lőtt a hálóba. 0—1. Három perccel később Priki- dánovics beadását Hájer a kapuba fejelte. 1—1. A középkezdés után ismét KSC-támadás indult. Most is Prikidánovics ívelte be a lab­dát, és a magasra ugró Hájer éle­sen fejelt a hálóba. 2—1. A. 85. percben egy magas labda átszállt a védők feje felett. A jó ütemben érkező Farkas éles szögből nagy gólt lőtt. 3—1. A KSC a második félidőben ügyesen és gyorsan játszott. A két leszerelt játékos, Farkas és Peté­nyi is jó benyomást keltett. Hódmezővásárhelyi MSE— Honvéd Kun Béla SE 3—1 (3—0) Hódmezővásárhely, 500 néző. Vezette: Kérdő. HMSE: Kelemen — Lancsa, Magyar, Cziker, Zilbauer, Bálint dr., Bunda, Török, Patócs, Feleki, Nádasdi. Edző: Mészáros István. Honvéd Kun B. SE: Gulyás (Endre) — Gyöngyösi, Horváth, Felegyi, Nagy J., Szabó, Tóth Cs. (Lőrincz), Barna (Darányi), Gö­rög. Kisznyér, Sípos. Edző: Vereb István. A jó talajú salakos pályán fél­óra alatt háromgólos előnyt szer­zett az NB Il-es csapat. Ezután végig a félegyháziak játszottak fö­lényben, de csak a 84. percben si­került a szépítés. Góllövők: Bálint dr., Török, Nádasdi, illetve Kisz­nyér. A BSK ifjúsági csapata meg­őrizte veretlenségét. Videoton—Kecskeméti SC 85—84 (40—40) NB I. férfi. Székesfehérvár, 400 néző. Vezette: Prenker, Gidófalvi. Videoton: Guóth (20), Nagy P. (12), Sajni (22), Béres (6), Hevesi (18). Csere: Püspöki (5), Győrfi (2), Janny, Tóth, Bódi. Edző: Guóth Iván. KSC: Velkey (8), Felföldi (10), Subin (19), Csikai (6), Székedi (10). Csere: Farkas (19), Kovács (10), Bekő (2), Kiss N. Edző: Ké­gel Tamás. Végig nagyon szoros mérkőzést vívott a két csapat. A Videoton — bár többnyire vezetett — soha nem tudott 2—3 pontnál nagyabb előnyhöz jutni. A hajrában, 83— 82-nél a KSC elvesztette a lab­dát, s ezután még mindkét csa­pat 1—1 kosarat ért el. Jók: Sajni, Guóth, illetve Far­kas, Subin. IFJÚSÁGIAK: Kecskeméti SC—Videoton 78—77 (31—33, 71—71) KSC: Tóth (10), Velkey (16), Lakatos (31). Csorvási (10), Kiss N. (7). Csere: Balogh (4), Szabó, Vezsenyi, Káló. Edző: Szikora Sándor. Kemény küzdelemben, hosszab­bításban nyert a KSC ifjúsági csa­pata. ’ RÖPLABDA Három Kecskeméti SC-röplab- dázó szerepel hétfőn és kedden a Fáy utcában, illetve a Sport­csarnokban megrendezésre kerü­lő Magyarország—Csehszlovákia férfi válogatott röplabdamérkő­zésen. A magyar csapat legutóbb Csehszlovákiában 3:2 arányban győzött az akkor sérülés miatt hiányzó Buzek nélkül. A buda­pesti visszavágón Buzek is a csapat tagja lesz. TOTÓ «•X-XWX-X'X'X-X-X-XVX-X-X'X-X-X-X-XWX-XWX'X^X-X-X'X-X'XWVXVXVX-XVN >x-Xi-x-x-x-x-x*Xv:-x-x-XvX-x-x-x-XwX-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-:-:-:x-:v:->X'X*: Labdarúgó Országos Ifjúsági Kupa 1. Szegedi Dózsa—SZEOL 2—1 1 2. Ikarus—Ganz-MAVAG 0—0 x 3. Budafok— KKFSE 3—1 1 4. Bologna—Roma 1—2 2 5. Catanzaro—Inter. 1—1 x 6. Lazio—Florentina 4—0 1 7. Napoll—Lanerossl 2—2 x 8. Perugia—Juventus 0—0 x 9. Brescia—Lecce 3—1 1 10. Pistolese—Cagliari 1—0 1 11. Rimini—Pescara 0—0 x 12. Samben.—Sampdoria 2—2 x 13. Taranto—Udinese 0—1 2 +1 Genoa—Cesena 4—2 1 13 találatos szelvénye 3 foga­dónak volt, nyereményük egyen­ként 528 251 forint; ezek közül 13 plusz 1 találatos szelvény 2, a nyeremény és jutalom együtt 792 377 forint; 12 találatos szel­vény 73 akadt, ezekre egyenként 14 473 forintot fizetnek; 11 talá­latot 936-an értek el, nyeremé­nyük egyenként 1129 forint; a 10 találatos szelvények száma 8378, ezekre egyenként 189 forintot fi­zetnek. A Csátalja—Madaras mérkőzés félbeszakadt I. CSOPORT: Honvéd Kun Béla SE— Lajos mizse 4—1 (2—1) Kiskunfélegyháza, 400 néző, vezette: Szekeres, Kormányos. H. Kun Béla SE: Gulyás — Gyöngyösi, Horváth, Felegyi, Nagy J., Tóth, Szabó, Lőrincz (Darányi), Görög, Kisznyér, Sí­pos (Barna). Edző: Vereb István. Lajosmizse: Szmulai — Ko­vács, Márkli, Pethő, Bende, Kál­lai, Lukács, Vajda II., Kislőrincz, Kisjuhász, Kucsera (Kocsis). Ed­ző: Máté Ferenc. Küzdelmes mérkőzésen, biz­tosan győzött a hazai csapat a védekezésre berendezkedett ven­dégek ellen. Góllövők: Kisznyér 2 (egyet 11-esből), Szabó, Görög, illetve Vajda II. Jók: Horváth, Tóth, Szabó, Kisznyér, illetve Szmulai, Kovács, Bende, Kisju­hász. Kiskunfélegyházi Szövetkezeti SE — Mezőfi SE 2—0 (1—0) Kiskunfélegyháza, 400 néző, vezette: Kiss F. Szöv. SE: Szalai (Gulyás) — Zsíros, Majoros, Koczka, Vidé­ki, Dongó, Jókai, Kurucz (Tér­jék), Sahin, Iványi, Rádi. Edző: Klimcsó'k Pál. Mezőfi SE: Domonkos — Sze­pesi, Ábel, Seres, Szívós, Zát- rok, Lantos, Kolek, Szűcs, Ban­kó, Kolozsi. Edző: Krivy Ottó. Az alacsonyabb osztályban játszó Szöv. SE a mérkőzés fo­lyamán végig fölényben volt a szétesően játszó Mezőfi SE ellen. Góllövő: Sahin 2. Jók: Szarai, Majoros, Sahin, Koczka, illetve Szepesi, Szívós, Kolek. Kiskunfélegyházi Húsos SK— Tiszaalpár 2—2 (0—1) Kiskunfélegyháza, 200 néző, vezette: Horváth F. Góllövők: Rubányi, Kractoffill (11-esből), illetve Lóié és Kana­las. Jók: Kractoffill, Patyi, Jer- nei, illetve Lóié, Kanalas. Nem­csók (Húsos) az első félidőben 11-est hibázott. Kecskeméti TE — Lakitelek 5—0 (4—0) Tiszaug, 100 néző, vezette: Horváth. KTE: Kerpits — Magyar I. Virágh, Komáromi, Érsek, Por- handa (Farkas), Nagyhegyesi, Tóth, Trecskó, Bohács, Németh. , Edző: Gacs Tibor, ___ i A KTE már az első félidőben biztosította győzelmét. Góllövők: Bohács 2, Porhanda 2, Trecskó. Honvéd Radnóti SE — Ballószög 6—1 (2—0) Szabadszállás, 100 néző, vezet­te : Lakatos. Radnóti SE: Szabó III. — Tö­rök, Kovács, Rapcsák, Szabó I., Karakas, Szombati, Trepák, Muhi, Szekeres, Dócza (Tanács). Edző: Veres István. Második félidei jobb játékával nyert a Radnóti SE. Gollövők: Szombati 2, Szekeres 2, Muhi, Rapcsák. Jók: Rapcsák (a me­zőny legjobbja), Török. Tiszakécske — Kecskeméti MÄV 6—0 (2—0) Tiszakécske, 150 néző, vezette: Tiszakécske: Szabó — Kecs­kés, Bállá, Gyorsa, Varga, Szá­raz, Domonics, Pálinkás, Sántha (Bús), Ézsiás, Józsa (Váczi). A helyzetek alapján nagyobb arányban is nyerhetett volna a Tiszakécske. Góllövők: Ézsiás 4, Pálinkás, Varga. Jók: Ézsiás, Száraz, Varga, Domonics. Izsák—Hetényegyháza 4—1 (3—0) Hetényegyháza, 100 néző, ve­zette: Berta. Góllövők: Tánczos 2, Bőthi, Varga II., illetve Antal. Jók: Tánczos, Varga I., illetve Káp­lár, Bajáki. Helvécia — Kiskunfélegyházi Vasutas 2—1 (0—1) Helvécia, vezette: Kara. Góllövők: Baksa, Juhász, il­letve Farkas. Jók: Mata, Kovács K.. illetve Csáki, Törteli. Kecskeméti MFSC— Szabadszállás 6—1 • Izgalmas jelenet a Kiskunfélegyházi Szövetkezeti SE kapuja előtt. Szalai kapus két Honvéd Mezőfi SE játékos elől szerzi meg a labdát. • A Kiskunfélegyházi Húsos—Tiszakécske mérkőzésen a játék he­vében egy kécskei védő „bakot” tart Patyinak. (Farkas Tibor fel­vételei) Kiskőrös — Pécsi VSK 2—1 (1—0) Kiskőrös, 300 néző. Vezette: Bubori. Kiskőrös: Losonczi — Rácz, Lesték, Melicher, Ba Gy., Kun­földi, Ba J., Beregszászi, Tóth S. (Jávorka), Tóth M., Dusnoki II. Edző: Vén Lajos. PVSK: Kanizsai — Szekeres, Máté, Antal, Simon, Bruder, Há­mori, Abrahám, Kinczer, Bíró, Freppán. Edző: Lendvai Miklós. Góllövők: Dusnoki II. 2, illet­ve Bíró. Jók: Dusnoki II., Ba Gy., Ba J., illetve Kanizsai, Bíró. Martfű — Honvéd Kun Béla SE 0—0 Martfű, 200 néző. Vezette: Ko- kavecz. Martfű: Dénes — Herbály, Szőke, Tápai, Kiss, Mészáros, Maczkó, Turcsányi, Balrtos, Bó- cslk, Oláh. Edző: Szűcs János. Honvéd, Kun B. SE: Hajdemár — Kállai, Tajti, Benkő, Tóth, Kaldenecker, Dermovics, Kurucz, Ajtai (Vidács), Pintér, Tóth Cs. (Gyöngyösi). Edző: Kókai Ferenc. Sáros, mély talajú pályán a rendes játékidőben, valamint a 2x10 perces hosszabbításban is 0—0 maradt az eredmény. A li-es rúgásoknál 5—2 arányban a Martfű bizonyult jobbnak. Jók: Szőke, Tápai, Maczkó, il­letve Kaldenecker, Dermovics. Jánoshalma — Csepel 2—2 (1—0) Jánoshalma, 200 néző. Vezette: Szegedi. Csúszós, havas pályán a ren­des játékidőben és a hosszabbí­tásban döntetlen maradt az ered­mény. A 11-es rúgásokkal Já­noshalma jutott tovább. ORSZÁGOS SERDÜLŐ KUPÁÉRT Ganz-MAVAG — Kalocsai SE 4—1 (1—1) Kalocsa, 200 néző. Egy félidőn át jól tartotta magát a kalocsai csapat. Űjabb kettős győzelem az NB I-ben Kecskeméti SC—MALÉV 3—1 (—8, 9, 6, 12) NB I. férfi, Kecskemét, 200 néző. Vezette: Horváth, Békési. KSC: Kocsis, Demeter, Szabó Z., Konyári, Űjhidi, Járosi. Cse­re: Lantos. A. Szabó. Edző: Be­regszászi Szabolcs. MALÉV: Remmel, dr. Lantos, Demlbicz, Oláh, Brázda, Cser­falvi. Csere: Czetka, Bartos, Ko­vács. Edző: Róka Gaszton. Az első játszmában váratlanul könnyen nyert a MALÉV. Az elején már 6:1, 8:4 arányban vezettek. A KSC 13:5 után próbált rákapcsolni, de csak 13 :8-ig jutottak, s a MALÉV nyerte a játszmát. A második és harmadik játszmában a KSC győzött erőlködés nélkül. A ne­gyedik játszmában 10:10, 12:12 után a győzelemhez még szüksé­ges 3 pontot pillanatok alatt be­ütötték a kecskemétiek. Jók: Konyári,- Járosi, Űjhidi, illetve dr. Lantos Brázda. A mérkő­zés 87 percig tartott._ Kecskeméti SC — MALÉV 3—0 (11, 8, 8) NB I. férfi: Bp. Zách u. Vezet­te: Kiss K., Pados. A szombati budapesti vissza­vágó nem hozott sok izgalmat. Az első játszmában volt csak némi küzdelem, mert utána biz­tosan győzött a KSC. AZ NB I. ALLASA B-csoport 1. Vasas izzó 1* 11 1 34:10 23 2. Bp. Honvéd 10 8 2 27:13 18 3. KSC 10 7 3 24:13 17 4. Ü. Dózsa 10 6 4 22:18 10 5. MALÉV 10 3 7 16:22 13 6. Dunaújváros 10 1 9 8:29 11 7. MTK-VM 10 — 10 4:30 10 A Vasa« Izzó és a Bp. Honvéd már bejutott a legjobb hat csapat kózé. A harmadik feljutó a hét végén sorra kerUló KSC—Ü. Dózsa mérkőzésen dói el. A KSC pénteken esetleg már el­döntheti a versenyt. Kerekegyháza — Kunszállás 2—0 (0—0) Kerekegyháza, 200 néző, ve­zette: őrző. Góllövők: Kulmann, Gogolák. II. CSOPORT: Katymár — Csávoly 5—1 (3—1) Csávoly, vezette: Turcsányi. Góllövőik: Ispánovics 5, illetve Fülöp. Jók: Ispánovics, Besir, il­letve Fülöp, Simon. H. Kinizsi SE — Szeremle 2—1 (I—1) Gara — Dávod 1—1 (0—0) Gara, vezette: id. Molnár. Ersekcsanád — Nagybaracska 1—1 (1—0) Nagyibaracska, vezette: Tur­csik. Góllövők: Koszorús, illetve Kincse. Csátalja — Madaras 4—0 (4—0) Csátalja, vezette: Törőcsik. A mérkőzés a második félidő 28. percében félbeszakadt. Eddig ismeretlen okok miatt a mada- rasi csapat levonult a pályáról. Góllövők: Herczegh 2, Sibalin 2, Kovács. Felsőszentiván — Bácsborsód 3—2 (2—1) Felsőszentiván, vezette: Cseh. Bátmonostor — Tataháza 3—2 (1—1) Bátmonostor, vezette: Sántha. Bajai SK — Vaskút 2—0 (2—0) Baja, 100 néző, vezette: Vereb. BSK: Gilián — Glavatity, Si­mon, Papp, Márity, Pintér, Onó- di (Monoszlai), Laki, Takács, Radics, Kovács L. Edző: Rónai Sándor. Az idényeleji formát mutató bajai csapat biztosan nyert. Gól­lövők: Radics, Kovács. Jók: Ra­dics, Kovács, Papp. Nemesnádudvar — Bajai Tsz SK 0—0 Nemesnádudvar, 50 néző, ve­zette: Király. Sportszerű mérkőzésen igazsá­gos döntetlen született. Jók: Schindler, Scherer, Fédeer, illet­ve Kemény, Bóner. Hercegszántó — SUkösd 0—0 Hercegszántó, 100 néző, vezet­te: Ihos. Sükösd: Szente — Jagicza, Lógó, Faddi, Szabó, Lakner (Ko­csis), Evanics, Páncsics (Rauch), Kovács, Radács, Sudár. Jó iramú mérkőzést vívott a két csapat. Jók: Lakner, Szabó. III. CSOPORT: Jánoshalma — Mélykút 10—1 (5—1) Jánoshalma, 100 néző, vezet­te: Horváth. Jánoshalma: Csemák — Do­bos, Maráczi, Fenyvesi IV., Bá­tyai, Angeld, Liliom, Meszlényi (Hustyi), Péter, Horváth, Feny­vesi III. Edző: Fertőszegi Béla. Jó talajú pályán, biztosan nyert a hazad csapat. Góllövők: Fenyvesi III., Horváth, Péter, Meszlényi 2—2, Liliom, Angell, illetve Dezső. Jók: Angeli, Mesz­lényi, Péter. Császártöltés — Szánk 3—0 (1—0) Császártöltés, 100 néző, vezet­te: Francziskovics. Jó játékkal nyert a császár­töltési csapat. Góllövők: Berger 2, Lakner. Jók: Buchmüller, Lentner. Soltvadkert — Kiskőrös 1—0 (0—0) Kiskőrös, 300 néző, vezette: Kiss A. Soltvadkert: Vass — Kálmán,' Dedák, Podobni, Hajnák (Daró- czi), Kun, Polereczki, Major, Ju- dák, Szabó, Dusnoki II. Edző: Rapcsák Tivadar. Kiskőrös: Majer — Csorna (Szávai), Lehr, Ocskó, Frittmann, Dukai, Eiler, Erdős, Szőlősi (Mé­száros), Oláh, Mogyorósi. Edző: Meskó István. Egyetlen ügyes támadás elég volt a győzelemhez. Góllövő: Erdős. Jók: Frittmann, Erdős, Il­letve Dedák, Kun. Kisszállás — Soltszentimre 6—í (3—1) Kisszállás, 100 néző, vezette: Suba. Góllövők: Farkas, Maczkó 2—2, Csont, Minorics, illetve Kiss M. Jók: Minorics, Maczkó, Savanya, illetve Csontos, Apró, Kiss. Kiskunhalasi Spartacus — Bácsbokod 2—0 (1—0) Kkih. 100 néző, vezette: Máriás.' Góllövők: Kopun, Lévai. Jók: Juhász, Harkai, Lévai, illetve Hárs, Füstös. Bácsalmás — Kelebia 4—1 (0—0) Bácsalmás, 50 néző, vezette: Miklósa. Góllövők: Patocskai 3, Lengyel,' illetve Honfi. Jók: Turcsányi, Barcsák, Patocskai, illetve Sely­mes, Csengeri, Szűcs. Kecel — Akasztó 2—0 (1—0) Kecel, vezette: Liszkai. Góllövő: Szvetnyik 2. Kiskunmajsa — Csengőd 2—1 Jászszentlászló. Honvéd Gábor Áron SE — Harkakötöny 4—1 (0—0) Harkakötöny, vezette: Horváth.' IV. CSOPORT: kalocsai SE — Hajós 2—0 (0—0) Hajós, 200 néző; vezette: Szabó. KSE: Niezner — Pongrácz, Il­lés, Pécsi, Tamás, Jenei, Matos,' Lakatos (Varjú), Farkas, Vén (Csorba), Kovács. Góllövők: Illés, Varjú. Jók: Niezner, Varjú, illetve Balogh, Bagó. Miske — Dunapataj 3—0 (1—0) Dunapataj, 300 néző, vezette: Vargacz. Góllövők: Nagy K., Petrecz, Kohány. Jók: Illés, Bagó, illetve Kákomyi, Mészáros. Kunszentmiklós — Dunatetétlen 3—2 (1—1) Dunatetétlen, 50 néző,. vezette: Csider. Góllövők: Csovcsics 2, Szabó, illetve G. Nagy, Lázár II. Kiál­lítva: Herczegh (Kunszentm.).