Petőfi Népe, 1977. augusztus (32. évfolyam, 180-204. szám)

1977-08-30 / 203. szám

1977. augusztus 30. • PETŐFI NÉPE 9 f Öngóllal nyert a KTE Kecskeméti TE—Ceglédi VSE 8-1 (1—0) Széktói Stadion, 600 néző. Ve­zette: Tóth László. KTE: Kerpits — Görbe, Franczkó, Szabó T., Komáromi, Virágh, Zubornyák, Csordás, Né- medik (Mányoki), Magyar M., Nagyhegyesi (Barócsi). Edző: Ve­réb István. Cegléd: Kucsera — Zsemlye, Halász, Kelin, Kenéz, Halmi, Ko­vács, Vass, Szanyi, Karcsú, Var­ga. Edző: Halmi Lajos. Az 1. percben Komáromi hosz- szá labdájára Zubornyák és Né­medi rajtolt, de a kapus fürgébb volt náluk. A 3. percben Némedi kapáslövését kiejtette a kapus, de a berohanó Zubornyák elől is­mét megszerezte a labdát. A ceg­lédiek az 5. percben jutottak elő­ször a KTE kapujáig. Karcsú sza­badrúgását Kerpits védte. Ezután néhány percig a ceglédiek pró­bálkozásait láthattuk, majd a 10. percben a KTE megszerezte a vezetést. Nagyhegyesi egészen az alapvonalig futva középre ívelt. Némedi elesett és Halász kifejel­te a labdát a 16-oson túlra, de ép­pen Zubornyák felé. A KTE csa­téra nem habozott, hanem kapás­ból ismét kapura küldte, s a la­pos labda a későn vetődő kapus alatt a jobb sarokba vágódott. 1—0. A gól után állandók, lett a KTE fölénye. Zubornyák fejelt a kapu mellé, majd Virágh egészen az ötösig cselezte be magát és holt­biztos gólhelyzetbe került, ám lö­vés helyett még egy felesleges cselt csinált, s elvesztette a lab­dát. A 17. percben az okozott né­mi izgalmat, hogy amikor Varga lesen kapta a labdát, a partjelző késve emelte fel a zászlóját. A játékvezető ezt is felülbírálta, vé­gül Kerpits kivetődve tisztázott. A 26. percben Csordás két csel után teljes tiszta helyzetbe ke­rült, de nem túlságosan sikerült lövését mentették a védők. A 28. percben Némedi egy ügyes csel­lel becsapta Zsemlyét és egyedül húzott kapura, közben azonban lassított, botladozott és szabályta­lankodott is. A következő perc­ben Görbe hibájából Varga el­futott. Franczkónak azonban si- kKerpits-» Kivg- tődve megszerezte a laDOaf A szünet után előbb Nag'flWgyeSiy ni3.fd ' Zubornyák hibáz'oíT “T7T1 helyzetben. Az 52. percben vá­ratlanul egyenlített a Cegléd. Görbétől Szanyi, még a félvona­rúgását Kovács a kapu mellé perdítette. A 71. percben Mányo­ki átjátszotta Halászt, de a be­adást elfejelték Zubornyák elől. A 86. percben Mányoki beadását Zubornyák hibázta el mintegy 7 —8 méterről. A 90. percben Gör­be futott fel. Lövésszerű beadá­sát Kucsera a bal felső sarokból ütötte szögletre. A KTE nehezen szerezte meg első győzelmét. A kecskeméti csa­pat pedig nagy mezőnyfölényben játszott, s helyzet is akadt akár 5—6 gólos győzelemhez is, de ezeket niem tudták kihasználni. A csapatból csak Komáromi, Sza­bó T. és Virágh játszott elfogad­hatóan.«“ ‘A ceglédi együttes in-, kább védekezni próbált, de ők is nagy hibaszázalékkal játszottak. Klein, Halmi és Szanyi tűnt ki. Szabó Zoltán • Némedi lövését védi a ceglédi kapus. • A ceglédi Halmi fejeli el a labdát a kapu torkában Némedi elől. (Banczik István felvételei.) Ion túl vette el a labdát, majd megindult a KTE kapuja felé. Franczkó egyedül volt két ceglé­di támadóval szemben, s Szanyi mellette is elhúzott, majd mint­egy 50 méteres vágta után a ki­futó Kerpits mellett a hálóba gu­rított. 1—1. A KTE küzdött a győztes gó­lért, de a helyzetek most is sor­ra kimaradtak. Végül a ceglédi védelem „segített”. A 65. perc­ben a bal oldalon Halász keresz­tezve megelőzte Mányokit, s ha­zaadta a labdát. .Nem vette ész­re, hogy közben Kucsera már ki­jött á kapuból. A. labda már túl volt a gólvonalán, áiAiKor á men­tém akaró Halmi még beljebb segítetté. Az öngól azonban Ha­lász „érdeme”. 2—1. A 70. percben Franczkó sza­bálytalankodott. Zsemlye szabad­Biztos győzelem Cegléden Kecskeméti SC—Honvéd Bem SE 2—0 (2—0) Cegléd, 1000 néző. Vezette: Di- vinyi. KSC: Frák — Kurucsai, Kecs­kés, Szvofecz, Linka, Oskolás, Bedzsula, Szabó, Sörös. Edző: Molnár Ferenc. Honvéd Bem SE: Seres — Bér­ezési, Petró, Dobozi, Turner, Nagy I., Radies, Steigerwald (Nagy II.), Deák Strausz (Pará­zsó), Sági. Edző: Józsa Benő. A KSC fölényével kezdődött a játék. A 7. percben Sörös ke­resztbefutva a pályán visszagu­rított Szabó elé, aki mintegy 18 méterről, hatalmas erővel bom­bázott a bal kapufa mellett a hálóba. 1—0. A 14. percben Oskolás szóló­zott a pálya jobb oldalán. Beadá­sában Dobozi belenyúlt, s róla szögletre pattant a labda. A 27. percben Vági lövését a kapus ki- vetődve védte. A 28. percben Szabó 18 m-ről próbálta bevenni Seres kapuját. Lövése kétszer is kipattant a kapus kezéből, végül azonban mégis megszerezte. A 30. percben Sörös erős lövése okozott gondot a ceglédi kapus­nak. A következő percben Vági pattogós lövése a Bem SE kapu­sának melléről perdült ki, s a védők az utolsó pillanatban rúg­ták el a berohanó Szabó elől. A Az országos atlétikai bajnok­ság vasárnapi, utolsó napján ke­rült sor a női gerelyvetésre, amelyben Janák révén megyénk sportolója volt az egyik esélyes. Janák a selejtezőben 56,26-ot do­bott, ám ezt a döntőben nem tud­ta megismételni. Itt csak az utol­sóra sikerült javítania, s ez az ezüstérem megszerzéséhez volt elegendő. A versenyt Vágási, az Építők versenyzője nyerte. A női gerelyvetés (Pálfy Katalin- emlékverseny) eredménye: 1. Vá­gási Aranka (Bp. Építők) 56,06, 2. Janák Mária (Bajai SK (55,94, 3. Fekete (Ü. Dózsa) 54,72, 4. Lohrmann (MAFC) 49,94, 5. Bu­davári (Bp. Spartacus) 49,74, 6. Varga (BVSC) 48,74. 38. percben Söröst Dobozi sze­relte szabálytalanul a 16-os ol­dalvonalánál. Linka a szabadrú­gást a bal alsó sarokba nyeste. 2—0. A 41. percben Steigerwald szó- lózött a KSC kapuja előtt, Kecs­kés és Kurucsai is hiába próbál­ta szabálytalanul is szerelni, a labda nála maradt, majd amikor Frák mellett is elhúzott, a kapus elkapta a lábát. Jogos 11-es volt. A büntetőt Strausz nagy erővel akarta megrúgni, s labdája a kapu közepe fölött elszállva, messze elhagyta a pályát. A szünet után eleredt az eső. Az első tíz perc még most is a KSC fölényével telt el, majd ki­egyenlített lett a játék. Az 52. percben Sági beadásába Kecskés beletette a fejét, s a labda pon­tosan Frák kezébe jutott. Az 55. percben Oskolás buktatásáért megítélt szabadrúgás után Szabó kapáslövése Bérezésiről vágódott szögletre. Az 59. percben Radics beadása után Deák lőtt a bal al­só sarokra. Frák bravúrosan mentett szögletre. A 62. percben Vági nagy lövését Seres is kitor­nászta a bal alsó sarokból. A 63. percben Sörös ugrott ki a védők közül. A_ 18 méterről le­adott lövése csak centiméterek­• Janák Mária. kel kerülte el a kaput. A 65. percben Oskolás hagyta ott a védőjét. Beadását Szabó kapás­ból a léc mellé küldte. A 76. percben Bedzsula labdáját Vági egy fordulat után kapura lőtte, ám Seres a helyén volt. A 82. percben Radics labdáját Deák küldte kapura. Kurucsai elvetőd­ve próbálta fejelni, de kilökték a labda alól. Nagyon 11-es ízű volt az eset. A 89. percben Szabó lövése kipattant a kapus kezéről. A berohanó Sörös elől a ceglédi kapus merész rávetödéssel szerez­te meg. Az első félidőben végig, majd a második félidő első tíz, és a mérkőzés utolsó 15 percében is a KSC komoly fölényt harcolt ki. A védelem nagyon jól zárt, s Frák bemutatkozása is nagysze­rűen sikerült. A pálya középső harmadát a kecskeméti közép­pályások uralták. Szabó, Vági és Bedzsula fáradhatatlanul szer­vezték a játékot. Szabó és Vági sokszor vállalkozott lövésre. Os­kolás gyors volt, rendszerint át­játszotta a védőjét, de beadásai gyakran célt tévesztettek. Sörös. is elsősorban a gyorsaságával tűnt ki. A Bem SE-ből Petró, Turner és Radics játszott az át­lagosnál jobban. Merényi Béla SOROKBAN * * Szeptember 8-án, csütörtökön délelőtt 11 órai kezdettel a váro­si tanács vb-termében sajtótájé­koztatót tart a Kecskeméti Sport Club elnöksége, s ezen részt vesznek^a TV, a Rádió képvise­lői, valamint a meghívott fővá­rosi és vidéki napilapok sportro­vatának vezetői is. * A BACSÉP röplabda szakosz­tályának vendégeként szeptem­ber 1—8-ig Kecskeméten szere­pel az INSTORI Szófia férfi röp­labda csapata. A bolgár sportba­rátok a BÁCSÉP csapatának ven­dégszereplését viszonozzák. Nehezen nyertek az élcsapatok Honvéd Mezőfi SE—Sükösd • 3—0 (1—0) Kecskemét, Szolnoki út, 200 néző. Vezette: Horváth Gy. Honvéd Mezőfi SE: Kiss A. — Érsek, Hajerbacher (Popp), Se­res, Kiss (By., Varga, Ferenczi (Kiss L.), Farkas, Puskás, Hor­váth, Bodor. Edző: Krivy Ottó. Sükösd: Szente — Vetró, Bo- gárdi, Kovács, Szabó, Lakner, Koprovinácz (Kollár), Evanics, Páncsics, Maruzsa, Németh (Ló­gó). Edző: Varga Imre. Mór az első félidőben is fö­lényben játszott a Mezőfi SE. A 13. percben Érsek lövése a bal kapufáról pattant vissza. A 15. percben Hajerbacher beadását Farkas fejelte a hálóba. 1—0. A 23. percben Kovács lövését Kiss A. vetődve kiütötte. A 31. perc­ben Maruzsa szabadrúgása ve­szélyeztette a Mezőfi SE kapu­ját. A 34. percben Seres lövése is a kapufáról pattant vissza. A 46. percben Bogárdi kezére pat­tant a labda a 16-oson belül. A 11-est Kiss A., a Mezőfi SE ka­pusa értékesítette. 2—0. A 62. percben Hajerbacher 40 méterről ívelt szabadrúgást. A labda egy védőről Seres elé pat­tant, aki egyből a hálóba vágta. 3—0. Alacsony színvonalú, csap­kodó játék folyt végig, s a Mező­fi SE fölényben volt. Jók: Hajer­bacher, Kiss Gy., Varga, Farkas, illetve: Bogárdi, Lakner, Pán­csics. Tiszakécske—Vaskút 0—0 Tiszakécske, 300 néző. Vezette: Francziskovics. Tiszakécske: Szabó — Laczkó I.. Balia I., Fazekas II., Almási, Sántha (Vonók), Fazekas I., La­czkó II., Seres, Rózsa, Pálinkás. Edző: Uzsovits Ferenc. Vaskút: Bergmann — Matusek, Schaffer, Matus, Benkovits, Csó- ti, Dömény, Körmendi, Germán, Pencz, Mauthusen. Edző: Wéber János. A 15. percben Laczkó I. szög­letét Bergmann húzta le Seres elől. A 18. percben Seres fejesét ütötte ki a kapus. A 34. perben Seres közelről a kapu mellé. A 47. percben Balia I. szabadrúgá­sa suhant el a léc mellett. A 71. percben Józsa hagyott ki biztos gólhelyzetet. Közvetlen közelről gurított a kapu mellé. Az első félidőben lanyha, csapkodó játék folyt, a szünet után a vaskútiak jól védekeztek. Az egyik pontot megérdemelten vitte haza a ven­dégcsapat. Jók: Laczkó I., Bal­ia I.. Pálinkás, illetve: Matus (a mezőny legjobbja), Bergmann. Ifjúságiak: Tiszakécske—Vas­kút 4—0 (3—0). Góllövők: Do- montits 3, Pálinkás 1. Kiskunhalasi MEDOSZ— Bajai TSZ SK 4—2 (2—2) Kiskunhalas, 250 néző. Vezette: Szabó J. Kh. MEDOSZ: Szabó — Föl­des, Rozinka, Tápai, Halász, Izsák (Körösi), Mészáros, Kiss R., Rózsa, Szőke, Karsai, Dávid (Vörös). Edző: Virágh István. Bajai TSZ SK: Farkas — Kis- földi, Rausch, Putnik, Kisa, Mio- kovics I., Hohner, Taba (Hódos), Gál, Suhajda, Miokovics II., Sztanity. Edző: Bohner József. A második percben egy hosszú kiugrással Gál elfutott, s a hát­ráló védők, és a bentragadó Sza­bó fölött a hálóba fejelte a lab­dát. 0—1. A 4. percben Kársait az ötösön buktatták. A 11-est Szőke értékesítette. 1—1. A 15. percben Dávod lefutotta a vé­dőket. Beadását Karsai élesen a hálóba lőtte. 2—1. Egy perc múl­va Izsák elhúzta Miokovics II. lábát a 16-oson belül. A bünte­tőt Szabó lőtte a hálóba. 2—2. Az 52. percben Mészáros be­ívelt labdáját Karsai a léc belső lapjára fejelte, s onnan pattant a labda a hálóba. 3—2. A 65. percben Dávid lövése a kapus lábáról felperdült és Karsai hig­gadtan továbbította a hálóba. 4—2. (Karsai „mesterhármast” ért el.) Jók: Tápai, Halász, Mé­száros, Karsai, illetve: Kisföldi, Kisa, Miokovics I., Miókovics II. Ifjúságiak: Kh. MEDOSZ—Ba­jai Tsz SK 3—0 (0—0). Góllövők: Harsányi 2, Szőke. H. Kun Béla SE—Fájsz 1—0 (0—0) Kiskunfélegyháza, 700 néző, vezette: Martines. H. Kun Béla SE: Serdül — Szél, Kókai, Olasz, Iványi, Zá- gon (Miklós), Bálint dr., Kisz- nyér, Csurka, Teleki, Szakái. Ed­ző: Villányi Csaba. Fájsz: Fatér — Kupusz, Pap- lanos, Vlasits, Kovács, Galam­bos, Gombkötő, Kráczer (Diny- nyés), Kalmár, Herner, Zsákai. Edző: Buddosó Márton. A jó erőkből álló Fájsz az első félidőben jól védekezett. Bár Kisznyér és Bálint dr. nagy hely­zetben hibáztak. Szünet után a Kun Béla SE került fölénybe, s a 70. percben Bálint dr. lövése jutott a hálóba. 1—0. A fajsziak szórványos támadásai veszélye­sek voltak. Iványi gólvonalról mentett, majd Herner bombája a • A jó kapusnak szerencséje is van. Az egykori válogatott Fatér ai gólvonalon csípte el a labdát. Honvéd Kun Béla SE—Fájsz 1—1. (Farkas Tibor (elvétele.) felső lécen csattant. Az ellentá­madás során Bálint dr. szintén a kapufára fejelte a labdát. Jók: Olasz, Iványi, Kisznyér, illetve: Fatér, Paplanos, Kupusz. Ifjúságiak: Kun Béla SE— Fájsz 2—1 (1—0) Góllövők: Pin­tér 2, illetve: Vedelek. Lajosmizse—Császártöltés 4—3 (3—1) Lajosmizse, 400 néző, vezette: Farkas. Lajosmizse: Tóth — Szívós (Vajda I.), Kisjuhász, Kovács F., Kucsera, Kisjuhász dr., Kántor, Vajda III. (Kállai), Márkli, Vaj­da II., Kovács T. Edző: Máté Ferenc. Császártöltés: Koch — Sindler, Liska, Ober, Büchmüller, Varga 1., Szeicz (Sili), Markó, Varga 11., Gerger dr., Lakner (Led- niczki). Edző: Rausch János. A jó iramú mérkőzésen nehe­zen győzött a hazai csapat. Gól­lövők: Vajda II. 3, Kállai, illet­ve: Gerber dr. 2, Liska. Jók: Szívós, Vajda II., Kovács F„ il­letve: Szeicz, Gerber dr.. Var­ga I. Ifjúságiak: Lajosmizse—Csá­szártöltés 2—0 (1—0). Góllövők: Dékány, Maráczi. Izsák—H. Szamuely SE 2—1 (2—0) Izsák, 300 néző, vezette: Baán. Izsák: Varga I. — Németh, Gyiffkó dr., Bőthi, Bozsó (Szász), Biskás (Laki), Bogdány, Varga 11., Mezei, Nagy. Edző: Seres Lajos. H. Szamuely SE: Varga — Krasznai, Mózsik, Mihó, Kerek, Bartos, Borbély, Bese (Varga II.), Dési (Tóth), Gács, Drávucz. Edző: Pala András. Az első félidőben a hazaiak, a szünet után a vendégcsapat tá­madott többet. Góllövők: Varga 11., Bogdány, illetve: Gács. Jók: Bőthi, Bogdány, Varga II., illet­ve: Gács. Bácsalmás—Tompa 3—0 (1—0) Bácsalmás, 500 néző, vezette: Nagy L. Bácsalmás: Futó — Lengyel, Aradi, Narancsik, Szál, Krisztin, Patocskai, Knetig, Varga, Grizák, Hegyes, Zsivanov (Bizáncz). Ed­ző: Locskai Ferenc. Tompa: Friebert — Kovács, Neszvecskó, Bálint, Franczisko­vics, Baráth, Szilvási, Horváth, Pásztor, Czvianov, Béleczki, (Kábái). Edző: Szűcs László. Az első percek kiegyenlített küzdelmet hoztak, némi hazai fö­lénnyel. Előbb Knetig, majd Vaj­da hagyott ki helyzetet. A 34. percben Hegyes átadását Patocs­kai értékesítette. 1—0. A 40. percben Krisztint (Bácsalmás) a játékvezető kiállította. A tíz fő­vel játszó hazaiak nagy lelkese­déssel kezdték a második félidőt, az 55. percben súlyos hiba után ismét Patocskai volt eredmé­nyes. 2—0. A 65. percben Pásztor (Tompa) a kiállítás sorsára ju­tott. A 70. percben Zsivanov be­adását Knetig fejelte a hálóba. 3—0. Jók: Hegyes, Szál, Knetig, illetve: Czvianov, Baráth. Ifjúságiak: Tompa—Bácsalmás 5—2 (2—1). Góllövők: Gilicze 4, Farkas, illetve: Böröcz, Besenyei. val indították, s nem hibázott. 1— 0. A 35. percben a kalocsai­ak a 16-oson belül szabálytalan­kodtak, a megítélt 11-est Fábián értékesítette. 1—1. Az 52. perc­ben szöglet után Szávay meg­szerezte a vezetést, 1—2. Az 55,' percben jobb oldali beadás után Matos II. fejessel egyenlített, 2— 2. A 68. percben Matos II, kitör a védők közül, három csel után már csak a kapussal állt szemben, amikor fellökték. A megítélt 1-est Barabás értékesí­tette. 3—2. A 75. percben Varjú indította Vént, a kikifutó kapus mellett lőtt a hálóba 4—2. Jók: Tamás, Posztobányi, Matos II.,’ illetve: Lher, Szávai. Ifjúságiak: Kalocsa—Soltvad­kert 6—1 (3—0). Góllövők: Ba- ranyi 3, Csupor, Nemes, Petro- vics. Bajai SK—Honvéd Gábor A. SE 1—0 (0—0) Baja, 400 néző. Vezette: P7PDP7Í k BSK: Gilián — Vidosa, Mol­nár, Győrfi, Márity, Egyed (Cse- ke), Radics, Ónodi I., Bohács, Kemény, Petresevics. Edző: Cson­gor János. H. Gábor A. SE: Stuber — Kühner, Baráth, Maczkó, Mino- rics, Eiler, Udvari, Perei, Koszo­rús, Zahorecz (Demeter), Túri, Edző: Kévés Ferenc. Küzdelmes mérkőzésen a BSK. sokkal több helyzetet dolgozott ki, de a nagyszerűen védő Stu­ber kapuját csak egyszer tudták bevenni. Góllövő: Kemény. Jók: Győrfi, Ónodi I., illetve: Suber (a mezőny legjobbja) Ba­ráth. Jánoshalma—Gara 3—0 (1—0) Gara, 200 néző, vezette: Kará­csonyi. Jánoshalma: Deák — Faddi, Dobos, Fenyvesi IV., Maráczi, Angeli, Mészáros (Szabó), Cser­mák (Bátyai), Horváth, Liliom, Fenyvesi III. Edző: Gacs Tibor, Bácsalmás: Kubatovics — Mis- kó I., Forrai, Zomborcsevics, Murinyi I., Kiss (Tomaskov), Bergmann, Tóth, Tényi, Takács, Hollósi. Edző: Nagy József. Az első félidőben a jánoshalmi csapat jutott vezetéshez a garai védelem hibájából. Szünet után a Gara kihagyta, a JSE pedig kihasználta helyzeteit. Góllövők: Csermák, Fenyvesi III., Szabó, Jók: Deák, Angeli, Horváth, il­letve: Mikó I., Forrai, Tóth. Ifjúságiak: Gara—Jánoshalma 0—0. A megyei labdarúgó bajnokság állása 1. H. Kun B. SE 2. H. Mefőzi SE 3. Bajai SK 4. Kalocsai SE 5. Soltvadkert 6. Lajosmizse 7. Halasi MEDOSZ 8. Tiszakécske 9. Császártöltés 10. Bácsalmás 11. Sükösd 12. Jánoshalma 13. Izsák 14. H. szamuelyi SE lí>. Fájsz 16. H. Gábor A. SE 17. Vaskút 18. Gara 19. Bajai Tsz SK 20. Tompa 5 5 _ — 21- 1 10 5 4 1 — 13— 5 9 5 4 1 — 8- 3 9 S 4 — 1 18- 7 8 5 4 — 1 11- 4 8 5 4 — 1 14- 8 8 5 3 — 2 11-11 6 5 2 2 1 6- 7 6 5 2 1 2 11- 9 5 5 1 3 1 5- 3 3 5 2 1 2 7- 7 3 5 1 2 2 8- 9 4 5 1 2 2 4- 7 4 5 1 1 3 5- 3 3 5 1 — 4 6- 9 2 5 1 — 4 9—12 2 5 _ 2 3 1-11 2 5 _ 2 3 2—19 2 5 _ 1 4 5 —13 1 5 — 1 4 3-13 1 Kalocsai SE—Soltvadkerti TE 4-2 (1—1) Kalocsa, 500 néző, vezette: ifj. Molnár. Kalocsa: Niezner — Németh, Pécsi, Tamás, Szabó (Varjú), Posztobányi, Kapitány, Matos II., Vén, Barabás, Illés. Megbí­zott edző: Molnár Ferenc. Soltvadkert: Balogh — Lher, Dukai, Frittman, Galántai. Köpe (Karnócsi), Fábián, Szávay, Szarka, Erdős, Mészáros. Edző: Meskó István. Az első félidőben kiegyensú­lyozott volt a játék, s az első gólra 30 percig kellett várni, amikor Illést egy hosszú labdá­A megyei ifjúsági labdarúgó-bajnokság állása 1. Tompa 2. Kalocsa 3. Lajosmizse 4. Bajai Tsz SK 5. Bajai SK 6. Kkh. MEDOSZ iara oltvadkert ükösd [. Kun Béla SE lácsalmás ánoshalma iszakécske 5 4 1 _ 19- 3 9 4 3 1 — 13- 3 7 4 3 1 — 11- 1 7 5 2 2 1 10- 9 6 3 2 1 — 9-0 5 3 2 1 — 10— 3 5 4 2 1 1 5—4 3 5 2 1 2 10-16 5 4 1 2 1 9-7 4 5 2 — 3 9—14 4 5 1 1 3 5-9 3 4 1 1 2 4-7 3 3 1 — 2 8-10 2 4 1 — 3 7-13 2 4 1 — 3 6-13 2 4 — 1 3 0-8 1 5 — 1 4 2-14 I Janák Mária ezüstérmes