Petőfi Népe, 1973. július (28. évfolyam, 152-177. szám)

1973-07-24 / 171. szám

1973. július 24. • PETŐFI NÉPE • 7 SPORT *SPO Rl- • ■ ____________ 1 -SÍ PORI 1’ Sikeres visszavágó Váratlan győzelem Dorogon Kecskeméti SC—Dorogi AC 1:0 (0:0) Dorog, 500 néző, vezette: Teus- ler. KSC: Divinyi (Winter) — Oláh, Kurucsai, Kecskés — Dió­szegi (Botka), Gyiffkó dr. — Kókai, Czár, Csík, Padlás. Kere­kes (Czirkos). Edző: Dezsőfi Fe­renc. Dorog: Horváth I. — Berecz, Tóth, Temesvári — Takács, Kecs­kés — Eczker, Rátvai, Reich, Csőri (Baumann), Bar talon. Ed­ző: Varga János. A két csapatban körülbelül azonos számban szerepeltek a tartalékok. Az első félidőben kö­zepes iramú játék folyt, a kecs­keméti csapat fölényével. Ko­moly helyzet azonban egyik ka­pu előtt sem alakult ki, mert lö­vésre csak ritkán vállalkoztak a csatárok. Szünet után kissé élénkebb lett a játék. Most is a kecskeméti csapat támadott többet, s kidol­goztak néhány helyzetet is a KSC-csatárok, a találkozó sorsát eldöntő gól mégis csak a 87. percben esett. Padlás volt a gól­szerző. 1:0. A kecskemétiek vá­ratlan vezetőgólja után már hiá­ba próbálták a hazaiak megfor­dítani az eredményt, még az egyenlítés sem sikerült. Jók: Oláh, Kecskés, Gyiffkó dr., Csík, Pad­lás, illetve Csóri, Kecskés. NB I. B. A - CSOPORT k Oroszlány 2. Kecskeméti SC 3. Dorog 4. Eger Érdekes második félidő 4 2 1 19-6 5 * 2 1 1 5-5 5 4 2 — 2 6-4 4 4 — 2 2 3-6 2 Kecskeméti TE—ÉPGÉP 4:3 (0:1) Városi pálya, 800 néző, vezette: Pádár. KTE: Varga — Tormási, Franczkó, Gyorsa (Virágh) — Do­bó, Szabó — Mányoki, Porhanda. Bende' II.. Bánhídi, Balatoni. Ed­ző: Vgrga Béla. r ÉPGÉP: Pelsőczi — Hajdú, Rá­kos, Kovács — Juhos. Mohácsik — Tímár (Finszter)/ "Kölkedi,' Mester. Bleicher. Domonkos. Ed­ző: Tóthegyi Tibor. Közepes iramban a KTE táma­dásaival kezdődött a játék. A 12. percben Mányoki szögletéből Bende Ili,fejelt kapura, de Pel­sőczi a léc alól szögletre öklözött. A 28. percben Mester küldte tá­volról a vendégek első lövését.-A 31. percben Bánhídi labdáját Porhanda 5 méterről lőtte, de a kapus védett. A 35. percben Franczkó lába mellett elcsúszott a labda. Domonkos kiugrott, a lövésébe azonban Tormási bele­nyúlt és a labda szögletre pat­tant. A 37. percben Kölkedi a jobb gp.plda!on az alapvonalról beadott és Bleicher a hálóba helyezte a labdát. 0:1. A félidő* végéig az ÉPGÉP tá­madásait láthattuk. A 40. perc­ben a kapus újból a léc alól tol­ta ki Beride II. fejesét, majd a 42. percben Tormási hibájából Bleicher kishíján gólt lőtt. Szünet után a KTE nagy len­dülettel támadott. Az 59. percben Bánhidit a 10- oson belül buktatták. A 11- est Porhanda a bal sarokba vágta. isi. A 62. percben Varga remek reflex-védést mutatott be. A 65. percben a kecskeméti védők sza­bálytalankodtak a büntetőn be­lül. A játékvezető most is 11-est ítélt, amit Rákos a bal sarok felé irányított, de Varga vetődve megfogta a labdát. A 72. percben Porhanda keresztbe lőtte a lab­dát. A kapus kiejtette és a berohanó Bende II. a hálóba nyomta. 2:1. Nem sokáig örülhettek a veze­tésnek a kecskemétiek. A kitörő Domonkost a 16-oson belül csak szabálytalanság árán tudták sze­relni. A 11-es most sem maradt el. és Juhos labdája a jobboldali léc­ről pattant a hálóba. 2:2. A 82. percben Balatoni labdá­jával Bánhidi indult keresztbe, majd hatalmas lövése a felső léc­ről pattant vissza. Bende II. mögt is jókor érke­zett és a hálóba fejelt. 3:2. A 85. percben egy kapukidobás után Balatoni elvette a labdát a cselező Hajdútól és a jobb kapufa mellett a hálóba gurí­totta. 4:2. A 88. percben Mohá­csik a 16-osról hatalmas lövést küldött a jobb alsó sarokba. 4:3. Az első félidő közepes iramú játéka után a másodikban érde­kes küzdelem és gólokba gazdag játék alakult ki. Mindkét oldalon a támadósorok jeleskedtek Ki­tűnt: Varga, Franczkó, Bánhidi (csak a szünet után), illetve Mo­hácsik' Bleicher. Domonkos. Szabó Zoltán Bizonytalankodott a halasi védelem FŐSPED Szállítók—Kiskunhalasi MEDOSZ 5:1 (4:0) Sorköteles gépkocsivezetők versenye Érdekes versennyel zárult a Magyar Honvédelmi Szövetség sorköteles gépjárművezető-tanfo­lyama. A hallgatók részére „Ve­zess kiválóan” versenyt írtak ki, amelynek döntőit július 27-én 8 órától tartják Kecskeméten, a gépjárművezető-iskolán. Az ér­dekes verseny célja a helyezések eldöntésén felül a kulturált köz­lekedésre való nevelés, a szerke­zeti és üzemeltetési hibaelhárí­tás, politikai és katonai ismere­tek elmélyítése, valamint a veze­tési készség fejlesztése. Mindeze­ken keresztül az MHSZ a sor­köteles gépjárművezető-tanfolya­mok színvonalát kívánja emelni, hogy minél képzettebb gépkocsi- vezetők kerüljenek a néphadse­regbe. A megyei döntőn azok a hall­gatók vesznek részt, akik a négy­hónapos sorköteles hivatásos gép- járművezetői tanfolyamon az osztályversenyen belül az első három helyre kerültek. A verseny tárgykörei: 1. köz­lekedési ismeretek. 2. szerkezeti és üzemeltetési ismeretek, 3. poli­tikai és általános műveltség, 4. lövészet, 5. hibaelhárítás, 6. ve­zetési gyakorlat, 7. kézigránát­dobás. A verseny első helyezettje 1500 íorintot, a második helyezett 1000 forintot, a harmadik pedig 500 forintot nyer. Valamennyi helye­zett oklevelet is kap. A megyei verseny első három helyezettje az- országos döntőbe kerül, amelyet szeptember 1—2- án Budapesten rendeznek meg. Az országos döntő első helyezett­je már 5 ezer forint jutalmat kap. Az országos döntőn kiemel­kedő teljésítmény esetén külön díjazzák az elméleti tárgyak ösz- jszetett eredményét, valamint a hibaelhárítás és a vezetési gya­korlaton szerzett pontok alapján elért részeredményeket. Nyári TOTÓ Kupa NB 1L PESTI CSÖPORT 1'. HL kér. 2. KTE a Gyöngyös 41. ÉPGEP 5. KTSTEXT 6, Esztergom T.- "Láng a KELTEK VB EL DELI CSOPORT 1. FÖSPED 2. Szegedi D. 3. Vác 4. Kiskunhalas NB m-AS CSOPORT k Kiskunt. 4 3 1 — 16-5 7 2. Sashalom 4 2 2 — 7-3 6 3. Bp. Vegyim. 4 2 — 2 8-5 4 4. Postás SE 4 1 2 1 4-4 4 5. Lehel 4 1 1 2 6-8 3 6. Hatvan 4 1 1 2 7-12 3 7. Gázművek 4 1 1 2 4-9 3 8. UFC 4 t — 3 3-14 3 A Kecskeméten vendégeskedő jugoszláv Vojvodina Növi Sad tekézők szombaton a Tőserdőbe és a Szikrai Állami Gazdaságba látogattak, majd vasárnap dél­előtt került sor a férfik és a nők visszavágó mérkőzésére, amely teljes kecskeméti győzelmet ho­zott. Vasárnap a férfiak közül Mi- hajlovics, a' jugoszlávok országos ifjúsági válogatottja érte el a legjobb eredményt.. 462 fával a kecskemétiek legjobbját. Mozsár Józsefet is túlszárnyalta. A töb­biek kissé fáradtan versenyeztek, így a Kecskeméti MÁV férficsa­pata visszavágott a pénteki vere­ségért. Kecskeméti MÁV—Vojvodina Növi Sad 2553—2496 Férfimérkőzés. Eredmények: Túri 428, Szabó D. 430, Kőrös 407, Halász F. 407, Halász J. 423, Mozsár 458. Illetve: Mihajlovics 462, Csan- kovics 412, Rácz 399, Láng 376, Böszörményi 431, Szántó 416. Kecskeméti MÁV—Vojvodina Növi Sad 2397—2236 Női mérkőzés. Eredmények: Tóth 414. Van- csainé 379, Megyesi L.-né 381, • Dunai 419, Bácsné 371, Megyesi L-né 433, illetve Kovács M. 356, Mohácsi K. 396, Müller R. 390, Deák I. 340, Vastag R. 366, Ma- tej-Nagy 379. O Felsorakozik a magyar és a jugoszláv együttes. Vízilabda - állandó emberelőnyben Bp. Építők—Kecskeméti SC 10:5 (3:1, 3:2, 2:1, 2:1) 3 1 — 20-5 7 3—1 14-5 6 2 2 — 9-3 5 12 1 10-10 4 112 2-13 3 1-3 0-3 2 I— 3 0-12 2 II— 3 2-17 1 OB II. B-s mérkőzés, Kecske­mét. Vezette: Szentgyörgyi. KSC; Baán — Vég, Bory, Vár- konyi — Nagysolymosi, Bíró, Mészáros. Csere: Csornáik, Hat­vani. Az első percben Várkonyi lö­vése már a hálóba vágódott. 0:1. Ezután a játékvezető jóvoltából szinte állandóan emberelőnyben játszott az Építők. Előnyből és 4 méteresből dobott góllal 3:l-es Építők vezetés alakult ki a ne­gyed végére. A második negyed első másod­perceiben újabb kecskeméti ki­állítás következett és ezt azonnal kihasználták a budapestiek. 4:1. Boryt visszahúzták. A 4 méterest Bíró belőtte. 4:2. Mindkét olda­lon egy-egy emberelőnyből lőtt góllal folytatódott, majd a já­tékvezető egymásután három kecskeméti játékost küldött ki a vízből. A harmadik negyed Cso­rnák góljává! kezdődött, majd Boryt csere nélkül végleg kiállí­totta a játékvezető. Ezt a negye­det és a következőt is végig em­berelőnnyel játszotta az Építők, sőt többször kettős előnyük is volt, mert Szentgyörgyi újabb kecskeméti játékost küldött part­ra. Az utolsó negyedben Mészá­ros szépített. A mérkőzés nem volt propa­gandája a vízilabdának. Megmu- tatkózott a sportág legnagyobb hibája: a játékvezető úgy alakít­ja az eredményt, ahógy akarja. Aki pedig ezt nem. tudja el­viselni idegekkel — márpedig, sajnos, a kecskeméti játékosok nem tudták —, ezzel csak meg­könnyíti a játékvezető dolgát. 4 2 2 - 8-2 6 4 2 II 1 5-4 5 4 2 — 2 4-4 4 4 — 1 3 2-8 1 birkózás Események A hosSzú tavaszi versenyévad után a birkózók csak rövid pihe­nőt tartottak. A KSC birkózó szakosztálya — mint azt Kovács Sándor edző elmondta — augusz­tus 1-én már ismét teljes erő­vel elkezdi az edzéseket. Jövő szerdától az alaoozó időszak ed­zéseit. a Városi sportpályán levő edzőteremben kezdik meg a kecs­keméti birkózók. S ettől kezdve naponta 16 órától folytatják a felkészülést. Győzelem Farkas mesterhármasával y'égleges, hogy Gerd Müller az NSZK-ban marad és tovább­ra is a Bayern München csapa­tában játszik — jelentik a hír­ügynökségek. Müllerért 1,5 mil­lió márkás vételárat kínált a Barcelona, a játékos azonban a klub és a nyugatnémet labda- 7úgósport vezetőire hallgatott a világbajnokságig az NSZK-ban akar játszani. A . nemzetközi kerékpáros pá­lyaviadal 4000 méteres üldözéses csapatversenyét az NSZK nyer­te, a magyar együttes 7. lett. Kiskunfélegyházi Vasas—Djlaki FC 4:1 (0:1) Budapest, Czabán S. tér, ve­zette: Maczkó II. FÖSPED: Lanczkor — Egri, Simicska, Gabai — Horváth, Csépán — Kiss, Losonczi, Major. Kanyó, Stefán. Edző: Kertész Já­nos. Kiskunhalas: Dömény — Kiss R., Rádi, Kiss I. — Bugán, Kal­már — Szőke, Trunkos, Perényi (Kocsis II.), Oláh, Udvari (Vi­rágh). Edző: Virágh István. A FÖSPED már a teljes csa­patával állt ki a még mindig tartalékos MEDOSZ ellen, így az első félidőben nagy volt az erő- különbség a két csapat között. A halasi védők .sokát bizonytalan­kodtak és sorra születtek a gó­lok. A 12. percben Major, a 20. percben Losonczi, a 33. percben Csépán, a 45. percben Horváth lőtt gólt. Szünet után teljesen megválto­zott a játék képe. A MEDOSZ került fölénybe, mert a FÖSPED nem erőltette a támadást. A 60. percben Oláh labdájával Szőke elfutott és a hosszú sarokba lőtt. 4:1. A MEDOSZ játszott fölény­ben, mégis a 85. percben egy ár­talmatlannak látszó támadásból Major lőtt a hálóba. 5:1. A gólok ellenére Dömény jól védett, valamint Rádi, Oltó és Szőke játéka emelkedett ki. Szalai László Budapest, Bécsi út, 200 néző, vezette: Ónody. Kkfh. Vasas: Gulyás — Fara­gó, Sahin, Dongó — Iványi I., Lantos III., Karsai (Tajti) — Ri­gó, Farkas, Patyi, Iványi II. (Jemei). Edző: Lantos János. Az újlaki salakos pályán a hazaiak vezették az első táma­dásokat. Gulyás kétszer is kö­zeli lövést védett. A 30. percben Iványi I. elvesztette a labdát, és Bazsó 8 méterről megszerezte a vezetést 0:1. Szünet után Lantos edző át­szervezte a csapatát és ettől kezdve a Vasas úgy játszott, mintha kicserélték volna. Az 55. percberi Karsai szöglete utón Farkas 10 méterről egyenlített. 1:1. öt perc múlva Farkas egyé­ni játék után 6 méterről lőtt gólt 2:1. A 70. percben Rigó a félpályáról indulva, az alapvo­nalig futott A beadását Farkas a hálóba helyezte. 3:1. A 82. percben Patyi futott el. Lövé­sét a kapus kiütötte, és Jemei 8 méterről a kapuba helyezte. A szünet utáni jó játékkal a Vasas ilyen arányban is meg­érdemelten győzött. Jók: Gulyás, Faragó, Farkas, Lantos III., Jemei. Pálfl József Befejeződött a Tour de Bo- hemia nemzetközi kerékpáros körverseny, amelyen magyar sportolók is szerepeltek. A vég­eredmény: 1. Bartolszic (cseh­szlovák) 18:21:04 ó. ... 5. Takács 18:27:07 6. ... 27. Gera 18:32:42 ó. ... 47. Petermann 18:53:56 ó. Kiss nem érkezett a célba, Deb­receniről pedig nem érkezett je­lentés. • • * A Doboj nevű jugoszláv hely­ségben labdarúgó-mérkőzésen összeomlott a lelátó, 700 néző zuhant a mélybe, egy kisgyer­mek meghűlt, 30-an súlyos sé­rülést szenvedtek. Úszógyőzelem Hosszú várakozás után szom­bat-vasárnap végre rangos erő­próbán szerepeltek n magyar úszók, s az angolok elleni fölé­nyes győzelem osztatlan örömet váltott ki. A 210:134 pontkülönb- ségü eredmény egyedülálló a két ország válogatottjainak eddigi tíz találkozója történetében, de bizonyos fokig azt is mutatja, hogy az angolok nem voltak a legjobban felkészülve, hiszen pa­píron ennél többet tudnak. Hűen tükrözi a magyar fölényt, hogy Hargitay és társai a 29 világbajndffci számból 24-et meg­nyertek, s mind az öt váltószám­ban sikerült megelőzniök a szi- getországiakat. A mérleghez tar­tozik még, hogy Gyarmati And­rea révén egy új Európa-rekord is született, ezenkívül négy fel­nőtt és két ifjúsági csúcsot, s egy-egy beállítást könyvelhettek el a rekordlista vezetői. Az angolokat érthetően „meg­viselte’: ■ a súlyos vereség, amely sokat rontott nemzetközi tekin­télyükön is. Mindössze öt győ­zelmi babér termett nekik a szigeti uszodában,. Ezek után nem is meglepő, hogy a csapat­vezetők véleménye szerint a VB-n csak kisletszámú gárdával indulnak. Jól sikerült tehát a magyar úszók első nagy versenye, ami kezdetnek mindenképpen jó. A következő esemény augusztus 2—5. között a magyar bajnok­ság, azután jön az Európa Kupa és végül a világbajnokság. ATLÉTIKA Kevés a remény a döntőbe jutásra A tavalyinál egy árnyalattal jobban sikerült az ez évi magyar atlétikai bajnokság, de mégis ■ a várakozás alatt maradt sérülések és néhány számban az eredmé­nyekre való törekvés hiánya miatt. A versenyek után az MTI munkatársa összefoglalót kért Fejes Zoltántól, a válogatott ve­zetőedzőjétől. aki a közelgő Euró­pa Kupa elődöntőkről is nyilat­kozott- Valamivel magasabb színvo­nalú volt az idei bajnokság, mint a tavalyi. Ez különösen a vágtaszámokra vonatkozik ör­vendetes Lépőid, Gresa, Rózsa, Szabóné és Szabó Idikó teljesít­ménye. A középtávfutók is javul­tak valamit, de nem. törekedtek eredményekre, akárcsak a hosz- szútávfutók. A dobószámokban sajnos egyedül a férfi diszkosz­vetők érnek «1 versenyről ver­senyre jó eredményt, a többiek inkább egyhelyben topognak. Ugyanezt mondhatjuk "ei az ug­rókról is. — Az EK-elődöntöre csak a jövő hét második felére állítjuk össze a végleges csapatot. A fér­fiak augusztus 2-án utaznak Ós* lóba. a ' nők 4-én Bukarestbe. Amennyiben Balogh Györgyi vál­lalja a szereplést, úgy 200 m-en és a váltókban indul. Gondot okoz viszont Károly sérülése, he­lyette a nyíregyházi, még ifjúsá­gi korú Szabó Idikó kerülhet a csapatba. A kulcsember Szabóné lesz. A női gerelyvetésben számí­tok majd Kucserkára. a férfiak­nál Németh Miklósra, valamint Bognárra a női súlylökésben. En­csi kalapácsvető teljesítménye megnyugtató. Faragó viszont töb­bet tud sulival, mint amit most lökött. A férfiaknál nagyon sok függ a két sprintertól, Cresától és Lépőidtől, a közép- és hos.szú- távfutók pedig idén már több­ször is megmutatták, hogy tud­nak jobbat is. mint amit a baj­nokságon elértek. Zsinka András sérülése gyengített a csapaton. — Mindent egybevetve a férfiak­nak kevés reménviik van a dön­tőbe jutásra. A nők a románok­kal vívnak majd nagy harcot. Megvallom, a házigazdák ellen a meggyengült csapat nagyon ne­héz feladat előtt áll. sok múlik azon. sikerül-e megtalálnunk a legjobb összeállítást. A szakvezé- tés a nőktől továbbjutást vár. MAI MŰSOR TELEVÍZIÓ 16.18: Hírek. 16.30: Szovjetunió—Egyesült Ál­lamok nőt-férfi atlétikai verseny. Közvetítés MinszkbOl. (Színes!) 18.15: Reklámmüsor. 18.20: Kellemes üdülést! Hely­színi közvetítés. 19.20: Esti mese. 19.30: TV-hlradó. 20.00: Tíz fizetés nélküli nap. Magyarul beszélő bolgár film. 21.25: Az én csatornám... Kom- Jós János műsora. 21.55: TV-híradó - 2. kiadás, KÍSÉRLETI (2.) MŰSOR: 20.00: Régi hangversenyek nyo­mában. Kun Imre hang­versenyrendező emlékei­ből. 20.50: TV-hlradó — 1. kiadás.- (Ism.) 21.-20: DohányfSld. Magyarul be­szélő amerikai film. KOSSUTH 8.20: Lúdanyó meséi. Második mese: A tündérkert. 8.41: Operahármasok. 9.00: Harsan a kürtszó! 9.35: Gencsy Sári és Radnai György nótákat énekel. 10.05: Édes anyanyelvűnk. 10.15: Zenekari muzsika. 11.04: Írószobám. Weöres Sándor vallomása. 12.2Ó: KI nyec ma? 12.35: Melódiakoktél. 13.59: Magyar remekírók. Jókai! Egy magyar nábob. Rádió­játék. — I. rész. 14.46: Wagner: Parslfal — az L felvonói előjátéka. 15.00: Éneklő Ifjúság. 15.26: Csajkovszkij: B-moll zon­goraverseny. 16.00: A világgazdaság hírei. 16.05: Patachlch Iván fúvós- müvelbőL 16.14: Család és alkohol. Riport. 16.34: Népdalgyüjtő úton Bartók Béla nyomában. 17.05: Fiatalok Stúdiója. 17.30: Teresa Berganza énekel. 17.45: Hol járt, mit csinált? 13.00: Könnyűzenei Híradó. 18.30: A Szabó család. 19.25! Nagy siker volt! Az t Mu­stéi dl Roma kamarazene- kar hangversenye a Ze­neakadémia nagytermé­ben. ; 20.50: Esti beszélgetés. 21.20: Nótacsokor. 22.20: Forró fejjel és hidegvér­rel. Eszak-lrormxágl jegy­zetek. n. rész. 22.50: Mit ér a munka, ha ma­gyar? 23.10: Dózsa György. Részletek Erkel operájából. 0.10: Könnyűzene PETŐFI 8.05: Poulenc kórusmű veiből. 8.20: Wolf Péter szerzeményei­ből. 9.03: Kocsár Miklós dalaiból. 9.12: Gésák. Részletek Jones— Monkton operettjéből. 9.33: Beszélgessünk zenéről. 9.53: Könyvek, tájak, emberek. 10.00: Zenés műsor üdülőknek. 12.03: Pécsi Kiss Agnes népdalo­kat énekel, Tarjánt Tóth Ida cimbalmozlk. 12.20: Emest Blanz éneket 12.43: Törvénykönyv. Beszélgetés a családjogi törvényről. 13.05: Kodály-mflvek. Kettőtől hatig... 14.00: Tánczenei koktél. 14.50: Üzenetek. 10.15: Kapcsoljuk a 22-es stúdiót. Komády Gerzson énekel, zongorán kísér: Varasdy Emmi. 16.36: Csúcsforgalom. 16.10: Rádióegyetem. A bűn nyo­mában. n. rész: A hiszé­kenység vámszedől. 18.35: Találkoztam Tito Schtpá- val. 13.00: ÜJ könyvek. 19.03: Színes népi muzsika. U.S4: Jó estót, gyerekek! 20.25: Rádlószlnhaz. Maród La­jos hangjátékaiból. 21.60: Gondolatok filmekről. 21.55: Schubert: A szép molnár­lány — dalciklus. 23.15: Tánczene éjfélig. 3. MŰSOR 18.10: A Magyar Hanglemezgyár­tó Vállalat új lemezeiből. 19.04: Árdrágítás — áremelés nélküL 19.14: Magnósok, figyelem! 19.59: Az Amadeus-vonósnégyes játszik. 20.35: A dzsessz kedvelőinek. 20.53: Századunk operái. 1. Dorog—Kecskeméti SC 2 0:1 2. Oroszlány—Blger 1 Í:1 3. Budafok—Várpalota 1- 1:8 A Ganz-M.—KXFSE 2 0:2 5. Vác—Szegedi D. 1 U 6. Pápa—Győrt D. 2 0:1 7. zal. D.—Táncsics SE 2 1:3 8. BVTSK—DEIA.C , 2 Í J ». Rudabánya—Ttylregyh. 1 2:1 10. PVSK—DVSC 1 3:2 111. SZVSB—MÁV DAC 1 2A 12. Törekvés—Szf. MÁV 2 1:2 13. Cegléd—Szol. MÁV 1 4:2-j-1 14. KTE—EPGtEP 1' 4 :3 13 találatos, amely egyben 13 plusz I találatos szelvény Is, két darab, a nyeremény és a Jutalom együttesen egyenként 545 04« forint. 12 találatos 112 darab, nyereményük egyenként 31® forint. 11'" találatos 101« darab, nyereményük 349 forint. 10 találatos «702 darab. 70 forinttal. A közölt ada­tok tájékoztató Jellegűek. (MTTt «