Tolnai Népújság, 1992. október (3. évfolyam, 232-256. szám)

1992-10-05 / 235. szám

6 KÉPÚJSÁG SPORT 1992. október 5. Labdarúgó NB II. Négypontos októberi vasárnap Labdarúgó NB III. Csapataink egyaránt osztoztak a pontokon Bajnoki táblázatok NB I 1. Vác FC 8 6 2 17- 8 12 2. Ferencváros 8 5 2 1 12- 6 12 3. Vasas 8 4 3 1 12- 7 11 4. MTK 8 3 3 2 17-12 9 5. Videoton 8 4 1 3 14-10 9 6. Diósgyőr 8 3 3 2 10-11 9 7. Kispest 8 3 2 3 12-11 8 8. Siófok 8 4­4 11-12 8 9. Pécsi MSC 8 4­4 9-10 8 10. Békéscsaba 8 2 3 3 11-11 7 11. Csepel 8 2 3 3 9-10 7 12. Nyíregyháza 8 2 3 3 7-11 7 13. UTE 8 1 4 3 6- 8 6 14. BVSC-Novép 8 2 2 4 8-11 6 . Rába ETO 8 1 4 3 7-11 6 16. Veszprém 8 1 1 6 7-20 3 NB II. Nyugati csoport 1. Haladás 8 5 2 1 15- 5 12 2. ZTE 8 5 2 1 12- 5 12 3. Dorog 8 4 3 1 17- 7 11 4. Szekszárd 8 4 2 2 12- 9 10 5. Paks ASE 8 4 1 3 18-11 9 6. Sabaria 8 3 3 2 13- 6 9 7. Tatabánya 8 2 5 1 12- 9 9 8. Nagykanizsa 8 3 3 2 8- 9 9 9. BKV Előre 8 3 1 4 11-10 7 10. Pénzügyőr 8 2 3 3 11-14 7 11. Dunaferr SE 8 3 1 4 8-13 7 12. Mohács 8 2 3 3 4-11 7 13. Sopron 8 1 4 3 9-16 6 14. Kaposvár 8 2 1 5 7-11 5 15. Ajka 8 2­6 6-16 4 16. ESMTK 8 2­6 6-17 4 NB III. Dráva-csoport 1. Beremend 8 7 1­22- 9 15 2. Letenye 8 5 2 1 22-13 12 3. Komló 8 4 3 1 21- 9 11 4. PVSK 8 5­3 19-10 10 5. Boly 8 3 4 1 14-10 10 6. Barcs 8 3 3 2 13-11 9 7. K.Honvéd 8 2 5 1 9- 8 9 8. Bonyhád 8 3 2 3 14-11 8 9. Marcali 8 3 2 3 11- 8 8 10. Paksi SE 8 2 4 2 9- 8 8 11. K.Építők 8 2 3 3 15-15 7 12. Nagyatád 8 2 2 4 13-18 6 13. Kisdorog 8 1 3 4 9-16 5 14. Fonyód 8 2­6 12-25 4 15. B.lelle 8 — 3 5 6-17 3 16. Gerjen 8­3 5 7-28 3 Megyei bajnokság Felnőttek Atomerőmű SE-Mohácsi FC 5-1 (3-0). Paks, 800 néző. V: Ring. ASE: Hujber - Mi- kolics, Blatt, Gracza, Erdélyi- Nagy Z., Márkus, Kákonyi, Gyenti (Orosz a 30. percben)- Kádár (Nagy L. a 76. perc­ben), Juhász. Edző: Jakab Elek. Mohács: Szabó - Kosa, Gill (Újvári a 26. percben), Kiss Gy., Kovacsics - Becker, Nagy E., Kovács L., Martina - Várda, Horváth. Edző: Szie- bert Imre. Még el sem hang­zott, hogy „éljen, éljen", ami­kor Szabó hálója megrezdült. Az 1. percben Gyenti futott el a bal szélen, mintaszerű bea­dását Juhász 5 méterről a hosszú sarokba fejelte. 1-0. A 8. percben a mohácsi közép­hátvédtől Juhász elvette a labdát, majd higgadtan a bal alsó sarokba helyezett. 2-0.15. percben Juhász játszott Gyen- tihez, aki nagyszerű labdát tá­lalt Kádár elé, de a támadó a kapusba lőtt. A 33. percben Becker cselezte be magát a büntető területen belülre, majd rövid sarokra tartó lövé­sét Hujber gyors vetődéssel mentette. A 42. percben Már­kus szögletét Kádár ritkán látható szép sarokmozdulattal juttatta közelről a hálóba. 3-0. Fordulás utána 47. percben Horváth cselezgetett a bal szé­len, középre adása átszállt a paksi védők feje felett, így Várda senkitől sem zavartatva fejelt a hálóba. 3-1. Az 52. percben Kádár szöktette a fel­futó Mikolicsot, akinek beadá­sáról a kapu torkában Juhász egy ütemmel lekésett. A 63. percben Mikolics tört előre a jobb szélen, beadásából Már­kus lőtt zúgó kapufát. A 74. percben Juhász szöktette a támadást nagy lendülettel kí­sérő Mikolicsot, akinek pontos beadásából Juhász védhetet- len gólt lőtt a bal felső sa­rokba. 4-1. A 85. percben kor­szerű hazai támadás végén Márkus keresztlabdája Mar­tina fején megcsúszott, s a jó ütemben érkező Mikolics 12 méterről kapásból nagy gólt lőtt a jobb alsó sarokba. 5-1. Az első nyolc percben már paksi sporttörténelmet írt Juhász - akinek két találata hazai győzelmet sejtetett -, hiszen NB Il-es pályafutása során még sohasem győzött az ASE a Mohács ellen. Ezen ra napon azonban elégtételt vettek az atomosok, a koráb­ban elhullajtott pontokért. A huszáros hazai kezdés után nem maradt más lehetőség Mohácsnak, mint kitámadni. Ezzel hátsó falazatuk fella­zult, s a nagy formában játszó Juhász vezényletével az ASE rendre kihasználta a mohácsi védők megingásait. Jók: Ju­hász (a mezőny legjobbja), Mikolics, Gracza, illetve Kiss Gy., Nagy E. Jakab Elek: - Mezőnymun­kánk a kitűnő eredmény elle­nére a mai napon halványabb volt. Az ellenfél kapuja előtt azonban pontosak és határo­zottak voltunk. Külön öröm, hogy a hétközi edzéskihagyá­sokat a csapat fegyelmezett já­tékkal ellensúlyozta. Sziebert Imre: - A mezőny­ben egyenrangú ellenfelek voltunk, de az egyéni hibák eldöntötték a mérkőzés sorsát. Gratulálok a Paksnak! Szekszárdi PSE-ESMTK I- 0 (0-0). Pesterzsébet, 500 néző. V: Hanacsek. Szek­szárdi Mausz- Koller, Dzsi- novics, Agapov, Kvanduk- Naumkin (Pilisi a 62. perc­ben), Bozsér, Kalmár, Nagy­falusi- Varga, Horváth. Szakosztály igazgató: Teszler Vendel. ESMTK: Schrettner- Kiss J., Vaskó, Ócsai- Gab- nai, Szabó Z. (Kalmoch az 59. percben), Balázs, Balás- Ba­logh, Szőczey (Fehér a 71. percben), Hudák. Edző: So- modi László. A találkozó ele­jén kétszer is felcsillant a lehe­tőség a szekszárdiak előtt, mindkétszer Varga került bíz­tató helyzetbe. Előbb Ócsai kissé kibillentette egyensú­lyából a szekszárdi csatárt a II- es pont tájékán, a játékve­zető azonban nem látott sza­bálytalanságot. A 12. percben is Varga indult, Vaskó csak úgy tudta megállítani a 16-os előtt, hogy sárga lapott kapott belépőjéért a hátvéd. A 30. percben Bozsér a jobbössze­kötő helyén kapott jó átadást, három csel után kecsegtető helyzetbe került, 10 méterről lőhetett volna, ő azonban egy újabb cselre vállalkozott, ám ez már nem sikerült. Egy perccel a félidő lefújása előtt Balogh kiugrott, gólhelyzet­ben, 12 méterről a bal kapufa mellé lőtt. Mezőnyjáték jellemezte a második félidő elejét, egyik csapat sem tudott fölényre szert tenni. A 69. percben Pi­lisi egy ügyes csel után kö- ' zépre játszott, Kalmár fordu­lásból lőtt, Balázson irányt változtatott a labda, a kapus már elmozdult a lövésre, de az utolsó pillanatban sikerült váltania és hárított. A 77. percben Bozsér ívelte be a labdát szabadrúgásból, Aga­pov 10 méterről előre vetőd ve fejelt, Schrettner bravúrral mentett. A 81. percben eldőlt a két pont sorsa: Bozsér elhú­zott a baloldalon, középre adott, Varga átemelt az ötös sarkánál ócsai fölött és mi­előtt leesett volna a labda, ka­pásból a kapu közepébe vágta. 1-0. Röviddel ezután Kalmár 20 méteres bombája centiméterekkel suhant el a léc fölött. A Szekszárd játszott oko­sabban és a jól megválasztott taktikájának győzelem lett a jutalma. A vendégek áten­gedték a kezdeményezést az ESMTK-nak, ám a jól meg­szervezett védelmük végig kitünően rombolta a házi­gazdák elképzelés nélküli próbálkozásait. Ha lehetőség nyílott ellenakciókra, azzal mindig éltek Vargáék, s azok rendre veszélyt jelentettek Schrettner kapujára. Egy ilyen kontrából született a két pontot érő találat is. Jók: Dzsinovics, Agapov, Bozsér, Varga, illetve Vaskó, Balázs, Hudák. Teszler Vendel: - Nagy küzdelemben értékes két pont. Somodi László: - Szegény embert még az ág is húzza. Végig irányítottuk a mérkő­zést, s egy pillanatnyi kiha­gyás döntött. További eredmények: Ha­ladás VSE-Sopron 0-0, Nagy- kanizsa-Pénzügyőr 1-0, Tata­bánya-Ajka 2-1, Dorog-Ka- posvár 4-0, ZTE-BKV Előre 2- 0, Dunaferr-Sabaria-Tipo 1-0. Kisdorogi MedosZ-Paksi SE 0-0. Kisdorog, 200 néző. V: Polecsák. Kisdorog: Szőcs- Endeli, Debreceni, Bor- bandi, Varga, András - Hor­váth J., Horváth P., Boros - Mácsik, Schaffer. Edző: Vábró József. Paksi SE: Gróf- Bregovics (Lacza), Sashe­gyi, Somogyi, Fábián - Hor­váth J., Kiss, Farsang, Kródi - Magyar, Bóka. Edző: Bagó Béla. A 19. percben Magyar 11 méterről lesgyanús helyzetből a kapu fölé emelte a labdát. A 23. percben Horváth J. elől a vendégvédelem nehezen hárí­tott. A 25. percben Schäffer fe­jesét Gróf a kapufa segítségé­vel hárította. A 69. percben Schäffer éles szögből leadott lövését védte Gróf. A 73 percben Bóka feje­sét Szőcs bravúrral hárította. Egyenlő erők küzdelméből igazságos eredmény született. Jók: Szőcs, Endeli, Debreceni, illetve Sashegyi, Somogyi, Kiss. Bóly-Gerjeni Medosz 2-2 (0-1). Boly, 400 néző. V: Si­mon. Boly: Volcsányi - Nyíló (Szalai), Fitt, Virág - Kirch­ner (Bauer), Macsi, Takács ­Nazareth: az Indy Car autós verseny all-star viadalának végeredménye: 1. Emerson Fittipaldi (brazil), 2. Michael Andretti (amerikai), 3. Paul Treacy (kanadai). Marino: A brit Nigel Benn lett a WBC szervezet profi ökölvívó világbajnoka a szu- perközépsúlyban, miután a negyedik menetben lelépte­téssel győzött az olasz Mauro Galvano ellen. Melbourne: bemutató te­niszmérkőzésen: John McEn­roe (amerikai) - Andra Agassi (amerikai) 7:5, 3:6, 6:3. London: A gyógyíthatatlan aids-kór utolsó stádiumában van John Curry, az egykori olimpiai és világbajnok mű- korcsolyázó. A 43 éves brit Bíró, Lajtai (Tóth), dr. Papp. Edző: Kresz László. Gerjen: Blazsó - Fodor, Fritz, Szalai (Hajnes), Palásti - Kiss, Ko­vács, Kövesi (Jelusics), Porga- Kocsis, Ignácz. Szakosztály igazgató: Pálfi Gábor. A Ger­jen lelkesedése egy meglepe­tésszerű pontot eredménye­zett. G: Bíró, Szalai, illetve Porga, Ignácz. Barcs-Bonyhádi SE 0-0. Barcs, 400 néző. V: Béni. Barcs: Szlovák - Tóth, Somo­gyi, Pókos (Horváth), Man- gult - Nagy, Papp, Minor - Kapronczai (Szabó), Kovács, Bolhói. Edző: Szabó Nándor. Bonyhád: Bogaras - Palkó, Szabó, Stumpf, Komáromi - Bozsolik, Darabos, Mészáros- Sztoics (Guzorán), Kiss, Pfeifer. Edző: Losonczi Ist­ván. A küzdelmes találkozón mindkét oldalon adódtak helyzetek, a barcsi csapat kö­zelebb állt a győzelemhez. Az NB III. Dráva-csoport- jának további eredményei: Kaposvári Építők-Kaposvári Honvéd 2-2, PVSK-Balaton- lelle 4-1, Letenye-Fonyód 8-2, Marcali-Beremend 0-1, Nagyatád-Komló 2-2. sportember az Egyesült Álla­mokból hazatelepedett, hogy családja körében tölthesse utolsó napjait. Az angol Mail című újság értesülése szerint az 1976-os olimpiai bajnok nem is titkolja, hogy homo­szexuális kapcsolat útján lett HÍV-vírushordozó. Blankenburg: A blanken- burgi sportfesztivál keretében szombaton búcsúzott a ver­senyzéstől a németek két olimpiai bajnok' súlylökője. Udo Beyer az 1976-os és Ulf Timmermann, az 1988-as öt­karikás aranyérmes búcsúfel­lépésén rendeztek egy rend­hagyó számot is. A kődobás­ban az osztrák Klaus Boden­müller 10.15 méterre hajította a 15 kg-os kődarabot. A világ sportja 1. Döbrököz 8 6 1 1 19- 7 13 2. Simontornya 8 5 2 1 25- 4 12 3. Kakasd 8 4 3 1 14- 9 11 4. Hőgyész 8 4 3 1 1J-10 11 5. Decs 8 4 2 2 25-14 10 6. Tolna 8 4 2 2 15- 7 10 7. Dombóvár 8 2 6­12- 7 10 8. Bátaszék 8 4 2 2 9- 6 10 9. Dsztgyörgy 8 3 2 3 18-18 8 10. Fadd 8 3 2 3 13-14 8 11. Nagymányok 8 3 1 4 13-13 7 12. Tamási 8 3 — 5 20-23 6 13. Aparhant 8 2 1 5 5-10 5 14. Tevel 8 2 1 5 8-15 5 15. B.varasd 8­2 6 7-25 2 16. Ozora 8­­8 6-40­Ifjúságiak 1. Szekszárd 8 7­1 33-10 14 2. Tolna 8 7­1 27- 6 14 3. Decs 8 6­2 18- 8 12 4. Döbrököz 8 4 3 1 19- 4 11 5. Simontornya 8 5­3 32-20 10 6. Tamási 8 4 2 2 14- 5 10 7. Bátaszék 8 5­3 16-12 10 8. Kakasd 8 4 1 3 11- 7 9 9. D.sztgyörgy 8 4­4 21-22 8 10. Fadd 8 3 2 3 15-26 8 11. Hőgyész 8 2 1 5 17-16 5 12. Tevel 8 2 1 5 12-14 5 13. Nagymányok 8 2 1 5 10-26 5 14. Dombóvár 8 2 1 5 15-15 4 15. Aparhant 8 1­7 3-27 2 16. Ozora 8­­8 5-50­Így kellett volna! A totó 40. heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. Rába ETO-Újpest 2-1 1 2. Siófok-Pécs 1-0 1 3. MTK-Nyíregyháza 4-0 1 4. BVSC-Csepel 3-1 1 5. Diósgyőr-Békéscsaba 1-1 X 6. Veszprém-Ferencváros 0-3 2 7. Dresden-Bremen 2-3 2 8. Wattensch.-Dortmund 1-3 2 9. Brescia-Foggia 4-1 1 10. Cagliari-Roma 1-0 1 11. Fiorentina-Milan 3-7 2 12. Lazio-Parma 5-2 1 13. Napoli-Juventus 2-3 2 Plusz 1 mérkőzés: 14. Torino-Sampdoria 2-2 x Labdarúgó NB I. A Vác rangadót nyert V asas-V ideoton-W altham 1-1 (0-0). Fáy utca, 4000 néző. V: Szilágyi. G: Sirinbekov a 88., illetve Sallói a 46. percben. Vác FC-Samsung-Kis­pest-Honvéd 2-0 (1-0). Vác, 7000 néző. V: Vad. G: Szedla- csek a 42., Füle az 55. percben. Siófok-Pécs 1-0 (0-0). Sió­fok, 3000 néző. V: Tóth V. G: Marozsán az 52. percben. MTK-Nyíregyháza 4-0 (3- 0). Hungária körút, 1500 néző. V: Varga S. G: Balogh a 15., Keresztúri (11-esből) a 17., Szabó a 39., Molnár (öngól) a 86. percben. Veszprém LC-Ferencváros 0- 3 (0-1). Veszprém, 8000 néző. V: Molnár L. G: Albert a 32., Cigan a 47., Fodor (11-es­ből) a 75. percben. Rába ETO-Újpesti TE 2-1 (1-0). Győr, 6000 néző. V: Hu­ták. G: Rugovics a 34., Herc- zeg a 65., illetve Hetesi a 85. percben. Diósgyőri FC-Békéscsaba 1- 1 (0-0). Diósgyőr, 9000 néző. V: Nagy L. G: Adzsojev (11-esből) a 79., illetve Vancea a 78. percben. BVSC-Novép-Csepel 3-1 (1-1). Szőnyi út, 1500 néző. G: Farkasházy a 23., Farkas az 56., Borgulya a 89., illetve Sü­veges a 20. percben. A megyei labdarúgó-bajnokságért Hat együttes gólképtelennek bizonyult, a Dombóvár 720 perc után is veretlen DVMSE-Aparhant 0-0. Dombóvár, 150 néző. V: Ko­vácsi. Dombóvár: Kmetty - Pauer, Tóth Z., Koszticza - Pó­lyák, Ötvös (Bencze) Pászti, Vincze - Csanádi (Kovács), Varga (Tóth S.), Savanyú. Edző: Fekete István. Apar- hant: Bagoly A. (Bagoly II.),— Heidecker, Juhász }., Bogos, László - Köröndi, Németh, Kolozsi (Palkó), Minker (Vin- danger), Ferencz, Farkas. Edző: Wäger Pál. Küzdelmes mérkőzésen a sok helyzetet kidolgozó Dombóvár egyet sem tudott értékesíteni. Jók: Tóth Z., Vincze illetve Juhász, Bogos, Farkas. Kakasd-Tolna 1-1 (0-0), Kakasd, 200 néző. V: Tóth K. Kakasd: Bogos - Shell, Kvan- duk ]., Hücker, Kvanduk E. - László (Zalavári), Müller, Se­bestyén - Sipos, Újvári, Eisen­sehr (Pámer). Edző: Simon Fe­renc. Tolna: Lampek — Hor­váth, Hauzmann, Ádám, Nagy - Márkus, Pintér, Si­mon, Kiss - Kindl (Töttösi), Volár. Edző: Szegleti István. Jó iramú mérkőzésen nem bírt egymással a két csapat. G: Pámer, illetve Volár. Jók: Shell, Hücker, Müller, Sebes­tyén, illetve Horváth, Hauz­mann, Kiss. Decs-Bonyhádvarasd 6-1 (3-0). Szekszárd, 200 néző. V: Molnár. Decs: Siklósi (Száraz)- Lukács, Kvanduk, Száraz, Weitner - Panghy, Sörös, Pusztai - Kovács, Herczeg, Farkas. Edző: Weitner Ádám. Bonyhádvarasd: Berta - Fo­dor, Jakab, Hagymási B., - Krizli, Sárközi (Kovács), Új­vári, Zengai - Bogos, Csíki (Bernáth). -Edző: Domokos Márton. A vendégcsapat ezen a vasárnapon ennyivel jobb volt. G: Herczeg 2, Kovács 2, Kvanduk, Weitner, illetve Zengai. Jók: Kvanduk, Sörös, Herczeg, illetve Krizli. Hőgyész-Fadd 1-0 (0-0). Fadd, 200 néző. V: Ódor. Hő- gyész: Nándór - Nagy Zs., Topánka, Királyházi, Nagy A. (Tamás) - Bősz J., Kurcz, Fe­rencz, Váli - Papp, Bősz. Edző: Váli István. Fadd: Honti- Kugli, Horváth, Pesti, Török- Tóth, Nagy, Beda (Balogh), Újj - Aradi (Kovács), Kirtyán (Illés). Edző: Kovács Imre. Az enerváltan játszó, helyzeteit rendre kihagyó csapat ellen megérdemelten nyert a ven­dégegyüttes. G: Bősz. Jók: Nándor, Topánka, Bősz, il­letve Török. Dunaszentgyörgy-Tevel 0­0. Dunaszentgyörgy, 200 néző. V: Fazekas. Dunaszentgyörgy: Szlanyinka - Sörös, Kiss, Be­nedek, Vörös, Gyöngyösi - Pál }., Debreczeni, Rózsvölgyi (Pál V.), Baracz, Gödör (Káldi). Edző: Gyöngyösi István. Té­véi: Szabó - Dobos, László, Dallos, Kresz P., Kresz J. (Ko­vács) - Bíró, Beke, Ferencz G. (Ferencz Cs.), Pechli, Hodász. Edző: Kerekes Ágoston. A fe­gyelmezetten védekező ven­dégcsapat megérdemelten vitte el az egyik pontot. Jók: Sörös, Kiss, illetve Szabó, László, Ferencz G. Döbrököz-Nagymányok 1-0 (0-0). Nagymányok 200 néző. V: László. Döbrököz: Dudás I. - Apáthy, Horváth I., Rácz, Varga, Szili, Jakab, Szűcs M. (Reisinger), Kiss (Horváth 2), Tárnái, Szűcs Mihály. Edző: Szieber József. Nagymányok: Töpfner T. - Forrai, Lovász, Énekes, Bencze - Stangliczky, Bíró (Guth), Illés, Töpfner M. - Ví­zin, Lakatos. Mb. Edző: Lo­vász Árpád. Két gyenge csa­pat közül a szerencsésebb csapat a 86. percben lőtt góllal nyert. G: Jakab. Jók: Horváth I., Varga, Rácz, illetve Bencze, Lovász. Simontornya-Ozora 5-0 (2-0). Simontornya, 400 néző. V: Zádori. Simontornya: Bei- dek - Kovács, Molnár I., Pekli, Molnár II., Balogh - Molnár III. (Molnár IV), Szabó, Varga - Pajor, Szentmártoni, Varga J. Edző: Szelei Ferenc. Ozora: Pokorni - Porga, Surányi, Sik­lósi, Páji - L. Kovács (Baráth), Sandi, Pető L, Pető II., - Már­kus, Túrós. Edző: Kozma Jó­zsef. A jól védekező vendégek ellen magabiztos bőrgyári győzelem. G: Pajor 2, Varga L., Szabó, Molnár I. Jók: Pajor, Pekli, Molnár III., illetve Po- komi, Porga, Surányi. Bátaszék-Tamási 2-1 (2-1). Tamási, 150 néző. V: Kiss. Bá- taszék: Grül - Bojás (Kis- mődi), Fodor, Hauvasszer, Rácz - Keller, Foller, Szabados T. Péter - Szabados Z. (Mika), Faragó. Edző: Fiath Tamás. Tamási: Pék - Agócs, Szemes A. (Szemes R.), Kovács (Varga), Zsolnai - Szabó (Tóth), Vámosi, Gyenei - Ár­vái, Szántó, Valter. Edző: Ár­vái Ferenc. A 7. percben szer­zett, 2-0-ás vezetését sikerült megőrizni a vendégeknek, a végig támadó hazaikkal szemben. G: Bojás 2, illetve Szántó. Jók: Szabados T., Bo­jás, Grül, illetve Walter, Ko­vács, Szemes A. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Fadd-Hőgyész 5-3., UFC Szekszárd-Decs 5- 1, Simontornya-Ozora 11-2, Nagymányok-Döbrököz 0-2, Tamási-Bátaszék 1-0, Dom­bó vár-Aparhant 1-0, Duna­szentgyörgy-Tevel 1-3, Ka­kasd-Tolna 1-2.