Tolnai Népújság, 1990. október (1. évfolyam, 152-177. szám)

1990-10-08 / 158. szám

6néPÚJSAG 1990. október 8. Labdarúgó NB II. Pakson a lelkesedés és az eredményesség döntött Labdarúgó NB III. Csak a Paksi SE győzött Góllövő csatárokat keres a Dózsa Paksi Atom-BMTE-Törley 3-1 (1-0). Paks, 1000 néző. V.: Kéri. Paks: Hujber - Gracza, Szabó, Nagy Z. - Mikolics (Tóth az 59. percben), Nagy L, Orosz, Kákonyi (Lauer a 61. percben) - Juhász, Kovalik,. Szendrei. Edző: Pusztai László. BMTE-Törley: Lippai - Ta- kó, Martin, Bátyi, Cseresznyik - Rottenbiller, Herbály, Balogh, Csi­kós - Jankov, Kántor, (Kormány a 61. percben). Edző: Sárközi Lőrinc. Lüktető iramban indult a találko­zó, helyzetekkel mindkét oldalon. A második percben jobb oldali be­ívelés után Szendrei emelt vissza, Gracza nagy helyzetben 5 méter­ről a kapu mellé fejelt. Az ellentá­madás végén Rottenbiller futott el a jobb oldalon, beadását Nagy Z. vágta ki a kapu torkából. Nem sok­kal ezután Rottenbiller bal oldali szabadrúgásánál Takó megelőzte Kákonyit, de közelről a vetődő Huj- berbe fejelt. A13. percben Szend­rei emelt át Martinon, labdáját Ko­valik futtából lőtte kapura, Lippai bravúrral hárított. Mint egy tíz perc mezőnyjáték után újra a paksiak kezdeményeztek: először Nagy L. jobb oldali beívelését Juhász fejel­te centiméterekkel a kapu fölé, majd Kovalik 20 méteres lövését védte remek vetődéssel Lippai. A 27. percben megtört a jég: Szend­rei vezette a 16-oson keresztbe a labdát, Juhásszal kényszerítőzve egyedül tört kapura, majd a kapust kicselezve 6 méterről helyezett a há­lóba. 1-0. A félidő vége előtt a pak­siak hagytak ki nagy gólhelyzetet, Orosz beadását Szendrei 13 méter­ről lőtte a hosszú sarok mellé. A második játékrész kényelmes játszadozással indult, amit sok pontatlan átadás jellemzett. Az 52. percben Jankov elvette a labdát Szabótól, majd 8 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1. Rákapcsol­tak a hazaiak, de a legnagyobb helyzeteket sem tudták értékesíte­ni: Juhász tálalt a kilépő Nagy L. elé, akinek 15 méteres lövését a budafoki kapus hárította. A 79. percben Orosz kitűnő labdával szöktette Szendreit, aki egy csellel becsapta őrzőjét és középre gurí- tását Juhász két lépésről lőtte a hálóba. 2-1. A 88. percben Szend­rei futotta le védőjét a bal oldalon, beadását Tóth lekezelte az ötösön, majd labdáját Kovalik lőtte a kapu­ba. 3-1. Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a hazaiak lelkesebb és eredményesebb játéka hozta meg számukra a győzelmet. Jók: Gracza, Kovalik, Szendrei, illetve Csikós, Jankov. Mohácsi Új Barázda Tsz. SE- Szekszárdi Dózsa 0-0. Mohács, 1200 néző. V.: Szabó L. Mohács: Antal - Újvári, Kófiás, Kiss Gy., Reit - Nagy E. (Hrótkó a szünetben), Ratting, Kovács L, Jelena - Marti­na, Adi (Ritter a 69. percben). Edző: Csordás István. Szekszárd: Mausz - Fodor, Kalmár, Varga, Nagyfalusi - Farsang, Kasza, Bo- zsér, Horváth Cs. - Máté (Pilisi a 73. percben), Jelusics (Bóka a 61. percben). Edző: Teszler Vendel. Hazai akciókkal indult a mérkő­zés. A 4. percben Jelena lopta el a labdát a szekszárdiaktól a felező­vonalnál, elhúzott a bal szélen, már a 16-oson belül járt, amikor beadá­sába Fodor belenyúlt, így Martina hiába várta középen teljesen üre­sen az átadást. Két perccel később Reit beadását Adi kapásból a jobb kapufára rúgta, a kipattanóból Martina ismételhetett, de lövése el­suhant a léc mellett. Feljebb me­részkedett a Szekszárd - majd­nem vesztére. A 19. percben ugyanis újabb helyzetet dolgozott és hagyott ki a Mohács. Adi vihar­zott el a bal szélen, a középen Ikiugró Martinához játszott, ő már a 11-esnél járt, amikor lövés helyett újabb átadást kísérelt meg, így Ratting elől tisztáztak a vendégek. Egy perc múlva Ratting lőhetett 4 méterről, de labdája elsuhant a ka­pu előtt. A 29. percben Jelusics jobb sarokra tartó szabadrúgását Antal bravúrral védte. A 40. perc­ben pedig - jelezve, hogy magára talált a Dózsa - Horváth Cs. beadá­sát Máté perdítette az ötösről kapu fölé. A 41. percben Bozs$r ugrott ki középen, rávezette a labdát a kifu­tó Antalra, aki „elütötte” őt, de a bí­ró sípja néma maradt. A második játékrészben a ven­dégek kezdtek jobban, és jó ideig csak a hazai térfélen pattogott a labda. Az 57. percben Jelena ka­pottjó indítást, ám a 16-oson belül kézzel tette maga elé a labdát. Hosszú ideig a mezőnyjátékon kí­vül nem sok történt a pályán. Az utolsó percben viszont megsze­rezhette volna a győztes gólt a Dó­zsa. Pilisi a bal oldalon lefutotta a mohácsi védelmet, a kaputól 8 mé­terre helyezkedő Horváth Cs-hez játszott, ő már Antalt is kicselezte, de kisodródott, így oda lett a hely­zet. Bár mindkét csapat több gólt is szerezhetett volna, a jó iramú mér­kőzésen a döntetlen megfelelt a já­ték képének. A küzdöfelek azonos cipőben járnak: egyaránt 360 per­ce adósak már a góllal. Jók: Kófiás, Reit, Ratting, illetve Varga, Farsang, Bozsér. Az NB II. Nyugati-csoport további eredményei: BKV Elöre-Dorog 2-0, Sopron- Komló 2-1, Nagykanizsa-Haladás 1-3, III. Kér. TTVE-ZTE 1-0, Duna- ferr SE-Oroszlány 3-2, Sabaria- Tipo-Ajka 1-1. NB II. Nyugati-csoport 1. Haladás 8 5 2 1 19-11 12 2. III. Kér. TTVE 8 5 2 1 7- 2 12 3. BKV Előre 8 5 1 2 14- 7 11 4. Dunaferr SE 8 4 2 2 21-14 10 5. ZTE 8 4 2 2 16- 9 10 6. Ajka 8 3 3 2 8- 7 9 7. Paksi Atom 8 4 1 3 11-11 9 8. Mohács 8 2 4 2 4- 3 8 9. Sopron 8 3 2 3 14-15 8 10. Sabaria 8 2 4 2 6- 7 8 11. Oroszlány 8 3 1 4 7- 8 7 12. Szekszárd 8 2 3 3 7-13 7 13. Nagykanizsa 8­5 3 9-15 5 14. Komló 8 2­6 10-14 4 15. Dorog 8 1 2 5 5-10 4 16. BMTE-Törley 8 2­6 10-22 4 Barcs-Dombóvári Vasas 1-0 (1-0). Dombóvár, 100 néző. V.: Ba- lajti. Barcs: Szlovák - Kovács, Hammer, Szabó, Bolhói - Papp, Kiss (Mihort), Nagy, Mongolt - Alt- mann, Pokos (Bencsik). Edző: Bö- zsöny János. Dombóvári Vasas: Foki - Siklódi, Luczek, Tárnái, Ber­ki - Horváth, Gergics, Buda (Vin- cze) - Csanádi, Jakab, Korvicska. Edző: Farkas Attila. Az első félidőben a vendégcsa­pat dolgozott ki több helyzetet, uralta a mezőnyt. A 37. percben bal oldali szögletet követően Alt- mann három lépésről lőtt a hálóba. 1-0. Az 57. percben Csanádi buk­tatásáért megítélt büntetőt Gergics a vetődő Szlovák kapusba lőtte. Hiába játszott szinte egy kapura szünet után a Dombóvár, de gólt még 11-esből sem tudott szerezni. Jók: Pokos, Nagy, Szlovák, illet­ve Foki, Jakab. Paksi SE-Pécsi VSK 2-1 (2-0). Pécs, 300 néző. V.: Cservölgyi. Paks: Gróf - Bérezési (Lizák), Sza­bó, Héregi, Somogyi - Bregovics (Horváth J.), Lacza, Márkus, Hor­váth P. - Porga, Kálmán. Edző: Laki Zoltán. PVSK: Tihanyvári - Reith (Németh), Merkler, Brezniczky dr., Nagy - Kaufmann (Szőke), Becker, König, Szabó - Eckert, Pazaurek. Edző: Rónai István. A pécsiek szakvezetőjének leg­alább hat-hét mezőnyjátékosát le kellett volna cserélni, akkor eset­leg pontot szerzett volna a csapat. A vasutasok csapnivalóan, a pak­siak ragyogóan játszottak. G.: Horváth P., Kálmán, illetve Németh. Bóly-Kisdorog 3-0 (3-0). Kisdo- rog, 300 néző. V.: dr. Csapó. Bóly: Puch - Göller, Macsi (Pál), Burai, Virág - Kirchner (Nyíló), Kósa, Szomor - Varga, dr. Papp, Biró. Edző: Köri István. Kisdorog: Kiss - Vecsei, Klein, András, Komáromi - Endeli, Pechli (Acsádi), Szajkó, Pap - Lőrincz, Beke F. (Horváth). Edző: Kovács István. A 2. percben Biró 11 méteres bal oldali lövése a jobb felső sarokba vágódott. 1-0. A 28. percben dr. Papp egyéni alakítás végén, a 16-ossal egyvonalból a hosszú sa­rokba lőtte a labdát. 2-0. A 31. percben Bíró bal oldali beadását Macsi 8 méterről a jobb felső sa­rokba fejelte. 3-0. Szünet után a kisdorogiaknak egyetlen gólhely­zete adódott az 58. percben. Hor­váth 10 méteres lövését Puch bra­vúrral hárította. A minden csapatrészében jobb bólyiak rászolgáltak győzelmükre, a szünet utánra ellaposodott játék­ban. Jók: Burai, Biró, Kósa, illetve Horváth. Az NB III. Dráva-csoport további mérkőzéseinek eredményei: Ka­posvári Honvéd-Kaposvári Építők 3- 1, Marcali-Mázaszászvár 0-0, Kaposvári Rákóczi-Somberek 4- 2, Siklós-Csurgó 0-0, Boglárlel- le-Nagykanizsa 0-3. NB III. Dráva-csoport 1. K. Rákóczi 8 7­1 18-6 14 2. Paksi SE 8 6­2 18-7 12 3. Pécsi VSK 8 4 3 1 14-6 11 4. K. Honvéd 8 4 2 2 12-9 10 5. Mázaszászvár 8 4 1 3 12-9 9 6. Bóly 8 4 1 3 13-11 9 7. Somberek 8 4 1 3 14-14 9 8. Siklós 8 2 4 2 7-7 8 9. Barcs 8 1 6 1 4-5 8 10. Marcali 8 3 1 4 14-9 7 11. Nagykanizsa 8 2 3 3 11-9 7 12. K. Építők 8 3 1 4 5-12 7 13. Csurgó 8 2 2 4 6-15 6 14. Boglárlelle 8 2 1 5 6-12 5 15. Dombóvár 8­3 5 6-17 3 16. Kisdorog 8 1 1 6 7-19 3 Labdarúgó NB I. Ferencváros-MTK-VM 4-0 (0-0). Üllői út, 10 ezer néző. V.: Né­meth. G.: Keller az 54., Fischer a 74., a 76., Albert a 80. percben Bp. Volán-Rába ETO 3-2 (1-0). Czabán Samu tér, 1000 néző. V.: Ro- xin. G.: Kajdy a 28., Balogh az 58., Farkas J. a 88., illetve Somogyi az 59., Freppán a 73. percben. Kiállítva: Csikós (Rába ETO). Veszprémi FC-Videoton-Walt- ham 2-2 (0-1). Veszprém, 4000 né­ző. V.: Stamler. G.: Plotár a 60., Szei- bert a 80., illetve Muzsnay a 26. és 73. percben. Debrecen-Siófok1-1 (0-1). Deb­G.: Kiszi a 33., Váczi a 42., illetve Be- lansky a 37. percben. Szeged SC-Vasas 2-1 (1-1). Szeged, 5000 néző. V.: Pillér. G.: Ap­ró a 27., Sallai a 81., illetve Árki (ön­gól) a 32. percben. récén, 3000 néző. V.: Vágner. G.: Vancsa a 79., illetve Kirchmayer a 36. percben. „ Újpesti Dózsa-Bp. Honvéd 1-2 (1-2). Megyeri út, 4000 néző. V.: Mol­nár. G.: Kecskés a 10., illetve Csehi a 19., Gregor a 45. percben. Békéscsaba-Vác 0-1 (0-1). Bé­késcsaba, 5000 néző. V.: Kurmai. G.: Répási a 20. percben. Tatabánya-Pécsi MSC 2-1 (2-1). Tatabánya, 2500 néző. V.: Szilágyi. Az NB I. állása 1. Bp. Honvéd 8 6 1 1 18- 6 13 2. Vác 8 6 1 1 13- 7 13 3. Tatabánya 8 5 2 1 13- 9 12 4. FTC 8 5 1 2 17- 5 11 5. Veszprém 8 2 6­7- 5 10 6. Siófok 8 2 5 1 8- 6 9 7. Rába ETÖ 8 4­4 15-12 8 8. Szeged 8 3 2 3 6-10 8 9. Békéscsaba 8 3 1 4 10- 9 7 10. Ú. Dózsa 8 3 1 4 13-14 7 11. Vasas 8 3 1 4 13-15 7 12. PMSC 8 3­5 6- 8 6 13. DVSC 8 1 4 3 4- 9 6 14. MTK-VM 8 2 1 5 9-14 5 15. Videoton-Waltham 8 1 2 5 8-15 4 16. Bp. Volán 8 1­7 4-20 2 'R TRAVEL. AGENCY ■ HUNGARY B Így kellett volna 1. Ú. Dózsa-Bp. Honvéd 1-2 2 2. Ferencváros-MTK-VM 4-0 1 3. Hertha BSC-1. FC Köln 0-0 x 4. St Pauli-Kaiserslautern 1-0 1 5. Wattenscheid-Eintr. Frankfurt 1-0 1 6. Oldenburg-Schalke 04 0-0 x 7. Meppen-FC Homburg 3-0 1 8. Genoa-Napoll 1-1 x 9. Pisa-Fiorentina 0-4 2 10. Torino-Roma 1-0 1 11. Ancona-Regglana 1-1 x 12. Modena-Padova 2-0 1 13. Trlestlna-Ascoli 0-0 x Pluszmérkőzés: 14. Freiburg-Duisburg 0-2 2 Kaszparov és Karpov Néhány órával a két szovjet kiválóság, a címvédő Garri Kaszparov (27) és a kihí­vó Anatolij Karpov (39) sakkvilágbajnoki találkozójának megkezdése előtt a két el­lenfél újból nyilatkozott. A hírügynöksé­gek New York-i jelentése szerint mind­ketten rendkívül optimistán szóltak esé­lyeikről. Kaszparov meggyőződésének adott kifejezést, hogy olyan fölénnyel nyeri a 24 játszmából álló párviadalt, amely megrendíti majd Karpovot. A kihívó viszont igy kommentált: „Fel vagyok ké­szülve arra, hogy ismét világbajnok le­gyek!" A 24 játszmából 12-re kerül sor New Yorkban, s azután a franciaországi Lyon­ba repülnek, hogy ott vívják a második „félidőt”. Kaszparovnak a kéttucatnyi partiból 12 pont is elég ahhoz, hogy meg­védje trónját ugyanúgy, mint három évvel ezelőtt a spanyolországi Sevillában.Kar- pov viszont - aki nagyon sok kijelentésé­ben igazságtalannak mondta ellenfele előnyét - csak 12,5 pont megszerzése esetén lehet újból a sokkozás „királya”. A megyei labdarúgó-bajnokságért . A Tevel megfosztotta veretlenségétől a Döbröközt Kakasd-Aparhant 1-1 (1-0). Ka­kasd, 300 néző. V.: Niki. Kakasd: Sebestyén A. - Schell, Kvanduk I., Hucker, Kvanduk E. - Pámer, Se­bestyén Z., László (Fábián) - Si­pos, Márkvárt, Eisensehr. Edző: Si­mon Ferenc. Aparhant: Bagoly - Läufer, Dobos R., Sármány, Palkó - Gecző, Zsók, Kolozsi (Mészáros) - Ferenc (Schancenbacher), Fá­bián, Dobos V. Edző: Wáger Pál. Alacsony színvonalú mérkőzé­sen igazságos pontosztozkodás. G.: Kolozsi (öngól), illetve Do­bos V. Jók: Sebestyén A., Kvanduk E., Márkvárt, illetve Bagoly, Sármány, Dobos V. Dombóvári VMSE-Fadd 1-0 (0-0). Dombóvár, 100 néző. V.: Ódor. Dombóvári VMSE: Bien - Vészi, Virágosi, Mács, Pólyák - Pé­ter, Pintér, Szabotin - Bencze (Var­ga), Balázs (Iván), Pászti. Edző: Iván József. Fadd: Sipos - Aradi, Nagy, Ujj, Poti - Illés, Kertész, Klop- csik, Beda - Kirtyán, Gyenis. Edző: Márkus József. Alacsony színvonalú mérkőzé­sen egy korszerű támadás végén a 89. percben lőtt góllal nyert a hazai csapat. G.: Virágosi. Jók: Vészi, Virágosi, Mács, Iván, illetve Nagy, Gyenis. Gerjen-Tolna 1-0 (1-0). Gerjen, 250 néző. V.: Ricsi. Gerjen: Honti - Kiss, Lacza, Palásti II., Szalai - Kö- vesi, Palásti I., Szabó, Balogh - Föl- desi, Kovács. Edző: Palásti Lajos. Tolna: Lampek - Márkus (Kappé- ter), Hauzmann, Horváth, Nagy - Töttösi, Szakter (Varga), Balogh, Pintér - Kiss, Kindl. Edző: Szegleti István. Küzdelmes mérkőzésen megér­demelt hazai győzelem. G.: Szabó. Jók: Kiss, Szalai, illetve Kappé- ter, Hauzmann, Horváth. Tamási-Tengelic 7-1 (3-1). Ta­mási, 200. V.: Garajszki. Tamási: Banász - Barabás, Agócs, Zsolnai (Szabó M.) - Demkó, Orsós, Schneider, Walter - Szabó J., Tóth. Edző: Bazsonyi Rudolf. Tengelic: Both Z. - Both S., Tolnai, Fülöp, Vi­da - Farkas, Dénes, Junkuncz - Pamuki, Kispál (Mészáros), Boty- tyán. Edző: Molnár József. Kitűnő játékvezetés mellett a jól játszó hazaiak akár kétszámjegyű győzelmet is arathattak volna. G.: Szabó J. 3, Walter 2, Agócs (11-esből), Szabó M., illetve Jun­kuncz. Jók: Demkó, Szabó J., illetve Fü­löp, Junkuncz. Tevel-Döbrököz 3-1 (2-1). Döb- rököz, 300 néző. V.: Csepregi. Te­vel: Szűcs - Juhász, László, Hoff­mann (Bíró), Salamon - Barabás, Borbandi, Gergely (Somogyi) - Hodász, Ferenc, Beke. Edző: Szentes Ambrus. Döbrököz: Fink- Apáti, Horváth I., Varga I., Csatári (Varga II.) - Szűcs, Tóth-Bagi, Kiss - Tóth, Horváth II., Bartek (Francz). Edző: Szieber József. A lelkes vendégek a második féi- dei játékuk alapján megérdemel­ten nyertek. Kiállítva: Borbandi, illetve Varga I. G.: Hodász, Barabás, Ferenc, illet­ve Szűcs. Jók: Juhász, László, Beke, illetve Szűcs. Bonyhádi SE-Hőgyész 7-1 (0-1). Bonyhád, 600 néző. V.: Dravecz T. Bonyhád: Szabó D. - Szabó L., Stumpf, Pozsár, Marsai, Szabó T., Kiss, Mészáros, Darabos - Pfeifer (Szloma), Kecskeméti (Palkó). Edző: Losonczi István. Hőgyész: Nándor-Cseh (Magyar), Topán ka, Nagy, Bajusz - Bősz (Erdős), Kurcz, Bús - Papp, Váli, Királyházi. Edző: Weitner Ádám. Kitűnő játékvezetés mellett a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán. Kiállítva Kurcz. G.: Kiss 5 (211-esből), Darabos, Szabó T., illetve Kurcz. Jók: Kiss a mezőny legjobbja, Szabó D., Pozsár, Darabos, illetve Papp, Királyházi. Bátaszék-Nagymányok 5-1 (1-1). Bátaszék, 300 néző. V.: Liesz-. kovszki. Bátaszék: Kocsis - Sza­bados, Bódi, Kiss, Rácz (Lukács) - Keller, Bojás (Marcsa), Farkas - Péter, Pap, Bozsolik. Edző: Mucska Gyula. Nagymányok: Töpfner T. - Jónás, Lovász, Horváth, Bencze - Farkas, Verese, Töpffner M. (T úrós) - Bíró, Cber, Klem. Edző: Stepán Tibor. A tetszetően játszó hazaiak gyors csatáraik révén a találkozót nagyobb arányban is nyerhették volna. G.: Pap 4, Bozsolik, illetve Ver­ese. Jók: Szabados, Keller, Pap, Bo­zsolik, illetve Farkas, Verese. Dunaszentgyörgy-Decs 2-2 (2-0). Dunaszentgyörgy, 450 néző. V.: Balázs. Dunaszentgyörgy: Thú- róczy - Decsi (Káldi), Pál, Benedek (Erlich), Lakatos - Domsa, Kanász, Kiss J. - Kiss T., Gyöngyösi, Gödör. Edző: Zsíros Sándor. Decs: Száraz L. - Lukácsi, Papp, Szajkó, Száraz Gy. - Nédics, Végh (Novák), Kniesz - Szabó, Herczeg, Dér (Acsádi). Edző: Kern László. ~ A 90. percben lőtt góllal megér­demelten vették el az egyik pontot a lelkes decsiek a nagyon rossz napot kifogó hazaiaktól. G.: Kiss T. 2, illetve Szabó, Szajkó. Jók: Kiss T, illetve Nédics, Kniesz. Az ifjúsági találkozók eredmé­nyei: Kakasd-Aparhant 2-0, Báta­szék-Nagymányok 0-3, Dombó- vár-Fadd 9-0, Dunaszentgyörgy- Decs 0-1, Tamási-Tengelic 2-0, Döbrököz-Tevel 4-1, Gerjen-Tol­na 5-2, Bonyhád-Hőgyész 1-1. Megyebajnokság FELNŐTTEK 1. Bonyhád 8 7 1 33- 7 15 2. Gerjen 8 5 1 2 16- 8 11 3. Döbrököz 8 4 3 1 13- 7 11 4. Bátaszék 8 4 2 2 18-11 10 5. Hőgyész 8 5 3 23-17 10 6. Tamási 8 5­3 19-16 10 7. Dombóvár 8 4 2 2 11- 9 10 8. D.szentgyörgy 8 3 3 2 17-16 9 9. Tolna 8 4 1 3 12-15 9 10. Fadd 8 2 3 3 14-16 7 11. Decs 8 2 2 4 10-21 6 12. Tevel 8 2­6 12-17 4 13. Aparhant 8 1 2 5 9-14 4 14. Kakasd 8 1 2 5 8-13 4 15. Nagymányok 8 2­6 11-18 4 16. Tengelic 8 2­6 6-27 4 IFJÚSÁGIAK 1. Dombóvár 8 7­1 43- 8 14 2. Bátaszék 8 6­2 33- 9 12 " 3. Tamási 8 5 1 2 17-17 11 4. Döbrököz 8 5­3 24-15 10 5. Tengelic 8 4 2 2 14- 9 10 6. Decs 8 5­3 16-16 10 7. Hőgyész 8 4 1 3 12-10 9 8. Nagymányok 8 4 1 3 22-22 9 9. Tevel 8 3 2 3 13-12 8 10. Bonyhád 8 3 1 4 13-13 7 11. Kakasd 8 3 1 4 16-20 7 12. Gerjen 8 3 1 4 15-33 7 13. Aparhant 8 2 1 5 7-23 5 14. Tolna 8 1 2 5 11-17 4 15. D.szentgyörgy 8 1 1 6 12-21 3 16. Fadd 8 1­7 7-30 2