Tolnai Népújság, 1990. május (1. évfolyam, 24-48. szám)

1990-05-14 / 33. szám

6 NÉPÚJSÁG 1990. május 14. Labdarúgó NB II. Mohácson megszakadt a Dózsa nagyszerű sorozata A paksiak tíz perc alatt ellőtték puskaporukat Kun kapus hárít nehéz helyzetben a komlói csatárok elöl Labdarúgó NB III. A Rákóczi nyerte a csoportrangadót Mohács-Szekszárdi Dózsa 1-0 (0-0). Mohács, 1500 néző. V.: Ren- deki. Mohács: Antal - Rumszauer, Kófiás, Katona, Reit - Becker, Litter (Martin a szünetben), Lőrincz (Ko­vács L. az 55. percben), Gilitsch - Ratting, Hrotkó. Edző: Bözsöny Já­nos. Szekszárd: Mausz - Szabó, Varga F., Kasza (Pető a 82. perc­ben), Nagyfalusi - Farsang, Bo- zsér, Máté, Horváth Cs. - Jelusics (Bóka a 61. percben), Varga L. Edző: Teszler Vendel. Már a kez­dés előtt kitűnő volt a hangulat, ami a jó időn kívül a Szekszárdról át- rándult lelkes szurkolóknak volt köszönhető. A két csapat ráérzett a közönség elvárására és nagy aka­rással vetette magát a küzdelem­be. Tüzes, kemény volt a játék, az iramra sem lehetett panasz, de mindkét oldalon jól felkészültek a védekezésből. A Dózsa irányította a játékot, s az első lehetőség is ne­ki adódott. A 39. percben Jelusics fordult le őrzőjéről a bal oldalon, belőtt labdáját Varga L. a kapunak háttal állva maga elé tette, majd 8 méterről félfordulatból leadott éles lövését Antal előrevetődve hárítot­ta a jobb kapufa tövénél. A 43. percben Jelusics indította Farsan­got a jobb oldalon, aki Reit hibáját kihasználva egyedül vezethette a kapura a labdát, de 8 méterről le­adott lövése a kivetődő Antalról vá­gódott vissza a mezőnybe. A 44. percben Gilitsch-Becker-Lőrincz volt a labda útja a középpályás nagy helyzetben továbbpasszolt az érkező Hrotkó elé, akinek 14 méteres lapos lövése elsuhant a kapu előtt. A második félidőt érezhetően nagyobb sebességgel kezdte a hazai csapat. A mérkőzés irama változatlanul heves volt, mindkét csapat a győzelemre tört. A 66. percben gyors hazai akciót köve­tően Kovács L. lövése a védőkről a lesen álló Hrotkó elé került, a csa­tár rávezette a labdát Mauszra, a kapus kivetődését a játékvezető szabálytalannak minősítette. A büntetőt Rumszauer nagy erővel a kapu közepébe rúgta. 1-0. A 70. percben Horváth Cs. jobb oldali szögletét Varga L. 7 méterről a fel­ső lécre fejelte. A 73. percben Var­ga L. és Reit csatározott a jobb ol­dalon, az ütközést követően a ha­zai védő leütötte a Dózsa csatárát. A játékvezető mindkét játékost kiállította. Nehezen csitultak a ke­délyek, támadott a Dózsa, de a ha­zai védelem agresszíven, jól zárt. A hátralévő időben már nem sikerült az egyenlítés. Beigazolódott a szomszédvári rangadóba táplált remény, mert a mérkőzésre sok néző volt kíváncsi. A találkozó első félidejében jobbá­ra a Dózsa irányította a játékot de a jól záró védelem rombolt. A haj­rában előnyt szerezhetett volna a vendég lila-fehér gárda, de Far­sang óriási helyzetben hibázott. A második játékrészben a hazaiak magukhoz ragadták a kezdemé­nyezést, és egy büntetőből elért góllal a győzelmet is megszerez­ték. A Dózsa ragyogó sorozata megszakadt, de ezen a találkozón a döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének. Jók: Rumszauer, Becker, Hrotkó, illetve Varga F., Nagyfalusi. Komlói Bányász-Paksi SE 3-0 (1-0). Paks, 700 néző. V.: Rácz. Komló: Tábit - Miklós, Torna, Vuk- mann, Andreidesz - Katona, Tigyi, Hüber, Hohmann (Lukács a 83. percben) - Takács, Stemler (Szat­mári a 48. percben). Edző: Kresz László. Paks: Kun - Héregi, Gra- cza, Fábián - Kerepeczky, Blatt (Tóth R. a 60. percben), Márkus, Horváth P. (Bregovics a 28. perc­ben) - Kádár, Takács, Szomor. Edző: dr. Puskás Lajos. Két komlói támadás vezette be a mérkőzést, majd Márkus beadását Kádár kö­zelről a léc fölé fejelte. A 6. percben Hüber kilépett, de előle Kun előre­vetődve hárított. Három perccel később Takács beadását köve­tően Blatt 8 méteres fejesét Tábit a keresztlécre tolta. A 18. percben Takács bal oldalról a rövid sarokra lőtt, Kun hárított. A 26. percben Ká­dár kapott nagyszerű átadást, ka­pura húzott, Tábit kifutva kiszorítot­ta és a csatár a kapu fölé lőtt. Egy perc múlva Blatt Szomor elé fejelte a labdát, akinek a lövését Tábit jó érzékkel védte. A 29. percben Mik­lós elől Gracza szögletre szerelt, a szögletet Hohmann végezte el, beívelését Miklós 7 méterről a ka­puba fejelte. 1-0. A 43. percben Torna lövését blokkolták a hazai védők, majd a 45. percben Blatt 30 méteres szabadrúgásáttolta szög­letre Tábit. Szünet után az 51. percben Stemler beadását Miklós 10 mé­terről kapu mellé helyezte. Két perccel később Kerepeczky elől Tábit a kapujából kifutva szabadí­tott fel. Az 58. percben ritkán látha­tó gólt szerzett a Komló: Hüber elől Kun a 16-oson kívülre futva felsza­badított, de Takács 35 méterről, a partvonal közeléből az üres kapu­ba ívelte a labdát. 2-0. A 61. perc­ben Kun hárította Takács szabad­rúgását, majd a másik oldalon Ká­dár elől tisztázott Tábit, Márkus szabadrúgása pedig elsuhant a léc mellett. A 72. percben Hohmann emelése a kapufán csattant. A 75. percben Kádár az ötöstől a komlói kapusba vágta a labdát. A 85. percben Bregovics kényelmesen lekezelhette a lab­dát, aztán az üresen álló Lukács elé passzolta, aki élt a felkínált le­hetőséggel és 12 méterről beállí­totta a végeredményt 3-0. Tíz perc alatt ellőtte puskaporát a paksi együttes, kihagyta helyze­teit és ezután a Komló vette át az irányítást. Az eredmény reálisan tükrözi a két csapat közötti különb­séget. Jók: Miklós, (a mezőny leg­jobbja), Torna, Hohmann, Katona, Takács, illetve Gracza, Márkus. További eredmények: Dunaferr SE-ZTE 2-3, Nagykanizsa-Tapol- ca 5-2, Keszthely-Budafok 4-2, Sopron-Bp. Volán 1 -3, Dorog-Aj- ka 1-0, III. Kér. TTVE-Oroszlány 1-0. NB II. Nyugati csoport 1. Bp. Volán 27 17 8 2 59-22 59 2. Oroszlány 27 15 6 6 41-24 51 3. Dunaferr 27 15 5 7 43-32 50 4. ZTE 27 14 5 8 46-32 47 5. Komló 27 10 10 7 30-26 40 6. Szekszárd 27 11 6 10 34-27 39 7. Mohács 27 11 5 11 34-32 38 8. III. Kér. TTVE 27 8 12 7 27-21 36 9. Sopron 27 11 3 13 41-40 36 10. Dorog 27 8 11 8 30-30 35 11. Nagykanizsa 27 9 8 10 35-38 35 12. Budafok 27 8 8 11 24-42 32 13. Ajka 27 5 12 10 27-30 27 14. Keszthely 27 4 11 12 23-41 23 1S. Tapolca 27 5 6 16 22-51 21 16. Paks 27 3 8 16 25-53 17 Kaposváron közel 2000 néző kí­sérte figyelemmel a Dráva-csoport vasárnapi rangadóját A pályavá­lasztó Rákóczi FC ezúttal minden csapatrészében ellenfele fölé kere­kedett, így 3-0-ás vereséggel küldte haza az Atomerőmű SE legénysé­gét Megyénk másik három csapata egyaránt pontszerző volt: a nagy- mányok pályaválasztóként gól nél­küli döntetlennel szerzett értékes pontot A kiesés rémétől leginkább fenyegetett Bonyhádi SE együttese ugyancsak pályaválasztó volt és bravúrosnak mondható győzelmet aratott a dobogó harmadik fokára is joggal aspiráló Siklós ellen. A Dombóvári Vasas a Szigetvár csa­patát látta vendégül. A szombati Sípszó előtt rovatunkban Lamm György megbízott edző jól érezte: a kieső zónában tanyázó Szigetvár valóban nehéz ellenfélnek bizo­nyult A pályaválasztótól így is elvár­ható lett volna a győzelem, sokáig állt is a zászló, ám a hajrában egy védelmi megingás elég volt ahhoz, hogy a Szigetvár kiegyenlítsen. Bonyhád-Siklós 2-1 (0-1).Bony- hád, 400 néző. V.: Simon. Bonyhád: Szabó - Keresztes, Kiss, Huber, Da­rabos - Stumpf, Beke (Vendég T.), Mészáros - Vendég L (dr. Alföldi), Tóth, Kecskeméti. Edző: Mucska Gyula. Siklós: Pál - Kapitány, Ko­vács, Keresztes Zs., Gellén - Wei- nert, Kiss, Kolompár, Rózner - Sza­bó, Szrimácz. Edző: Amigya Pál. A 6. percben Szabó kitört a kitámadó bonyhádi védelem mellett és a bal sarokba lőtt 0-1. A 71. percben Hü­ber Kisst indította, aki lefutotta a vé­delmet majd a kifutó kapusba lőtt, Tóth a kipattanó labdát elegánsan helyezte a hálóba. 1-1. A 76. perc­ben Mészáros ragyogó labdával in­dította Bekét akinek beadását Kiss 10 méterről helyezte a kapuba. 2-1. A második félidőben végig támadó Bonyhád megérdemelten nyert a Siklós ellen. Jók: Szabó, Kiss, Hu­ber, Tóth, Kecskeméti, illetve Pál és Kovács. Nagymányoki Brikett SE-Som- berek 0-0. Nagymányok, 500 néző. V.: Dunkler. Nagymányok: Szőcs - Siklódi, Horváth, Bencze, Éppel - Nagy, Farkas (Forrai), Szőts - Lő­rincz, Barabás, Klem. Edző: Farkas Péter. Somberek: Heilmann - Ben- des, Szeitz, Illés, Lutz - Vigh, Vinczel- lér (Kemer), Pauska, Jakab (Nagy) - Komzi, Csibi. Edző: Dárdai Pál. Jó iramú, színvonalas mérkőzésen igazságos pontosztozkodás. Jók: Szőcs, Horváth, Éppel, Nagy, illetve Heilmann, Bendes, Pauska, Szeitz. Dombóvári Vasas-Szigetvár 1-1 (0-0). Dombóvár, 300 néző. V.: Szé- kedli. Dombóvár: Foki - Szűcs, Lu- czek, Vida, Berki (Horváth) - Dékány (Buda), Tóth-Bagi, Pintér - Jakab, Rácz, Kiss. Edző: Lamm György. Szi­getvár: Füredi - Horváth, Tóth, Sértő, Miklós - Kiss (Szabó) (Kardos), Cso- kona, Bodó, Priol - Hadnagy, Bálint Edző: Oskó László. Alacsony szín­vonalú, csapkodó, sok hibával tarkí­tott mezőnyjáték volt az első félidő­ben. A 77. percben Szűcs jobb oldali beadását Jakab 6 méterről a bal fel­ső sarokba lőtte. A 79. percben Kiss rossz hazaadását követően Had­nagy szerezte meg a labdát és az üres kapuba gurított. 1 -1. Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a nehezen megszerzett vezetés után egy védelmi hibát kihasználva egyenlített a Szigetvár. Jók: Vida, Fo­ki, Luczek, illetve Bodó, Csokona. Kaposvári Rákóczi-Atomerőmű SE 3-0 (0-0). Kaposvár, 1800 néző. V.: Szőke. Kaposvár: Udvarácz - Ta­kács, Zsirai, Bognár, Bara (Itvás) - Richter, Balogh, Hanusz (Szabó), Adorján - Neubauer, Gyurics. Edző: Horváth Miklós. Atomerőmű SE: Homyák - Erdélyi, Debreczeni (Mi- kolics), Nagy Z., Lauer - Nagy L, Bu­rai, Boros, Kákonyi - Juhász, Vörös, Takács. Edző: Pusztai László. A Drá­va-csoport rangadója az első félidő­ben gyenge játékot hozott, ebben a kaposváriak voltak a ludasak. A ven­dégek megpróbálták tartani a lab­dát és ez 45 percen keresztül sike­rült is. Szünet után feljavult a Rákóczi és minden csapatrészében ellenfele fölé kerekedett G.: Richter 2, Udva­rácz (11-esből). További eredmények: Marcali- Nagykanizsa 4-0, Boglárlelle-Máza- szászvár 3-0, Csurgó-K. Építők 0-0, Bóly-K Honvéd 2-1. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE25 20 2 3 61-12 62 Z K. Rákóczi 24 18 1 5 44-18 55 3. K. Honvéd 25 9 12 4 25-15 39 4. Boglárielle 25 12 3 10 27-34 39 5. Siklós 25 12 2 11 46-35 38 6. Somberek 25 10 8 7 33-26 38 7. Bóty 24 10 6 8 39-33 36 8. Csurgó 25 10 5 10 34-30 35 9. Dombóvár 25 9 7 9 28-30 34 10. Marcali 25 9 7 9 28-35 34 11. Nagymányok 25 7 7 11 31-36 28 12. Mázaszászvár 25 8 4 13 21-34 28 13. K. Építők 25 6 9 10 23-33 27 14. Bonyhád 25 6 5 14 34-48 23 15. Szigetvár 25 5 6 14 25-43 21 16. Nagykanizsa 25 4 4 17 28-65 16 Labdarúgó NB I. A Csepel elbúcsúzott A labdarúgó NB I. 28. fordulójá­nak eredményei: PMSC-Vasas 0-0, Siófok-Békéscsaba 1-0, MTK-VM-Haladás 5-1, Debre- cen-Tatabánya 0-0, Veszprém- Vác 1-0, Videoton-Bp. Honvéd 3-2, Ú. Dózsa-Csepel 3-0, Ferenc- város-Rába ETO 1 -1. A bajnokság állása 1. MTK-VM 28 17 4 7 46-24 55 2. Ű. Dózsa 28 16 4 8 37-19 52 3. Ferencváros 28 13 7 8 44-30 46 4. Pécsi MSC 28 12 9 7 33-21 45 5. Veszprém 28 10 10 8 26-22 40 6. Siófok 28 10 9 9 29-29 39 7. Békéscsaba 28 10 8 10 25-28 38 8. Vasas 28 10 8 10 31-35 38 9. Tatabánya 28 11 4 13 20-27 37 10. Videoton 28 8 11 9 25-29 35 11. Rába ETO 28 7 13 8 33-28 34 12. Bp. Honvéd 28 8 8 12 29-36 32 13. Debreceni VSC28 6 13 9 18-29 31 14. Váci Izzó 28 6 12 10 24-29 30 15. Haladás 28 8 6 14 30-42 30 16. Csepel 28 4 10 14 25-47 22 így kellett volna! 1. Düsseldorf-St. Pauli 7-0 1 2. Frankfurt-1. FC Köln 3-1 1 3. Bochum-Karlsruhe 2-0 1 4. Uerdingen-Mönchengladbach 0-0 x 5. Hamburg-Mannheim 1-0 1 6. Bayreuth-Aachen 3-0 1 7. Darmstadt-Saarbrücken 0-0 x 8. Schalke 04-Freiburg 2-1 1 9. Unterhaching-Kassel 1-0 1 10. Ancona-Cagliari 1-1 x 11. Barletta-Pisa 1-1 x 12. Como-Messina 0-0 x 13. Parma-Foggia 5-3 1 Pótmérkőzés: 14. Münster-Wattenscheid 1-0 1 A megyei labdarúgó-bajnokságért A Dombóvár kisdorogi sikerével szorossá vált az élmezőny A megyei labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában kétségtelenül a legnagyobb meglepetést a Dombóvári VMSE okozta: a vasuta­sok a listavezető Kisdorog otthonából vitték el mindhárom pontot. Miután a Hőgyész pályaválasztóként, a Tamási vendégként egy­aránt győzött, így az élcsoport igencsak összetömörült. Igaz, a Hőgyész gárdája már egy mérkőzéssel többet játszott, mint a rivá­lisai. Úgy tűnik, a Dunaszentgyörgy csapatának kimondottan jót tett a pályabetiltás, hiszen ezúttal a második büntetéses mérkőzését is magabiztosan megnyerte - Tengelicen. Forró pillanatokban sem szűkölködött a Kakasd elleni találkozójuk, hiszen a kakasdi csa­patból két játékost is kiállított a játékvezető. A forduló nyolc mér­kőzése közül kettő végződött pontosztozkodással: Bátaszék-Tol- na és az Aparhant-Tevel összecsapásokon 1-1-es döntetlen szü­letett Pálfa „elporolta” a sereghajtó Dunaföldvárt, győzelmével helyet cserélt az Ozorával a bajnoki táblázaton - ám ezzel együtt is kiesőhelyen tanyázik Horváth Lajos edző gárdája. Tamási-Ozora 1-0 (0-0). Ozora, 200 néző. V.: Fazekas. Tamási: Ba- nász - Agócs, Szabó, Zsolnai, Or­sós - Hajdics, Schneider (Szűcs), Dobrai (Barabás) - Szántó, Walter, Tóth. Edző: Bazsonyi Rudolf. Ozo­ra: Dobos (Pakorny) - Tóth, Mol­nár, Lázár, Porga - Nádasdi, Czirá- ki, Juhász - Csömör, Dölles (Gosz- tola), Bartók. Edző: Schrancz Ist­ván. A második félidei jobb játéká­val megérdemelten nyert a ven­dégcsapat. G.: Hajdics. Jók: Sza­bó, Hajdics, Walter, illetve Molnár, Nádasdi, Cziráki. Pálfa-Dunaföldvár 5-1 (2-1). Pálfa, 300 néző. V.: Fritschi. Pálfa: Tóth - Deres, Kovács, Orsós, Ba­logh Gy. - Vass I., Balogh T., Far­kas (Vass II.) - Sinka, Szakács, Csuti (Leimszieder). Edző: Horváth Lajos. Dunaföldvár: Nagy - Vágó, Král, Molnár, Tóth - Nagy L, Tímár, Varjas - Farkas, Csizmadia, Gó- mann. Edző: Jákhalmi Károly. A végig fölényben játszó hazai csa­pat biztosan nyert. G.- Balogh T. 2 (egyet 11-esből), Vass I., Sinka, Szakács, illetve Timár. Jók: Orsós, Vass I., Balogh T., Szakács, illetve Nagy L, Timár. Aparhant-Tevel 1-1 (1-1). Apar- hant, 200 néző. V.: Pauer. Apar- hant: Bagoly - Heidecker, Sebe- tyén, Sármány, Czárth - Kajtár, Zsók, Palkó - Juhász II. (Dobos), Gecző, László. Edző: Kozma Jó­zsef. Tevel: Weidinger (János) - Barabás, Nagy G., Nagy I., Borbán- di - Hoffmann, Ferenc S., Ferenc G. - Somogyi (Csongrádi), Denkin- ger, Hodász. Edző: Szentes Amb­rus. Alacsony színvonalú, gyenge mérkőzésen igazságos döntetlen született. G.: Zsók, illetve Borbándi. Jók: Sebestyén, Sármány, Czárth, illetve Weidinger, Nagy G., Hoff­mann. Bátaszék-Tolna 1-1 (0-0). Báta- szék, 400 néző. V.: Stumpf. Báta- szék: Boros - Farkas, Kiss, Bódi, Szabados - Rácz (Keller), Marcsa, Orbán - Bozsolik, Papp, Horváth. Edző: Botos Árpád. Tolna: Lampek - Balogh, Hauzmann, Wittinger, Horváth (Varga) - Réhm, Márkus, Pintér (Simon), Koppéter - Mácsik, Kindl. Edző: Szegleti István. Jó ira­mú mérkőzésen a győzelmet ér­demlő hazaiakat egy vitatható 11- es fosztotta meg a három pont megszerzésétől. G.: Papp, illetve Varga (11-esből). Jók: Bódi, Sza­bados, Papp, illetve Lampek, Hauzmann, Kindl. Dombóvár-Kisdorog 2-1 (0-0). Kisdorog, 300 néző. V.: Dárdai. Dombóvár: Bien - Vészi, Virágosi, Péter, Lódri - Vincze, Pólyák, Sza- botin - Korvicska, Pászti, Savanyú (Zsuró). Edző: Újvári Kálmán. Kis­dorog: Kiss - Dallos (Beke Z.), Hor­váth, Páli, Berning - Pap, András, Acsádi (Klein) - Wirth, Szabó, Be­ke F. Edző: Kovács István. Megér­demelt vendégsiker a későn esz­mélő hazaiak ellen. G.: Pászti, Kor­vicska, illetve Szabó. Jók: Virágosi, Péter, Pólyák, illetve Pap, Páli. Hőgyész-Gerjen 3-2 (0-2). Hő­gyész, 500 néző. V.: Lubastyik. Hő­gyész: Nándor - Bus, Bősz R. (Iski), Váli, Seemann (Kurcz) - Cseh, Papp, Weitner Á. - Nagy, Bősz J., Topánka. Edző: Weitner Ádám. Gerjen: Pólyák - Sajnes, Mukli, Lu­bastyik, Palásti Cs. - Szakter, Pa­lásti L, Kőszegi - Földesi, Kovács B., Kovács D. (Kiss). Edző: Palásti Lajos. Határozott játékvezetés mellett a második félidei lelkes és jó játékával fordítani tudott a Hő­gyész. G.: Bősz J., Nagy, Bus, illet­ve Földesi 2. Jók: Papp, Nagy, Bősz J., illetve Pólyák, Lubastyik, Földesi. Dunaszentgyörgy-Kakasd 5-0 (2-0). Tengelic, 500 néző. V.: Lász­ló Ambrus. Dunaszentgyörgy: Thu- róczy - Szalai, Pál, Benedek, Laka­tos - Domsa, Káldi (Kanász), Kiss I. , - Gyöngyösi, Jóni (Kiss), Gödör. Edző: Horváth László. Kakasd: Pál- Schell, Kvanduk J., Szőts, Kvan- duk E. - Tusa, Csoboth, Sebestyén- Sipos (Eisensehr), Bonyai, Pá- mer. Edző: László József. A kettős emberelőnyt csak a hajrában használta ki a szentgyörgyi csapat. Kiállítva: Szőts és Kvanduk J. a 36. percben. G.: Kiss L. 2, Jóni, Kiss L. (11-esből), Domsa. Jók: Thuróczy, Pál, Gyöngyösi, Kiss L, illetve Bo­nyai, Pámer. Fadd-Döbrököz 3-1 (2-1). Fadd, 500 néző. V.: Dravecz T. Fadd: Szalai (Varga, Kertész) - Aradi, Nagy, Ádám, Kugli - Beda, Blesz, Pesti - Kirtyán, Ujj, Gyenis. Edző: Márkus József. Döbrököz: Fink - Apáti, Varga L, Enczel, Csa­tári - Vass, Bódis, Francz (Varga J. ) - Szili (Tóth), Horváth, Bártek. Edző: Farkas Attila. A hazaiak mindkét kapusa komoly sérülést szenvedett, a kényszerű átszerve­zés után a fegyelmezett és jó taktikai játék maximálisan tükrözi az eredményt. G.: Beda, Ujj, Gyenis, illetve Bódis. Jók: Aradi, Ádám, Gyenis, illetve Bódis, Varga L. Az ifjúsági mérkőzések ered­ményei: Bátaszék-Tolna 6-1, Ozo- ra-Tamási 2-6, Dunaszent­györgy-Kakasd 1-7, Kisdorog- Dombóvár 3-1, Pálfa-Dunaföldvár 5-1, Aparhant-Tevel 4-1, Fadd- Döbrököz 0-6, Hőgyész-Gerjen 4-1. Megyei bajnokság Felnőttek 1. Kisdorog 25 16 2 7 59-26 50 2. Hőgyész 26 15 4 7 45-26 49 3. Tamási 25 15 2 8 45-24 47 4. Fadd 25 12 8 5 40-28 44 5. Tolna 25 10 9 6 35-32 39 6. Kakasd 25 11 5 9 42-40 38 7. Teve! 25 10 7 8 42-38 37 8. Döbrököz 25 11 4 10 35-45 37 9. Bátaszék 25 9 8 8 34-29 35 10. D.-szentgy. 25 9 6 10 34-33 33 11. Dombóvár 25 9 6 10 29-29 33 12. Apartiant 25 8 5 12 27-40 29 13. Gerjen 25 8 5 12 20-33 29 14. Pálfa 25 6 7 12 31-36 25 15. Ozora 25 7 3 15 39-47 24 16. Dunaföldvár 26 2 5 19 25-76 11 Ifjúságiak 1. Bátaszék 25 21 2 2 134­17 65 2. Kisdorog 25 19 1 5 130­27 58 3. Kakasd 25 18 4 3 91­27 58 4. Dombóvár 25 16 4 5 81­30 52 5. Tamási 25 14 5 6 76­46 47 6. Hőgyész 26 12 5 9 74­55 41 7. Tolna 25 11 4 10 71­41 37 8. D.-szentgy. 25 11 4 10 49­53 37 9. Pálfa 25 11 2 12 55­78 35 10. Fadd 25 10 3 12 42­52 33 11. Tevel 25 8 5 12 42­52 29 12. Aparhant 25 9 2 14 56­82 29 13. Ozora 25 6 2 17 38-111 20 14. Döbrököz 25 5 3 17 42­85 18 15. Dunaföldvár26 3 1 22 46-171 10 16. Gerjen 25 2 3 20 25-125 9