Tolna Megyei Népújság, 1989. november (39. évfolyam, 259-284. szám)

1989-11-06 / 263. szám

1989. november 6. Képújság 5 Labdarúgó NB III. ^ Két döntetlen idegenben Három fordulóval az 1989-90. évi labdarúgó NB III. őszi idényzárása előtt az élen a helyzet változatlan. Az Atomerőmű SE legénysége újabb győzelmével őrzi hétpontos előnyét az NB ll-ből kiesett Kaposvári Rákóczi előtt. Még tetemesebb a paksiak előnye, ha azt vesszük figyelembe, hogy a harmadik helyen álló Ka­posvári Honvéd mindössze 19 pontot gyűjtött eddig. Az Atomerőmű SE az új edzővel debütáló Bonyhádi Se gárdáját látta vendé­gül. A bonyhádiak 60 percen keresztül jól tartották magukat, de aztán a fokoza­tosan mezőnyfölénybe kerülő ASE 4-0-as győzelméhez nem fért kétség. A Nagymányoki Brikett SE Bolyban vendégszerepeit, s az első 45 perc végén még 1-0-ra vezetett. Szünet után mezőnyfölénybe került a bólyi 11, és Kirchner 11 -esével kiegyenlített. A Dombóvári Vasas Kaposvárott az Építők ellen mérkő­zött. A Vasas gárdája gól nélküli döntetlent harcolt ki egy olyan találkozón, ame­lyen mindkét csapat fölöttébb határozatlannak bizonyult a kapu előtt. Ezzel az egy ponttal is az élmezőny tagja maradt a dombóvári csapat. Nem így a bonyhá­diak, akik szerény hét pontjukkal sereghajtók. Labdarúgó NB II. Elfogytak a játékosok a Dózsában... A Paksi SE csak ráijesztett a Komlóra ' Atomerőmű SE-Bonyhád 4-0 (1-0). Paks, 300 néző. V.: Szinger. Atomerőmű SE: Szlanyinka - Erdélyi, Burai, Nagy Z., Lauer - Mikolics, Porga (Gyöngyösi), Szabó - Juhász, Nagy L, Vörös. Edző: Pusztai László. Bonyhád: Heizler - dr. Alföldi, Hüber, Stumpf, Beke - Vendég T., Kiss, András, Darabos - Pfeifer, Po- zsár (Keresztes). Edző: Mucska Gyula. A 9. percben Nagy L. beadását a késle­kedő védők közé berobbanó Juhász a hálóba fejelte. 1 -0. A 65. percben Nagy L. 25 méteres szabadrúgásból mesterien csavarta a labdát a jobb felső sarokba. 2- 0. A 80. percben Nagy L. cselsorozattal húzott el a bal oldalon, beadását Gyön­gyösi közelről a hálóba pörgette. 3-0. A 83. percben Nagy L. átadásával Mikolics lépett ki, majd a kifutó Heizler mellett hig­gadtan helyezett a hálóba. 4-0. Közepes színvonalú mérkőzésen egy órán keresztül derekasan tartotta magát a sereghajtó Bonyhád, aztán a fokozato­san mezőnyfölényt kialakító Atomerőmű SE helyzetei alapján nagyobb különb­séggel is nyerhetett volna. Jók: Erdélyi, Juhász, Szabó, illetve Beke. Kaposvári Építők-Dombóvári Vasas 0-0. Kaposvár, 400 néző. V.: Kovács N. Kaposvár: Spannenberger - Nagy, Zen- tai, Balassa, Papp Á. - Papp T., Balázs, Varga (Czabula) - Pintér (Landek), Pruckner, Wéber. Edző: Horváth Lajos.-Dombóvár: Szalai - Vuczek, Kurdi, Ba- nai, Buda - Pintér, Horváth, Luczek, Vida - Jakab, Szűcs (Tóth-Bagi). Edző: Olasz János. A kapuk előtti határozatlanság következménye a pályán elért eredmény. Bóly-Nagymányoki Brikett SE 1-1 (0­1). Bóly, 300 néző. V.: Cservölgyi. Bóly: Puch - Kósa, Fitt, Macsi, Virág - Bruder, Ambrus, Kirchner, Biró - dr. Papp, Schneider (Pál). Edző: Weiszbart József. Nagymányok: Szőcs - Ejopel, Bencze, Horváth, Nagy - Lörincz, Siklósi, Vecsei, Pilisi - Szőts, Klomfár. Edző: Szám Fri­gyes. A hazai csapat mezőnyfölényét nem tudta gólokra váltani. G.: Kirchner (11-esből), illetve Lörincz. További eredmények: Csurgó-Som­berek 2-1, Kaposvári Honvéd-Boglárlel- le 2-0, Rákóczi FC-Mázaszászvár 1-0, Nagykanizsa-Szigetvár 2-1, Siklós- Marcali 4-0. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 12 10 1 1 35­- 5 32 2. Rákóczi FC 12 8 1 3 20­-10 25 3. Kaposvári Honvéd 12 4 7 1 12­- 7 19 4. Dombóvár 12 5 4 3 13­-11 19 5. Somberek ' 12 5 3 4 17­-13 18 6. Csurgó 12 5 3 4 17­-13 18 7. Bóly 12 5 3 4 22­-21 18 8. Kaposvári Építők 12 4 5 3 10­-11 17 9. Boglárlelle 12 4 3 5 12­-17 15 10. Mázaszászvár 12 4 3 5 8­-15 15 11. Siklós 12 4 2 6 21­-22 13 12. Nagymányok 12 3 4 5 15­-19 13 13. Nagykanizsa 12 3 3 6 16­-22 12 14. Szigetvár 12 2 4 6 13­-19 10 15. Marcali 12 2 4 6 8­-20 10 16. Bonyhád 12 1 4 7 12­-26 7 Lapunk mai számában megjelent labdarúgó-tudósításokat írták: Fe­kete László, Zerza József, Horváth Ferenc, Király Sándor, Gaál István, Puskás Ildikó, Lörincz Gyula, Zwick Jakab, Saramó Sándor, Bazsonyi Rudolf, Palóczai Sándor. Komló-Paksi SE 3-1 (0-1). Komló, 1000 néző. V.: Kaibás. Komló: Tábit - Hammer (Szirtes a 46. percben), Miklós, Tigyi, Andreidesz - Szatmári, Katona, Hohmann (Kolompár a 85. percben), Ju- rin - Takács V., Stemler. Edző: Kresz László. Paks: Kun - Héregi, Blatt - Gra- cza, Bregovics (Somogyi a 60. percben) - Török (Bérezési a 75. percben), Kola- rics, Horváth, Lacza - Kádár, Takács L. Megbízott edző: Bagó Béla. Az első perc már komlói gólt ígért, de Takács V. hiába teremtett abszolút helyzetet a belsőknek, jobbról visszaadott labdáját társai el- ügyetlenkedték. A paksiak 20 perccel később érkező válaszánál már gólt kiál­tottak a vendégszurkolók. Gracza indítá­sával Takács L. egyedül ugrott ki a bal ol­dalon, előtte a labdát a>kifutó Tábit mel­lett, de a visszafutó Miklós menteni tu­dott. A 36. percben már betaláltak a ven­dégek. A kaputól 35 méterre Horváth vé­gezhetett el szabadrúgást, jól eltalált lab­dája a bal felső sarokba vágódott. 0-1. A 44. percben Takács Z. 19 méteres sza­badrúgását a bal felső sarok elől ütötte szögletre Kun. A komlóiak a második félidő elején szabadrúgásokkal veszélyeztettek. Az 52. percben Andreidesz szabadrúgása még elzúgott a felső léc felett, négy perc múlva azonban Hohmann legurítását Miklós 18 méterről óriási erővel a kapu jobb oldalába lőtte. 1-1. A 60. percben Hohmann parádésan ugratta ki Taká­csot, aki 10 méterről átemelt a kapuson, de labdája kipattant a bal kapufa mellett. Sorozatos védelmi hibák segítették a Komlót a vezetés megszerzésében. Szat­mári kapott ajándéklabdát az ellenfél ka­pusától, pontosan ívelt középre és Ta­kács Z. 8 méterről a jobb alsó sarokba bólintott. 2-1. A 83. percben jó hazai tá­madás végén Takács Z. önzetlenül Szir­tes elé gurított, de a cserecsatár közeli próbálkozását Kun szögletre mentette. Egy hosszú indításból állították be a vég­eredményt a hazaiak, a félpályától a 16- oson belül helyezkedő Stemler elé szállt a labda, aki egy igazítás után 14 méterről laposan helyezett a hálóba. 3-1. Egy félidőn át szenvedett a Komló, semmi sem sikerült a hazaiaknak, s a vendégek egy távolról lőtt góllal vezetés­hez is jutottak. Szünet után már lényege­sen veszélyesebbek voltak a hazaiak, s mivel a paksiak erővel nem bírták igazán, így a második játékrészben már jó táma­dójátékot mutató Komló biztosan nyert. Jók: Miklós, Szatmári, Stemler, illetve Lacza. Mohácsi Újbarázda TSZ SE-Szek- szárdi Dózsa 1-0 (1-0). Szekszárd, 1200 néző. V.: Veress. Mohács: Antal - Kófiás, Katona, Rumszauer, Reit - Laczkovics (Kovács L. a 60. percben), Gilitsch, Ko- vácsz Z. - Ratting, Hrotkó (Martina a 75. percben), Adi. Edző: Bözsöny János. Szekszárd: Mausz - Nagyfalusi, Varga F., Máté, Kazsa - Bozsér, Hámori (Mészáros a 67. percben), Horváth Cs., Jelusics - Horváth P. (Bartal az 54. percben), Kál­mán. Edző: Teszler Vendel. Az első kelle­metlen meglepetés még az öltözőben, a játékosok igazolásakor érte a dózsáso- kat. Veress játékvezető nem engedte pá­lyára lépni Farsangot, mondván: orvosi igazolása nem sportorvostól származik! Ekkor a tartaléksorból Hámorit jegyezték a kezdő 11 -be. Már a 4. percben gólt szerzett a Mohács - ekkor még aligha hi­hették volna, hogy ez az egyetlen találat dönti el a három pont sorsát. Gilitsch lö­vésénél a labda Varga F. fején irányt vál­toztatott, a már elmozdult Mausz kapus visszavetődve a bal felső sarok elől Adi elé tenyerelte a labdát, a csatár közelről a hálóba pöcintette. 1-0. A 10. percben Horváth Cs. szögletét Antal a gólvonalról ütötte a mezőnybe, a berobbanó Kasza feje elől. Négy perccel később az egy­másra váró védők közül Adi kilépett, ajtó­ablak nyitva helyzetben 8 méterről a léc fölé emelt. Nagyon mérsékelt színvonalú játék folyt, sokáig helyzet és elképzelés nélkül. A 31. percben Hámori hosszú indításánál két mohácsi védő összfutott, kettőjük közül Kálmán kilépett, de 8 mé­terről az üres kapu előtt keresztbe lőtte el a labdát. A 37. percben egymást köve­tően két szabadrúgást végezhetett el a Dózsa a vendégek 16-osáról, Máté mind­kétszer a tömörülő védőkbe lőtte a lab­dát. A 40. percben Laczkovics beadását Hrotkó az ötösről a bal felső sarok mellé fejelte. Szünet után az 51. percben Hrotkó be­forgatta védőjét, aztán 16 méterről az üres kapu mellé gurított. Három perccel később Katona megrúgta Horváth P-t, akit ölben hoztak le a pályáról, helyére az ifisták kapusa Bartal állt. Hát, idejutot­tunk... A 71. percben az „örökmozgó” Ratting húzott el, forintos labdáját a cse­reként beállt Kovács L. 6 lépésről kapu mellé fejelte. A 78. percben abszolút ziccert hibázott a Mohács, Bartal „csinn- be” adott labdájával Martina kiugrott, átadását Ratting a 11 -es pontról a vere­beket riogatva lőtte csúnyán kapu fölé. Még a 90. percben is gólt szerezhettek volna a vendégek, amikor Gilitsch egye­dül törhetett kapura, a kimozduló Mausz mellett az üres kapu mellé helyezett. Küzdelmes, de csak közepes színvo­nalú játékot hozott a „szomszédváriak” 24. bajnoki találkozója. Az erősen tartalé­kos szekszárdi lila-fehérek csapkodó, temérdek technikai hibával tarkított, el­képzelés nélküli játéka megkönnyítette a Duna-partiak dolgát. Végig többet kez­deményezett a Mohács, lendületes ak­ciókat vezetett, gondolkodásban és vég­rehajtásban egyaránt ellenfele fölé kere­kedett. Ennek ellenére a kihagyott hely­zetek után úgy emlékezhetnek majd erre a szekszárdi vendégszereplésre, hogy egy szerencsésnek mondható góllal vit­ték el mindhárom pontot. Jók: Ratting, Hrotkó, Gilitsch, illetve Nagyfalusi, Máté. Az NB II. Nyugati csoport további eredményei: ZTE-Dunaújváros 0-2, Ta- polca-Nagykanizsa 1 -0, Budafok- Keszthely 1-1, Volán SC-Sopron 2-1, Ajka-Dorog 3-2, Oroszlány—III. Kér. TTVE 1-0. NB II. Nyugati csoport: 1. Bp. Volán 12 7 4 1 23-11 25 2. Oroszlány 12 7 3 2 20-11 24 3. Mohács 12 6 2 4 18-11 20 4. Komló 12 4 7 1 18-13 19 5. ZTE 12 6 1 5 23-19 19 6. Nagykanizsa 12 4 6 2 18-13 18 7. Dunaújváros 12 5 3 4 20-21 18 8. III. kér. TTVE 12 4 5 3 17-12 17 9. Sopron 12 4 2 6 17-17 14 10. Budafok 12 3 5 4 9-14 14 11. Tapolca 12 4 2 6 13-24 14 12. Ajka 12 3 4 5 16-16 13 13. Szekszárd 12 3 3 6 12-15 12 14. Dorog 12 3 3 6 14-19 12 15. Keszthely 12 2 5 5 10-18 11 16. Paks 12 1 5 6 13-27 8 A megyei labdarúgó-bajnokságért A Tamási nyerte a rangadót és az élre állt A labdarúgó megyebajnokság tizenkettedik fordulójában nagy érdeklődés kísér­te az eddigi listavezető Kisdorog tamási vendégszereplését. Küzdelmes találkozón a pályaválasztó Tamási nyerte a rangadót, ezzel együtt átvette a vezetést a bajnoki táblázaton. A fordulóban csupán két vendégsiker született: Dunaföldvárról a fad- diak, Dombóvárról pedig az aparhantiak egyaránt 1-0-as győzelemmel vitték el a há­rom pontot. Ozora az őszi idény legjobb játékával rukkolt ki, s ez fölényes, 4-1-es győzelmet eredményezett a Bátaszék ellen. Döbröközön több kihagyott helyzet után a házigaz­dák nyertek 1-0-ra a Gerjen ellen. A Duna-partiak kapuját ezen a találkozón már nem Pólyák őrizte. A Tevel is meggyőző teljesítménnyel harcolta ki sikerét a Högyész el- . len. Tolnán szomszédvári rangadót vívott a hazai és a dunaszentgyörgyi gárda. A vendégeknél Szakter 11-est hibázott, s mint kiderült ez csapata vereségébe került Az ifjúsági bajnokságban négy hazai és négy vendéggyőzelem született A Báta­szék és a Dombóvár között csupán a jobb gólkülönbség határozza meg a sorrendet Labdarúgó NB I. Szökik az éllovas trió A labdarúgó NB I. 13. fordulójának eredményei: Tatabánya-Debrecen 1-0, Bp. Honvéd-Videoton 2-2, Vasas-Pécs 0-1, Veszprém-Vác 1-1, Haladás-MTK- VM 1-2, Rába ETO-Ferencváros 2-2, Csepel-Ú. Dózsa 1 -3, Békéscsaba-Sió- fok 1-0. A bajnokság állása 1. Ú. Dózsa 13 9 1 3 20- 9 28 2. MTK-VM 13 9 1 3 19- 8 28 3. Pécsi MSC 13 7 5 1 21- 8 26 4. Ferencváros 13 6 4 3 20-11 22 5. Tatabánya 13 6 1 6 8- 9 19 6. Vasas 13 5 3 5 13-14 18 7. Videoton 13 4 5 4 10-13 17 8. Bp. Honvéd 13 4 4 5 14-15 16 9. Debrecen 13 4 4 5 10-12 16 10. Haladás 13 4 4 5 15-19 16 11. Siófok 13 3 6 4 10-12 15 12. Békéscsaba 13 4 3 6 8-15 15 13. Veszprém 13 2 8 3 7-10 14 14. Rába ETO 13 2 4 7 11-14 10 15. Váci Izzó 13 1 7 5 9-14 10 16. Csepel 13­8 5 7-19 8 így kellett volna 1. Kaiserslautern-Bor. Dortmund 2-2 x 2. Hamburger SV-1.FC Köln 0-2 2 3. Bayer Uerdingen-Nürnberg 3-3 x 4. Bayern München-Werder Bremen 1-1 x 5. Essen-Bayreuth 3-0 1 . 6. Verona-Internazionale 0-3 2 7. Cesena-Ascoli 1-0 1 8. Fiorentina-Bologna 0-1 2 9. Milan-Juventus 3-2 1 10. Ancona-Pisa 1-1 X 11. Padova-Reggiana 0-0 X 12. Torino-Cagliari 1-0 1 13. Barletta-Como 1-0 1 Pótmérközések: 14. Únterhaching-Schalke 04 2-1 1 15. Wattenscheid-Fortuna Köln 2-0 1 16. Meppen-Kassel 0-1 2 Ozora-Bátaszék 4-1 (3-1). Ozora, 150 néző. V.: Balázs. Ozora: Dobos - Tóth, Molnár, Cziráki, Kovács - Nádasdi, Végh (Dölles), Juhász - Csömör, Sandi, Pethő. Edző: Schrancz István. Bátaszék: Boros - Rácz, Both, Kiss, Lados (Szabados) - Marcsa, Keller, Lukács (Bódi) - Pap, Kvanduk, Bozsolik. Edző: Botos Árpád. A parádésan futballozó hazaiakat a néha kemény játékot produkáló vendégcsapat nem tudta megállítani. Both 11-est hibá­zott a 15. percben. G.: Sandi 2 (egyet 11- esből), Csömör 2, illetve Bozsolik. Jók: Molnár, Nádasdi, Pethő (a mezőny leg­jobbja, illetve Marcsa, Kvanduk. Aparhant-Dombóvár 1-0 (0-0). Dom­bóvár: 100 néző. V.: Szabó A Aparhant: Schanczenbacher - Heidecker, Juhász, Se­bestyén, Kulcsár - Gecző, Zsók, Farkas, Czárt - Ferencz (Kozma), Palkó (Kajtár). Edző: Kozma József. Dombóvár: Bien - Ba­logh (Szűcs), Virágosi, Bocsi, Péter - Vészi, Korvicska (Pólyák), Szabotin - Bencze, Ber- náth, Pólyák. Edző: Újvári Kálmán. A nagyon lelkesen játszó vendégcsapat megérdemel­ten nyert G.: Zsók. Jók: Schanczenbacher, Juhász, Gdbző, Zsók, illetve Virágosi. Kakasd-Pálfa 2-1 (0-1). Kakasd, 300 néző. V.: Kovács. Kakasd: Pál (Sebes­tyén A.) - Tusa, Kvanduk J., Kvanduk E., Eisenser M. - Csobot, Pámer, Sebestyén Z. - Eisenser F. (Zsók), Bónyai, János. Edző: László József. Pálfa: Tóth - Szűcs, Kovács, Bóka, Balogh J. - Deres, Csonka (Egei), Orsós - Barkóczi (Vass) Farkas, Balogh F. Edző: Horváth Lajos. A máso­dik félidőben nyújtott jobb játékukkal nyertek a hazaiak. G.: Bónyai, Sebes­tyén, illetve Farkas. Jók: Tusa, Sebestyén Z., illetve Tóth, Kovács, Bóka. Tevel-Hőgyész 3-1 (1-0). Tevel: 400 néző. V.: Lubastyik. Tevel: Weidinger - Keresztes, Juhász, Nagy I., Nagy G. - Ba­rabás, Hoffmann, Ferencz S. (Salamon) - Somogyi, Denkinger, Ferencz G. (Szőts). Edző: Szentes Ambrus. Högyész: Nándor - Cseh, Váli (Banai), Weitner Á, Seemann - Bús, Kurcz, Papp - Bősz, Iski, Weitner J. Edző: Weitner Ádám. A lelkesen és jól játszó hazai csapat ilyen arányban is megérdemelten nyert az idegesen játszó vendégek ellen. G.: Barabás 2 (egyet 11-esből), Nagy L, illetve Bősz Jók: Nagy G., Barabás, Hoffmann, illet­ve Kurcz, Papp. Tamási-Kisdorog 3-1 (1-0). Tamási, 400 néző. V.: Fehérvári. Tamási: Banász - Agócs, Szabó J., Schmidt (Szűcs), Zsolnai - Lanczki, Gulyás, Orsós (Har­kály), Horváth J. - Walter, Hajdics. Edző: Csík Gyula. Kisdorog: Selyem - Nier (Be­ke Z.), Klein, Berning, Páli - Beke F., Wirth, Palkó - Acsádi, Dallos, Pap (Szabó V.). Edző: Kovács István. Jó iramú, küz­delmes mérkőzésen megérdemelten nyertek a hazaiak. G.: Hajdics 2, Szabó J., il­letve Wirth 11 -esből a 90. percben. Jók: Zsol­nai, Walter, Hajdics, illetve Klein, Palkó. Tolna-Dunaszentgyörgy 1-0 (1-0). Tolna, 600 néző. V.: László József. Tolna: Lampek - Steinbach - Hauzmann, Réhm, Wittinger - Töttősi (Varga), Nagy, Kappéter (Balogh), Kardos - Mácsik, Kindl. Edző: Szegleti István. Dunaszent- györgy: Thúróczy - Decsi, Pál (Káldi), Benedek, Kertész - Jóni, Szakter (Pol­gár), Kovács - Gödör, Kiss T., Kiss L. Ed­ző: Horváth László. Közepes színvonalú mérkőzésen, sok helyzetéből a hazai csapat egyet értékesített. A 19. percben Szakter 11-est hibázott. G.: Réhm. Jók: Lampek, Steinbach, Hauzmann, Mácsik, illetve Thúróczy, Decsi, Gödör. Döbrököz-Gerjen 1-0 (1-0). Döbrö- köz, 350 néző. V.: Lieszkovszy. Döbrö- köz: Fink - Lakos, Varga L, Horváth, Csatári - Francz, Vass, Berki - Tóth (Var­ga J.), Bódis, Orsós. Edző: Farkas Attila. Gerjen: Hontf(Hajnes) - Domonyai, Kle- ment, Szalai, Palásti II. - Lacza (Kertész), Palásti I., Kövesi - Földesi, Kovács, Rácz. Edző: Palásti Lajos. Küzdelmes mérkő­zésen a mindkét oldalon kihagyott sok helyzet közül a hazai csapat egyet érté­kesített. G.: Bódis. Jók: Horváth, Berki, il­letve Klement, Szalai, Kövesi. Fadd-Dunaföldvár 1-0 (1-0). Duna- földvár, 200 néző. V.: Dravecz T. Fadd: Szalai - Varga, Kugli, Nagy, Pesti - Ádám, Józsa, Klopcsik (Márkus) - Ujj, Il­lés (Kirtyán), Gyenis. Edző: Márkus Jó­zsef. Dunaföldvár: Naggy Z. - Tóth, Du­nai, Molnár, Csala - Fehér, Nagy L., Král - Varjas, Panka, Horváth. Edző: Nagy Zol­tán. A találkozó összképe alapján a dön­tetlen igazságosabb lett volna. A 45. percben Molnár kiállítva. A 60. percben Gyenis 11 -esét Nagy Z. kivédte. G.: Gye­nis (11-esből). Jók: Nagy, Ádám, illetve Dunai, Tóth, Nagy Z. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Ozora-Bátaszék 0-8, Dombóvár-Apar- hant 6-1, Dunaföldvár-Fadd 2-5, Döbrö­köz-Gerjen 10-1, Tevel-Hőgyész 3-0, Tolna-Dunaszentgyörgy 1-3, Tamási- Kisdorog 2-3, Kakasd-Pálfa 6-2. Hét közben játszották: Döbrököz-Duna- szentgyörgy 5-0. Megyei bajnokság FELNŐTTEK 1. Tamási 12 9­3 32-13 27 2. Kisdorog 12 8 1 3 31-14 25 3. Tolna 12 6 5 1 23-16 23 4. Bátaszék 12 6 3 3 18-12 21 5. Kakasd 12 6 2 4 22-18 20 6. Högyész 12 6 1 5 19-17 19 7. Döbrököz 12 5 3 4 14-21 18 8. Dombóvár 12 5 2 5 16-15 17 9. Gerjen 12 5 2 5 9-15 17 10. Tevel 12 4 3 5 20-19 15 11. Fadd 12 4 3 5 14-15 15 12. Aparhant 12 5­7 17-23 15 13. Dunaszentgyörgy 12 4 2 6 13-14 14 14. Ozora 12 4 1 7 24-20 13 15. Pálfa 12 2 3 7 10-21 9 16. Dunaföldvár 12­3 9 10-39 3 IFJÚSÁGIAK 1. Bátaszék 12 9 2 1 77- 8 29 2. Dombóvár 12 9 2 1 47- 9 29 3. Kakasd 12 8 3 1 47-19 27 4. Dunaszentgyörgy 12 8­4 29-23 24 5. Kisdorog 12 7 1 4 53-21 22 6. Tevel 12 6 2 4 30-19 20 7. HőgyéSz 12 6 1 5 31-28 19 8. Fadd 12 6 1 5 26-23 19 9. Tamási 12 5 3 4 35-23 18 10. Pálfa 12 5 1 6 26-49 16 11. Ozora 12 5­7 22-49 15 12. Tolha 12 4 2 6 38-25 14 13. Döbrököz 12 3 2 7 26-39 11 14. Aparhant 12 3 1 8 30-44 10 15. Gerjen 12 1 1 10 11-59 4 16. Dunaföldvár 12­12 14-104-