Tolna Megyei Népújság, 1968. március (18. évfolyam, 51-77. szám)

1968-03-26 / 72. szám

A megyei labdarúgó* bajnokságért Tolna—Téilgélic 2:0 (1:0). Tengelie 400 néző. Vezette: Majörüs. Az első félidőben Tengelie többet támadott, mégis Tolria szerzett vezetést. A II. félidő 16. percében Nemecskó (Tol­na) lábtörést szenvedett; Nem sok­kal kéfeőöb Gártfcs li-esét Kéreki bra­vúrosan kivédte. Ezután a hágaiak összeroppantak és Pirgi beállította a végeredményt. Jók: kéreki. Herczig, Somorjai. illetve Gáncs III. és Jil- Mng. Bállá Széksíárdi Vasás—Paks 3:1 (2:0). Szekseártí, 3bo néző. Védetté: Völ­gy esi. Äz I. félidőben a megfiatalí­tott és a lelkesen játszó hazai csa­pat gólratörőbben játszott és a ve­szélytelen ellentámadásokkal kísér­letező vendégek ellen biztosan sze­reztek két gólos eiőnyt.. Szühet titáh a Vasas elfáradt, a vendégek fel­jöttek, azonban csak egy gólra fu­tottá erejükből. Góllövők; ítostási, Topot; Csizmadia ületvé Kfódi. Jók: Gyémánt. Bosnyák, Topor, illetve Vilmányi* Kródi és Németh. Kisdorog—Bátaszék 6:1 (2:0). Kis­dorog, 300 néző. Vezette: Gabi. A mélytalajú páiyán a kisdorögi csa­pat gólhelyzeteinek csak a felét használta ki. A Vendégcsapat gyen­gén játszott a kapura egyáltalán nein jelentettek veszélyt. A II. lél- ídőre Bátaszék teljesen elfáradt. Góllövők: Fazekas. II. 2, Fazekas I., Klein (ll-esből), Nagy, Mayer (ön­gól) illetve Fazekas Ili. öngól. A II. félidő 10. percében illés (Kisdorog) kiállítva. Jók: Antal. Fazekas II., Klein, míg a Bátaszékbol senki sem dicsérhető. Domokosné Fornád—Sz. Alpári SE 3:1 (1:1). Fornád, 300 néző. Vezette: Berta Nyomasztó házai föléhy ellenére is a Vendégek fezerezték meg a veze­tést Tormási révén. A gól után is Fornád máradt támadásban és Ko­vács II. még az első félidőben ki­egyenlített. 1:1. Szünet Után ki­egyensúlyozottá vált a küzdelem, de helyzétfeit csak a hazai csapat tudta kihaSzhálrii. GóiiöVők: kovács lí.; Mészáros és Szalai, illetve Tormási. Jók: Kovács *ÍII., Buczkó, Mészáros (a mezőny legjobbja), Szalai, illetve Kovács, Tormási és Greilich. Molnár Nágyftiányok—Bogyiszió 3:0 (3:0)s Nagymányok, 300 néző. Vezette: Hor­váth í. Az első félidőben a mégzá vá­gott bogyiszlóiak eUen Nagymá­nyok már az első 20 percben 3 gó­los Vezetésre tett Szert. Ezütáh á vendegek rendezték soraikat és a megújuló hazai rohamokat a ven­dégcsapat védelme, élén Szulics- csal. sorra sikeresen hárította. Gól- lövők: Farkas 2, Csordás. Jók: Csordás, Teleki, Wéber. illetve Szu- ücs (a mezőny legjobbja). Szekeres es Lénairt. Szedres—bunaföldvár 3:2 (2:1). Du­naföldvár. 400 néző. Vezette.- Nagy I- A vendégek szerencsés gólokkal Dunaföldv“r - az első félidobfen csak egy u-essa tu­naffl,HZíP ni- A n- féIiaöben Du- naföldvár már a? «ica egyenlített, sőt z Szálak győztes góUa L Ä 3 nlfa rmtettek nal jobb helyzeteket, azokat ZZ tudtak kihasználni, a vendégek vil szom egy távoli lövésből megnyi­tók a mérkőzést. Góllövők: Varga 2 £ Ferke,. ,Hetve Rivnyák (ll-esből) és Jónás. Jók: Cser, Varga és Szab- ian. illetve Tóth, Lukács, Györki. Szegvári Simontornya—Tamási 1:2 (liO). gi­montomya, 200 néző. Vezette: Sípos. A hazat csapat kezdeményezett töb­bet az első negyedórában. A 20. percben Bregovics egyéni játék után megszerezte a vezetést. A vendégek kétszer is a kapufát találták el. A II. félidőben fokozódott a küzdelem és a 12. percben Rábóczkit (Simontor­nya) a játékvezető kiállította. A 20. percben sikerült Schneidemek ki­egyenlíteni, majd nyolc perc múlva ismét Simontornya jutott gólhoz ll- esből., melyet Havel értékesített. Be­fejezés előtt három perccel Né­meth II. lövéséből Ismét egyenlített a vendégcsapat. 2:2. Jók: Fűlő, Ha­vel, Bregovics, illetve Töth. Németh II.. és Székely. Rőth Fadd—Gyünk 6:0 (2:0). f^tdd, SOá néző. Vezette: Streer. Nehezen len­dült játékba Fadd. Az első félidőben unalfnas, csapkodó játék folyt A II. félidőre erősen feljavult a házai csapat és a játék egyes szakaszai ban ötletesen szőtte támadásait. Gól­szerzők: Petries 2, Fenyvesi II. 2 Kiss és Kugli, jók: a fad.dl csatár- ’sor, illetve Zsiga, Pintér, :Tóth és Győré. Páiiczél Vereség Kaposvárott Sz. Dózsa és a DVSE nyerte a Tolna megyei NB IH-as rangadót Már csak Nagymányok, az Sz. Vasas és Fornád nem vesztett pontot a megyei bajnokságban Ideális labdarúgóid© kedvezett a labdarúgó-bajnokság II. fordulójá­nak. Meg is látszott a nagyszerű idő az érdeklődésen, mert a két Tóina megyei NB IH-as rangadót, valamint a megyéi bajiiökság 8 mér­kőzését közel 5000 szurkoló Jekintétte meg. NB Il-es csapatunk Kapos­várott, 2000 néző előtt szerepelt, a Kinizsi ellen. A máza-szászvári vé­delem sokáig jól tartotta a hazaiak támadósorát, de a II. félidőben egy kapushibából mégiscsak megszerezték a vezetést és ez el is döntötte a mérkőzés sorsát. Az NB til-as rangadók sporszerű küzdelmeket hoztak. Bonyhádon a Szekszárdi bózsa többet támadott, gólhelyzete pedig lényegesen több volt, mint Bonyhádnak, mégis csak egy ll-esséí vitte ei á bajnoki pon­tokat, mert Micskó és Freppán a gólhelyzetek sorozatát hagyták kihasz­nálatlanul. Bombóvárott a Spartacus szervezetten védekezett, ezért a vasutasok időnként nyomasztó fölényben voltak, mégis csak a félidő végéh tud­ták győzelmüket bebiztosítani. Meglepetésre Bája pontot vésztett ottho­nában a Pécsi EAC-cál szemben. Ugyanakkor azonban a Pécsi Séiii- metz és Mohács eredményeire is fel kell figyelnünk. A megyei bajnokságban már a 2. forduló után is csak 3 csapat áll pontvefezteség nélkül. A forduló meglepetését Tolna és Szedres szol­gáltatta, tcngelici, lllétve dunaíöldvári győzelmével. A rangadónak szá­mító Sz. Vasas—Paks mérkőzést a szekszárdi csapat nyérte meg. NB II Kaposvári Kinizsi — Máza-Szászvári Bányász 1:0 (0:0) Kaposvár, 2000 néző. Vezette: Lu- kácfe. Kaposvári Kinizsi: Korsós — Balogh, Báli, Horváth, Segesdi, Sza­bó í, Márton, Szöílősi, Téglás (Sza­bó II), Göncz, Laczkovics. Edző: Szentannai József. Máza-Szászvári Bányász: Sztoics — (Süveges), Lahó, Róth, Bocz, Nagy I (Kővári), Bakó* Öaiogh, Németh, Stier, Herbei, Nagy II. Edző: Palatiliusz János. NB ii-és csapatunknak nem sikerült a vidéki pontszerzés, pedig közel állt hozzá. A mezőnyben a hazaiak lé­nyegesen többet támadtak. Ennek azonban az volt az oka, hogy Mázá- SzászVáf, a pálya nagyobbik felét átengedte a hazaiaknak* míg védel­mi vonalát a saját 16-osa környékén szervezte meg, ami nagyszerűen is működött. A lényegesen többet tá­madó kaposváriak nem bírtak a máza-szászvári védelemmel. A két csapat végig nagy küzdelmet vívott égj/mással. Sajrtos* a küzdelem ká­rosan befolyásolta a játék színvona­lát is. Hogy mégis a hazaiak tart­hatták otthon a bajnoki pontokát, annak az a magyarázata, hogy a Ka­posvári Kinizsi a II. félidőben, ka­pushibából mégiscsak megszerezte a győ2te§ kőit, arhlt ä tavaly még máza-szászvári csatár, Szöílősi szer­zett. 1:0. Ezután Máza-Szászvár fel­adta védekező taktikáját, de már nem tudta kiegyenlíteni a hazaiak előnyét. Végeredményben a többet támadó Kaposvári Kinizsi megérdemelten nyerte a mérkőzést. Sztoics hibája nélkül azonban a mérkőzés marad­Rosszul tippeltek Az elmúlt héten olvasóink közül 412-eri vették részt a Totózzunk” pályázatunkon. A beérkezett szelvé­nyek között nem akadt telitalálát* Úgy látszik, senki sem számított ar­ra, hogy Szedres Dúnaf öld várról, Tol­na Tengelicrőí is hazaviszi mindkét bajnoki pontot. A ,,Totózzunk” he­lyes megfejtése ez lett voiln«a: 2, 2, 2, x 2 1 A beküldött szelvények közül öt találatot ért el Fíilöp Lajos (Simon- tomya, Iskola utca 14.), négy talála­tot: Asztalos János (Mucsi. Dózsa György .út 80,.. ?4U Katalin (SIÓ- agárd, Deák Ferenc utca 17.). A há­rom olvasónkat könyvjutalomban ré­szesítettük. Hatott volna döntetlen is. Kitűntek: Segesdi és Márton, míg a Máza- Szászvári Bányász csapatából Lahó és Stier Hyúitott átlágori felüli tel­jesítményt. További eredmények: Győri MÁV- DAC—Kaposvári Táncsics 4:1 (l:i). Pécsi Ércbányász—Nagykártizfeái VTE 2:0 (0:0), Sófok—Pápa 2:1 (1:0).. Nagykanizsái Bányász—Pécsi VSK 3:0 (2:6), Sáombathelyi Cipőgs^ár— Mosom Vasas 4:0 (0:0), Dorogi Bá­nyász- • veszprémi Vi5y és •_ 3: t (2:0). NB III Dombóvári VSE — Dombóvári Spartacus 2:0 (1:0) Dombóvár, 1100 néző. Vezette: Ba­li. DVSE: Banesi — László, Tápaszti, Potó, Cseke, Béke, Poór, Kőműves, Benesics, Varga, Sonkoly. ©sere: Szőts. D. Spartacus: Dobos — Új­vári, Tamás, Lakatos, Vidá, fcörpá- di. Molnár,. Aszmann, G. Kiss, Tóth, Horváth. Csere: Gaál. Az 5. percben Sonkoly közelről mellé gurított, majd Cseke és Kőműves foglalkoz­tatta Dobost. A 24. percben szép 'Cseke—Bervcsics—Kőműves-ossz játék után Dobos a lövés pillanatában szedte le a labdát a csatár lábáról* két perc múlva Beke sarokba tartó lövését védte a Spartacus kapusa. A 28. per'cben szabadrúgáshoz jutott a DVSE, Varga 25 méterről erősen lőtt a. kapu elé, az egyik védő fejét érintve a labda a bal feiső sarokba Totóeredmények 1. Pécs—Ujp. Dózsa 8:0 * 2. Videoton—Győr 1:0 1 3. DVTK—Szombathely 1:0 1 4. Tatabánya—SBTC 1:4 2 5. Eger—Oroszlány 1:0 1 6. Győri D.—Budafok 4:1 l 7. Kecskemét—MVSC 3:0 1 8. Veszprém—Dorog * 3:3 X 9. N. Bányász—PVSK 3:0 i 10. Z. Dózsa—ZTE 2:4 2 11. Atalanta—Milan 0:3 2 12. Brescia—Varese 0:1 2 13. Mantova—Napoli +1 0:1 2 14. Cegléd—Kecsk. TE. 5:0 1 hullt. i:ö. A 36. percben veszélyes támadást vezetett a Spartacus. Tóth csúsztatott fejesét Bartesi azonban biztosan védte. A II. féüdőben is folytatódott a Vasút fölénye. Kőműves, Benesics, Varga, majd Beke lövése veszélyez­tette a szövetkezetiek kapuját. A 43. percben Kőműves az alapvonalnál mégszerezte a labdát, hátrágurított Szőtsnek, 'Dobos közben kimozdult kapujából, így Szőts kapura íveit labdáját Korpád! csak kézzel tudta hárítani. A megítélt ll-est Varga lőtte a léc alá. 2:0. Áz első félórában Szinte egykapura játszott a Vasutas. Táblás mellett Korpád!, G. Kiss és Vida is a kapu előtti területen helyezkedett el, így a Vasút játékosai fcsák távoli lövé­sekkel kísérletezhettek; A gól ütán kitámadtak a Spartacus játékosai, de ekkor is térfelükön foiyt többet á játék, és időnként óriási nyomás nehezedett Dobofe kapujára. A látot­tak alapján a DVSE győzelme na­gyobb arányú is lehetett volna. Jók: László, Tápaszti, Potó, Beke, Varga, illetve Korpád!, Lákatos és vida. Halmai Szekszárdi Dózsa — Bonyhádi Vasas 1:0 (1:0) Bonyhád* 1200 néző. Vezette: Kiss. Sz. Dózsa; Lipovszky — Budimácz, Jerabek, Komáromi, Tárnok, Szőcs, Micskó, Freppán, Lizák, Mihály, Rossi. Csere: Dobos* Bonyhád: Mucska — Wágner, Ambrus, Faze­kas, Fláding, Péter, Pataki, Füleki, Fricsi, szegedi, Szász. Csere: Vajda. Kezdés ütán a Dózsá lépett fel tá­madólag* Bonyhád csak szórványos ellentámadásokat vezetett. A 13. percben esett a mérkőzés egyetlen Síólja. JobbaUdaüi Dózsa-támadáB ütán Ft-eppánt Fazekas felvágta a lfr-oson beiül. A megítélt ll-est Freppán értékesítette. 1:0. Bonyhád csak a félidő vége felé jött fel. Pé­ter jó helyzetbe került, de hibázott, majd a 35. percben pedig Pataki fö; lélőtt az ötösről. Szünet után ellaposodott a játék. Eleinte Bonyhád kezdeményezett többet, de ekkor is gólveszélye- sebbek voltak a Dózsa ellentámadá­sai. Az 5. és a 8. percben Micskó az ötösről fölélőtt. A 10. percben Rossi megsérült és helyére Dobos állt be. A 18. percben Mihály pon­tos beadása tisztán találta Micskót az ötösön, de fölé vágta a labdát. A hátralévő időben még négy alka­lommal volt sakk-matt a bonyhádi védelem, de Micskó és Freppán két-két alkalommal is hibázott. A Dózsa különösen az első félidő­ben lényegesen többet, támadott, mint a hazaiak, a mérkőzés folya­mán legalább 7—8 gólhelyzetet dol­goztak ki csatárai, de a legjobb helyzeteket sem tudták értékesíteni, így csak a büntetőrúgásból szerzett góllal vitték eä a bajnoki pontokat Bonyhádiéi. Győzelmük azonban megérdemeli;. Kitűntek: Jerabek, Szűcs, Komáromi, illetve Mucska (a mezőny legjobbja). Ambrus, Faze­kas és Péter. Veszprémi További eredmények: Baj á—Pécsi EAC 1:1 (0:1), Pécsi Helyiipar—Lá­bod 3:1 (2:0), Pécsi Volán—Pécsi BTC 1:2 (0:2), Mohács—Kaposvári VaSás 5:1 (2:0), Kaposvári Dózsa— Sárbogárd 3:1 (2:1), Pécsi Steinmetz —Szigetvár 3:0 (2:0). Bajnoki táblázatok NB i. 1. Újpesti Dózsa 2. Bp. Honvéd 3. Ferencváros 4. Vasas 5. Egyetértés 6. Szegedi EAC 7. MTK 8. Szombathely 9. Videoton 10. Dunaújváros 11. Salgótarján 12. Pécsi Dózsa 13. Csepel 14. Diósgyőr 15. Tatabánya 16. Győri ETO NB I. B. 1. Komló 2* Kecskemét 3. Bp, Spartacus 4. Eger 5. Pécsi B. 6. Várpalota 7: Nyíregyháza 8. Oroszlány 9. Győri Dózsa 10. Szállítók 11. Ganz-MÁVAG 12. Nagybátony 13. SZMTE 14. BVSC 15. Bp. El őré 16—17. Budafok 16—17. Ózd 18. MVSC isr£ lí. 1. Zalaegerszegi TE 2. Szombathelyi Cipő 3. Nágykahizsai B. 4. Siófok 5—8. Győri MÁV-DAC 5—8. Nagyk. VTE 5—8. Pápa 5—8. P. Ércbányász 9—10. Pécsi VSK 9—10. Táncsics SE lí—12. Kaposv. Kihizsi 11—12. Dorog 13—14. Máza -Szászvár 13—14. Zalaeg. Dózsa 15. Veszprém 16. Mdöoíi NB Hl. 1. Sz. Dózsa 2. P. Steinmetz 3. Mohácsi 4. Pécsi BTC 5. P. Heljdipái* 6. Domb. VSE. 7—9. Kap. Dózsa 7—9. Baja 7—9. Domb. Spart. 2 1­10. Kap. Vasa® 11. Sárbogárd iá—13, Bdhyhád 4 3 1 — 11K) 7 4 3 1 — 7:i 7 4 3 1 L_ 12:5 7 4 3 — 1 14:6 6 4 1 3 =» 1:0 5 4 2 1 1 5:5 5 4 1 2 1 4:3 4 4 2 — 2 4:7 4 4 2 — 2 3:9 4 4 1 1 2 5:7 3 4 1 1 2 6:9 3 4 — 3 1 2:5 3 4 1 — 3 1:4 2 4 1 — 3 1:5 2 4 *— 1 3 3:9 1 4 — I 3 1:5 1 B. 4 3 1 _ 1 Ó:4 7 4 2 2 —2 *7:1 6 4 2 2 — 8:3 6 4 2 2 — 4:2 6 4 2 1 i 4:2 5 4 1 3 ’—i 5:3 5 4 2 1 1 4:3 5 4 2 2 6:2 4 4 2 — 2 8:10 4 4 2 — 2 3:4 4 4 1 2 1 1:2 4 4 1 1 2 3:4 3 4 í 1 2 4:6 3 4 1 1 2 2:6 3 4 1 — 3 3:5 2 4 1 — 3 4:10 2 4 1 i— 3 2:5 2 4 L_ 1 3 1:7 l 2 2 ■ 7:2 4 2 1 1 —L 3:1 3 2 i 1 5:2 3 2 l 1 — 3:2 3 2 1 '— 1 4:4 2 2 1 — 1 2:2 2 2 1V­1 2:2 3 2 1 — 1 2:2 2 2 1 — 1 3:4 o 2 1 \ _ 1 3 :4 ? 2 1 — 1 2:3 3 2 — 1 1 3:4 2 2 L_ 1 i 2:3 2 2 — 1 1 4:6 2 2 =24 1 1 3:5 1 2 Oíi 1 1 2% l 2 2 2:0 4 2 2-------5:1 4 2 2 ------1'Jt 4 2 1 1 ; *2 3 2 1 1«— 7 5 3 2 1—13 12 2 1—1 — 2 — 12 2 2 2 1 — 1 3 B 2 — 1 1 5 2 — 1 í 2 ) 2 l 2 12—iá. Pécsi EAC a — 1 1 2 14. Szigetvár 2 — i 1 2 5 1 15. Lábod 2 ~ — 2 2 5 16. Pécsi Volán 2 — — É 1 8-• Megyebajnoks&g 1. Nagymányok 2—3. Sz. Vasas 2 2 2 — 2 — 5‘Jl 4:1 4 4 21—3. Fornád 2 2 — — 4:1 4 4. Tolna 2 1 1 OSá 3:1 3 5. Fadd 2 1 — 1 7:2 2 6. Kisdorog 2 1 — 1 6:3 2 7—8. Simontornya 2 — 2 — 2:2 2 7—8. Szedres 2 1 — 1 3:8 2 9—10. Bogyiszló 2 1 — 1 2:3 2 9—10. Tengelie 2 1 — 1 2:3 2 11. DUnaföldvár 2 — 1 1 5:6 i 12. Tamási 2 — 1 1 3:4 1 13. Bátaszék 2 — 1 1 4» 1 14; SAlpári SE 2 — i 1 1:3 1 15. Gyönk 2 — 1 1 ifi 1 16. Paks 2 — “ 2 1:4 ifjúsági ; bajnokság 1. Nagymányok 2 2 —-L 10:2 4 2. Kisdorog 2 2 — — 7Ü 4 3—4. Sz. Vasas 2 2 — — 7:2 4 3—<L Dunaföldvár 2 2 — — 7:2 4 5. Gyönk 2 2 — — 7:4 4 6. Simontornya 2 I — i 2:4 2 7. Paks 2 1 — 1 7á 2 8. Tolna 2 1 — i 3:6 2 9. Tengelie 2 1 — 1 6:6 2 10. Fornád 2 í — 1 2 1L Tamási 2 l — 1 2:4 2 12. Alpári SE. 2 — — 2 — 13. Bogyiszló 2-----a*. 2 2:7 — 1 4. Fadd 2 — — 2 2:8 — 15. Bátaszék 2 — — 2 2:8-m 16. Szedres 2 — — 2 l.-f — Eredmények Mint árról már hírt adtunk, a Simontornya! BTC női kézilabdacsapata Székesfehérvárott veretlenül nyerte a leremkézUabda bajnokság't A csa­pat 60:37 gólarártrtyal végzett az első helyen. Ä gólokat Németh, Már­kus, Pál I. 14—14, VicZkó 7* Czakker 4, Sós 3, és Sebestyén, valamint Zsolna* 2—2 szerezte. A csapat tagjai: Németh, Márkus, Pál I., Pál rí., Czakker, Sebestyén, Sós, Viczkó, Zsolnai, Kovács, Keiner. NB Pécs—Újpesti Dózsa 0:0, Sal­gótarjáiá—Tatabánya 4:1 (3:0), Diós­győr—Szombathely 1:0 (1:0), Videoton —Győr 1:0 (1:0). Vasas—Dunaújváros 4:2 (2:1), Bp. Honvéd—Szeged 3:1 (2:1). NB I. B; Ganz-MÁVAG—Bp. Spar­tacus 0:0, BVSC—Bp. Előre 1:0 (0:0), Szállí toki—Pécsi Bányász 2:0 (0:0), Komlói Bányász—Várpalotai Bányász 1:1 (1:0), Kecskeméti Dózsa—Miskolci VSC 3:0 (2:0), Ózdi Kohász—Szolnoki MTE 2:0 (0:0), Nyíregyházi Spartacus —Nagybátonyi Bányász 2:0 (1:0), Egri Dózsa—Oroszlányi Bányász 1:0 (0:0)* Győri Dózsa—Budáfdki MTE Kinizsi 4:1 (2:0). i ökölvívás; A Bonyhádi Spartacus NB H-es csapata az Oroszlányi Bá­nyász ellen 14:8 arányban győzött. * Labdarúgó megyei B: Siőagárd'— Szakcs 7:2 (4:1), ifi: 6:1 (2:0), Kölesd —Kéty 2:1 (1:0), ifi; 7:0 (3:0), Böleske —Nagydorag 4:1 (1:0). ifi: 4:0 (0:0), Ozora—Várdomb 3:2 (1:1). ifi: 1:4 (1:2), Bonyhádi Petőfi—Hőgyész 5:0 (2:0). ifi: 4:i (2:0), Dalmand—Cikó 1:1 (1:1), ifi: 1:2 (1:1), Döbrököz—Dunaszent­györgy 0:3 (0:1), ifi: 1:2 (0:2). Megyei ifjúsági bajnokság: Fadd^— Gyönk 1:3 (1:2), Nagymányok—Bo­gyiszló 5:1 (1:0), Kisdorog—Bátaszék 5:0 (2:0), Dunaföld vár—Szedres 4:0 (3:0). Sz. Vasas—Pák^ 4:1 (2:1)* For­nád—Sz. Alpári 3:1 (2:1), Simontor­nya— Ta,v,ási 0:1 (0:1), Tengelié—Tolna 2:5 (1:3).