Új Néplap, 2006. április (17. évfolyam, 77-100. szám)

2006-04-10 / 84. szám

2006. ÁPRILIS 10., HÉTFŐ SPORT LABDARUGÓ NB III. A második félidőben végre megadta magát a Gyöngyös __________JÁSZBERÉNYI SE VASAS-GYÖNGYÖS 2-1 (0-0) Já szberény, 300 néző, vezette: Varga Gábor. Jászberény: Rácz - Tóth I, Szabó Z., Majzik, Kónya - Ju­hász, Molnári. (Mizsei), LUKÁ­CSI, Mohácsi (Kisnémet) - Besz- teri (Ládi), Német. Edző': Rácz Róbert. Gyöngyös: Horváth - Molnár G., SZILÁGYI, Tari, SZEKRÉ­NYES - Agócs, Tatár (Nagyfalu­si), Tóth T, Gohér - Balogh, MOLNÁR B. Edző: Labancz Ró­bert. 48. perc: Tóth T. jobb oldali beadását Német 8 méterről fejelte a kapu jobb oldalába, 1-0. 75. perc: Molnár J. alapvonalról vísszalőtt labdáját Tari a saját kapujába fejelte, öngól, 2-0. 82. perc: Kónya a tizenhatoson belül szabálytalankodott: Gohér büntetőjét Rácz kiütötte, ám az ismétlés már a kapuban kötött ki, 2-1. Szerencséjének köszönhette a vendégcsapat, hogy szoros vere­séggel megúszta a meccset. Rácz Róbert - A védekező felfogású vendégek ellen nehezen építettük fel támadásainkat, de öt helyzetünkből kettőt értékesítet­tünk, és így megérdemelten nyertünk. Labancz Róbert — A csapat mindent megtett annak érdekében, hogy ponttal távozzunk, de nem sikerült. Ifi: 0-2 ' Szalóki _____________TÚRKEVE-VETERINER-SZARVAS 1-1 (011 Tú rkeve, 300 n., v.: Nagy Balázs. Túrkeve: KISS CS. - Tóth L, S. NAGY, RÓNYAI - Lovas, Ökrös, Sólyom, Bálint (Debreczeni), BÁLLÁ - Kui (Kántor), NAGY M. (dr. Bodó). Edző: Csillag László. Szarvas: Balatoni - PÁKOZDI, TERHES, Kugyela B., Kiss I. - Cselár (Zahorecz), Klimaj, BO& DÁN, Mátyus (Eekécs) - Darida D. (Darida Zs.), SOMOGYI. Edző: Paulik János. 36. perc: Középpályán labdát vesztett a Túrkeve, ezt kihasznál­va a Szarvas okos gólt szerzett Somogyi révén, 0-1. 67. perc: Nagy Miklóst buktatták a tizenhatoson belül, a jogosan megítélt büntetőt Sólyom higgadtan értékesítette, 1-1. Bár a látottak alapján a Túrkeve közelebb állt a győzelemhez, de a vendégek jól megszervezett védekezése végül megérdemelt egy pontot hozott a Szarvasnak. Csillag László: - A mai meccsen nem játszottunk jól, úgy gon­dolom, a döntetlen reális. Paulik János: - Értékes pontot szereztünk Túrkevén, megérdemelten! Ifi: 0-3 Juhász-Tóth ___________SZOLNOKI SPARTACUS RSE-MEZŐTÚR 3-4 <2-31 Veg yiművek pálya, 200 n., v.: Hegedűs Attila. Szolnoki Spartacus: Bak - Pata­ki (Balázs), Horváth Cs., Nagy T. (Greiber) - Őz, SZÁSZ, Fülöp, Fe­dor (Bontovics), Kővári - Sár­kány, Ruskó. Edző: Gömöri Béla. Mezőtúr: Tőke - VARGA, Ső­rés, BARNA, Gergely - HOR­VÁTH S. (Angyal), DOCZI, Hídvé­gi, Maghiár - MESTER (Petykó), Moldván (Nagy). Edző: Erdősi Gyula. Gólszerzők: Ruskó 2 (29., 75.), Szász (31.), ill. Horváth S. 2 (9., 48.), Gergely (30.), Hidvégi (33.). Végig nagy iramú, időnként magas színvonalú mérkőzésen az erősen tartalékos hazai csapat erejéből ennyire futotta. Gömöri Béla: - Sajnos három meghatározó játékosunk hiányát nem tudtuk pótolni. Hiába rúgtunk három gólt, ez is kevésnek bizonyult, megérdemelten győzött a vendégcsapat. Erdősi Gyula: - Köszönöm a csapatnak ezt a nagyszerű győzel­met, ezzel csattanós választ adtunk a múlt heti vereségért ben­nünket kritizálóknak. IfL 0-2 Német A Spartacus edzője, Gömöri Béla tehetetlenül figyelte csapata játékát Menekül a végről a Kun FC labdarúgás Megyei I. osztály: Rászámoltak a Jánoshidára Farkas Tamás (jobbról) és csíkos mezes tiszaföldvári csapata nem boldogult a rendkívül lelkes, győzelemre játszó Abádszalókkal T.FÖLDVÁR-ABÁDSZALÓK 1-3 (0-1) BESENYSZÖG­JÁN0SHIDA 8-2 (3-2) JÁSZAPÁTI II­-KUN FC 0-2 10-2) KUTE-ÚJSZÁSZ 1-0 (0-0) Tiszaföldvár Abádszalók Besenyszog Jánoshida Jászapáti II. Kun FC Kunszentmárton Újszász Huszár Kovrig Szirze Kiss HORVÁTH Tatai BERTA Gerhát Nagy (Sike) TAKÁCS Gilszki Cs. (Boros) Fehér Kovács J.(Papp) Orbán APATÓCZKI K0NKA . Kácser Oláh (Barkóczi) TÓTHT. Rideg (Bezzeg) Urbán (Utasi) HABARA GARÁZ Rézsó (Farkas) Kiss A. II. SIPOS Varga N. Berényi Madara si GÁCSI KISS SZÍ RÁKI Czető Varga (Gilszki T.) TóthG. Szabari SZABÓ Imrei (Határ A.) Kasza(Czapkó) Farkas Lányi (Vasas) Szalai Utasi Mihályi (Farkas) Varga (Balogh A.) Pálinkás J. (Kulcsár) Major (NAGY) HEGEDŰS (Dávid) Dányi DANY! Tóth Cs. BOLYÓS FÖLDI (Lévai) Petróczki Ludasi Rimóczi (Szikora) Káli Horváth Sándor TÓTH Baiogh Zs. Józsa Dóra (Viola) Sass Szabó RIMÓCZI (Telek) Besenyi Frikk Nyolczas Földi T. Katona PAPP CZÉH KINYIK Eszes Bobák SZENDREI Pálinkás A. (Botlik) MÉRÉSZ Kiss A. 1. Vona. Lukács (Tordai) Merse. OLÁH. Lóié (Lukács). Határ F. (Bende). Földi. SZEKERES. Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Sólyom Vilmos. Vasas Károly. Rostás Sándor. Tóth Gábor. Birkás Ferenc. Szabó András. Bende József. Rózsavölgyi László. Tiszaföldvár, 150 néző, vezette: Besenyszog, 200 n., v.: Samu. Jászapáti, 100 n., v.: Jakab Kunszentmárton, 250 n., v.: Tóth Pál. Gólszerzők Tóth T. 3 (7., 65., Gólszerzők Földi (33.), Ba­Varga László. Gólszerzők: Szikora (84.), ill. 80.), Szekeres (12.), Rimóczi 2 logh Zs. (35.) Gólszerző: Földi T. (62.) Vona (43.), Sipos (52.), Vasas (28., 54.), Gilszki T. (75.), Telek Kiállítva: Frikk (50.) A végig nagy iramú mérkőzé­(90.) (86.), ill. Sándor (4.), Utasi (40.) A hazaiak mellett sem a sze­sen Földi Tibor jobb oldali sa­A nagy játéktudással rendel­A hazai csapat a szünet után rencse, sem a játékvezetés nem rokrúgása három pontot ért, s kező vendégek megérdemelten gálaelőadást tartott. állt, több tizenegyesgyanús ezzel ismét élessé vált a bajnok­nyertek a gyengén játszó hazai­ak ellen. Sólyom Vilmos: - Elszomorí­tó, hogy lelkesedésben is felül­múltak bennünket. Vasas Károly: - Igaz, hogy nem játszottunk jól, de igen ér­Rostás Sándor. - A második félidő alapján ilyen különbség­gel is megérdemelten nyer­tünk. Tóth Gábor - Az első 45 percben még tartottuk magun­kat, utána viszont nagyon elfá­esetben is néma maradt a síp. Birkás Ferenc: - Szinte egy félidőt játszottunk emberhát­rányban, és még így is volt lehe­tőségünk a pontmentésre. Szabó András: - Sikerült ki­használni ellenfelünk védelmi sag. Bende Józsefi - Görcsösen ját­szottunk, de hál’ istennek rúg­tunk egy gólt. Rózsavölgyi László: - Figyel­metlen játékunkkal nagy mér­tékben hozzásegítettük ellenie­tékes három pontot szereztünk. radtunk. hibáit. lünket a győzelemhez. Ifb0-\ Rákóczi Ifi: 3-2 Strammer Birkás IfL 0-0 Dobos KESE-ZAGYVARÉKAS 4-1 (2-0) FEGYVERNEK-MARTFŰ 0-2 (0-11 TISZAFÜRED­JÁ.SZÁLLÁS 2-1 (0-0) JÁSZLADÁNY— JF.SZARU 0-2 (0-1) Kunhegyes Zagyva rékas Fegyvernek Martfű Tiszafüred Jászárokszállás Jászladány Jászfényszaru Kui Zsíros Tarjányi Berta Magi BORDÁS NagyZs. KARÁDI SZŐKE Három Budai Méri Szalontai Éliás Drávái Nagy Sós LUKÁCS Szász Blaskó TÓTHL. Peredi (Muntyán) Drávucz CSEH Váradi CZIBAK Farkas (Nagy) Szőke Tóth F. Szántó Szabó ECKER Szenes (Válek) Rontanék (Nyemecz) B0HÁCS Bartusz Földvári Faragó Fecske Vadicsku GÁL Takács (Szöllősi M.) Balogh MAKRA Dorcsák Füleki Szigetváry Siku HORVÁTH Szarvák (Balogh) Papp Kun VERES (Csesznok Tóvizi Tóth K. (BAGI K.) BALOGH TÓTH Bense Gyáni Lengyel Csuhay Pető Czibak Szászi (Szakali) Herbály Serbán NÁHÓCZKI TÖRÖK Szigetvári (Darai) Tari Bagi A. KRAT0FIL Oláh (Kovács 1.) Németh Faragó A. Kardos BERNÁTH Ambrus (Pittner) Ádám Kempf SZÁSZ. . Guba (Szöllősi Z.). Albert Kontos (Kinyik). Kovács (Dajka). Szabó. Csikós N. FARKAS. Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Garáz Péter. Kálmán Géza. Öllé János. Kardos Mihály. Bernáth Lajos. Csikós József. Gulyás István. Horváth Gyula. Kunhegyes, 250 n., v.: Kálé Fegyvernek, 200 n., v.: Mun­Tiszafüred, 300 n., v.: Jászladány, 170 n., v.: Puha Elemér. kács László. Domoszlai. István. Gólszerzők Gál 2 (12., 66.), Gólszerzők Makra 2 (5., 90.) Gólszerzők Veres (85.), Bér­Gólszerzők Kratofil (34.), Oláh (44.), Herbály (75.), ill. Két jól felkészült csapat náth (89.), ill. Pittner (73.) Farkas (83.) Czibak (85.) meccsén a játékvezetői hármas Kiállítva- Tóvizi (72.) Megérdemelten szerezte meg Az erőteljes támadófocit ját­játszotta a főszerepet, és ennek A hazaiak tragikus helyzetki­a három pontot a rendkívül szó hazai csapat ilyen különb­levét a hazaiak itták meg. használása majdnem újból lelkesen játszó jászfényszarui séggel is megérdemelten nyert. Öllé János: - Egyetlen figyel­megbosszulta magát. csapat. Garáz Péter - Fontos győzel­metlenség a védelemben, és ez Bernáth Lajos: - Amíg a zicce­Gulyás István: - Azt kell mon­műnket a hétközi kupameccsen sajnos el is döntötte a mérkő­reket és a tizenegyest is kihagy­dánom, kritikán aluli teljesít­lábtörést szenvedett Kemecsi zés sorsát. juk, addig magunknak tesszük ményt nyújtottunk! mielőbbi felépüléséhez ajánljuk. Kardos Mihály: - Hősies csa­nehézzé a mérkőzéseket. Horváth Gyula: - Ezzel a szép Kálmán Géza: - A támadójá­patmunkával értékes pontokat Csikós József: - Amit a sors győzelemmel üzenünk azok­ték alapján ennyivel jobb volt a szereztünk egy jó és szimpati­most elvett tőlünk, azt remélem nak, akik már temették ezt a KESE. kus csapat ellen. máskor visszakapjuk. csapatot. Ifi: 1-5 Szabó Gy. IfL 1-3 Ipacs IfL 2-1 Ábra hám IfL 1-1 Katona