Új Néplap, 1996. augusztus (7. évfolyam, 179-203. szám)

1996-08-21 / 194. szám

8. oldal Sport Extra 1996. augusztus 21., szerda Labdarúgás, NB I. 2. forduló Gólzáporos győzelmek fordulója IITE-Zalaegerszeg 5- 0 (1-0) Megyeri út, 5000 néző, v.: Varga S. gólszerzők: Herczeg (45.), Zombori (68.), Szanyó (73., 87.), Babati (85.) sárga lap: Herczeg (54.), il­letve Horváth J. (38.) csere: Kovács Z. h.Babati (83.), Zombori h. Kiskapusi (88.), Véber h. Kvasz (89.), il­letve Szabó II. Zs. h. Kovács Zs. (52.), Balog h. Fújsz (66.), Németh h. Horváth Gy. (73.) Újpesti TE: Szűcs Bérczy, Sebők V., Fehér - Jenei, Szanyó, Véber, Zom­bori, Szlezák - Herczeg, Ko­vács Z. Zalaegerszegi TE: Tóth J.- Csóka, Szabó I. Zs., Hor­váth J. - Sebők J., Molnár, Balog Z., Szabó II. Zs., Né­meth - Kámán, Somfalvi Haladás YTC- Csepel SC 1-1 (0-0) Szombathely, 7000 néző, v.: Arany gólszerzők: Fehér (51.), il­letve Nagy T. (65.) sárga lap: Tyukodi (8.), Keresztúri (44.), Petrók (47.), Homann (89.) csere: Neudl G. h. Koller (46.), Negrau h. Király E. (77.), illetve Ivanics h. Kené­sei Z. (60.) Haladás VFC: Király G. - Neudl G., Tóth M., Varga K.- Neudl T., Zugor, Kovács, Usváth, Lengyel - Fehér, Negrau Csepel SC: Bíró - Tyu­kodi, Petrók, Bereczki - Iva­nics, Rósa, Keresztúri, Ja­kab, Szekeres - Baranyi, Nagy Videoton Fehérvar- Vác FC-Samsung 6- 2 (2-0) Székesfehérvár, 6000 néző, v.: Hanacsek gólszerzők: Takács (20., 46., 56.), Korsós (37.), Pető (49., 53.), illetve Répási (59.), Nagy (89.) sárga lap: Tóth A. (89.), il­letve Szoboszlai (4L), Borgu­lya (42.), Vámosi (62.) Cserék: Árgyelán h. Dvéri (4L), Tóth N. h. Dobi (80.), Korsós h. Róth (80.), illetve Vámosi h. Sipeki (89.), Borgu­lya h. Győri (80.), Horváth h. Répási (55.) BVSC-Innstadt Stadler 4-1 (2-0) Szőnyi út, 1000 néző, v.: Lett- rich gólszerzők: Bükszegi (19.), Dragoner (36. - öngól), Stanici (58. - 11-esből), Fűzi (66.), il­letve Bulders (55.) sárga lap: Fehér (33.), Pomper (65.), illetve Resko (28.), Molnár Z. (52.) BVSC: Végh - Pomper - Fehér, Molnár - Bükszegi (Jávor, 75.), Komlósi, Sta­nici, Erős, Fűzi (Farkas, 88.)- Csordás (Zováth, a szünet­ben), Egressy Innstadt Stadler FC: Nagy - Dragoner (Szentmár- toni, a szünetben) - Balogh Z., Kertész - Csehi I., Lázár (Mikóczi, 32.), Jeremejev, Molnár Z., Csehi Z. - Resko, Bulders DVSC-Epona-III. kér. TVE 4-0 (0-0) Debrecen, 6000 néző, v.: Kiss B. gólszerzők: Sándor T. (64., 76.), Madar Cs. (69.), Madar T. (85.) sárga lap: Sándor Cs. (4.), Vadicska (35.), Perger (36.), Lippai (57.) DVSC-Epona: Horváth - Stupar - Vadicska, Sándor Cs., Szatmári - Dombi, Sán­dor T., Madar Cs., Bagoly (Bőör 63.) - Plókai M. (Ma­dar T. 63.), Ilea (Bernáth 87.) III. kér. TVE: Lippai - Krecska - Földvári, Varga, Szamosi - Perger, Szabó (Bencze 66.), Metzger (Ki­rály 67.), Novák - Kiss, Jan- kov (Szeiti 52.) § Ferencváros- Kispest-Honvéd FC 5-2 (3-1) Üllői út, 10 000 néző, v.: Puhl gólszerzők: Miriuta (5., 42.), Nicsenko (46. - még az első félidőben, 49.), Arany (57.), illetve Ghinda (47. - még az első félidőben), Pi­roska (90.) sárga lap: Telek (44.), Ja- godics (66.), illetve Tóth M. (44.), Plókai A. (51.), Forrai (52.), Dubecz (87.) cserék: Nagy N. h. Aranyos (80.), Nagy Zs. h. Zavadszky (85.), Horváth F. h. Touati (88.), illetve Hahn h. Forrai (18.), Ghinda h. Jovanovic (53.), Bárányos h. Herczku (60.) Ferencváros: Hajdú - Telek- Limperger, Szűcs M. - Nagy Zs., Miriuta, Jagodics, Arany, Nagy N. - Nicsenko, Horváth F. Kispest-Honvéd FC: Ve­zér - Hahn - Plókai A., Má­tyus - Dubecz, Urbányi, Ko­vács B., Bárányos, Piroska - Tóth M., Ghinda Békéscsabai EFC- Győri ETO FC 4-0 (2-0) Békéscsaba, 5000 néző, v.: Kurmai gólszerzők: Kulcsár (8.), Puskás (25.), Szabados (70.), Kasik (87.) sárga lap: Szabados (32.), illetve Lakos (36.) Békéscsabai EFC: Derdák- Sándor - Raducu, Varga, Kasik - Medgyesi, Major, Belvon (Illés, 57.) - Puskás (Csepregi, 88.), Kulcsár, Szabados (Ulici, 75.) Győri ETO FC: Balogh - Mracskó, Csató S., Puglits (Fehér, 71.), Zahorán - Fo­dor, Cseke, Lakos, Csató J. (Salagean, 46.) - Szarvas, Korsós (Farkas, 79.) Pécsi MFC-Siófok 2-0 (1-0) Pécs, 3000 n., v.: Kincses gólszerző: Tököli (37., 90.) sárga lap: Tököli (68.), Farkas (70.), illetve Bimbó (34.), Gersics (4L), Kriston (47.), Kirchmayer (58.) piros lap: Bimbó (84.) csere: Ulrich h. Schneider (56.), Romanek h. Szabó Cs. (83.), Azoitei h. Bujdak (69.), illetve Szabadi h. Juhász (63.), Gersics h. Soós (a szünetben), Bulatovic h. Koltai (a szünet­ben) Pécsi MFC: Disztl - Kislő- rincz, Szabados, Dienes - Farkas, Ulrich, Szaszovszky, Győri, Romanek - Tököli, Azoitei Siófoki Bányász SE: Posza- Kriston - Bimbó, Szabadi - Gersics, Bulatovic, Kolovics, Perger, Kirchmayer - Szabó Z., Földes Vasas CV-MTK FC 1-2 (0-2) Fáy u., 5000 n., v.: Márton gólszerzők: Váczi (70.), il­letve Farkasházy (12.), Kené­sei (22.) sárga lap: Váczi (46.), Gri- cajuk (61.), illetve Halmai (8.) Vasas Casino Vigadó: Sá­fár - Mónos, Geress, Juhár, Tóth A. (Gricajuk, a szünet­ben) - Máriási, Szilveszter, Simon, Pál (Váczi, 36.) - Fis­cher, Jován (Herczeg, 62.) MTK FC: Babos - Lőrincz- Horváth, Szekeres - Far­kasházy, Zimmermann, Katzenbach, Halmai, Zsi- vótzky (Illés, 59.) - Kenesei (Preisinger, 70.), Orosz (Hamar, 87.) Labdarúgó NB II., Keleti csoport Hetvenöt perc emberhátrányban Tiszafüred Ivecosped-Kiskundorozsma 1-1 (1-0) Tiszafüred, 1200 néző, vezette: Hidasi (6) (Sápi, Székely) Tiszafüred: Gál 5 - Porkoláb 6, Földvári 1, Görbe 5, Kaszo- nyi 6 - Dajka 6, Kalló 5, Csillag 6, Bernáth 7 - Tóth T. 6, Lugosi 5. Edző: Albert Csaba. Kiskundorozsma: Csehó 5 - Fábián 6, Skrbics 5, Kemenes 5, Gábor 4 - Kothencz 6, Szabó 4, Tóth - Kovács 5, Udvar 6 - Mik­lós 5, Barna 5. Edző: Vágó Attila. Csere: Szabó helyett Krajczár (6), Gábor h. Dóra (5) mindkettő a szünetben, Kalló h. Nagy (5), Kemenes h. Móra (5) mindkettő a 60., Lugosi h. Antal a 86., Csillag h. Bese a 88. percben. Gólszerző: Bernáth (Csillag beadását kapásból, 8 méterről a kapu bal oldalába bombázta) a 29. percben (1-0), Skrbics (Kot­hencz jobb oldali szabadrúgását az ötös sarkáról fejelte a léc alá) a 76. percben (1-1) Sárga lap: Fábián a 10., Gábor a 43., Miklós a 89. percben Kiállítva: Földvári (utolsó emberként elkövetett szabálytalan­ságért) a 14. percben Akár az első percben gólt szerezhettek volna a hazaiak az újon­cok rangadóján, ám Csillag közeli fejesét Csehó bravúrral hárí­totta. Negyedórán keresztül futószalagon alakították ki a gólhely­zeteket a fürediek, ám a legkecsegtetőbb helyzetből sem sikerült a kapuba találniuk. Úgy tűnt, csak idő kérdése, mikor szerez vezetést a vendéglátó, de Görbe felesleges cselezgetése után Földvárit a já­tékvezető jogosan kiállította, s ez egy csapásra megváltoztatta a já­ték képét. A dorozsmaiak kimerészkedtek kapujuk előteréből, ám az egyik veszélyes kontrából Bernáth szépségdíjas gólt szerzett. Fordulás után szinte felbillent a pálya, de a létszámfölényben ját­szó vendégek csak a hajrában tudták ledolgozni hátrányukat. Igaz, azt követően akár nyerhettek is volna. Hidasi játékvezető ugyan általában lefújta a szabálytalanságo­kat, de rendkívül következetlenül osztotta a lapokat, így rajta nem múlott, hogy súlyos sérülés nem történt. Albert Csaba: - A körülményeket figyelembe véve győzelem­mel felérő döntetlent értünk el. Vágó Attila: - A két nagyon lelkes, de rutintalan csapat mérkő­zésén igazságos eredmény született. Sok javítanivaló van még já­tékunkon, hogy célunkat elérjük. Sajnos Füreden nem sikerült a boldogságban fürdenünk. Ifi: Kiskundorozsma-Tiszafüred Ivecosped 3-6 ifj. Géléi József Tiszavasvári Alkaloida-Szolnoki MÁV SE 3-1 (0-0) Tiszavasvári, 1500 n., v.: Szabó J. 7 (Kispál, Tamássy) Tiszavasvári: Szabó L. 6 - Papp 5 - Horváth 5, Havelant 5, Fige 5 - Lenkey 6 (Szarka), Szamán 6, Fecsku 5, Bohács 5 (Ga- ica) - Erdei 6 (Dencsuk), Rosu 7. Edző: B. Kovács Zoltán. Szolnok: Géléi 6 - Major 4 - Draskóczi 5, Szecsei 6, Kohári 5 - Bontovics 5, Szín 5 (Fedor 5), Ludasi 6 (Ugrai), Horváth 5 - Markóczi 6 ( Balogh 4), Kraszovszkij 5. Edző: Szatmári János Gólszerző: Rosu (kapust is kicselezve gurított a hálóba) az 50 percben (1-0), Rosu (lövése Szecsei lábán irányt változtatva az el­lenkező sarokba szállt) a 72 percben (2-0), Draskóczi (tizenhét mé­teres szabadrúgásból a bal sarokba talált) a 76. percben (2-1), Rosu (kapu előtti kavarodásból emelt a léc alá) a 83 percben (3-1) Sárga lap: Ludasi 38., Lenkey 46., Kraszovszkij 65., Horváth M. 92. percben. Szolnok rögtön magához ragadta a kezdeményezést, gyorspasz- szos játékkal számos helyzetet alakítottak ki. Ezeket azonban sorra elhibázták Ludasi, Horváth és Kraszovszkij révén. A második fél­időt is úgy kezdte a Szolnok, mint az előzőt, de Major elpasszolt labdájára a szemfüles Rosu lecsapott. A második gólt lesgyanús helyzet előzte meg, amit tetézett, hogy a labda a jobbra mozduló Géléi mellett, Szecsei lábán irányt változtatott. A vendégek nem adták fel, és tovább rohamoztak, aminek eredményeként Draskóczi szabadrúgásból betalált. A nagy igyekezetben Kohári akadályozta Geleit a labda megszerzésében, amit Rosu egy pillanat alatt kö­nyörtelenül kihasznált. B. Kovács Zoltán: - A bátran és jól játszó újonc ellen küzdel­mes mérkőzésen - ha nehezen is - a végére biztosan nyertünk. Szatmári János: - Hiába játszottunk jól, rengeteg helyzetet ki­hagytunk és elkerülhető gólokat kaptunk, így a hazaiak győzelme megérdemelt. Kovács László NB III. Mátra- és Tisza-csoport Újszászon elszivárgóit a folyékony kenyér Ami Atlantából kimaradt... ...de a Pepsi-szigeten helyei kapott a sokfajta program és ember között. Nem külön­leges zenei csemegéről van szó, hanem az extrém játé­kok fesztiváljáról. Az ötkari­kás rendezvények a sport klasszikusait vonultatják fel, bár idén több különleges sportággal bővült az olim­piai rendezvények prog­ramja. Kimaradt viszont a sport gyerekcipőben tipegő ága, az extremitással ötvö­zött időtöltés és mozgás. A helyenként az őrület határát súroló, sokszor veszélyes de nagyon látványos bemuta­tókból kaptak egy csokorral azok, akik a szigeten ott tud­ták hagyni a sörsátrakat, és elzarándokoltak a tettek helyszínére. A szokásos és unalmas koncertek mellett ez a pár órás esemény a vártnál több embert vonzott, hisz az előző három évben nem volt sportrendezvény, csak pró­bálkozás rá. Most viszont profikat hívtak meg a show- ra, akik jöttek, láttak, és meggyőztek mindenkit, bár nem lesz a gördeszka, a triál kerékpár és az ugrókötél soha olimpiai sportág, a köztudatból nem lehet már kitörölni létezését ezeknek a szakágaknak. g. z. AzNBI. állása l.UTE 2 2­­8-2 6 2. B.csaba 2 2­­6-1 6 3. FTC 2 2­­8-4 6 4. MTK 2 2­; ­4-1 6 5. BVSC 2 1 1 í­5-2 4 6. Szombath. . 2 1 1­2-1 4 7. Videoton 2 1­i 6-4 .3 8. DVSC 2 1­i 5-3 3 9. PMFC 2 1­i 2-2 3 10. ETO FC 2 1­i 3-5 3 ll.ZTE 2 1­i 2-5 3 12.Csepel 2­2­2-2 2 13. Vasas 2­1 i 2-3 1 14. Kispest 2­1 i 3-6 1 15. Siófok 2­­2 2-5 0 16. Stadler 2­2 2-6 0 17. Vác FC 2­­2 2-7 0 Óbuda 2 _ _ 2 2-7 0 NB II. Keleti csoport 1. T.kécske 2 2­­4-1 6 2. KTE 2 2­­3-0 6 3. Kaba 2 2­­3-1 6 4. Ti szavas. 2 1 1 3-1 4 5. Hatvan 2 1­1 5-1 3 6. Hajdúnán. 2 1­1 2-1 3 7. Salgótar. 1 1­­1-0 3 8. Szolnok 2 1­1 3^t 3 9. K.dorozs. 2­2­2-2 2 10. Diósgyőr 2­1 1 1-2 1 Tiszafúr. 2­1 1 1-2 1 12. KSC 2­1 1 1-3 1 13.NYVSC 1­­1 1-2 0 14. K.barcika 2­­2 1-4 0 15. Eger 2­­2 0-7 0 További eredmények: SBTC - Hajdúná­nás 1-0, Kazincbarcika - Kaba 1-2, Tisza- kécske - DFC 2-1, KSC RSC - KTE 0-2, Hatvan - Eger 5-0 NB III. Mátra-csoport 1. Palotás 2 2­­4-0 6 2. REAC 2 2­­3-0 6 3. Füzesab. 2 2­­5-3 6 4. Jászber. 2 1 1­2-1 4 5. Újszász 2 1­1 5-2 3 6. Selyp 2 1­1 7-5 3 7. Gyöngyös 2 1­1 5-3 3 8. Besenyőt. 2 1­1 3-2 3 9. Dunakeszi 2 1­1 3-3 3 Multi-R. 2 1­1 3-3 3 11. Dreher 2 1­1 3-5 3 12. Monori SE 2­2­1-1 2 13. Pásztó 2­1 1 0-2 1 14. Gödöllő 2­­2 2-5 0 15. Szécsény 2­2 0-5 0 16. Kisújsz. 2­­2 2-8 0 További eredmények: Pásztó-H. - Monor 0-0, Füzesabony - Selyp 3-2, Szécsény - Gyöngyös 0-4, Multi Rocco - REAC 0-2, Gödöllő - Dunakeszi 1-2 Tisza-csoport 1. Demecser 2 2- ­7-1 6 2. Baktalór. 2 2- ­7-2 6 3. Nyírbátor 2 2- ­5-1 6 4. Mezőköv. 2 1 1 ­5-2 4 5. Szikszó 2 1 1 ­3-2 4 6. Kisvárda 2 1 1 ­2-1 4 7. Rakamaz 2 1- 1 2-1 3 8. Mád 2 1- 1 3-3 3 9. Tiszaújv. 2 1- 1 3-5 3 Ózd 2 1- 1 3-5 3 11. Mátészalka 2­1 1 2-3 1 12. MVSC 2­1 1 2^1 1 13. Nagykálló 2­1 1 1-3 1 14. Balmazújv. 2­- 2 2-5 0 15. Borsodi V. 2­- 2 0-3 0 16. Karcag 2­- 2 1-7 0 További eredmények: MVSC - Kisvárda 1-1, Tiszaújváros - B.háza 2-5, Nyírbátor - B.új város 2-1, Mátészalka - Mezőkövesd 1- 1, Nagykálló - Szikszó 1-1, Demecser - Ózd 4-0, BÉVSC - Rakamaz 0-2 Megyei I. l.Jánoshida 2 osztály 2 - ­5-1 6 2. KUTE 2 2­­4-1 6 SZVSICFC 2 2­­4-1 6 4. Törökszt. 2 1 1­3-0 4 5. Cibakháza 2 1 1 5-4 4 6. Tószeg 2 1 1­4-3 4 7. J.alsósz. 2 1­i 6-4 3 8. Kenderes 2 1­i 3-2 3 9. Kunhegyes 2 1­i 2-2 3 10. Rákóczit. 2 1­i 2-4 3 11. Vegyiművek 2­2­2-2 2 12. Alattyán 2­1 i 3-4 1 13. Mezőtúr ' 2­­2 3-5 0 14. Jászapáti 2­­2 1-5 0 15. Szajol 2­­2 0-4 0 16. Martfű 2­­2 3-8 0 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 2 2 1­5-0 6 2. KUTE 2 2­­5-1 6 3. Tószeg 2 2­­4-1 6 4. SZVSI CFC 2 1 1­4-2 4 Törökszt. 2 1 1­4-2 4 6. Jánoshida 2 1­1 6-2 3 7. Martfű 2 1­1 (y- 3 3 8. Vegyiművek 2 1­1 3-4 3 9. Mezőtúr 2­2­3-3 2 10. Szajol 2­2­1-1 2 11. Cibakháza 2­1 1 0-1 1 12. Jászapáti 2­1 1 2-5 1 Kenderes 2­1 1 2-5 1 14. Rákóczit. 2­1 1 3-9 1 15. Alattyán 2­­2 2-4 0 16. J.alsósz. 2­­2 0-7 0 Újszász-Dreher Sör 5-1 (1-0) Újszász, 600 n., v.: Szabad Új szász: Rézsó P. - Szőnyi (Barna), Czapkó, Viola, Má­riusz, Szilvási, Kerekes, Nagy I., F. Tóth, Konka, Mérész. Edző: Papp István. 36. perc: Nagy I. szabadrú­gása Németh kapus kezéről csúszott a hálóba, 1-0. 55. perc: Viola lövését még a kapus védte, a kipattanót Konka passzolta a hálóba, 2-0. 61. perc: Kényszerítőzés után jó ütemben ugratták ki Szilvásit, aki a kapust is kicse­lezve gurított a hálóba, 3-0. 68. perc: Viola indítását Konka fejelte a hosszú sarokba, 4- 0. 84. perc: Viola egyéni akció után növelte a hazaiak előnyét, 5- 0. 86. perc: Tishler egy jobb oldali beadást kapásból vágott a hálóba, 5-1. A hazai együttes szép játék­kal magabiztos győzelmet ara­tott. Jók: Konka, Szilvási, Mé­rész, ill. Huszárik, Tisler és Pe- cha. Papp István: - A csapat megérdemelten nyert. Antal Péter: - Gratulálok Újszásznak, ilyen különbséggel is megérdemelten nyert. Ifi: Újszász-Dreher 3-2 Nagy Kati Jászberényi SE Vasas­Besenyőtelek 1-0 (1-0) Jászberény, 400 n., v.: Strehó Jászberény: Kollár - Tö­rök, Balogh, Lukácsi, Pataki, Bató, Mosonyi, Tasi, Kövesdi (Németh), Farkas J., Bako­nyi. Edző: Sárközi Gyula. 30. perc: Kövesdi egyéni szóló végén 12 méterről talált a hálóba, 1-0. 35. perc: Farkas J. nagy csel­sorozat után Kövesdi elé tálalt, de lövése a kapu fölé szállt. 41. perc: Mosonyi beadását az ötösön Kövesdi nem érte el, mert visszahúzták, a játékve­zető sípja néma maradt. 59. perc: Kövesdi a 16-oson belül járt, de labdája a kapujá­ból kilépő Bodolairól kipattant. Küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó Jászberény megérdemelt győ­zelmet aratott. Jók: Balogh, Kövesdi, Bató, ill. Forgács, Zentai Sárközi Gyula: - Igaz, hogy egy újoncot, de egy jó csapatot fektettünk két vállra. Zsidai József: - Az első fél­időben négy egyéni hibát vétet­tünk, azok egyikéből gólt kap­tunk, és ez döntött. Ifi: Jászberényi SE-Bese- nyőtelek 1 -2 Szalóki Kisújszállás-Palotás 0-3 (0-0) Kisújszállás, 400 n., v.: Éva Kisújszállás: Láng - Süve­ges, Kállai, Iványi, Litauszki, Kolics (Muresán), Dan, S. Nagy, (Vona), Mirczeau, Kincs. Edző: Kádár József. 64. perc: Simó A. cselsoro­zatát góllal fejezte be, 0-1. 70. perc: Rácz beadását Szekula fejelte a hálóba, 0-2. 85. perc: Tizenegyesből Szekula volt eredményes, 0-3. A hazai csapat az első öt percben ordító helyzeteket ha­gyott ki. Nagy iramú, jó szín­vonalú mérkőzést láthatott a közönség. A végére a rutintala- nabb hazai csapat felőrlődött. Jók: Láng, Süveges, Mirc- zaeu, ill. Sass, Mohácsi, Kró- ner, Turcsányi. Kádár Jószef: - Tudtam, hogy nehéz lesz, de hogy eny- nyire. Majnik János: - Több hely­zetet dolgoztunk ki a második félidőben, és gólokat tudtunk rúgni. Ifi: Kisújszállás-Palotás 0-1 Galambos Karcag Joma SE- Mádi SE 0-3 (0-1) Karcag, 500 n., v.: Szlomo- noczki / Karcag: Móga - Zsemberi (Kiss J.), Czinege, Méhes, Varga J., Csorba Z., Varga Z., Albert, Békési, S. Nagy K., Binder. Edző: Varga László. 22. perc: Remek kontratá­madás végén Varga J. beadását Varga Z. a kapufára perdítette. 45. perc: A tétovázó karcagi védők között Csízi 10 méterről a kapu jobb oldalába emelt, 0- 1. 70. perc: Csorba tanácsta­lanságát kihasználva Lelt a ki­lépő Móga mellett a kapu bal oldalába csavart, 0-2. 75. perc: Nagy Zs. 35 méter­ről bombázott a hálóba,0-3. Az első félidőben még voltak helyzeteik a hazaiaknak is, de egyre erőtlenebbé váltak, és kellemesen könnyűvé tették a vendégek győzelmét. Jók: Albert, ill. Csízi, Kobo- lák, Lengyel. Varga László: - Szeszélyes és veszélyes a Tisza... Oláh Ferenc: - Fegyelme­zetten és jól játszott csapatom, megérdemeltük a győzelmet. ífi: Karcag-Mád 6-0 Bihari Kovács László