Új Néplap, 1994. november (5. évfolyam, 257-282. szám)

1994-11-09 / 264. szám

1994. november 9., szerda Sport 11 Az állás Kengyelen Veress játékvezetőt okolják a vereségért Kunsági csoport Tiszaroff- Tiszaföldvár 1-0 (1-0) Tiszaroff, 100 n., v.: Deák Tiszaroff: Farkas G. • Bóta, Magda, Jánosi, Puzsoma P., Puzsoma ()., Nagy, Pataki, Pu­zsoma L., Lakatos I. II., Farkas A. Edző: Kovács István. Tiszaföldvár: Hérnék - Bíró, Buchár, Kóródi, Grácsin, Járai, Gál, Kollár, Dutkon, Tichi, Lo­vas L. Edző: Seres Ferenc. 12. perc: Puzsoma L. szögle­tét Magda védhetetlenül fejelte a léc alá, 1-0. A hazai csapat határtalan lel­kesedése felülkerekedett a nagy mellénnyel érkezett vendégcsa­pat játékán. A játékvezetői hármas kitűnőre vizsgázott az egyébként sportszerű, de ke­mény összecsapáson. Jók: az egész hazai csapat, ill. senki. Kovács István: - Köszönöm azoknak, akik cserbenhagytak, és gratulálok azoknak, akik a győzelmet kiharcolták. Seres Ferenc: - Gratulálok a hazai csapatjátékához. Ifi: Tiszaroff-Tiszaföldvár 0- 9 Kovács Kengyel- Tiszaszentimre 1-2 (1-1) Kengyel, 250 n., v.: Veres Kengyel: Kozák - Peres, Szabó, Szőke, Pénzes (Kovács S.), Szarvák, Polgár, Angyal, Nagy, Rimóczi, Kovács L. (Ri- móczi J.). Edző: Papp János. Tiszaszentimre: Szivák - Tó- vizi, Szanyi, Kerepesi, Simon, Juhász, Szokolai, Lendvai, Molnár, Postás, Beleznai (Sós­kúti). Edző: Papp Lajos. 7. perc: Szarvák jól indította a jobb összekötő helyén Szabót, akik középre lőtt, és az érkező Nagy a hálóba pofozta a labdát, 1- 0. 30. perc: Peres ütközött a ki­törő Postással a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Szo­kolai a kapu bal oldalába lőtte, 1-1. 92. perc: a hazai védők nem tudtak felszabadítani, és Sós­kúti a kapus mellett a hálóba lőtt, 1-2. Küzdelmes, sportszerű mér­kőzésen helyzet nélkül nyert a vendégcsapat a rengeteg helyze­tet kihagyó hazaiak ellen. Jók: Angyal, Rimóczi Z., ill. az egész csapat. Papp János: - A labdarú­gásnak nem a pénztelenség a legnagyobb veszélye, hanem a Veres Sándorok. Ha ennek az embernek van lelkiismerete, sok álmatlan éjszakája lesz. Kö­szönöm a kengyeli szurkolók­nak, hogy bíróverés nélkül megúsztuk ezt a mérkőzést. Lakatos Pál: - A lelkesedés­nek és a győzni akarásnak kö­szönhetjük a sikert. Ifi: Kengyel—Tiszaszentimre 1-4 Rimóczi Homok- Rákócziújfalu 2-0 (1-0) Homok, 400 n., v.: Kolláth Homok: Marozsi - Herkó, Nagy Z„ Kovács, Szőke (Far­kas), Szántai (Jakab), Szénási, Micula, Németh (Makó), Ba­logh (Lipka), Tóth. Edző: Né­meth Géza. Rákócziújfalu: Mihályi Kiss, Banka, Durda, Vadas A., Fekete (Kelemen), Zakar, Göncző, Vígh, Kollár Z„ Kollár J. Edző: Fekete István. 20. perc: Tóth kapott jó át­adást, és nem hibázta el helyze­tét, 1-0. 65. perc: Vadast a játékve­zető kiállította. 75. perc: Mikula átadásával Balogh lépett ki, és a.jobb alsó sarokba lőtt, 2-0. 80. perc: Jakab piros lapot kapott. Jó játékvezetés mellett, nagy csatát vívott a két csapat. A várt színvonal elmaradt, mert a ven­dégek minden erejét a játék széttördelése kötötte le. Jók: Herkó, Kovács, Farkas, Tóth, Marozsi, ill. Zakar, Durda, Kiss, Göncző, Banka. Németh Géza: - Nem volt látványos mérkőzés, de a küz­delem férfias, a győzelmünk pedig megérdemelt. Fekete István: - Jó játékve­zetés mellett, nagy küzdelem­ben maradtunk alul. Ifi: Homok-Rákócziújfalu 4-3 Németh Kun FC- Tiszagyenda 2-1 (0-1) Kunhegyes, 150 n., v.: Pa- róczai Kun FC: Berkes - Molnár, Boros T., Barna, Csillag, Boros Cs., Balogh, Kun, Vona (Újfalvi E.), Czapkó, Ruf. Edző: Szabó András. Tiszagyenda: Csőke - Toni- gold G., Papp, Varga, Jenei, Kérészi (Tonigold I.), Baráth, Tóth, Fuder (Márton), Boros, Farkas. Edző: Tóth Gábor. 40. perc: a hazaiak sorozatos védelmi hibái után Farkas le­csapott a labdára, és higgadtan helyezett a kapuba, 0-1. 48. perc: Czapkó buktatása után Vona tizenegyesből egyen­lített, 1-1. 84. perc: ügyes bal oldali ak­ció végén Barna jókor érkezett, és éles fejese a jobb sarokba vá­gódott, 2-1. Az alacsony színvonalú, de küzdelmes mérkőzésen a hazai fiatalok állóképessége döntött. Jók: Barna, Kun, Molnár, ill. Tóth, Lakatos, Jenei. Szabó András: - Küzdelmes mérkőzésen nehezen győztünk egy jól küzdő csapat ellen. Tóth Gábor: - A játékvezető ítéleteivel felhozta a hazai csa­patot, de nem ez döntött. A dön­tetlen reálisabb lett volna. Ifi: Kun FC-Tiszagyenda 4-0 Nagy Abádszalók- Kenderes 0-1 (0-1) Abádszalók, 150 n., v.: Per- nyész Abádszalók: Szabó J. - Bakó (Zámbó), Puzsoma, Szekere, Takács (Szabó), Hamar, Varga T. (Horog), Cicze, Lóié, Nagy, Kovács. Edző: Csonka András. Kenderes: Galó - Agócs, Magyar, Andrási, Sass (Hor­vát), Bartus, Szerencsi, Pádár, Barabás, Kugler (Ferenczi), Szabó. Edző: Magyar József. 3. perc: formás hazai táma­dás után Galó kapus a gólvona­lon belülre került a labdával, Per nyész bíró előbb megadta, majd visszavonta a találatot! 13. perc: Szerencsi második sárga lapja után megkapta a pi­rosat is. 23. perc: Sass remekül kilé­pett a védők közül, majd a jobb sarokba gurított, 0-1. 30. perc: a menteni akaró Takács súlyos sérülést szenve­dett. A hazai gárda nem tudta hozni múlt heti formáját, a Kenderes ésszerű, kivárásos já­téka bevált. Csonka András: - Nem ér­demeltünk vereséget. Magyar József: - A korai ki­állítás meghatározta a továbbia­kat. Ifi: Abádszalók-Kenderes 0-6 Fegyvernek- Kunmadaras 4-1 (1-1) Fegyvernek, 150 n., v.: Ba­logh K. Fegyvernek: Bata - Balogh, Farkas, Szabó, Szász, Göblyös J., Bukta, Boicu (Kocsis), Frid- rik, Kiss (Göblyös Cs.) Kapás (Pongrácz). Edző: Molnár Fe­renc. Kunmadaras: Sipos - Balogh, Dániel, Tüdős, Lévai (Budai), Máté, Hunyadi, Botos (Oros), Rózsa, Varga, Tóth. Edző: Ju­hász Imre. 16. perc: Göblyös J. elhúzott a jobb szélen, pontos beadását Boicu a kifutó kapus fölött a léc alá fejelte, 1-0. 30. perc: szép vendégtáma­dást követően Varga Zs. 18 méterről nagy gól lőtt a bal felső sarokba, 1-1. 52. perc: Rózsát a tizenhato­son belül szabálytalanul válasz­tották el a labdától, 11-es. Máté büntetőjét Bata szögletre ütötte. 57. perc: a kitörő Fridriket csak fölrúgni tudták a kapu előtt, a jogos1- tizenegyest Ba­logh a fölső sarokba vágta, 2-1. 62. perc: Fridrik beadását Kiss 18 méterről kapásból zúdí­totta a jobb alsó sarokba, 3-1. 75. perc: Kapás keresztlabdá­ját Göblyös Cs. a felső sarokba bombázta, 4-1. Jó iramú, küzdelmes mérkő­zésen több nagy helyzet maradt kihasználatlanul. A látottak alapján megérdemelt hazai győ­zelem született. Jók: az egész csapat, ill. senki. Molnár Ferenc: - Fiatal csapatom második félidei játé­kával elégedett vagyok, ez az eredmény hízelgő a rutinos já­tékosokból álló vendégcsapat számára. Juhász Imre: - Az első já­tékrészben mi játszottunk. A kimaradt tizenegyes és két sérü­lés felforgatta a csapatot, ilyen előnyt nem adhatunk az ellen­félnek. Ifi: Fegyvemek-Kunmadaras 1-1 Kelemen Túrkeve­Tiszaderzs 1-1 (1-0) Túrkeve, 250 n., v.: Varga Zs. Túrkeve: Tőke - Teleki, Fe­kete T., Kelemen, Pálfi, Jandó, Fekete R. (Szilágyi), Barna (Kalmár), Bodó, Nagy F. (Faggyas), Nagy L. Edző: Ho­moki Károly. Tiszaderzs: Kiss - Nagy, Tóth, Szűcs, Molnár (Fazekas J.), Fűtő, Fazekas L, Járdán, Szatmári, Németh, Mári. Edző: Kiss László. 43. perc: közvetett szabadrú­gáshoz jutott a hazai csapat a derzsiek tizenhatosán belül. A legurítás után Barna a jobb alsó sarokba helyezett, 1 -0. 60. perc: az oldalvonal mel­lől Szatmári szabadrúgása a rövid sarokba csavarodott 1-1. A kellemes időben kényel­mes játszadozás, több kimaradt túrkevei helyzet jellemezte a mérkőzést. Jók: Teleki, Pálfi, ill. Mári, Szatmári, Tóth. Homoki Károly: - Gólokkal kellett volna nyernünk, sajnos a mosódik félidőben elaludtunk. Kiss László: - Az eredmény igazságos. Ifi: Túrkeve-Tiszaderzs 4-1 Márki Jászsági csoport Kőtelek­Jászdózsa 3-2 (3-1) Kőtelek, 50 n., v.: Trencsényi Kőtelek: Horváth -Bozsó L., Matúz, Bozsó J., Újj, Tűri, Nagy, Jónás, Dobler (Birkás), Földes, Szabó (Visnyei). Edző: Papp Lajos. Jászdózsa: Rédei - Lángner /., Simon, Kovács, Kiss J., Kocza, Kis Bakos, Lágner R., Kiss B. (Kabács), Kiss A., Tő- zsér. Mb. edző: Kiss József. 2. perc: Nagy beadását a jó ütemben érkező Földes a jobb sarokba lőtte, 1-0. 21. perc: az előrevágott lab­dából Tőzsér használta ki a le­hetőséget, 1-1. 22. perc: Tűri ívelte kapu elé a labdát, melyet Földes a hálóba fejelt, 2-1. 44. perc: szép cselsorozat végén Nagy passzolt a jobb sa­rokba, 3-1. 53. perc: a kapusról kipat­tanó labdát az üresen álló Tö- zsér vágta a léc alá, 3-2. A dobogós helyért küzdő csapatok közül a többet támadó hazaiak I. félidei játékuk alap­ján tartották meg a pontokat. Jók: senki, ill. az egész csa­pat. Papp Lajos nem nyilatko­zott. Kiss József: - Jó iramú mér­kőzésen nem tudtuk megtörni a hazaiak lelkes játékát. Ifi: Kőtelek-Jászdózsa 3-1 Bozsó Jászladány- Jászágó 1-1 (0-0) Jászladány, 100 n., v.: Major Jászladány: Murzsa - Tóth, Nagy, Dósa, Bíró, Győr, Csikós J., Puzsomai, Tálas (Suki), Bagi, Czibak. Edző: ifj. Föld­vári Sándor. Jászágó: Dobos Zs. - Csikós, Dobos F., Kácsor, Boros, Szé­nási, Meleg (Guba), Juhász, Peredi, Raffael (Feiner), Hall­gat. Edző: Lengyel Tibor. 63. perc: jobb oldali beadás után Csikós J. a levegőben úszva, gyönyörű kapáslövéssel szerezte meg a vezetést, 1 -0. 91. perc: az előrehúzódó Dobos F. öt méterről csúsztatott a léc alá, 1-1. Alacsony színvonalú mérkő­zésen, kitűnő játékvezetés mel­lett a vendégek óriási szerencsé­jüknek köszönhetik döntetlen­jüket. Jók: Tóth, Csikós J., ill. az egész csapat. Ifj. Földvári Sándor: - Biz­tos győzelmet szalasztottunk el. Lengyel Tibor: - A sírból hoztuk vissza az egy pontot, ezért a döntetlennek is örülünk. Ifi: Jászladány-Jászágó 6-2 Gémesi Tiszapüspöki- Jászfényszaru 2-2 (0-0) Tiszapüspöki, 100 n., v.: Kálé Tiszapüspöki: Juhász - Ra­mos, Lengyel S., Barta, Suki /., Lukács A. (Gábli), Ferge, Szed- lák (Suki J.), Lukács T., Lukács K., Lengyel R. Edző: Lengyel Ágoston. Jászfény szaru: Török - Ko­lompár, Csécsei, Borbély, Ró­zsa, Pál, Drabos, Palóc, Vidák, Horváth, Török. Edző: Rózsa Gábor. 57. perc: Lukács T. négy védőt és a kapust is kicselezve passzolt a hálóba, 1-0. 59. perc: Lukács K. a kapust megelőzve lőtt a hálóba, 2-0. 70. perc: a lesen álló szélső beadását a menteni akaró Barta rúgta a hálóba, öngól, 2-1. 80. perc: Borbély tizen­egyesből egyenlített, 2-2. Alacsony színvonalú mérkő­zésen, igazságos eredmény szü­letett. Jók: Lukács T., Lukács K., Juhász, ill. Horváth, Borbély. Lengyel Ágoston: - Luxus, hogy ez már az ötödik mérkő­zés, amikor nyert állásból vesz­tünk pontokat. Rózsa Gábor: - 2-0 után örü­lök a döntetlennek. Ifi: Tiszapüspöki-Jászfény- szaru 2-4 Varga Jászjákóhalma- Jásztelek 0-1 (0-1) Jászjákóhalma, 150 n., v.: Baráth Jászjákóhalma: Tóth G. - Gó­lya, Koncsik, MóczóJ., Molnár, Móczó A., Pernyész, Hájas, Forgács, Szabó J. (Vaskó), Zsi- dei. Edző: Nagy Zoltán. Jásztelek: Fekete - Rigó, Zrupkó, Mészáros, Blaskó, Varga F., Varga Z. (Rácz), Kuli, Ivanics (Kisbakonyi), Radnai, Tóth. Edző: Varga György. 41. perc: a védők között pat­togó labdát Radnai pofozta a hálóba, 0-1. Alacsony színvonalú mérkő­zésen egy szerencsés góllal nyertek a vendégek. Jók: Móczó J., Koncsik, ill. Rigó, Zrupkó, Blaskó. Nagy Zoltán: - Gyenge csa­társorral nem lehet meccset nyerni. Varga György: - Úgy ér­zem, megérdemelten nyertünk. Ifi: Jászjákóhalma-Jásztelek 0-3 Szöllösi Jászszentandrás- Tiszajenő 4-2 (2-0) Jászszentandrás, 250 n., v.: Damyik Jászszentandrás: Nagy Busa, Harka, Szabó, Faragó, Donkó, Előhegyi (Antal), Banka, Kardos (Mályi), Bá­rány, Oláh. Edző: Szabó Lajos. Tiszajenö: Szarvák (Makai) - Jónás, Péter, Pintér, Balázs, Gulyás, Nagy, Baktai, Katona R., Sebestyén, Katona K. (Pol­gár). Edző: Szalai Ferenc. 15. perc: Banka indításából Bárány szerzett vezetést, 1-0. 30. perc: Előhegyi ugratta ki Bankát, aki a rövid sarokba lőtt, 2-0. 55. perc: kipattanó labdát Oláh 16 méterről ívelt a ka­puba, 3-0. 75. perc: egy legurított szaj badrúgást Nagy a kígyótérről bombázott a léc alá, 3-1. 78. perc: Faragó saját kapu­sát is becsapva talált a hálóba, öngól, 3-2. 85. perc: Busa buktatásáért megítélt tizenegyest Banka biz­tosan értékesítette, 4-2. A rendkívül rossz napot ki­fogó hazaiak nehezen győztek a lelkes tiszajenőiek ellen. A sportszerű hazaiak a vendégek késése ellenére is lejátszották az ifjúsági mérkőzést. Jók: Donkó, Szarka, Banka, Bárány, ill. helytállásáért az egész csapat. Szabó Lajos: - A mérkőzés egyes részében nyújtott telje­sítményünkért elnézést kérek szurkolóinktól. Szalai Ferenc: - Sportszerű mérkőzésen igazságos ered­mény született. Ifi: Jászszentandrás-Tisza- jenő 4-0 Boxi Pusztamonostor- Jászárokszállás 0-3 (0-0) Pusztamonostor, 100 n., v.: Munkácsi Pusztamonostor: Bibók Szabó, Rezes, Varga, Kocsis, Szűcs, Balázs, Dobos, Lakatos, Jenes, Pethes. Edző: Kovács György. Jászár okszállás: Tóth - Bor­dás, Miklós, Dobos, Pethes, Banka, Oláh, Kaszab, Kiss, Szabó, Kovács. Edző: Szívós István. 30. perc: Kocsis jobb oldali beadását Jenes két méterről mellé lőtte. 55. perc: a bal szélen üresen hagyott Kaszab a hosszú sa­rokba gurított, 0-1. 78. perc: Szabó elment a jobb szélen, és éles szögből ki­lőtte a hosszú sarkot, 0-2. 90. perc: Kiss jobb oldali be- adádást a lesen átló Szabó 8 mé­terről vágta a hálóba, 0-3. Közepes színvonalú mérkő­zés, gyenge játékvezetés. Mun­kácsi nagyot hibázott, amikor 0-1-nél Szabónak a második sárga lap után nem mutatta fel a pirosat. Jók: Varga, Szűcs, ill. Oláh, Kaszab, Pethes. Kovács György: - Helyzete­ink kihasználatlansága meg­bosszulta magát. Szívós István: - A ziccereit kihasználó csapat nyert. Ifi: Pusztamonosztor-Jász- árokszállás 6-0 Szekeres Zagyvarékas- Szajol 2-4 (0-1) Zagyvarékas, 500 n., v.: Varga Sándor Zagyvarékas: Antal - Zsi- gárdi, Ecseki, Jánosi Z., Alföldi (Mihályi), Hajdú Z., Varga /., Jánosi L., Major, Hajdú M., Po- lónyi. Edző: Kovács Sándor. Szajol: Majer - Bernát, Bódi, Zentai, Asztalos, Erdei, Zelei, Nagy Z, Gulyás (András), Szo­kolai, Meggyes. Edző: Szabó Zoltán. 46. perc: a szögletből Bódi fejelt a hálóba, 0-1. 56. perc: Varga először a kapusba rúgta a labdát, majd a kipattanót a hálóba emelte, 1-1. 63. perc: Nagy Z. bólintott a léc alá, 1-2. 69. perc: Varga I. egy le­csurgó labdát gurított a hálóba, 2-2. 78. perc: Gulyás a hosszú sa­rokba emelt, 2-3. 83. perc: Nagy Z. szép cse­lek után a bal sarokba gurított, 2-4. Szépszámú közönség előtt sportszerű, magas színvonalú mérkőzést játszott a két csapat, korrekt játékvezetés mellett. Zagyvarékas számtalan helyze­téből csak kettőt értékesített, míg Szajol öt helyzetből négyet berúgott. Kovács Sándor: - Helyzete­ink alapján gólokkal kellett volna nyernünk. Szabó Zoltán: - Remek mérkőzésen jobb helyzetki­használással, megérdemelten nyertünk a sportszerűen játszó Zagyvarékas otthonában. Ifi: Zagyvarékas-Szajol 0-1 Koxi Kunsági csoport 1. Homok 12 9 3- 45-15 30 2. Kenderes 12 8 4- 19- 4 28 3. Cibakháza 12 7 3 2 29-10 24 4. Fegyvernek 12 5 4 3 22-19 19 5. R.űjfalu 13 4 6 3 28-18 18 6. Kunhegyes 12 5 3 4 27-19 18 7. T.földv. 12 5 2 5 23-20 17 8. Abádszalók 12 5 1 6 17-20 16 9. Kunmadaras 12 4 2 6 23-21 14 10. Kengyel 12 4 2 6 18-25 14 11. Túrkeve 12 3 4 5 19-18 13 12. Tiszagyen. 12 3 3 6 13-19 12 13. T.szt.imre 12 4­8 11-28 12 14. Tiszaderzs 12 1 6 5 12-23 9 15. Tiszaroff 13 2 1 10 11-58 7 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 12 10 2- 52-13 32 2. Kenderes 12 9 2 1 52- 6 29 3. Kunmadaras 12 7 4 1 40-15 25 4. T.földv. 12 7 4 1 31-11 25 5. Homok 12 7 3 2 41-25 24 6. Cibakháza 12 5 4 3 38-14 19 7. Fegyvernek 12 6 1 5 30-22 19 8. Túrkeve 12 6 1 5 29-27 19 9. T.szt.imre 12 5 1 6 34-30 16 10. Kengyel 12 5 1 6 26-26 16 11. Tiszagyen. 12 4 1 7 21-32 13 12. R.újfalu 12 2 I 9 19-44 7 13. Abádszalók 12 2 1 9 13-55 7 14. Tiszaroff 12 2 _ 10 11-69 6 15. Tiszaderzs 12­­12 11-59 0 Jászsági csoport 1. J.szentan. 12 9 1 2 38- 8 28 2. Jászkisér 12 8 3 1 31- 8 27 3. Kőtelek 12 7 2 3 32-17 23 4. Jászdózsa 12 7 1 4 21-13 22 5. Szajol 13 7 1 5 23-16 22 6. Z.rékas 12 5 3 4 21-14 18 7. J.ároksz. 12 5 3 4 15-16 18 8.Jászágó 12 2 8 2 14-18 14 9. Jászlad. 12 3 4 5 18-22 13 10. J.fénysz. 12 2 6 4 15-24 12 11. P.monostor 12 2 6 4 12-21 12 12. Tiszapüsp: 13 2 4 7 16-26 10 13. Tiszajenö 12 2 4 6 14-24 10 14. Jásztelek 12 2 3 7 10-26 9 15. J.jákóhal. 12 2 3 7 6-33 9 Ifjúságiak 1. Szajol 13 9 2 2 43-18 29 2. Jászkisér 12 9 2 1 34- 9 29 3. Kőtelek 12 9 1 2 39-11 28 4. Jászlad. 12 8­4 55-32 24 5. Z.rékas 12 8­4 40-18 24 6. P.monostor 12 7 2 3 45-17 23 7. J.ároksz. 12 6 1 5 34-24 19 8. Tiszajenö 12 5 2 5 28-26 17 9. J.szentan. 12 5 2 5 27-30 17 10.Jászágó 12 4 1 7 22-31 13 11. Jásztelek 12 4 1 7 14-35 13 12. J.fénysz. 12 3 '3' 6 13-22 12 13. Jászdózsa 12 2 1 9 9-51 7 14. Tiszapüsp. 13 1 3 9 24-51 6 15. J.jákóhal. 12­1 11 3-55 1 Új Néplap-totó Ismét véget ért egy kör megyei labdarúgócsapataink mérkőzé­seit tartalmazó totójátékunkban. Még egyetlen alkalommal sem kaptunk ennyi tipposzlopot. Nem véletlen, hiszen többen is esélyt éreztek a végső győzelemre, rá­adásul e hét végén viszonylag simább találkozók szerepeltek a szelvényen. A Tiszalift Kft. csa­pata semmit sem akart a vélet­lenre bízni, 79(!) Néplapból vá­gott ki szelvényt. Ennek ellenére csak csúcsbeállítást sikerült elér­niük a „lifteseknek”, hiszen 10 eredménynél többet nem találtak el. Ami meglepő, rajtuk kívül még két hölgy: Szekeresné Ne- gyedi Katalin (Szolnok) és Zö- lei Anita (Zagyvarékas), vala­mint Szentesi Lajos (Kis­újszállás) is hasonló találat­számmal büszkélkedhet. A helyesen kitöltött szelvény: 1. Tiszafüred-Borsodi É. 1 2. Vámospércs-Kunhegyes 2 3. REAC-Sz. MÁV MTE 1 4. Jánoshida-Mezőtúr 1 5. Rákóczifalva-Újszász 2 6. Martfű-Ja.szentgyörgy 1 7. Kőtelek-Jászdózsa 1 8. Zagyvarékas-Szajol 2 9. P.monostor-Já.szállás 2 10. Fegyvernek-K.madaras 1 11. Kun FC-Tiszagyenda 1 12. Abádszalók-Kenderes 2 Állandó játékosainkat nyilván - telitalálat hiányában - az ösz- szesített eredmény érdekli leg­jobban. Nos, múlt heti listaveze­tőnk, Balogh Gábor (Jászbe­rény) ezúttal „csak” 8 találatig jutott - így 30 pontja lett -, s ez azt jelentette, hogy a TISZA­LIFT KFT. egyetlen helyes eredménnyel megelőzte (31). A harmadik helyre nagy hajrával előző nyertesünk, Túróczi Jó­zsef (Jászboldogháza) futott be 29 ponttal, míg Szekeresné Ne- gyedi Katalin, Lévai Gás- párné, Kokovay András és Abonyi Sándor összesen 28 ta­lálattal végzett az előkelő ne­gyedik helyen. Unicsovics Dá­niel (Tiszaigar) és Bessenyei Csaba (Jászszentandrás) egy-egy heti gyengébb eredmé­nyének köszönhetik, hogy csak 26 találatig jutottak.