Új Néplap, 1994. szeptember (5. évfolyam, 205-230. szám)

1994-09-21 / 222. szám

10 Sport 1994. szeptember 21., szerda Labdarúgás, megyei II. osztály, Kunsági és Jászsági csoport Az állás Jászszentandrásnak megelőlegezték a bajnoki címet Kunsági csoport csapta a kifutó kapust, 0-1. 72. perc: Beszteri beadásnak szánt labdáját Fekete bevédte, 0-2. 80. perc: Varga Z. jobb oldali szögletét Zrupkó öt méterről a kapuba fejelte, 1-2. Jók: Ambrus, ill. az egész csapat A küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat megérdemelten vitte el a három pontot. Varga György: - Gól már született, győzelem még nem. Lengyel Tibor: - Nagyon örülünk a győzelemnek, és bí­zunk a jó folytatásban. Ifi: Jásztelek-Jászágó 3-0 Dobos Szajol- Jászfényszaru 4-1 (2-1) Szajol, 100 n., v.: Kovács F. Szajol: Majer - Tóth, Aszta­los, Zentai, Sándor, Nagy, Erdei (Kapusi), Bódi, Gulyás, Urbán (Zelei), Dudás. Edző: Szabó Zoltán Jászfényszaru: Török J. (Farkas) - Kálóczi, Kolompár, Bagi, Kosina, Rácz, Hornyák, Bíró, Vidák, Drabos, Török I. Edző: Rózsa Gábor 17. perc: Dudás beadását Gu­lyás a tizenegyes pontról he­lyezte a hálóba, 1-0. 25. perc: Gulyás egy csel után 14 méterről lőtt a hálóba, 2-0. 40. perc: Török I. a tétovázó védők mellett a kimozduló ka­pus alatt gurított a kapuba, 2-1. 50. perc: Török J. utolsó em­berként szabálytalankodott, pi­ros lap lett a jutalma. 55. perc: Bódi a bal összekötő helyéről 15 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 3-1. 65. perc: Drabos szövegelé­sért piros lapot kapott. 70. perc: Dudás jobb oldali beadását Gulyás értékesítette, 4-1. Az első félidő jó iramú, küz­delmes, változatos játékot iio- zott, a második félidőben a két kiállítás megpecsételte a vendé­gek sorsát. Jók: Sándor, Zentai, Asztalos, Gulyás, Dudás, ill. senki Szabó Zoltán: - Végre volt akarás, tűz és győzni akarás a csapatban. Rózsa Gábor: - Gratulálok az ellenfélnek. Ifi: Szajol-Jászfényszaru 2-2 Török Zagyvarékas: Alapi - Kiss (Jánosi I.), Major, Varga L., Jánosi Z., Ecseki, Varga I., An­tal, Hajdú M. (Hajdú Z.), Jánosi L., Polónyi I. Edző: Kovács Sándor. Jászladány: Murzsa - Bíró, Dósa, Tóth Gy., Nagy, Tóth /., Varga L., Suki, Csikós, Bagi R. (Tálas A., Csikós I.), Puzsoma. Edző: Gémesi Zoltán. 25. perc: Csikós távoli lövé­sét a hazai kapus bevédte, 0-1. 35. perc: kezezésért megítélt jogos büntetőt Antal értékesí­tette, 1-1. 42. perc: újabb hazai védelmi hibák követően Tóth I. 8 méter­ről lőtt a hálóba, 1-2. 68. perc: jobb oldali beadás­ból Polónyi fejelt a hálóba, 2-2. 85. perc: Antal büntetőjét Murzsa kapus bravúrral ütötte szögletre. Színvonalas, sportszerű mér­kőzésen a vendégek szerencsés ponthoz jutottak. Jók: senki, ill. Murzsa, Suki, Bíró, Csikós, Tóth 1. Kovács Sándor: - Kitűnő já­tékvezetés mellett sok hibával játszottunk, így 2 pontot vesztet­tünk. Gémesi Zoltán: - 2-1-nél meccslabdánk volt, nem tudtunk élni vele. Ifi: Zagyvarékas-Jászladány 6-3 Koxi Jászjákóhalma- Kőtelek 1-0 (1-0) Jászjákóhalma, 200 n., Varga Gy. Jászjákóhalma: Hevér - Tóth ./., Móczó J., Koncsik, Vaskó, Szabó L, Móczó A., Forgács, Pernyész, Hájas B. (Zsidei Z.), Zsidei L. Edző: Nagy Zoltán Kőtelek: Horváth - Újj B., BozsóJ., Bozsó L., Földes, Tűri, Matúz, Boros, Nagy, Vizsnyei (Dobler), Csörghe. Edző: Papp Lajos. 27. perc: Hájas B. és Forgács kényszerítője után, utóbbi a há­lóba bombázott, 1-0. A második félidőben mindkét csapat nyílt sisakkal játszott, több helyzet kimaradt, de ebben is a hazaiak jeleskedtek jobban. Jók: az egész csapat, ill. Hor­váth, Tűri, Matúz Nagy Zoltán: - Jó képességű csapatot győztünk le. Bozsó László: - Szégyelljük magunkat, de szégyelljék magu­kat az otthon maradottak is. Ifi: Jászjákóhalma-Kőtelek 0-3 Szőllösi Kunsági csoport Tiszagyenda- Tiszaszentimre 0-1 (0-0) Tiszagyenda, 150 n., v.: Tóth M. Tiszagyenda: Csőke - Toni- gold G., Héder, Papp, Jenei, Baráth, Tóth, Farkas, Boros, Sipos, Tonigold I. (Varga). Edző: Tóth Gábor. Tiszaszentimre: Szivák Kéri, Molnár, Kerepesi, Tóvizi, Szokolai, Lendvai, Postás, Demjén, Ladányi, Sóskúti. Edző: Lakatos Pál. 60. perc: Ladányi kilépett a védők közül, és higgadtan he­lyezett a jobb sarokba, 0-1. A nagy mellény, az idei legy- gyengébb játék alapján ez az eredmény a reális. Jók: senki, ill. az egész csapat Tóth Gábor: - Gratulálok az ellenfél csupa szív játékához, a mieink pedig tegyenek rendet a fejükbe». Lakatos Pál: - A lelkes játé­kunk meghozta a rég várt győ­zelmet. Ifi: Tiszagyenda-Tiszaszent- imre 1-2 Fábián Kenderes- Tiszaderzs 2-0 (2-0) Kenderes, 150 n., v.: Markóth Kenderes: Gazsó - Demeter, Hangya, Agócs, Pádár (Bara­bás), Pádár G., Ferenczi, Fá­bián (Simon), Kugler, Baktai (Andrási), Molnár. Edző: Ma­gyar József. Tiszaderzs: Gőz - Németh K., Tóth, Kós, Juhász, Fütő, Mol­nár, Jávorka, Szatmári, Németh Gy. Nagy (Kolompár). Edző: Jeczó András. 15. perc: Pádár 30 méteres bombája a jobb sarokban kötött ki, 1-0. 22. perc: Baktai az elmélázó védők közt kilépett és a bal sa­rokba gurított, 2-0. 40. perc: Molnár lövése a felső lécen csattant. 70. perc: Molnár beadását Fe­renczi a léc fölé fejelte. Kitűnő játékvezetés mellett megérdemelt hazai siker szüle­tett. Jók: Pádár M., Pádár G., Agócs, ill. Szatmári, Németh Magyar József: - Csatáraink még nem találták meg góllövő cipőjüket, de így is biztosan nyertünk. Jeczó András: - Néhány já­tékosom figyelmét felhívnám, aludni otthon szoktak. Ifi: Kenderes-Tiszaderzs 8-1 Korpás Cibakháza- Tiszaroff 9-1 (3-0) Cibakháza, 300 n., v.: Varga Zs. Cibakháza: Szabó - Molnár, Tóvizi, Beregszászi, Burka (Ki­rály), Kálmán, Tóth E. (Hor­váth), Varga (Magyar), Kal­már, Barta, Lénárt. Edző: Fa­zekas András Tiszar off: Lakatos 1. - Bóta S., Lakatos P., Farkas L„ Magda J., Kolompár, Puzsoma O., Farkas L., Pataki B., Pu­zsoma L., Farkas Zs. Edző: Pu­zsoma László 11. perc: Kálmán szögletét Varga az ötösről a kapuba vágta, 1-0. 23. perc: Kálmán remek ke­resztlabdáját Varga 18 méterről a hosszú sarokba lőtte, 2-0. 42. perc: Kalmár háromszö­gelés után a bal sarokba bombá­zott, 3-0. 55. perc: Tóth E. szabadrúgá­sát Bóta a saját kapujába rúgta, öngól, 4-0. 61. perc: Lénárt szögletét Barta visszafejelte, és Kalmár közelről nem hibázott, 5-0. 67. perc: Molnár beadását Lénárt értékesítette, 6-0. 69. perc: Pataki megszerezte a vendégek becsületgólját, 6-1. 72. perc: Kalmár-Lénárt adogatás végén Magyar közelről a hálóba passzolt, 7-1. 80. perc: Lénárt pontos ke­resztlabdájából Barta futtából növelte az előnyt, 8-1. 88. perc: Kálmán indításával Lénárt a kapust is elfektetve lőtt a hálóba, 9-1. Gólzáporos mérkőzésen dom­borodott ki a hazaiak nagyobb technikai, taktikai és erőnléti fö­lénye. Jók: az egész csapat, ill. Pu- zsonya O., Farkas L. Fazekas András: - A kapott góltól eltekintve összejött min­den. Puzsoma László: - Ilyen arányban is megérdemelten nyert a jobbik csapat. Ifi: Cibakháza-Tiszaroff 7-1 Bíró Homok­Kengyel 6-2 (1-1) Homok, 500 n„ v.: Nagy I. Homok: Kele - Herkó (Far­kas), Nagy Z., Kovács, Szőke (Makó), Szántai, Szénási (Lipka), Nicula, Németh, Ba­logh, Tóth. Edző: Németh Géza Kengyel: Major - Rimóczi J., Hellenpach, Polgár, Horváth, Szarvák, Erdei, Nagy, Ladányi, Szőke, Rimóczi Z. Edző: Papp János 15. perc: egy rosszul elvég­zett partdobásból Rimóczi Z. tört kapura, és a kifutó Kele alatt ve­zetést szerzett, 0-1. 17. perc: Szántai szabadrú­gásból egyenlített, 1-1. 43. perc: Horváthot játékve­zető kiállította. 50. perc: Ladányi beadása mélyre sikerült, ez Kelét is meg­lepte, és a labda a hosszú sa­rokba hullott, 1-2. 55. perc: a lesre játszó vendé­gek mellett Tóth lépett ki, és egyenlített, 2-2. 57. perc: Tóth juttatta veze­téshez a hazaiakat, 3-2. 62. perc: Balogh növelte csa­pata előnyét, 4-2. 70. perc: Balogh ezúttal sem hibázott, 5-2. 85. perc: Balogh állította be a végeredményt, 6-2. Közel egyórai játék után tu­dott vezetést szerezni a homoki csapat, ami a kengyeliek tartását mutatta. Jók: Tóth, Nicula, Balogh, Kovács, Szántai, ill. Szőke, Ri­móczi Z., Ladányi, Hellenpach Németh Géza: - A szervezett vendégvédelmet nehezen tudtuk megtömi, de az emberelőny a második félidőben már az ered­ményt is meghozta. Papp János: - Egy félidőn keresztül bár tíz emberrel, de helytálltunk a listavezető ottho­nában. Ifi: Homok-Kengyel 2-0 Németh Kun FC- Túrkeve 4-3 (1-2) Kunhegyes, 150 n., v.: Vígh Kunhegyes: Berkes - Molnár (Kalafut), Boros T., Barna, Ba­logh, Boros Cs„ Ujfalvi (Csil­lag), Kun, Vona, Czapkó, Rusz. Edző: Szabó András Túrkeve: Tőke (Fadgyas) - Kelemen, Fekete R., Debreczeni (Teleki), Barna, Nagy, Gaál (Szilágyi), Jandó, Fekete T. (Pálfi), Bodó, Ducza. Edző: Homoki Károly 35. perc: Vona szépen helye­zett lövéssel szerzett vezetést, 1-0. 38. perc: Barna szabadrúgás­ból egalizált, 1-1. 43. perc: Gaál éles szögből ügyes gólt lőtt, 1-2. 53. perc: kapu előtti kavaro­dás után Balogh szemfüles gólt szerzett, 2-2. 65. perc: Balogh a kapufa se­gítségével talált a hálóba, 3-2. 68. perc: Kun 20 méterről óriási gólt rúgott, 4-2. 87. perc: Barna jól helyezett tizenegyessel szépített, 4-3. Az ügyesen játszó és jó erő­ben lévő hazai csapat a második félidőben felőrölte a vendégek erejét. Jók: Kun, Barna, Czapkó, Ba­logh, Vona, ill. Fekete R. Szabó András: - Mindkét csapat védelme gyenge napot fogott ki. Homoki Károly: - Gratulá­lok a hazai csapatnak, de a part­jelzőknek át kellene nézni újra a szabálykönyvet. Ifi: Kun FC-Túrkeve 5-0 Nagy Abádszalók- Fegyvernek 0-0 Abádszalók, v.: Fekete Abádszalók: Szabó J. - Ju­hász J., Szekeres L., Hamar T., Varga T., Cicze S., Oláh A. (Varga L.), Lóié Zs., Nagy L., Puzsoma B., Bakó L. (Horog). Edző: Csonka András. Fegyvernek: Bata -, Fridrik, Farkas, Balog L, Balog II., Göblyös, Pongrác (Albert), Kiss, Kapás, Szász, Szabó. Edző: Molnár Ferenc. A gyér érdeklődés ellenére jó iramú, kemény, küzdelmes mér­kőzésen alattomosan durván ját­szottak a vendégek, ezzel megfé­lemlítették a hazaiakat. Csonka András: - Sajnos szegény embert még az ág is húzza, hiába támadtunk 80 per­cet, gól nélkül csak ilyen ered­mény születhetett. Molnár Ferenc: - Küzdel­mes mérkőzésen igazságos eredmény született. Jók: Oláh, Szabó, Varga I., Nagy, Bakó ill. Fridrik, Bata (a mezőny legjobbja) Ifi: Abádszalók-Fegyvernek 2-4 fíákócziújfalu- Tiszaföldvár 0-2 (0-0 Rákócziújfalu, 200 n., v.: Nagy I. Rákócziújfalu: Mihályi Kiss, Banka, Durda, Vadas A., Göncző, Nagy J., Zakar, Vígh, Kollár Z., Kollár J. Edző: Fe­kete István. Tiszaföldvár: Líbor - Pataki, Kollár Z., Ti hi, Grácsin, Járai, Gál, Kóródi, Dutkon, Bíró, Lo­vas. Edző: Németh Géza. 57. perc: Dutkon csukafejese a kapufáról a hálóba pattant, 0-1. 70. perc: Dutkon 16 méterről nagy gólt lőtt, 0-2. Sajnos most már véglegesen bebizonyosodott, hogy Rákóczi­újfalu csapatának a hazai pálya és a hazai közönség csak hát­rányt jelent. A lélektelen játék­nak csak ez lehet az eredménye. Fekete István: - A jobb csa­pat győzött. Németh Géza: - Taktikailag múltuk felül ellenfelünket. Jók: senki, ill. Kollár Z., Gál, Dutkon Ifi: Rákócziújfalu-Tiszaföld- vár0-l Beke Jászsági csoport Tiszajenő- Jászdózsa 2-0 (0-0) Tiszajenő, 150 n., v.: Csipe Tiszajenő: Szarvák - Jenei, Péter, Kocsis, Zatkó, Gulyás (Pintér), Katona K., Nagy, Bak­tai (Jelenfi), Katona R., Pallagi. Edző: Szalai István Jászdózsa: Surányi - Simon, Kovács J., Lágner, Kiss J., Sánta, Vágner, Varga, (Kiss B.), Kiss A., Tőzsér, Bolya. Edző: Sánta György 58. perc: bal oldali beadásból Nagy B. középről lőtt a hálóba, 1-0. 89. perc: Jenei kemény bele- menését a játékvezető piros lap­pal jutalmazta. 90. perc: Pallagi 20 méteres szabadrúgása a bal alsó sarokban kötött ki, 2-0. Küzdelmes mérkőzésen a ha­zai csapat jobb helyzetkihaszná­lásával megérdemelten győzött. Jók: Szarvák, Pallagi, Zatkó, ill. Kiss J., Vágner, Simon Szalai István: - Elég nehéz az élet Tiszajenőn, de ha így folytatjuk, jobb lesz. Sánta György: - Indiszpo­nált játékvezetés, szabályos gólt nem adott meg a bíró. Ifi: Tiszajenő-Jászdózsa 5-0 Sepsi Jásztelek- Jászágó 1-2 (0-1) Jászjákóhalma, 100 n., v.: Kökény Jásztelek: Fekete - Rácz, Zrupkó, Ivanics, Ambrus, Varga F. (Kuli), Varga Z., Bartus, Blaskó, Radnai, Tóth. Edző: Varga György. Jászágó: Dobos Zs. - Csikós, Dobos F., Kácsor, Juhász, Mága, Antal, Beszteri, Peredi L., Raffael, Peredi B. (Szénási). Edző: Lengyel Tibor. 5. perc: Peredi László fejjel megcsúsztatta a labdát, ezzel be­Jászkisér- Tiszapüspöki 3-1 (1-0) Jászkisér, 200 n., v.: Gyenge Jászkisér: Tajti G. - Otta (Tunner), Nagy, Drávucz, Tajti Z., Szentpéteri (Tajti K.), Far­kas L., Utasi, Kövesdi, Papp, Tarkó. Edző: Gócza Zoltán. Tiszapüspöki: Juhász - Pó­lyák, Lengyel S., Barta, Suki I. (File), Kállai G., Szedlák, Perge, Kállai Z., Lukács (Gábli), Lengyel R. Edző: Len­gyel Ágoston. 11. perc: Kövesdi 12 méterről biztosan lőtt a hálóba, 1-0. 60. perc: Lengyel R. 25 mé­terről, a kint álló kapus fölött ívelt a hálóba, 1 -1. 69. perc: Kövesdi a kifutó kapus mellett lőtt 10 méterről a hálóba, 2-1. 88. perc: Tarkó ment el a jobb oldalon, laposan belőtt labdáját Tajti K. a rövid saroknál perdí- tette a kapuba, 3-1. A hazai csapat az utolsó 20 percben döntötte el a három pont sorsát. Jók: Tajti G., Kövesdi, ill. Ju­hász, Lengyel S., Lengyel R. Gócza Zoltán: - Csak a fél csapat az, aki különböző okok miatt az edzés nagy részét láto­gatja. Ez meglátszik a játékun­kon és a helyzetkihasználásun­kon. Lengyel Ágoston: - Nekünk voltak helyzeteink, mégis az el­lenfél győzött. Ifi: Jászkisér-Tiszapüspöki 5-0 Gócza Zagyvarékas- Jászladány 2-2 (1-2) Zagyvarékas, 250 n. v,.: Csőke Jászszentandrás- Pusztamonostor 5-0 (2-0) Jászszentandrás, 400 n., v.: Szabari Jászszentandrás: Mályi (Nagy) - Donkó, Szarka, Előhe- gyi, Faragó (Dimény), Busa, Urbán, Banka, Rideg, Bárány, Antal (Oláh). Edző: Szabó La­jos. Pusztamonostor: Kónya (Bibó) - Balázs, Lakatos, Rezes, Harms, Szűcs, Kovács, Varga, Dobos, Pethes, Kocsis (Peredi). Edző: Kovács György. 25. perc: Bárány talált a há­lóba. 1-0. 44. perc: Bankát a tizenhato­son belül elütötték, a büntetőt maga a sértett értékesítette, 2-0. 65. perc: Bárány beadását Antal vágta kapásból a kapu jobb sarkába, 3-0. 75. perc: Szabadrúgás-kom­bináció után Rideg növelte az előnyt, 4-0. 89. perc: Bárány szép lövés­sel állította be a végeredményt, 5-0. A búcsú alkalmával a házi­gazdák időnként ringlispílbe ül­tették a tehetetlen pusztamonos­toriakat. Jók: Donkó, Urbán, Banka, Előhegyi, Bárány, ill. Kónya, Bibó Szabó Lajos: - A jól játszó és szervezetten védekező vendég- csapatot ilyen arányban is meg­érdemelten győztük le. Vala­mennyi játékosomat dicséret il­leti. Kovács György: - A látottak alapján úgy vélem, hogy az idei bajnokcsapattól szenvedtünk kissé megalázó vereséget, de csak ennyire tellett erőnkből. Ifi: Jászszentandrás-Puszta- monostor 3-0 Boxi 1. Homok 6 5 1 30- 8 16 2. Cibakháza 6 4 1 i 22- 6 13 3. T.földv. 6 4­2 14-14 12 4. Fegyvernek 5 3 1 1 11- 4 10 5. Kunhegyes 6 3 1 2 13-11 10 6. Abádszalók 6 3 1 2 9- 7 10 7. R.újfalu 6 2 3 1 11- 6 9 8. Kenderes 5 2 3­4- 1 9 9. Tiszagyen. 5 2 2 1 8- 6 8 10. Túrkeve 5 2 3 10-10 6 11. Kengyel 5 2­3 8-14 6 12. Tiszaderzs 6 1 2 3 7-14 5 13. T.szt.imre 6 1­5 2-13 3 14. Kunmadaras 5 _ 1 4 1-10 1 15. Tiszaroff 6­­6 7-33 0 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 6 5 1­30- 4 16 2. Kunmadaras 5 4 1­19- 4 13 3. T.földv. 6 3 3 _ 8- 4 12 4. Cibakháza 6 3 2 i 18- 6 11 5. Homok 5 3 1 i 16-10 10 6. Fegyvernek 5 3­2 17- 7 9 7. Túrkeve 5 3­2 16- 9 9 8. Kenderes 5 2 2 I 21- 6 8 9. Kengyel 5 2­3 8-10 6 10. T.szt.imre 6 2­4 16-19 6 11. Tiszagyen. 5 2­3 11-18 6 12. R.újfalu 6 1 1 4 7-20 4 13. Abádszalók 6 1 1 4 8-24 4 14. Tiszaroff 5 1­4 3-30 3 15. Tiszaderzs 6­­6 3-30 0 Jászsági csoport 1. J.szentan. 6 4 1 1 22- 3 13 2. Szajol 6 4­2 10- 5 12 3. Jászkisér 6 3 2 1 14- 6 11 4. Z.rékas 6 3 2 1 11- 7 11 5. Jászdózsa 6 3­3 7- 6 9 6. Kőtelek 5 2 2 1 9- 5 8 7. Tiszajenő 5 2 2 1 8- 4 8 8. J.jákóhal. 6 2 2 2 5- 9 8 9. J.fénysz. 6 2 2 2 9-14 8 10. J.ároksz. 5 2 1 2 4- 5 7 11. Jászlad. 5 1 3 1 9-13 6 12. P.monostor 5 1 3 1 7-11 6 13. Jászágó 6 1 3 2 5-10 6 14. Tiszapüsp. 6­1 5 5-16 1 15. Jásztelek 5­­5 1-12 0 Ifjúságiak 1. Z.rékas 6 5 _ 1 28-12 15 2. Szajol 6 4 1 1 21-10 13 3. Jászkisér 6 4 1 1 15- 7 13 4. Tiszajenő 5 3 1 1 16- 3 10 5. J.ároksz. 5 3 1 1 10- 6 10 6. J.szentan. 6 3 1 2 16-18 10 7. Jászlad. 5 3­2 23-14 9 8. P.monostor 5 3­2 16-10 9 9. Kőtelek 5 2 2 1 15- 9 8 10. Jásztelek 5 2 _ 3 4-11 6 11. J.fénysz. 6 1 2 3 7-14 5 12. Jászágó 6 1 1 4 9-13 4 13.Jászdózsa 14 1 ÍAlrAUr, 1 6 1­5 3-25 3 14. J.jäkOnal. 6 2~ 4 4—17 ■ 2 15. Tiszapüsp. 6­2 4 10-28 2 Új Néplap­totó A hét végén lezajlottak a me­gyei csapatainkat érintő labda­rúgó-mérkőzések. A három-há­rom NB III-as, megyei első osz­tályú, illetve Jászsági és Kun­sági csoportba tartozó össze­csapások eredményeinek isme­retében kedden értékeltük a be­érkezett szelvényeket. A helyesen kitöltött tipp­oszlop a következő: 1. Kunhegyes-Kisvárda 1 2. Tiszafüred-Szerencs 2 3. Monor-Jászberény 2 4. Tószeg-Mezőtúr 2 5. Martfü-Rákóczi 1 6. Jasz.györgy-KUTE 2 7. R.újfalu-T.földvár 2 8. Homok-Kengyel 1 9. Abádsz.-Fegyvernek x 10. Z.rékas-Jászladány x 11. Szajol-JLszaru 1 12. Jj.halma-Kötelek 1 Negyven településről küldték be szelvényeiket játékos kedvű olvasóink, a legtöbben Szolnok­ról, ám aminek külön örülünk, hogy a kisebb falvak lakossága is vevő volt totónkra. Érkeztek tippek Szelevényről, Tiszaigar- ról, Örményesről, Szapárfalu- ról, de Kisújszállás, Jánoshida és Fegyvernek fociszerelmesei sem maradtak ki a játékból. Telitalálatot egyetlen olva­sónk sem ért el - így a labda egyelőre megmarad a jövő hétre -, kilenc mérkőzés eredményé­nek helyes megjóslásával PESTI JÓZSEF (Rákócziúj­falu) viszi el a pálmát. Hat játé­kosunk nyolc, tizennégy hét ta­lálatot ért el. Ők azok, akik je­lenleg vezetik a ranglistát, hi­szen ha négy héten keresztül nincs telitalálat, a legtöbb pon­tot szerzett totózónk nyeri a fő­díjat. Természetesen akadtak olyan olvasóink is, akik nem voltak ilyen szerencsések. Nulla talála- tos szelvény nem akadt, de egyik szolnoki játékosunk mindössze egyetlen eredményt talált el. Sajnos Engász Mi- hályné (Örményes) szelvényét nem tudtuk elfogadni, ugyanis több tippet írt a mérkőzésekhez.