Új Néplap, 1994. augusztus (5. évfolyam, 179-204. szám)

1994-08-24 / 198. szám

1994. augusztus 24., szerda Sport íi Labdarúgás, megyei II. osztály, 2. forduló Jászszentandrás mennybe ment, Homokba ágyazták Tiszaderzset Jászsági csoport Szajol- Tiszajenő 3-1 (1-0) Szajol, 150 n„ v.: Nagy Szajol: Májer - Asztalos, Bódi, Tóth, Zelei, Nagy, Megy- gyes, Kapusi, Gulyás (Dudás), Erdei, Kristály. Edző: Szabó Zoltán Tiszajenő: Szarvák - Jenei, Péter (Jelenfi), Kocsis, Fehér (Gulyás), Nagy, Katona K., Pin­tér, Katona R., Pallagi, Baktai. Edző: Szalai István 45. perc: A fiatal Kapusi tíz méterről megszerezte első gól­ját a felnőttesapatban, 1-0. 48. perc: Pallagi tizenegyes­ből biztosan lőtt a hálóba, 1 -1. 70. perc: Erdei a tizenhatos bal sarkáról kilőtte a hosszú felső sarkot, 2-1. 75. perc: Kapusi biztosította be a hazai csapat győzelmét, 3-1. A megfiatalított, sok új játé­kost foglalkoztató hazai csapat végig technikai és erőnléti fö­lényben volt, viszont ezt nehe­zen tudta érvényre juttatni. Jók: Bódi, Nagy, Kapusi, ill. Pallagi, Katona K. Hegedűs József (mb. edző): - Helyzeteink alapján nagyobb arányban is nyerhettünk volna. Szalai István: - A mai vere­séget saját magunknak köszön­hetjük a szimpatikus ellenféllel szemben. Ifi: Szajol-Tiszajenő 1-5 Török Kőtelek- Jászladány 2-2 (2-2) Kőtelek, 200 n., v.: Nagypál Kőtelek: Horváth - Bozsó L., Bozsó J., Kiss, Földes, Tűri (Ujj), Matúz, Boros, Fodor (Birkás), Jónás (Visnyei), Csörghe. Edző: Papp Lajos. Jászladány: Murzsa - Varga, Tóth Gy., Dósa, Bíró, Suki (Vígh), Csikós, Puzsomai (Győr), Bagi (Czibak), Nagy, Tóth. Edző: Gémesi Zoltán. 5. perc: jobb oldali beadást követően Matúz emelt a hálóba, 1-0. 17. perc: Matúz a szabadrú­gást az üresen álló Fodor elé tolta, akinek már nem volt ne­héz dolga, 2-0. 26. perc: a hazai védők sza­bálytalankodtak a büntetőterü­letükön belül, a tizenegyest Csikós értékesítette, 2-1. 31. perc: a sorozatos védelmi hibákat kihasználva Nagy egyenlített, 2-0. A nagyszerűen kezdő hazaiak túl hamar hitték magukat győz­tesnek, s ez megbosszulta ma­gát. Jók: senki, ill. Murzsa, Nagy, Tóth, Csikós Papp Lajos: - Kétgólos ve­zetés után sajnos elrontottuk a kőtelki búcsú hangulatát. Gémesi Zoltán: - Ilyen szín­vonalas mérkőzés után mindkét együttes többet érdemelne az egy pontnál. Ifi: Kőtelek-Jászladány 3-1 Bozsó L. Jászkisér- Jászárokszállás 3-0 (0-0) Jászkisér, 150 n., v.: Major Jászkisér: Tajti G. - Farkas J., Kutasi, Drávucz, Tajti J., Kiss, Nagy, Szentpéteri (Tarkó), Kövesdi (Pálfi), Papp, Tajti K. Edző: Gócza Zoltán. Jászárokszállás: Tóth - Bor­zás, Miklós, Dósa, Pádár, Bo- bák, Oláh. Kaszab (Nagy), Kiss, Csató, Barócsai. Edző: Szívós István. 56. perc: Kiss jobb oldali be­adását Tarkó 10 méterről vágta a léc alá, 1 -0. 62. perc: Kiss szögletét Drá­vucz fejelte a kapuba, 2-0. 79. perc: Papp 23 méterről löt a bal alsó sarokba, 3-0. Az első negyedórában ki­egyenlített küzdelem folyt a pályán, majd a hazai csapat vette át az irányítást, de fölé­nyét csak a második félidőben tudta gólokra váltani. Jók: Farkas, Nagy, Drávucz, Kiss, Tajti K., ill. senki Gócza Zoltán: - Fiatal csa­patunk a második félidőben a gólok mellett már jól is játszott. Szívós István: - Gratulálok a hazaiak második félidei telje­sítményéhez. Ifi: Jászkisér-Jászárokszállás 3-4 Gócza Zagyvarékas- Jászdózsa 1-0 (0-0) Zagyvarékas, 200 n., v.: Mi­hályi Zagyvarékas: Alapi - Kiss, Varga, Jánosi Z., Alföldi, Varga, Ecseki (Jánosi L.), An­tal, Hajdú (Jánosi I.), Valkó (Mihályi), Major. Edző: Kovács Sándor. Jászdózsa: Surányi - Simon, Kovács, Lágner /., Kiss J., Sánta, Lágner R., Varga, Kiss A., Bakos, Tőzsér. Edző: Sánta György. 81. perc: Jánosi L. jól elta­lált, 22 méterről leadott lövése a jobb felső sarokban kötött ki, 1-0. A jó iramú mérkőzésen nehe­zen tudtak a hazaiak gólt sze­rezni a többnyire védekező vendégekkel szemben. Jók: Kiss, Varga, Jánosi Z., Alföldi, Antal, Mihály, ill. Su­rányi, Simon, Kiss J., Lágner I. Kovács Sándor: - A véde­kezésre berendezkedett vendé­gek ellen megizzadtunk a győ­zelemért. Sánta György: - Kitűnő já­tékvezetés mellett jogos hazai győzelem született, melyhez azonban kapusunk hibája is kel­lett. Ifi: Zagyvarékas-Jászdózsa 7-0 Koxi Jászjákóhalma- Jászágó 1-1 (0-0) Jászjákóhalma, 200 n., v.: Varga Zs. Jászjákóhalma: Hevér - Far­kas, Móczó J., Koncsik, Vaskó, Zsidei Z., Nagy K. (Pernyész), Forgács, Tóth, Szabó /., Zsidei L. Edző: Nagy Zoltán. Jászágó: Dobos Z. - Dobos F., Nagy F. (Hamar), Beszteri, Káczor, Antal, Juhász, Perédi, Raffael, Meleg (Felezer), Pe­rédi A. Edző: Lengyel Tibor. 50. perc: jobb oldali bedobás után röviden szabadítottak fel a hazai védők, és Perédi A. oko­san a hosszú sarokba helyezett, 0-1. 90. perc: Pernyész remek in­dítás után a bal szélről kereszt­beívelt, Zsidei L. pedig az utolsó pillanatban megszerezte csapata egyenlítő találatát, 1-1. Közepes színvonalú mérkő­zésen a vendégcsapat nagy meglepetésre egyenragú ellen­fele volt a hazaiaknak. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat Nagy Zoltán: - A mérkőzés előtt is elégedett lettem volna ezzel az eredménnyel. Sikerült talpra állnunk. Lengyel Tibor: - Örülök az egy pontnak, Jákóhalma ellen idegenben sok csapat elfogadná ezt az eredményt. Ifi: Jászjákóhalma-Jászágó 0- 3 Szőllosi Jászszentandrás- Jászfényszaru 8-0 (6-0) Jászszentandrás, 400 n., v.: Kollát Jászszentandrás: Nagy (Má- lyi) - Donkó, Szarka, Szabó, Ki­rály (Diminy), Busa, Urbán (Faragó), Banka (Antal), Rideg, Előhegyi, Bárány. Edző: Szabó Lajos. Jászfény szaru: Török - Ko­lompár, Drabos, Borbély, Jará- bik, Pál, Nagy, Horváth, Vidák, Palócz, Török. Edző: Rózsa Gábor. 10. perc: Király 20 méterről lövésre szánta el magát, labdája a bal alsó sarokban kötött ki, 1- 0. 15. perc: közvetett szabadrú­gást követően Király labdája irányt változtatott a sorfalon, és a tehetetlen kapus mellett a há­lóba került, 2-0. 20. perc: Előhegyi buktatá­sáért megítélt büntetőt Szarka elhibázta. 22. perc: Bárány jobb oldali beívelését Urbán pofozta a ka­puba, 3-0. 26. perc: Bárány ezúttal Elő- hegyit szolgálta ki, 4-0. 30. perc: Rideg volt eredmé­nyes Bárány labdájából, 5-0. 36. perc: Banka a kapust is kicselezve helyezett a hálóba, 6-0. 70. perc: Antal átadását Elő­hegyi pöccintette a gólvonal mögé, 7-0. 73. perc: Bárány egyéni ak­cióból növelte az előnyt, 8-0. Minden tekintetben ellenfele fölé nőtt a hazai csapat, és meg­lepően fölényes győzelmet ara­tott az egyébként jó képességű fényszaruiak fölött. Jók: az egész csapat, ill. Tö­rök Szabó Lajos: - Minden csa­patrészben jó teljesítményt nyújtottunk, mely az ered­ményben is megmutatkozik. Rózsa Gábor: - Gratulálok Jászszentandrásnak, a kapuso­mat a 8-0 ellenére is dicsérem. Ifi: Jászszentandrás-Jász­fényszaru 3-0 Boxi Pusztamonostor- Tiszapüspöki 3-2 (2-0) Pusztamonostor, 200 n„ v.: Csipe Pusztamonostor: Kónya - Vancsik, Lakatos, Rezes, Hor­nos, Bibók, Jenes (Csesznyik), Balázs, Peredi (Szajka), Kocsis, Pethes. Edző: Kovács György Tiszapüspöki: Juhász Ferga, Lengyel S. (Kállai Z.), Barta, Suki I. (Gábli), Kállai G., Szedlák, Pólyák (Kormos), Suki J., Lukács, Lengyel R. Edző: Lengyel Ágoston 13. perc: Kocsis szögletét Jenes a hosszú sarokba fejelte, 1-0. 20. perc: Jenes 16 méteres fe­jesét a vendégek kapusa a léc segítségével hárította. 24. perc: Bibók az elalvó vendégvégők között a bal sa­rokba lőtt, 2-0. 50. perc: Jenes a védők közt kilépve a jobb sarokba gurított, 3-0. 62. perc: a tétovázó hazai védők mellett Kállai a bal sa­rokba passzolt, 3-1. 75. perc: bal oldali beadást követően Gábli talált a jobb sa­rokba, 3-2. Jó játékvezetés mellett, a sportszerű mérkőzésen mindkét csapat játékosait dicséret illeti. A mutatott teljesítmény alapján az eredmény igazságos. Jók: Jenes, Bibók, Rezes, Vancsik, ill. Lengyel K., Barta, Lukács, Kállai G., Gábli Kovács György: - Küzdel­mes mérkőzésen megérdemelt a győzelem. Lengyel Ágoston: - A hely­zeteit jobban kihasználó csapat nyert. Ifi: Pusztamonostor-Tisza- püspöki 8-2. Szekeres Kunsági csoport fíákócziújfalu- Kenderes 0-0 Rákócziújfalu, 200 n., v.: Jancsó Rákócziújfalu: Mihályi Kiss, Fekete, Durda, Vadas A., Kelemen (Nagy J.), Zakar, Kol­lár J., Vígh, Göncző, Vadas S. Edző: Fekete István. Kenderes: Galó - Agócs, Zseli, Pádár, Molnár, Baktay, Szamos, Ferenczi, Simon, Hor­váth. Edző: Magyar József. Kitűnő játékvezetés mellett nagy iramú, sportszerű mérkő­zésen osztozkodtak meg a csa­patok a pontokon. Jók: Zakar, Kelemen, Göncző, ill. Pádár, Baktay, Horváth Fekete István: - Nagy küz­delemben reális eredmény szü­letett. Magyar József: - Egyenlő erők összecsapásán igazságos a pontosztozkodás. Ifi: Rákócziújfalu-Kenderes 3-3 Beke Cibakháza- Kunmadaras 1-0 (0-0) Cibakháza, 300 n., v.: Gyenge Cibakháza: Szabó - Molnár, Tóvizi, Abel, Beregszászi, Bart ha, Tóth, Kálmán, Varga (Burka), Kalmár (Magyar), Kántor. Edző: Fazekas András. Kunmadaras: Sipos - Varga S., Boross, Tüdős, Dániel, Ba­logh, Máté, Salánki, Kovács, Varga Zy., Török. Edző: Juhász Ferenc. 64. perc: Baloghot a játékve­zető kiállította. 75. perc: Burka bal oldalról belőtt labdáját Kántor szép mozdulattal, 10 méterről perdí- tette a bal alsó sarokba, 1 -0. Jó játékvezetés mellett szín­vonalas összecsapásnak lehet­tek tanúi a nézők. A többet tá­madó hazaiak megérdemelten győztek a magabiztosan véde­kező madarasiak ellen. Jók: az egész csapat, ill. Si­pos, Boross, Tüdős, Dániel Fazekas András: - Nagyon jó csapatot győztünk le. Juhász Ferenc: - A szünetig éltek pontszerzési reményeink, de a kiállítás megpecsételte sor­sunkat. A vereség ellenére elé­gedettek lehetünk a bíráskodás­sal. Ifi: Cibakháza-Kunmadaras 2-2 \ Bíró Homok- Tiszaderzs 6-1 (2-1) Homok, 400 n., v.: Hagyó Homok: Nagy M. - Süveges, Nagy Z., Kovács, Herkó, Szán­tai, Szénási (Sinkó), Szőke (Makó), Németh J. (Lipka), Balogh (Tóth), Nikula. Edző: Németh Géza Tiszaderzs: Gőz - Németh K., Tóth, Szűcs, Koós, Fütő, Nagy, Kolompár (Sipos), Szatmári, Németh Gy., Mári. Edző: Jeczó András 21. perc: Szatmári 30 méte­res jól eltalált szabadrúgásból a kissé megdermedt Nagy fölött a hálóba emelt, 0-1. 26. perc: Szántai lövésszerű átívelése a jobb kapufa és Gőz kezei mellett a léc alá hullott, 1-1. 31. perc: Németh J. visszafe­jelt labdájával középen Nikula lépett ki, és a kapus hasa alatt szerzett vezetést csapatának, 2-1. 58. perc: Nikula elfutott a bal oldalon, remekül adott be, és a jól érkező Tóth hat méterről a hálóba bólintott, 3-1. 73. perc: Nikula újabb pon­tos beadását Tóth most sem hi­bázta el, 4-1. 82. perc: Kovács estében gu­rított Tóth elé, immár harmadik gólját szerezte, 5-1. 89. perc: a visszafelé játszó vendégvédők labdáját Lipka el­csípte, önzetlenül Tóth elé tá­lalta, aki egyszerűen nem tudott hibázni, 6-1. Az első félidőben még tartot­ták magukat a derzsiek, de a fél­idei cserék - elsősorban Tóth L. - felőrölték erejüket. Jók: Tóth (a mezőny leg­jobbja), Szőke, Nikula, Kovács, ill. Szatmári, Németh Gy. Németh Géza: - A második félidei játék már hasonlított ah­hoz, amit a szurkolóink várnak a csapattól. Jeczó András: - Én keddig döntök, akikre tartozik, azok is döntsenek... Ifi: Homok-Tiszaderzs 7-0 Németh Kun FC- Tiszaszentimre 2-1 (1-0) Kunhegyes, 100 n. V.: Pató Kunhegyes: Tatai - Molnár (Balogh), Boros T., Barna, Csil­lag, Boros Cs., Újfalvi, Kun, Vona, Czakó, Rusz. Edző: Szabó András. Tiszaszentimre: Szivák - Tó­vizi, Molnár, Kerepesi, Simon (Fekete), Demjén (Szanyi), Szo- kolai, Lendvai, Postás Zs., Be- leznay (Szűk), Ladányi. Edző: Lakatos Pál. 42. perc: Kun nagyon szép lövéssel szerzett vezetést a ha­zai csapatnak, 1-0. 52. perc: Czakó jól helyezett szabadrúgással növelte a kun- hegyesiek előnyét, 2-0. 54. perc: szép egyéni akció végén Lendvai ügyesen értéke­sítette helyzetét, 2-1. Sportszerű mérkőzésen a fia­talos lendület diadalt hozott. Megérdemelt a hazai csapat győzelme. Jók: Rusz, Kun (a mezőny legjobbja), Tatai, Czapkó, Bo­ros T., ill. Molnár, Szivák, Lendvai Szabó András: - Jó csapatot győztünk le. Meglátszott a ven­dégcsapaton a kunhegyesi ne­veltetés, hisz többen itt sajátítot­ták el a labdarúgás alapjait. Lakatos Pál: - Bírói segéd­lettel győzött a hazai csapat. Ifi: Kun FC-Tiszaszentimre 5-2 Nagy K. Abádszalók- Tiszaföldvár 1-3 (1-1) Abádszalók, 150 n., v.: Per­nyész Abádszalók: Szabó J. - Szabó Z., Juhász, Szekeres (Bakó), Hamar, Kovács, Oláh, Nagy, Puzsoma (Lóié), Cicze, Takács. Edző: Csonka András Tiszaföldvá . Libor - Pataki, Grácsin, Tihi, Kollár Z., Bíró, Lovas, Kollár L, Gál, Dutkon, Jászai. Edző: Seres Ferenc 3. perc: Hamar szabadrú­gásból mesterien bombázott a kapuba, 1-0. 43. perc: Formás földvári támadás végén Gál egyenlített, 1-1. 47. perc: sakk-matt hely­zetbe került az abádi védelem, a hálóba tartó labdát Szabó Z. kézzel megfogta. Tizenegyes - melyet Dutkon értékesített - plusz piros lap, 1-2. 80. perc: Gál biztosította be csapata győzelmét, 1-3. Jók: Kovács, ill. Gál, Jászai, Grácsin, Kollár I. Csonka András: - Védelmi hibák sokasága döntött. Seres Ferenc: - A szerencsé­sebb csapat nyert. Ifi: Abádszalók-Tiszaföldvár 1-1 Bodor Fegyvernek- Tiszaroff 5-1 (2-0) Fegyvernek, 200 n., v..: Csőke Fegyvernek: Bata - Fridrik (Göblyös Cs.), Farkas, Balogh, Szabó, Bukta, Vágón, Pongrácz (Kocsis), Boicu, Kapás, Göb­lyös J. Edző: Molnár Ferenc. Tiszaroff: Farkas G. - Bota, Lakatos J., Farkas L, Jánosi, Farkas Zs., Puzsoma ()., Farkas L., Pataki, Puszoma L., Lakatos I. Edző: Puzsoma László. 22. perc: Bukta-Kapás- Fridrik kényszerítő után utóbbi higgadtan gurított a bal sarokba, 1-0. 34. perc: Fridrik szögletét Göblyös J. a rövid sarokba fe­jelte, 2-0. 58. perc: kisebb tűzijáték után Kapás a tehetetlen védők között a léc alá bombázott, 3-0. 64. perc: Bukta indításával Kapás lefutotta a védelmet és a hosszú sarokba lőtt, 4-0. 80. perc: Göblyös Cs. labdá­jával Kapás faképnél hagyta őrzőit és okos gólt szerzett, 5-0. 90. perc: Farkas L. ritkán látható nagy gólt zúdított 20 méterről a felső sarokba, 5-1. A nagy kedvvel játszó haza­iak egy idényre való helyzetet dolgoztak ki, de csak minden harmadikat fejezték be góllal. A gyengén játszó vendégek szá­mára hízelgő az eredmény. Jók: Boicu (mezőny legjobbja), Balogh, Bukta, Kapás, ill. Far­kas G. Molnár Ferenc: - Elégedett vagyok csapatom játékával, de a jövőben nem engedhető meg, hogy a legnagyobb gólhelyze­teket elpuskázzuk. Puzsoma László: - Egy jól felkészült csapat ellen remekül védő kapusunk, Farkas Gábor mentett meg a két számjegyű vereségtől. Ifi: Fegyvemek-Tiszaroff 8-1 Kelemen Túrkeve- Kengyel 2-3 (2-0) Túrkeve, 200 n., v.: Trencsé- nyi Túrkeve: Tőke - Ducza, Fe­kete T., Kelemen, Kiss, Fekete R., Kalmár, Jandó, Gaál, Bodó, Nagy (Teleki). Edző: Homoki Károly Kengyel: Major - Szőke, Er­dei (Kovács), Polgár, Horváth, Hellenpach, Lévai, Szabó, Szé­kely (Rimóczi J.), Rimóczi Z., Angyal. Edző: Papp János 30. perc: egy rövidre sikerült felszabadítás után Gaál a kapu közepébe helyezett, 1-0. 36. perc: ügyes kombináció végén Nagy került helyzetbe, és öt méterről nem hibázott, 2-0. 61. perc: Horváth 17 méte­res szabadrúgásból szépített, 2-1. 81. perc: tűzijáték a hazai kapu előtt, befejezésként Ko­vács a bal alsó sarokba talált, 2-2. 89. perc: Rimóczi Z. kilépett a védők közül, és 13 méterről Tőke fölött a léc alá emelt, 2-3. Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. Az elsőben a haza­iak, a másodikban a vendégek játszottak eredményesebben. Végül a jobb erőnlétű kengye­liek megérdemelten nyertek. Jók: Tőke, Kelemen, ill. az egész vendégcsapat Homoki Károly: - Magun­kat vertük meg. Egyébként ez a mérkőzés jobb játékvezetést ér­demelt volna. Papp János: - Jobb erőnlé­tünkkel nemcsak az ellenfelet, hanem az indiszponált játékve­zetőt is legyőztük. Ifi: Túrkeve-Kengyel 3-0 Márki Táblázatok Az NB I. állása 1. UTE 3 2. Kispest 3 3. B.csaba 3 4. FTC 3 5. DVSC 3 N.kanizsa 3 7. ZTE 3 8. BVSC 3 9. PMSC 3 10. Vasas 3 11. VácFC 3 12. Parmalat 2 13. Csepel 3 14. ETOFC 3 15. Sopron 3 16. Stadler 2 3 _ 18- 5 9 2 i _ 6- 1 7 2 i ­9- 5 7 2- i 9- 7 6 2- i 4- 4 6 2- i 4- 4 6 1 i i 6- 7 4 1 i i 5- 6 4 1 i i 2- 6 4 1- 2 7- 8 3 1- 2 4- 6 3­2 ­5- 5 2­1 2 1- 3 1­1 2 1- 4 1 _ 1 2 4-12 1­- 2 0- 2 0 Jászsági csoport 1. Szajol 2. Z.rékas 3. J.szentan. 4. Kőtelek 5. Jászkisér 6. P.monostor 7. J.jákóhal. 8. Jászágó 9. Jászlad. 10. Tiszajenő 11. J.fénysz. 12. Jásztelek 13. Jászdózsa 14. Tiszapüsp. 15. J.ároksz. 2 2 - ­4-1 6 2 2 - ­3-0 6 2 1 1 ­9-1 4 2 1 1 ­5-2 4 2 1 1 ­4-1 4 2 1 1 ­3-2 4 2 1 1 ­2-1 4 2- 2 ­2-2 2 1- 1 ­2-2 1 2- 1 1 2-4 1 2- 1 1 0-8 1 1- - 1 0-1 0 2- - 2 0-2 0 2- - 2 2-6 0 2- - 2 0-5 0 Ifjúságiak 1. P.monostor 2 2 _ ­12- 2 6 2. J.ároksz. 2 2- ­7- 3 6 3. J.szentan. 2 1 1 ­6- 3 4 Jászágó 2 1 1 ­6- 3 4 5. Kőtelek 2 1 1 ­6- 4 4 6. Z.rékas 2 1- 1 7- 3 3 7. Tiszajenő 2 1- 1 6- 3 3 8. Jászkisér 2 1- 1 5- 5 3 Szajol 2 1- 1 5- 5 3 10. Jászdózsa 2 1- 1 1- 7 3 11. Tiszapüsp. 2­1 1 5-11 1 12. Jászlad. 1 —- 1 1- 3 0 13. J.jákóhal. 2­- 2 0- 4 0 Jásztelek 1­- 1 0- 4 0 15. J.fénysz. 2­- 2 0- 7 0 Kunsági csoport 1. T.földv. 2. Homok 3. Kunhegyes 4. Cibakháza 5. Fegyvernek 6. Túrkeve 7. Kengyel 8. Abádszalók 9. R.újfalu 10. Kenderes 11. Tiszagyen. 12. Kunmadaras 13. Tiszaderzs 14. T.szt.imre 15. Tiszaroff 2 2 _ _ 6-3 6 2 1 i­7-2 4 2 1 i _ 3-2 4 2 1 i­1-0 4 2 1 _ 1 7-4 3 2 1 _ 1 5-3 3 1 1­­3-2 3 2 1 _ 1 2-3 3 2­2­3-3 2 2 _ 2­0-0 2 1 _ 1­3-3 1 2­1 1 1-2 1 2­1 1 2-7 1 2 _ _ 2 1-3 0 2­­2 1-8 0 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 2 2­­9- 2 6 2. Túrkeve 2 2­­6- 0 6 3. Kunmadaras 2 1 1­9- 2 4 4. T.földv. 2 1 1­4- 2 4 5. Abádszalók 2 1 1­4- 3 4 6. Fegyvernek 2 1­1 9- 4 3 7. Tiszagyen. 1 1­­5- 2 3 8. Homok 2 1­1 7- 7 3 9. Kenderes 2 _ 2­3- 3 2 10. Cibakháza 2 _ 2­2- 2 2 11. R.újfalu 2­1 1 5- 8 1 12. Kengyel 1­­1 0- 3 0 13. T.szt.imre 2­­2 4- 8 0 14. Tiszaroff 2­­2 1-11 0 15. Tiszaderzs 2­­2 0-11 0