Sportkiadás, 1937/2-2

I Bajnoki kézilabda mérkőzések: Fcrfi bajnokság: I. osztály: j . ] M*FG-BLEfe:3 /3:1/, UTE-Beszkart 12:7 /3:2/, ET&­BTO 22:0 /ll:0/, VAC-MTE 9:6^/4:37. ' 1 t II. osztály: BLEfMAPO lo:0 /0:0/, ETB-EKA 9:2 /5:1/. mCKBR-BTK 11:6 /4:2/ t 8*g ° in / n Noi Dajnoksag: I. osztály: MPSC-AIC 2:1 /1:1/. —+ « Pp Sinontornya, okt. 3. ". Sinontornyai BTG-szonbathelyi Haladás PC 3:2-/1:0/. Profi liga mérkőzés. Biró: Simonyi ^/Budapest/. Az első félidő 5. percében Petrás II. az SBTO vezető gclját lőtte. percben a Haladás egyenlít­hetett volna, de Gazdag egy ll-es büntető rúgást kapu a el •lé lőtt. Szünet után a 14. percben KalnáP, a 2o. percben pedig Roiák révén már 3:0-ra vezetett az SBTC. Ezután a szombathelyi Haladás; erosebben belefeküdt a játékba és a 24. percben Kiss révén 3:l-re a 33* percben pedig Gazdag révén 3:2-re szépitett. Ráko sl ige t , okt. 3'. Vasárnap délután fejeződött be a Lenti Bóla-vándor­diias emlékverseny,amelyei a Magyar .Atlétikai Szövetség pestvidéki ke­rületének legnagyobb vándordíjas versenye. Az atlétikai versenyt a rá­kosligeti MOVE rendezte Rákosligeten. ^ Eredmények: Hármasugrás ifjúsági: 1. Simonyi MOVE Rákosliget TSE 12 n» 62 cm. Gorelyvetés ifjúsági: 1. Jakő Budafok 47 n. 62 cm. Senior szánok: loo gj sikfutás: 1. Barcza MOVE RTSE 11.4 np, 2oo'n. sikfutás: 1. Somogyvári Dorog 23.2 np, 4oo n"» sikfutás: 1. Soncgyvári Dorog 52,5.np, 8oo n« sikfutás: 1. Farkas Testvériség 2 p; o3.4 np, 15oo n» sikfutás: 1. Parkas Testvériség 4 p." 21.2 np, 5ooo n. ; sikfutás: 1. Babusa Dunakeszi Magyarság 17 p. o9.2 np, Magasugrás: 1. Barcza MRTSE 175 cn, Távolugrás: 1. Ivák MOVE Osepel 63o cm, Hármasugrás: 1. Barcza MRTSiT 12 n. 86 cn; Rúdugrás: 1. Sördögh Pestszent erzsébeti AC 32c cn, Súlylökés: 1.- Varrt Vác 13 n. 55 cn, Diszkoszvetés: l.v Remetz MRTSE 47.-n.- 11 on. ; Gerelyvetés: 1. Surányi Dorog 45 n. 73 cn. A pontversenyben: 1. MOVE Rákosligeti TSE 133. ; 5 pont­tal, 2. ; Pestszenterzsebet 78 pont, 3. Dorog 75 pont,' 4.- Csepel 56 pont, 5.' Testvériség 36 ponttal. k Lenti Béla vándordij 1937.- évi védőié a M0V3 Rá-' • kosligeti TSE.