Sportkiadás, 1929

1929-01-02

Telefon : J. 455-1© Telefon : J. 453-ÍO SPORT HÍRADÓ Szerkesztőség és kiadóhivatal: Bndapest, VIII., Főherceg Sándor-u. 7 -III • évfolyam. Felelős szerkesztő és kiadó: Gál Miklós Készült a SPORT HÍRADÓ szerkesztő­ségében, házi sokszorosítással iy<&, január 2. 1, lciad.ás, na Róma, január 2. Hungária-Római kombinált 4:3 /.3:l/. A Hungá góljait a 7. -oerőben Hirzer, a 16. perőben isiiét Hirzer, a 18; érc­ben Skyarek/'maid a második félidő 20. percében Molnár lövik, A Hungária már 3:0-ra vez* menyen javítani mér 3:Ö-ra vezetett, amj.kory^ártoskodásávotsiterült az olaszoknak az ereéU •i. / a , bíró / L i v o r n o, január 2. A Somogy livornoi mérkőzése a nagy hóviha miatt elmaradt. A csapat csütörtökön játsza le mérkőzését. rok táltos : megsérült, s helyére Auer allt be. Athén, .január 2. Bocskay-Panatineikos 5:3 A Bocskay- • Teleky, Zemler, I.íarkos, Zemler és ismét Markos lottók ebben a sorrendben. LudY^igshafen, január 2. BSE-Ludwigshaf eni válogatott 6:1 /3:C/. A BSE góljai közül kettőt-kettőt Kiss ós I'ovotny, mig egyet-egyet ozücs I. és Mikes szereztek. Bari, január 2. Budai 33,-US Bari 2:2 /2:2/. A budai csapat gól­jai az 5, és a 38. percekbea. estek Lukács, illetve Steiner egyéni akciói­ból. . .Pár i s, január 2, SC Francais-Stade Francais kombinál t-Raoid /Bécs/ 2:1 /0:1/. 7 ' M a n n h e i m a január 2. Vienna-VFR 3:2 /3:l/.