Somogyi Hírlap, 2017. november (28. évfolyam, 255-279. szám)

2017-11-07 / 259. szám

14 SPORT 2017. NOVEMBER 7., KEDD Győzelmével listavezetővé lépett elő a Törökkoppány MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG ÉSZAKI CSOPORT A 12. FORDULÓ EREDMÉNYEI: Kisbárapáti-Mernye 8-1 (az if­júsági mérkőzésen: 1-1); Török- koppány-Somogyszil 5-1 (az if­júsági mérkőzésen: 1-5); Sző- lősgyörök-Bodrog 4-1 (az ifjú­sági mérkőzésen: 0-3 - játék nélkül). Az Osztopán csapata szabadnapos volt. MEGYEI IV. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG BAUTON CSOPORT AZ ŐSZI UTOLSÓ, 11. FORDU­LÓ EREDMÉNYEI: Balatonszár­szó II./Kötcse-Kapoly 3-0; Ba- latonújlak-Látrány 3-1; Bálvá­nyos-Balatoni Vasas Il./Ság- vár 3-1; Ádánd-Balatonend- réd 0-8. A Nagyberény-Ná- gocs mérkőzés 2-1 arányú ven­dégvezetésnél a 77. percben fél­beszakadt. A Balatonenszent- györgy csapata szabadnapos volt. Fenyő G. Megyei III. osztály- Északi csoport 1. T.koppány 10 7 2 1 33-13 23 2. Somogyszil 10 7 0 3 38-29 21 3. Osztopán 10 6 1 3 31-18 19 4. Kisbárapáti 10 5 1 4 33-21 12 5. Sz.gyórök 11 4 0 7 18-33 12 6. Bodrog 10 3 0 7 31-47 9 7. Mernye 11 2 0 9 15-38 6 Megyei IV. osztály- Balaton csoport 1. Kétese 10 8 1 1 28-7 25 2. Nagyberény 10 8 0 2 24-15 24 3. Balatonendréd 10 7 1 2 46-12 22 4. Nágocs 10 7 1 2 35-9 22 5. Bálványos 10 6 0 4 18-13 18 6. Kapoly 10 5 1 4 13-23 16 7. B.szentgyörgy 10 4 1 5 32-22 13 8. Balatonújlak 10 2 4 4 17-27 10 9. Látrány 10 1 1 8 12-49 4 10. Ádánd 9 0 2 7 9-31 2 11. Ságvár 9 0 0 9 8-34 0 NŐI LABDARÚGÁS FELNŐTT FÉLPÁLYÁS BAJNOKSÁG A 6. FORDULÓ EREDMÉNYEI: Kaposfüred-Nagyatád 0-2; Ba- latonlelle-Siófoki Bányász SE 1-4; Csököly-Kaposvári Rá­kóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 0-7. A Balatonlelle csapata szabadnapos volt. az ÉLCSOPORT ÁLLÁSA: 1. Ka­posvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 15 pont (29-2), 2. Siófoki Bányász SE 12 pont (24-5), 3. Csököly 9 pont (11-17). U15-ÖS FÉLPÁLYÁS BAJNOKSÁG A 6. FORDULÓ EREDMÉNYEI: Nagybajom-Csurgó 2-1; Ka- posvölgye LUE-Balatonszent- györgy 1-0; Kéthely-Balaton- boglár 1-0. A Nagyatád-Sió- foki Bányász SE mérkőzést el­halasztották, míg a Nagybajom csapata szabadnapos volt. AZ ÉLCSOPORT ÁLLÁSA: 1. Kéthely 15 pont (8-0), 2. Siófo­ki Bányász SE 12 pont (15-1), 3. Nagybajom 10 pont (10-6). ÍGY FOLYTATJÁK FELNŐTT FÉLPÁLYÁS BAJNOKSÁG AZ ŐSZI UTOLSÓ, 7. FORDU­LÓ párosítása (vasárnap - 10 óra): Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia- Balatonlelle, Siófoki Bányász SE-Kaposfüred, Nagyatád-Ba- latonboglár. A Csököly csapata szabadnapos lesz. U15-ÖS FÉLPÁLYÁS BAJNOKSÁG AZ ŐSZI UTOLSÓ, 7. FORDU­LÓ párosítása (szombat - 10 óra): Csurgó-Kéthely, Balaton- boglár-Barcs, Balatonszent- györgy-Nagyatád, Siófoki Bá­nyász SE-Nagybajom. A Ka- posvölgye LUE csapata szabad­napos lesz. Fenyő Gábor Megyei II. osztály: négyszer köszönt be Zamárdiban Virágh László Ez a kör a vendégeké volt A házigazda Kaposfő (halványkék szerelésben) mindhárom pontot otthon tartotta a Csokonyavisonta elleni derbin Fotó: Muzslay Péter A megye kettőben csupán három pályán született hazai siker, a többi kilenc meccsen a vendégek ünnepelhettek, így történt ez Zamárdiban is, ahol az öreglaki Virágh Lász­ló négyszer köszönt be. Fenyő Gábor gabor.fenyo@mediaworks.hu ÉSZAKI CSOPORT AZ ŐSZI UTOLSÓ, 11. FORDULÓ EREDMÉNYEI: BALATONBERÉNY­BAUTONSZÁRSZÓ 2-1 (0-1) Balatonberény, 40 néző. V.: Kozma J. BALATONBERÉNY: Rezes - Ilia, Vörös B., Mátyás B. (Wolf a szünetben), Gazda G., Karancz, Horváth D., Bellán L., Nyári T. (Bakos Z. a szünetben), Kiss R, Mezőfi (Dávid P. a 75. percben). Játékosedző: Nyári Tibor. BALATONSZÁRSZÓ: Mihályi - Nagy L, Mócsán D., Pamuki A., Pamuki M. (Sziksz a 70. perc­ben), Lux B., Horváth G., So­mogyi G., Görög R, Szappanos, Mezriczky (Kajetán a 63. perc­ben). Edző: Pamuki Zsolt. GÓLSZERZŐK: Mezőfi 2 (az 53. percben és az 55. percben), illetve Pamuki A. (a 35. perc­ben - 11-esből). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 3-7. Horváth László B.SZEMES-KÉTHELY 2-1 (2-0) Balatonszemes. V.: Pankász. BALATONSZEMES: Kántor ]. - Rántás (Szabó L. a szünetben), Kelemen B., Böröczky, Sevter, Lőrincz J. (Mátyás L. a szünet­ben, Martinka a 82. percben), Szekér Z. (Odor a 62. percben), Gergely T., Majoros (Andra- sics a 87. percben), Perger, Ré­ti. Edző: Sóstai Csaba. KÉTHELY: Zsámbok Zs. - Haj­dú I., Bódis M. (Fekete L. a 80. percben), Kórosi, Török R., Ko- lozs, Istiván, Török Á., Berkes Cs. (ifjabb Nikula A. a 62. perc­ben), Bakonyi, Buzsáki. Játé­kosedző: ifjabb Nikula András Csaba. GÓLSZERZŐK: Gergely T. (a 4. percben), Kántás (all. perc­ben), illetve Török R. (az 56. percben). KIÁLLÍTVA: Kelemen B. (Bala­tonszemes) a 82. percben. AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 2-2. ZAMÁRDI-ÖREGUK 3-5 (2-2) Zamárdi. V.: Agócs Á. ZAMÁRDI: Varga-Jancsó - Venczli, Szabadi Cs., Hodola, Inczeffy, Halász T., Torjai, Nagy 5. (Olasz B. az 58. percben), Fe­jes B., Szentpéteri (Alimov a 7. percben), Papp R. Edző: Szilá­gyi Csaba. ÖREGLAK: Bene D. - Pintér J., Nagy I., Rádics (Kovács K. a 60. percben), Kovács R., Kovács T., Izsó A., Virágh K., Virágh P. (Tislér L. a 66. percben), Vi­rágh L. (Németh Cs. a 77. perc­ben), Balog Zs. Játékosedző: Ko­vács Károly. GÓLSZERZŐK: Nagy S. (a 27. percben), Torjai (a 45. percben), Papp R. (a 82. percben), illetve Virágh K. (a 8. percben), Virágh L. 4 (a 36. percben, az 55. perc­ben, a 70. percben és a 74. perc­ben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 8-3. LENGYELTÓTI­BAUTONFÖLDVÁR 1-2 (1-0) Lengyeltóti. V.: Schell. LENGYELTÓTI: Szenyéri - Ma­darász Sz., Berkes K., Tompa I., Tombor, Sipos B., Schmida, Sze­keres G., Kis-Gál, Horváth M., Marci R. Játékosedző: Zrínyi Miklós. BALATONFÖLDVÁR: Szabó P. - Tislér N. (Kovács R. a szü­netben), Schmidt G., Huszár T. (Kurdi Á. a 75. percben), Poré- dos, Kurdi P., Rusvai Gy., Rus- vai L., Gyukli (Papp Gy. a szü­netben), Madarász B. (Füge a 32. percben), Óvári. Játékos­edző: Andorka Péter. GÓLSZERZŐK: Horváth M. (a 10. percben), illetve Rusvai Gy. 2 (az 55. percben és a 64. perc­ben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 3-3. SOMOGYJÁD-BUZSÁK 3-4 (2-2) Somogyjád, 50 néző. V.: Tóth B. SOMOGYJÁD: Tompa L. - Pá­pai D., Vajandt K. (Cser D. a 49. percben), Fónai T., Kolosi, Do­bos B. (Franzi a 85. percben), Fésűs Á., Nagy K. (Orgyán a 72. percben), Román P., Bosnyák, Sovák. Edző: Fehér László. buzsáK: Kovács Gy. - Za­kariás Z., Proity, Zakariás T., Wohl (Fazekas K. a 78. perc­ben), Szekér (Babina Zs. a 78. percben), Pántics (Matucza Á. az 58. percben), Kiss D., Mol­nár A., Csonka Cs., István P. Já­tékosedző: Fazekas Krisztián. GÓLSZERZŐK: Pápai D. (a 9. percben), Fónai T. (a 37. perc­ben), Kolosi (az 51. percben), il­letve Pántics 2 (a 15. percben és a 29. percben), Zakariás T. (a 47. percben - 11-esből), Fazekas K. (a 88. percben). KIÁLLÍTVA: Molnár A. (Bu- zsák) a 49. percben a második sárga lap után, Fésűs Á. (So­mogyjád) a 71. percben ellen­fele ellökéséért, Bosnyák (So­mogyjád) a 87. percben a máso­dik sárga lap után. AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: ó-l. SOMOGYVÁR ­BAUTONSZABADI1-3 (1-1) Somogyvár. V.: Agócs Á. SOMÓGYVÁR: Boti - Gyenis R. (Bartek a 86. percben), Piu- kovics, Horváth R. (Zsámbók I. a szünetben), Lakatos R., Hor­váth F., Kesztyűs L., Torma, Ka- czur (Móring M. a 82. percben), Fazekas A. (Fekete G. a 88. percben), Gelencsér M. Edző: Gyenis Sándor. BALATONSZABADI: Németh A. - Jónás R, Keszler M., Virth (Takács P. a szünetben), Feny­vesi M., Németh R. (Kiss Gy. a 70. percben), Baricz (Balas­sa M. a 79. percben), Keszler Á. (Molnár F. a 89. percben), Hor­váth T. (Fenyvesi T. a 90. perc­ben), Krisztin, Késmárki (Vár­helyi a 92. percben). Játékos­edző: Molnár Ferenc. GÓLSZERZŐK: Fazekas A. (a 16. percben), illetve Keszler M. (a 34. percben), Takács P. (a óO. percben), Keszler Á. (a 87. perc­ben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: O-Ó. DÉLI CSOPORT AZ ŐSZI UTOLSÓ ELŐTTI, 12. FORDULÓ EREDMÉNYEI: TARANY-BARCS 2-4 (0-1) Tarany. V.: Golubics. tarany: Budai R. - Szigeti Sz. (Keszler a 87. percben), Pé­ter R., Kovács G., Cser V., Hor­váth T., Beke A., Benkó Á., Dé- kány I., Brezovszky (Dékány K. a 80. percben), Milánkovics. Edző: Bérdi József. BARCS: Varga Z. - Csankó (Hengerics a 77. percben), Sza­bó G. (Papdi a 71. percben), Tollár (Sóvári a szünetben), Ba- án (Jakab I. a 62. percben), Ke­lemen R. (Balogh A. a 65. perc­ben), Horváth Sz., Orsós I. (Czif- rák a 69. percben), Pandur, Szantner, Banicz B. (Kemény F. a 81. percben). Edző: Kelemen Géza. GÓLSZERZŐK: Cser V. (az 59. percben), Kovács G. (a 70. perc­ben), illetve Orsós I. (a 11. perc­ben), Pandur 2 (az 51. percben és az 59. percben), Banicz B. (az 57. percben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 2-14. KAPOSMÉRŐ-CSÖKÖLY 0-2 (0-1) Kaposmérő. V.: Orsós J. KAPOSMÉRŐ: Horváth Milán Richárd - Hunyadi T., Pintér J., Prukner Zs. (Horváth Milán a 40. percben), Csicskó (Hunya­di M. az 57. percben), Mészá­ros L, Gulyás J. (Horváth R. a 67. percben), Vig N., Prukner Á., Ferencz M., Vadas A. Edző: Hanusz János. csököly: Vajda G. - Nemes Zs. (Bartal a 85. percben), No- vák L. (Jakab Cs. a 80. percben), Bognár J., Benkó E., Kovács F., Paizs, Téglás, Kékesi, Sznopek B., Pór Z. (Szkulszki a 88. perc­ben). Játékosedző: Szován Já­nos. GÓLSZERZŐK: Paizs (a 20. percben), Benkó E. (a 73. perc­ben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 12-0. KAPOSFŐ-CSOKONYAVISONTA 2-0 (0-0) Kaposfő. V: Horváth Á. KAPOSFŐ: Fitos - Szaka D., Tilk, Mátés, Ölbei R., Fejes, Weimann Á., Ivusza P., Ölbei M., Kunvári, Landek Zs. Edző: Sturm Gyula. csokonyavisonta: Nemes G. - Csortos (Röszler a 90. perc­ben), Józsa B., Simon G., Köves- di, Kalányos S. (Bogdán B. a 61. percben), Patak Zs., Hegedűs M., Horváth Máté I. (Horváth Zs. a 69. percben), Horváth Má­té II., Vaczkó. Edző: Tóth Ernő. GÓLSZERZŐK: Landek Zs. (a 61. percben), Fejes (a 90. perc­ben). KIÁLLÍTVA: Ivusza P. (Kapos­fő) az 55. percben, Vaczkó (Cso­konyavisonta) a 70. percben. AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 0-0. BÖHÖNYE-KISKORPÁD 2-3 (0-3) Böhönye, 40 nézp. V.: Mohai. BÖHÖNYE: Vörös P. - Banicz R., Banicz K., Sipos A. (Drávecz F. a 87. percben), Prokli, Garai Északi csoport 1. Balatonszabadi 11 9 1 1 24-10 28 2. Balatonföldvár 10 8 1 1 28-10 25 3. Öreglak íi 7 3 1 29-18 24 4. Balatonberény 11 6 2 3 30-19 20 5. Buzsák 10 4 1 5 19-21 13 6. Somogyjád íi 3 3 5 25-25 12 7. Kéthely 11 3 3 5 18-22 12 8. Balatonszemes 9 3 2 4 14-11 11 9. Somogyvár 11 3 2 6 16-27 11 10. Lengyeltóti 11 2 3 6 19-23 9 11. Balatonszárszó 10 2 1 7 8-29 7 12. Zamárdi 10 2 0 8 13-28 6 Déli csoport 1. Hetes 11 10 0 1 42-9 30 2. Juta 11 9 1 1 26-11 28 3. Barcs 11 8 0 3 29-16 24 4. Béhönye 11 6 2 3 34-19 20 5. Mezécsokonya 11 6 2 3 33-19 20 6. Kiskorpád 11 6 2 3 25-17 20 7. Kaposfő 11 5 1 5 21-30 16 8. Cs.visonta 11 5 0 6 28-26 15 9. Tarany 12 4 2 6 31-28 14 10. Kaposfüred 11 2 2 7 22-41 8 11. Cséköly 11 2 2 7 14-37 8 12. S.udvarhely 11 1 2 8 14-29 5 13. Kaposmérő 11 0 0 11 4-41 0 F., Tóth T., Jancsik, Horváth D., Garai B. (Právics a 71. percben), Szalai Zs. (Márton R. a szünet­ben). Játékosedző: Drávecz Fe­renc. KISKORPÁD: Nezdei - Komá­romi M., Blinczki Á., Dávid Z., Ceglédi Cs. (Herbei T. a 61. percben), Orsós R. (Szegleti a 89. percben), Nagy K., Dózsa R., Hortobágyi B., Szerencsés B., Blinczki D. (Szántó M. a 87. percben). Edző: Récsei János. GÓLSZERZŐK: Horváth D. (a 71. percben), Márton R. (a 73. percben), illetve Hortobágyi B. 2 (a 4. percben és a 23. perc­ben), Komáromi M. (a 25. perc­ben). KIÁLLÍTVA: Nagy K. (Kiskor­pád) a 67. percben reklamálá­sért. AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 1-1. Bíró Attila JUTA-MEZŐCSOKONYA 0-2 (0-1) Juta. V.: Hegyi A. JUTA: Vajda K. - Balogh Á., Szabó A., Vadas Z. (Tóth Mar­tin Tamás a 87. percben), Ba­logh F., Kocsis P. (Meksz a 72. percben), Lévai Sz. (Tóth T. a 82. percben), Szabó M. (Szi- ra M. a 68. percben), Horváth M., Decsi Z. (Tóth Martin a szü­netben), Kaponya. Játékosedző: Tóth Norbert. MEZŐCSOKONYA: Káplár - Rákosa, Kiss M., Kuti I., Tóth Cs., Szalai N., Bathó (Bázel a szünetben), Cser G., Madei- ra-Lopes, Balogh N., Páti. Játé­kosedző: Juhász András. GÓLSZERZŐK: Kuti I. (a 33. percben), Bázel (a 80. percben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 6-0. SOMOGYUDVARHELY- HETES 0-6 (0-5) Somogyudvarhely. V.: Erdé­lyi. SOMOGYUDVARHELY: Rákó­czi K. - Virág T., Sass A., Szabó Z., Sass B., Kozma Z., Kosz K. (Győrfy Á. a 61. percben), Ren- gel, Kakrik (Huber az 52. perc­ben), Kollár R., Béres A. Edző: Rituper Attila. HETES: Horváth T. - Heizer, Landek M., Papp B., Zalivad- nij, Kiss L, Horváth Z., Decsi R., Galabár, Prucsi (Reichert a szünetben), Papp M. (Nógely P. a 84. percben). Játékosedző: Nó­gely Péter. GÓLSZERZŐK: Decsi R. 3 (a 10. percben, a 32. percben - 11-es- ből és a 85. percben), Prucsi (a 30. percben), Heizer (a 39. perc­ben), Zalivadnij (a 45. percben). AZ IFIMÉRKŐZÉSEN: 1-3. A Kaposfüred csapata sza­badnapos volt. A forduló válogatottja 135a5 Mezőfi József Márk t| ; * Balatonberény