1931-1935. évi országgyűlés Haeffler István, szerk.: Országgyűlési Almanach 1931–36. (Sturm–féle országgyűlési almanach) Bp. 1931.
A felsőház - A felsőház tagjainak életrajzi adatai - A főrendi családok képviselői - Gróf Zichy Géza Lipót - Gróf Zichy Meskó Jakab - Báró Fiáth Pál
362 Gróf Zichy Géza Lipót 1882-ben született Budapesten. Fia Zichy Géza grófnak, az Operaház egykori intendánsának. A középiskola elvégzése után a budapesti egyetemet hallgatta s itt szerezte meg a jogtudori diplomát. Tanulmányainak befejezése óta közgazdasági téren munkálkodik, de emellett nagy pártolója a zene- és képzőművészetnek, melyek iránti szeretetét atyjától örökölte. Élénk tevékenységet fejt ki a magyar közgazdasági életben, számos ipari és kereskedelmi vállalat igazgatóságában foglal helyet. A politikában aktív szerepet mindeddig nem vállalt. Tagja a népjóléti és munkaügyi, valamint a naplóhitelesítő bizottságnak. Gróf Zichy Meskó Jakab 1872-ben született Kassán. Szülővárosában végzett gazdasági tanulmányokat s mint okleveles gazda, átvette családi birtokainak kezelését. 1896-han nemzeti párti programmal megválasztotta a gönci kerület, amelyet 1901-ig képviselt. 1898-ban kamarás lett, 1902-ben pedig meghívót kapott a főrendiházba, amelynek az összeomlásig tagja volt. A háború alatt mint tartalékos hadnagy teljesített harctéri szolgálatot. A forradalom után visszavonult a közélettől, azóta gazdáiTagja a közigazgatási bizottságnak. Báró Fiáth Pál 1850-ben született Vörösberényben. Nős, belső titkos tanácsos, kamarás, földbirtokos, nyugalmazott főispán. Gimnáziumi tanulmányait Kalksburgban, a jogot Pozsonyban végezte és ugyanott szerezte meg az ügyvédi oklevelet. 1873-ban Veszprém vármegye szolgálatába lépett mint aljegyző, később mint tiszteletbeli főjegyző 1875-ig teljesített szolgálatot. Mint dandár parancsőrtiszt résztvett 1878-ban a boszniai okkupációs hadjáratban. Tagja volt a főrendiháznak. Tagsága 1885ben, a főrendiházi reform idején megszűnt, 1916-ban azonban ismét tagja lett a főrendiháznak. 1897-ben báró Bánffy Dezső miniszterelnök előterjesztésére Fejér vármegye és Székesfehérvár város főispánjává nevezték ki. Tisztségét 1906-ig viselte s igen nagy érdemekodással foglalkozik.