Kelet Magyarország, 2017. szeptember (74. évfolyam, 204-229. szám)

2017-09-04 / 206. szám

2017. SZEPTEMBER 4., HÉTFŐ H * KELET HHRi I Labdarúgás Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport, 4, forduló Deák Bélát (balra) nem kímélték a nyírkarásziak, de a Gyulaháza nyerte a derbit fotó: pusztai Sándor Kék-Fényeslitke 1-3 (1-1) Kék, 120 néző, v.: Takács Ákos. Kék: Himmer- Gáspár S., Poór B. (Gubek), Stadler Z„ Szurcsik, Dankó M., Horváth A., Bodó I, Tóth T, Csombók I Cs. (Stadler D.), Csombók II Cs. Edző: Fabók István. Fényeslitke: Janda- Kernács József, Huszti Cs., Bakó G., Varga R„ Miskolczi Á. (Halász T), Nagy M. (Balogh K.), Sárkány G„ Lovas I. (Sáreczki), Miskolczi G. (Nagy B.), Szatmári M. (Kovács A.). Edző: Karasz Attila. Gól: Szurcsik, illetve Sárkány G., Szatmári M., Miskolczi Á. Ifi: 1-5. ________ Fabók István: - Az eddigi teljesítményünk elfogadhatatlan, és méltatlan a kéki csapathoz. Kezdem magam úgy érezni, mint Kolombusz, amikor felfedezte Amerikát. Hogy az túróba jutottunk el idáig? ________ Karasz Attila: - Jelentősen javultunk az előző heti játékunkhoz képest, de tisztában vagyunk vele, hogy van még miben fejlődnünk. Ajak-Rohod 2-0 (0-0) Ajak, 120 néző, v.: Valu. Ajak: Leskovics A. - Kontér, Kovács L, Csáki R., Magyar P„ Jaczina (Lakatos Cs.), Soós T., Fekete L, Balogh T. (Bulitka), Czvik, Markos J. Edző: Kovács Tibor. Rohod: Kasza D. - Varga J., Dobronyi G., Kriser Sz., Martocsány (Horváth B. ), Dobronyi J. (Nagy I.), Baráti G., Ladányi D., Sashegyi A. (Ésik A.), Tóth F. (PappZs.), Mondom. Edző: Papp Zsolt. Gól: Lakatos Cs, Soós T. Ifi: 5-1. ________________ Kovács Tibor: - Kilencven percen keresztül mi uraltuk a mérkőzést. ___________ Papp Zsolt: - Sportszerű meccsen tíz perccel a vége előtt két meccslabdát is elhibáztunk, a hazaiak viszont három minu- tummal a vége előtt egy jót eltalált lövéssel eldöntötték a meccset. Sajnálom, mert legalább egy pontra rászolgáltunk volna. Őr-Nyírmada 1-0 (0-0) Őr, 80 néző, v.: Pethő P. Őr Oláh M. - Szabó V., Király D. (Szabó A.), Márton T, Varga J„ Soltész A., Soltész B. (Pető A.), Tisza Á„ Benkő J„ Tóth G., Anda (Szender S.). Edző: Kálmándi Bertalan. Nyfrmada: Pál Zs. - Jurkinya, Kiss E. (Kiss M.), Szikszai A., Csonka L„ Mátyus Cs., Benkő T, Danes I., Balogh A„ Jónás A. (Jóni A.), Csehil (Szőke I.). Játékos-edző: Szőke István. Gól: Király gift 7-0, ____________________ Kálmándi Bertalan: - Ez a három pont kellett már nekünk, mint egy falat kenyér. Végigtámadtuk a meccset, rengeteg hely­zetet hagytunk ki, de ez szerencsére nem bosszulta meg magát, egy góllal jobbnak bizonyultunk. ______________ Szőke István: - Két ellentétes félidőt láthatott a közönség, az első alapján a hazai csapat, a másodikban viszont mi dönthettük volna el a mérkőzést. Úgy érzem, a játékvezető egy szabályosnak tűnő góltól fosztott meg bennünket, így érzésem szerint a döntetlen reálisabb lett volna. Tiszaszentmárton-Gergelyiugomya 4-2 (2-1) Tiszaszentmárton, 80 néző, v.: Kaibás. Tl- szaszentmárton: Mészáros T. - Balogh E„ Jónás A., Iván S„ Szőke Zs., Setét R., Balogh R. (Iván V.), Huzdik (Eszterhai), Farkas T„ Jó­nás Krisztián, Ésik M. (Jónás Kálmán). Edző: Gólyán Gergő. Gergelyiugornya: Czirják - Baráth B. (Bálint A.), Horváth M., Szabó N„ Szabó G. (Baráth L), Balogh L, Mokri, Deskó L (Bakos B.), Ducsi, Bíró J., Peregrin. Edző: Czirják József. Gól: Setét R., Huzdik, Iván V., Iván S„ illetve Peregrin, Horváth M. Hl: 10—1. ___________________________________ Gólyán Gergő: - Nagyon sportszerűen játszó ellenféllel szemben már az első félidőben eldönthettük volna a meccset. Pil­lanatnyi zavar után rendeztük a sorokat, és a folytatásban bebiztosítottuk a győzelmet. Czirják József: - Annak ellenére hogy ki­kaptunk, a csapat hozzáállásból és küzdeni tudásból nálam jelesre vizsgázott. Kétszer sikerült egyenlítenünk, de tudtuk, hogy aki a harmadik gólt szerzi, az nyeri a meccset. Ezek pedig, sajnos nem mi voltunk. Gyulaháza-Nylrkarász 4-0 (0-0) Gyulaháza, 250 néző, v.: Kiss L Gyulahá­za: Deák Z. - Tóth G. (Kovács E.), Tóth F„ Bombera (Molnári), Tóth D. (Bárdi G.), Deák B. (Gáti S.), Juhász L„ Lévai Cs., Kovács B„ Gáti Sz., Bandor F. Edző: Bárdi Gábor. Nyírkárász: Maries I. - Ujj Gy., Király J„ Liptai, Jávor P, Varga J., Nagy B. (Csaholczi), Bandor J„ Rákóczi, Till, Tóth T. (Liptai A.). Edző: Tóth Tibor. Gól: Kovács B„ Tóth F., Kovács E., Varga J. (öngól). Ifi: 0-4. _____ Bárdi Gábor: - Az első félidő elején eídönt- hettük volna a mérkőzést, a másodikban viszont egyértelművé tettük a rangadón, hogy jelenleg melyik a jobb csapat. A vég- eredmény a vendégekre nézve hízelgő. Tóth Tibor. - Míg az első félidőben igazi csapatként működtünk, addig a máso­dikban lenulláztuk és megaláztuk saját magunkat. Vaja-Hodász 5-1 (2-1) Vaja, 200 néző, v.: Kocsis Zs. Vaja: Vakarcs I. - Zsigmond G., Kerekes M. (Járomcsák), No- szál (Kósa S.), Sándor A., Katona R. (Kósa G., Kiss A.), Mulutó P, Kovács T. (Gáspár D.), Sipos J., Kondrád A„ Simák Zs. Edző: Molnár István. Hodász: Tóth K. (Lakatos G.) - Gulyás K. (Kiss J.), Sinkó E. (Pál R.), Bordás J„ Botos G., Vass R., Pályi (Lamos), Vadon B„ Pálfi J., Szabó L, Tóth-Kondor I. (Varga R.). Edző: Pálfi József. Gól: Sándor A. 2, Konrád A. 2, Simák Zs„ illetve Vass R. Ifi: 3-1. _____ Molnár István: - Szimpatikusán játszó gár- da ellen arattunk magabiztos győzelmet. Pálfi István: - Jó iramú mérkőzésen a hazai csapat a második félidőben kihasználta a helyzeteit. Tiszakanyár-Pátroha 2-1 (1-1) Tiszakanyár, 200 néző, v.: Híres T. Tisza- kanyán Kanyári G. - Molnár Zs., Nagy R. (Dobrai D.), Ablonczy, Vicickó (Végső Sz.), Illés A., Csáki R., Csuka (Nagy A.), Molnár P, Jánvári D„ Rézinger (Térjék). Játékos-edző: Csáki Róbert. Pátroha: Mucsicska - Kalu B.. Fedor A., Borku (Mozga), Lakatos P„ Kállai A. (Katkó), Mocsár Cs., Kovács Sz. (Csépke M.j, Ponczók, Molnár V., Boda R. Edző: Lelt József. Gól: Vicickó, Nagy A., illetve Mocsár Cs. Ifi: 6-1.___________ ______________________ Csáki Róbert: - Az első félidő viszony­lag jó játéka után a másodikban ismét kapkodóan, pontatlanul futballoztunk. Ennek ellenére a végig kitartó lelkesedésünk három pontot eredményezett. _____________ Lelt József: - Sajnálom a csapatomat, mert ebben a szezonban most játszottunk a legjobban. Gyenge játékvezetés mellett a nyolcvanhetedik percben kapott góllal vesztettünk. Mezőladány-Demecser 3-0 (2-0) Mezőladány, 150 néző, v.: Papp I. Mezőla- dány: Petranics - Rakoncza, Sajtos R. (Győri J.), Árva B., Kovács Cs., Dobrai G. (Csépke Z.), Demeter A. (Pólyán), Kun B., Demeter L (Szilágyi G.), Angyal A. (Czap), Kovács L. Edző: Sajtos András. Demecser: Fintor S.- Zsoldos I, Fodor G. (Fodor Cs.), Kantár K., Dankó G., Erőss R, Gombkötő S. (ifj. Gomb­kötő Z.), Ignéczi Cs. (Kocsis Z.), Sajtos N. (Csáki L), Hajnal A„ Hudák N. (Gombkötő Z.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: KunB. 2, Demeter L. Ifi: 1-2. ________________ Sajtos András: - Nagyon jó, színvona­las mérkőzésen rászolgáltunk a három pont megszerzésére. További sok sikert a csapatoknak. ______________________________ Gombkötő Sándor: - Lehetne itt fogni erre-arra, de sajnos ma nem voltunk eléggé feltüzelve. Hogy ennek mi volt az oka, azt majd a héten kivesézzük. Gratulálok a hazai csapatnak. Labdarúgás Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport, 4. forduló Kemecse-Káltósemjén 6-0 (1-0) Kemecse, 150 néző, v.: Piskóczi Zs. Keme- cse: Szabolcsi M. - Bárány T. (Brandies P), Pap M., Szathmári D. (Flávio), Sándor D„ Horváth N. (Babják), Bárdos A. (Sándor L.), Hokk B. (Kovács M.), Karkusz, Balázsi P, Hokk A. Edző: Borza László. Kállósemjén: Jenei N. - Mészáros A., Marozsán Zs., Kóth, Sándor K., Mészáros T. (Jávor N.), Marozsán M. (Kerekes M.), Docsa, Leka (Papp J.), Lábas P. (Mészáros M.), Ruszinkó (Vass D.). Játékos-edző: Mészáros Ákos. Gól: Pap M. 2, Karkusz, Brandies P, Szathmári D„ Flávio. Kiállítva: Balázsi P. (14. perc), illetve Docsa (14. perc). Ifi: 4-0. _____________ Borza László: - Nehezen indult az első félidő, de a folytatásban akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. _________ Mészáros Ákos: - Lélektelen játékkal csak ilyen eredmény születhetett. Ibrány-Terem 12-0(5-0) Ibrány, 300 néző, v.: Balogh L. Ibrány: Szobonya G. - Kiss P.fGergely B.), Deme A. (Madzin), Vidoven, Farkas M„ Majoros Á„ Kiss T„ Szabó M„ Kovács G„ Jeddi, Somogyi M. (Tóth Zs.). Edző: Madalina György. Te­rem: Sarkadi Zs. - Fábián P, Sdíwarczkopf, Székelyi N. (Szász R.), Puscas (Sopronyi), Si­mon R. ( Baráth J.), Marincas, Gaginas, Fodor I, Holczberger, Lőcse. Edző: Fábián Péter. Gól: Madzin 3, Kiss T. 3, Tóth Zs. 2, Szabó M., Kovács G., Majoros Á., Kiss P. Ifi: 14-0. ____ Madalina György: - Nem kell nagy feneket keriteni ennek a győzelemnek. Most már a szerdai kupameccsre keli koncentrálni. Fábián Péten - Nagyon jó csapattól kaptunk ki. Ettől függetlenül nem volt ekkora különbség a két csapat között, de a hazaiak minden hibánkat könyörtelenül kihasználtak. Nyírtelek-Apagy 2-4 (1-1) Nyírtelek, 150 néző, v.: Maleskovits. Nyírte­lek: Papp G. - Veres A., Bócsi G. (Bodnár Cs.), Bistyei, Botdi K„ Csernyik I, Komor (Boldi Zs.), Sárosi D„ Halastyák, Petruska, Csordás M. Edző: Bodnár Csaba. Apagy: Polgári - Marcsek T. (Kóka K.), Szalka N„ Orosz G., Nagy J. (Varga Z.), Lakatos J. (Trencsényi), Németh A., Hegedűs L, Maries T, Bakró A. (Svelta Z.), Márton I. Játékos-edző: Né­meth Attila. Gól: Halastyák, Bistyei, illetve Németh A. 2, Nagy J„ Bakró A. Ifi: 10-2. Bodnár Csaba: - Három kettőnél volt két kapufánk, aztán az Apagy egy bombagóllal eldöntötte a mérkőzést. Németh Attila: - Hajtós mérkőzésen lelkes hazai csapatot sikerült legyőznünk. Talán egyszerűbb lett volna, ha gólhelyzeteinket jobban kihasználjuk. Levelek-Biri 1-0 (1-0) Levelek, 150 néző, v.: Szikszai Gy. Levelek: Luksa Z. - Király T. (Király D.), Majláth S. (Pásztor J.), Hegedűs D. (Sitku D.), Páter, Murguly (László Gy.), Timák, Pekk I, Hajdú G., Papp R. (Mocsár V.), Gebri Gy. Edző: Lakatos Zsolt. Bili: Lovas B. - Asztalos A., Katona R., Antal J. (Borsi D.), Barcsik, Nagy 1, Szilágyi R. (Páll P.),Szoták J, Kádár A. (Vizi G.), Harmati (Farkas L), Fülöp D. Edző: Dankó Zsolt. Gól: Páter. Kiállítva: Nagy T. (90. perc). Ifi: 3-0. ______________________ Lakatos Zsolt: - Az első félidei játékkal meg voltam elégedve, nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki. A második játékrészre vissza­esett a játékunk. Ennek a hibának az okát kell megtalálnunk, hogy tudjuk kiküszöbölni a visszaesést. ______________________________ bankó Zsolt: - Mivel a második félidőt vé­gig támadtuk, úgy érzem nem érdemeltünk vereséget. Nyíribrony-Máriapócs 3-0 (1-0) Nyíribrony, 100 néző, v.: Király A. Nyírib- rony: Nagy A. - Ujfalusy G., Imre L, Szabó B., Mihalovics (Sándor R.), Kriston (Somogyi G.), Marincsák R„ Kantár J. (Kerekes B.), Galamb P. (Bagoly I.), Juhász M„ Kántor D. (Konzili) Edző: Marincsák Viktor. Márlapócs: Bagoly G. - Sitku J. (Nistor R.), Pásztor J., Iváncsik L. (Nistor E.), Hajdú A., Rousseau, Horváth G. (Lazók), Korpás, Szabó L, Pekács Zs., Gyügyi (Tóth R.) Edző: Hajas Pál. Gól: Galamb P, KantárJ. (11-es­ből), Kriston. Ifi: 6-1. ______________________ Marincsák Viktor - Szimpatikus ellenféllel szemben gólkülönbséget kellett volna javítanunk.___________________ Hajas PáL- - A csapat szempontjából eredményes volt az, hogy küzdöttünk egymásért a pályán. Talán ha a játékvezető számunkra egyes helyzetekben kedvezőbb ítéletet hoz, akkor izgalmasabb mérkőzés is alakulhatott volna. Nyfrtugos-Gávavencseltő 6-2 (2-2) Nyírlugos, 50 néző, v.: Tassy. Nyírlugos: Papp T. (Babeczky) - Illés G„ Sinka L, Illés A. (Dankó Cs.), Horváth J., Balogh L, Hor­váth J., Fézer, Tóth N., Sinka M. (Bíró F.), Hol­ló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Gávavencseilő: Simkó M. - Natkó (Tóth Z.), Hengsperger A., Tolnai I, Guszti L„ Kovács I., Bodnár S. (Pásztor Zs.), Fekete A. (Balogh R.), Dócs, Koczogh (Kőpájer), Biró Cs. Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Gól: Tóth N. 3, Balogh L 3, illetve Kovács 1.2Jegyet lj-esböl). Ifi: 8-2. Kavalecz Béla: - Az ötödik percben már kettő nullra a vendégek vezettek, de jó játékkal, magabiztosan futballozva megfor­dltottuka mérkőzést. ____________ Marcsek Zoltán: - Kettő nullás vezetésünk után nem úgy alakult sem az első félidő, sem a második, ahogy szerettük volna. A harmadik kapott gól után fejben teljesen feladtuk, ennyivel voltak a hazaiak jobbak. Nagykálló-Ramocsaháza 6-2 (3-0) Nagykálló, 100 néző, v.: Sipos A. Nagykálló: Pekk J. (Vajda T.) - Erdei S., Szilágyi Z., Göncz, Bencs A. (Bodai), Matejkó G. (Málik J.), Csökmei, Fodor! (Bakó V.), Szabó S., Mező A., ifj. Koskovits Gy. (Simon I.). Edző: Koskovits György. Ramocsaháza: Nagy G. (Gellén) - Tóth M„ Lakatos M„ Ladányi S., Farkas I. (Málik Zs.), Zsíros L. (Tóth A.), Bácskái A. (Tóth Zs.), Szabó D., Szegedi Z„ Tóth Cs., Fodor Cs. Játékos-edző: Ragányi Mihály. Gól: ifj. Koskovits Gy., Fodor I, Csök­mei, Bodai, Mező A., Szabó S. illetve Ladányi S„ Szegedi Z. Ifi: 4-6. ______________________ Koskovits György: - Az ilyen magas szín­vonalú mérkőzés ettől jobb játékvezetést érdemelt volna. Sajnos a sporiknak nem sikerült felnőni a mérkőzés színvonalá­hoz, mert mind a két vendéggólt komoly szabálytalanság előzte meg. _______________ Ragányi Mihály: - A múlt héten a táma­dásépítést és befejezést gyakoroltuk, ami sikerült is, mert kétszer annyi gólt lőttünk, mint eddig. A héten a védekezést fogjuk gyakorolni. Encsencs-Újfehértó 1-0 (0-0) Encsencs, 80 néző, v.: Sándor Cs. Encsencs: Dolhai T. - Horánszki, Szilágyi G. (Kóródi I), Franku Sz., Nagy M. (Tallódi L), Pataki E., Bu­dai J. (Kósa R.), Küzmös (Szedtár J.), Biró L (Rózsa _N.), Konyha Cs„ Biró Zs. Edző: Szedlár János. Újfehértó: Piskóti R. - Karaffa, Fülöp G., Szilágyi A. (Veres D.), Petics (Zámbó J.), Kónya M„ Dénes K., Zámbó D„ Pallai B. (Kán­tori), Potyók, Mogyorósi A. Játékos-edző: Szilágyi Ákos. Gól: Pataki E. Ifi: 2-5. _________ Szedlár János: - Kulturált, jól futballozó csapatot sikerült legyőznünk. Az első fé­lidőben kicsit nehezebben tudtunk reagálni a gyors passzokra, de a második félidőben, a gyors kontrákkal növelhettük volna az előnyünk, de kaphattunk is volna gólt, így megérdemelt az egy gólos siker. ___________ Szilágyi Ákos: - Hiányzott tűz belőlünk, így pedig Encsencsen nem lehet nyerni. Csak két találat döntött Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország csoport, 4. forduló . KÉZILABDA. A péntek délután Vácon aratott győzelem (37- 34) után szombat délután Du­naújvárosban játszott edző­meccset a Kisvárda Master Good SE NB I.-es női csapata. A várdaiak ismét biztató telje­sítménnyel rukkoltak elő, az KOSÁRLABDA. A második he­lyen végzett a Nyíregyháza Blue Sharks NB I. B csoportos férfi kosárlabda-csapata, a miskolci felkészülési tornán, első félidő után még 15-14-re vezettek, a meccs végig szoros volt, és végül a Dunaújváros győzött 31-29-re. A bajnokság a szombati Győr-DVSC (36-16) meccsel megkezdődött, a KKC szeptember 15-én rajtol Székesfehérváron. km amelyen előbb egy ponttal legyőzte a házigazda MEAFC- ot, majd hosszabbításban szenvedett vereséget a Salgó­tarjántól. KM Szatmári seke-Kocsord 1-2 (0-1) Szatmárcseke, 70 néző, v.: Simon I Szat- márcseke: Kovács G. - Algács (Bozsányi F.), Bandies, Bakó K„ Mándi Zs., Bozsányi I., Bo­tos Á., Sankó J., Magula (Botos V„ Bozsányi L), Mándi Z., Varga Z. Edző: Hadadi Ferenc. Kocsord: Jónás S. - Szondi R., Horváth A. (Balogh M.), Disznós (Szabó Z.), Lakatos A. (Balogh A.), Szabó D., Jakab R„ Varga Cs., Horváth B„ Nagy R. (Mihály R.), Varga Gy. Edző: Varga Attila. Gól: Bakó K. (11-esből), illetve Horváth B„ Mihály R. Ifi: 2-2. Hadad! Ferenc: - A Kocsord megmutat­ta, hogy harcolva és küzdve hogyan kell futballozni. Nem ismertem rá a csapatomra, lehet hogy egy hét alatt elfelejtettünk futballozni? _______ Varga Attila: - Végre elért arra a szintre a csapat, hogy elfogadják és felfogják, já­tékban mit is szeretnénk tőlük viszontlátni. Szerencsére ez már az eredményekben is látszik. . Beregdaróc Nap-Ép-Nábrád 4-1 (3-1) Beregdaróc, 150 néző, v.: Nagy G. Beregda­róc: Simon R. - Derceni (Balia L), Kokas A., Szász K. (Lukovics J.), D. Pethe, Ács G., Veress R., Ács Sz. (Kosztel), Szitka, Varga G., Rózsa R. (Lukovics M.). Edző: Baracsi Endre. Nábrád: Koncz I - Balogh Gy., Pásztor A„ Ráski B., Kovács B„ Banga, Pásztor Z., Mercz L. (Tejfel D.), Varga Z., Szabó I (Pásztor Le­vente), Pásztor László. Edző: Végh András. Gól: Ács G. 2, Ács Sz., Derceni, illetve Pásztor Z. Kiállítva: Veress R. (67. perc). Ifi: 8-1. ___ Baracsi Endre: - Tudtam hogy nehéz meccs lesz, mert Nábrád játéka soha nem feküdt nekünk. Ennek ellenére az első félidőben akár hét góllal is vezethettünk volna, de a ziccereink nagy részét elkönnyel- műsködtük. A második félidőben már nem sikerült azt az egységes játékot nyújtanunk. Széthullottunk, mint a kínai legó. ___________ Végh András: - Láttunk egy cirkuszigazga­tót, két porondmesterrel. Legközelebb erre a játékvezetésre készülni fogok - két levél nyugtatóval. Kölcse-Vámosoroszl 0-2 (0-1) Kölese, 80 néző, v.: Rajzinger I. Kölese: Lud- nanaszki - Kövesligeti, Varga F„ Szkunzjak, libán, Szkrjuba, Pál L, Tott, Zavanyi (Riczi), Halász I, Gyurkó. Edző: Simon Csaba. Vámosoroszl: Bodnár B. - Tisza S., Fábián G. (Somogyi I), Bornemisza (Kiss B.), Szabó A., Riskó I, Baráth G., Róka R., Somogyi I, Márton J„ Szabó A. Játékos-edző: Mikes Ferenc. Gól: Szabó A., Somogyi I Hl: 0-1. Simon Csaba: - Az első félidőt átaludtuk, a második elején akár fordíthattunk is volna, de végül a vendégek egy újabb góllal eldöntötték a meccset. ___________ Mikes Ferenc: - Megálmodtam valamit, Ukrajnát nem engedték be az Unió területé­re. Játékosaim nagyszerűen játszottak. Csenger-Nyírcsaholy 4-0 (1-0) Csenger, 300 néző, v.: Lippa L. Csenger: Szegedi G. - Balogh A., Osváth S. (Imre M.), Rigó, Pankotai (Juhász N.), Bodó R. (Balogh Zs.), Mona A., Lengyel M., Gaál K. (Orosz R), Pálfi I. (Garda P), Katona P. Edző: Szilágyi Sándor. Nyírcsaholy: Mándi P. - Osvath Z., Varjasi, Botos B„ Szimuly, Lehoczky R., Spéth (Kiss A.), Csorvási Gy., Ilku I (Balogh J.), Kovács Á„ Lengyel L. (Szabó V.). Edző: Kiss Ervin. Gól: Katona P, Juhász N., Balogh Zs., Pálfi I. Ifi: 10-0. ________________________ Szilágyi Sándor - Megszereztük az első hazai győzelmünket, de a játék még hagyott maga után kívánnivalót. Most a három pont megszerzése volt a legfontosabb ebben a nehéz sorozatban. Kiss Ervin: - Az első félidőben még jól tartottuk magunkat, a másodikban viszont kijött a jobb edzettségi állapot. Ekkor már nem tudtuk felvenni a ritmust, ezért teljesen megérdemelt a hazai siker. Tyukod-Jánkmajtis 1-3 (0-2) Tyúkod, 30 néző, v.: Éva i. Tyúkod: Somlyai A. - Korponai, Berki N„ Csaholyi Cs. (Varga B. ), Feka N. (Tóth R), Varga K„ Kertész J. (Feka J.), Balogh J., Lakatos I., Nyerges 0. (Varga Gy.), Kiss I (Mezei Gy.). Edző: Czibere József. Jánkmajtis: Munkácsi - Enyedi, Koncz L, Mikulka, Balogh S„ Sólyom M., Logoida, Szopota, Szabó D., Homoki G., Homoki J. (Tar G.). Edző: Szabó István. Gól: Tóth F„ illetve Balogh S. 2, Mikulka. Ifi: 0-7. Czibere József: - Az eibizakodott futbal­listáinkat a lelkesen játszó vendégcsapat megérdemelten győzte le. ________________ Szabó István: - Megérdemelten szereztük meg első győzelmünket. Tlsztaberek-Milota 4-1 (3-0) Tisztaberek, 50 néző, v.: Tömöri L. Tisztabe­rek: Makay Z. (Kosztya) - Molnár Róbert, Juhász A., Nagy J., Molnár Roland (Ko­csányi, Szabó P (Lukács N.), Costea, Bencze A. (Kálló A.), Tóth J„ Jóni R„ Balás G. (Lázár R.). Edző: Oroszi István. Milota: Kánya G. - Vincze R„ Paládi P, Fülöp J., Szlepuhin, Delényi, Fóris I., Orgován L. (Lakatos Gy.), Siket L, Fejes P, Burjász. Megbízott edző: Rétfalvi Róbert. Gól: Balás G. 3, Jóni R., illetve Fóris I. Ifi: 6-2.___________________ Oroszi István: - Alakul a csapat, de még van bőven javítani valónk. Ha ilyen lesz a hozzáállás, akkor az eredmények is jönni fognak. _____________________ ­Rétfalvi Róbert: - Erősen tartalékos csapattal egyetlen helyzetet alakítottunk ki, ennek ez lett az eredménye. Tiszakóród-Nyírmeggyes 1-1 (1-1) Tiszakóród, 80 néző, v.: Kósa Gy. Tiszakó- ród: Juhász S. - Sütő R„ Somogyi R. (Farkas Z.), Baksa Á„ Csákányos, Császár P, Sztá­raszta, Garda E. (Móricz I.), Algács B„ Algács E. Edző: Gyulai Zsolt. Nyírmeggyes: Hajzer I - Baglyos, Szántó I., Kovács L. (Dohai), Nagy Zs„ Széles M. (Dobos J.), Batizi-Pócsi N. (Hornyák Zs.), Gózner, Kínál (Nemes Z.), Puskás D., Drabik M. Edző: Körmös Miklós. Gól: Császár P. (11-esből). illetve Kovács L. «1:2-4 _____________ Gyulai Zsolt: - A második félidőben „Nyú­lás” beállt, és csaknem győztes gólt rúgott. Egyébként kiegyenlített meccs volt, talán igazságos a döntetlen. ____________________ Körmös Miklós: - Felesleges három játékvezetőnek eljönni, ha a bíró felülbí­rálja kollégáját és nem adja meg a jogos büntetőnket. Pedig, amit fejjel nem tudtak menteni, azt kézzel megtették a hazaiak - mi ez, ha nem tizenegyes? Mérk-Váttaj-Csengersima 5-1 (3-0) Mérk, 80 néző, v.: Bíró Cs. Mérk-Vállaj: Gergely I. (Kedves Gy.) - Antal Z., Bálint M„ Demeter S„ Petrohai L., Petrohai Gy. (Rostás K. ), Lakatos J., Szabó I., Szabó A., Bozsányi S., Rostás L (Tóth K.). Játékos-edző: Szabó István. Csengersima: Bélteki L. - Horváth I, Kerekes M. (Salagen), Rosu, Domokos L, Barcsay A. (Horváth I.), Kocsis I. (Balogh B.), Volkán R. (Gaál Cs.), Nyíri A., Korpás A., Halász N. (Ötvös J.). Játékos-edző. Volkán Roland. Gól: Lakatos J. 3, Demeter S., Petro­hai L, illetve Salagean. Ifi: 6-3,_____________ Szabó István: - Nagy szükség volt már erre a győzelemre. Külön elismerés jár Lakatos János mesterhármasához. Volkán Roland: - Ez a teljesítmény kevés volt a győzelemhez. Férfi felkészülés! torna, Miskolc Elődöntő Miskolci EAFC-Nyíregyháza Blue Sharks 70-71 (17-16,29-22,10-12,14-21) Blue Sharks: Czura 22/15, Oláh Z. 7/3, Nagy K. 10/6, Sitku M. 11/9, Czinger TI. Csere: Mokánsz- ki 6/3, Delegál 1, Szondi A. 2, Vida Z. 1. Döntő , Salgótarjáni KSE-Nyíregyháza Blue Sharks 81-75 (20-21,15-8,18-16,15-23,13-7) - hosszabbítás után Blue Sharks: Czura 24/3, Oláh Z. 7/3, Nagy K. 17/12, Mokánszki, Czinger 7. Csere: Vida Z. 12/9, Delegál 3/3, Szondi A„ Sitku M. 2, Farkas D. 3/3. Szoros győzelem, hosszabbításos vereség Futsal: ördögi lesz a nyitány Cseneerben Labdarúgó tabellák: Megye! II. osztály 1. Gyulaháza 4 4 - - 17-2 12 1. Ibrány 4 4 37-1 12 A KELET-MAGYAROft 1. Nyírmeggyes 4 3 1 16-5 10 2.Aiak 4 4­9-2 12 2. Nyírlugos 4 4­­20-2 12 2. Beregdaróc 4 3 1 16-6 9 FUTSAL. A Csenger NB II.-es átalakultak a nyári szünet­ben, több új embert igazoltak, köztük strandfoci bajnokság­3. Tiszakanyár 4 3 1 12-3 10 3. Nagykálló 4 4­­15-3 12 3. Csenger 4 2 2 14-4 6 futsalcsapata jó néhány em­lékezetes csatát vívott már a 4. Tiszaszentmárton 4 2 1 1 10-7 7 4. Apagy 4 4­­15-8 12 4. Tiszakóród 4 2 2 12-7 8 5. Vaja 4 2 2 13-9 6 5. Kemecse 4 3 1­18-5 10 5.Vámosoroszi 4 2 1 1 10-6 7 6. Pátroha 4 2 2 10-6 6 6. Encsencs 4 2 2­9-4 8 6. Csengersima 4 2 1 1 12-10 7 Kazincbarcikai Ördögökkel, ban is érdekelt játékosokat, 7. Mezőladány 4 2 2 8-7 6 7. Nyíribrony 4 2 2 8-7 6 7 Tisztaberek 4 2 1 1 9-8 7 hétfőn este pedig újabb fe­jezettel bővül a felek csatái­nak története. A szatmáriak ráadásul a hírek szerint ko­8. Nyírkárász 4 2 2 5-10 6 8. Levelek 4 2­2 7-7 6 8. Nyírcsaholy 4 2- 2 12-10 6 moly tervekkel vágnak neki a szezonnak. Ettől, persze még 9. Demecser 4 1 1 2 10-11 4 9. Újfehértó 4 1 1 2 14-7 4 9. Nábrád 4 2- 2 ■ 12-11 6 10. Ör 4 1 1 2 3-5 4 10. Biri 4 1 1 2 6-12 4 10. Mérk-Vállaj 4 1 1 2 10-10 4 11. Fényeslitke 4 1 1 2 6-10 4 11. Kállósemjén 4 1­3 3-18 3 11. Kocsord 4 1 1 2 3-16 4 ugyanis a bajnoki nyitányon, nem kell megijedni, annál is inkább, mivel a csengeri kat­lanban ritkán terem babér a 12. Hodász 4 1 1 2 6-14 4 12. Gávavencseilő 4­2 2 6-11 2 12. Milota 4 1 3 8-13 3 hétfőn este (kezdés: 19 óra) éppen a borsodiakat fogad­13. Nyírmada 4 1 3 6-11 3 13. Máriapócs 4­1 3 2-16 1 13. Jánkmajtis 4 1 3 7-12 3 14. Gergelyiugornya 4 1 3 6-13 3 14. Nyírtelek 4­­4 3-21­14. Szatmárcseke 4 1 3 10-16 3 15. Rohod 4 1 3 3-11 3 15. Ramocsaháza 4­­4 3-22­15. Kölese 4 1 3 9-16 3 ják. A vendégek jelentősen látogatók számára. km 16. Kék 4­2 2 3-6 2 16. Terem 4­­4 1-23­16.Tyúkod 4 1 3 8-17 3