Kelet Magyarország, 2011. október (68. évfolyam, 230-255. szám)

2011-10-03 / 231. szám

2011. OKTÓBER 3., HÉTFŐ 12 Sport KELET © LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Carmo-csoport, 7. forduló Hülfe i Vámosoroszi-Gelénes ____5-2 (2-2) Vámosoroszi, 70 néző, v.: Kosztyú. Vámosoroszi: Szaniszló Á. - Szaniszló Z., Kiss Cs. (Váradi M.), Bezzeg I., Csernyi A., Né­meth G., Róka R., Torma I., Talpas L. (Bakk I), Ács A., Harbula B. Megbízott edző: Végh Endre. Gelénes: Simon K. - Fábián S., Varga G., Kovács P, Baráti L, Kósa S., Bálint A., Mikó Gy. (Varga T.), Sebestyén G., Kokas A., Gerő A. Edző: Fülöp Károly. Gól: Ács A. 3, Szaniszló Z. (11 -esből), Harbula B., illetve Kokas A.. Fábián S. Ifi: 2-0. ___________ Végh Endre: - Hoztuk a kötelezőt. Az eleje nehezen indult a lelkes vendégek ugyanis mindent megpróbáltak, de a második játékrészben eldöntöttük a mérkőzést. Gratulálok a fiúknak.________________ Fülöp Károly: - Ameddig idegenben ilyen létszámhiányosán állunk ki és gyengén játszunk, addig nem számíthatunk jobb eredményre. _____________________ Beregdaréc-Kölcse _______1-7 (0-3) Beregdaróc, 50 néző, v.: Tömöri. Beregdaróc: Kiss Z. - Hájas B„ Lizák B„ Bakó Z„ Simon Cs. (Torma R.), Simon K. (Budai I.). Ecsedi Á. (Kosztel J.), Bán J. (Ko­vács L), Varga T„ Kiss R„ Veress 0. Edző: Csekő József. Kölese: Bartha G. (Nagy A.)- Róka Z., Radács S., Sira Tamás, Homoki D. (Sira Tibor), Bakó Z„ Kövesligeti L. (Kósa K.), Bandies L, Magula, Varga Z. (Sztáraszta F. ), Bartha T. Edző: Simon Csaba. Gól: Há­jas B., illetve Bartha T. 3, Magula 3 (egyet 11-esből), Bandies L. Ifi: 4-3. _________ Csekő József: - Megérdemelt vendégsiker született. ______ _________ Simon Csaba: - Ezúttal Róka nem a kosárban volt, hanem a pályán. Lelkes közönségünknek ajánljuk ezt a mai sikert. Kívánom, hogy a továbbiakban is ilyen sportszerűen szurkoljanak. ___________ Nábrád-Klspalád ________0-2(0-» Nábrád, 40 néző, v.: Oláh G. Nábrád: Pász­tor A. - Balogh Gy., Sárai G., Veszprémi F„ Pásztor L. (Horváth M.), Debreceni S. (Imre M.), Imre Zs., Kovács B„ Kmercz L, Tejfel D. , Kovács P. (Szabó K.). Játékos-edző: Veszprémi Zsolt. Kispalád: Algács Z. (Tejfel T.) - Jóni R., Nagy Zs., Lakatos K. (Szécsl E. ), id. Algács T, Sankó B„ Sankó J., Nagy J., Algács E„ Algács M. (Farkas D.), Farkas Z. Edző: id. Algács Tibor. Gól: Algács M„ Sankó B. Ifi: 3-0. __________________ Veszprémi Zsolt: - A játékosok sikeresen kipihenték az elmúlt hét fáradalmait a mérkőzésen. _____________________ Id. Algács Tibor: - Kezdjük magunkat utol­érni. Jó játékkal megérdemelten nyertünk, és ezzel hoztuk a kötelezőt. _____ Nylrmeggves-TI szakórád 2—2 (1—0) Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Kovács Z. Nyírmmegyes: Krizsanovszki - Horváth J„ Nagy Zs., Batizi G., Hornyák Zs., Kiss L. (Bodzán L), Éles R., Batizi-Pócsi N„ Gere Zs., Tóth F„ Batizi-Pócsi S. (Pető Á.). Edző: Tóth László. Tiszakóród: Juhász S. - Balogh L, Tóth Zs., Császár P. (Borbély A.), Móricz I. (Hopka N.), Varga D., Somogyi Cs. (Borbély G.), Somogyi R„ Nagy J., Horváth G. (Kósa R.), Séra P. Edző: ifi. Juhász Ernő. Gól: Éles R. 2, illetve Horváth G„ Balogh L Kiállítva: Tóth F. (60. perc). Ifi: 1-0-ás hazai vezetésnél félbeszakadt. _________ Tóth László: - Játékvezetői szempontból ellentétes félidőket láttunk. Lehet, hogy va­lami történt a szünetben? Az első játékrész­ben korrektül fújó sípmester a másodikban döntő hibákat vétett. A kiállítás után azt mondom, hogy az eredmény reális. ______ Ifi. Juhász Ernő: - Igaz, hogy meleg volt a pite, de mi a réteshez vagyunk szokva és azt forrón szeretjük. Ezt a pontot idősebb Ju- hász Ernő születésnapjára ajánlja a csapat. Mérk-Vállaj-Tyukod 3-1(1-» Márk, 150 néző, v.: Hegedűs I Cs. Mérk- Vállaj: Havasi R. - Bodó R„ Szabó L, Soltész L, Fetter R., Fetter E. (Danó L.), Sarkadi L. (Osváth N.), Antal Z. (Jávori), Erős G., Demeter S. (Haga), Fülöp Zs. (Kovács I.). Edző: Szimuly Gábor. Tyúkod: Iricsek - Kádas R„ Fekete S„ Tóth F„ Horváth Z., Németh M., Kiss R., Nyerges 0., Kasu E., Lakatos I., Orosz A. Edző: Nagy Ferenc. Gól: Fetter E. 2, Demeter S„ illetve Lakatos I. Ifi: 7-3. ________________________ Szimuly Gábor: - Az első félidei kiegyen­lített játék után a szünet utáni teljesítmé­nyünkkel megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. ____________________ Nagy Ferenc: - Egyénileg többet hibáz­tunk, ez lett a vesztünk.______________ Szatmárcseke-Tisztaberek 0-3 (0-0) Szatmárcseke, 80 néző, v.: Nagy F. Szatmárcseke: Pásztor Sz. - Bazsányi l„ Jávor S„ Kóczé G., Czibere Z„ Mursa F„ Volkán R„ Varga Gy. (Bőnyei Cs.), Kerekes M. , Bőnyei Zs. (Jakab R.), Bakó G. (Kovács R. ). Edző: Kelemen József. Tisztaberek: Makai Z. - Szabó L„ Sturovics G., Licz B. (Kovács P), Bodó G. (Nyisztor T), Bodó R. (Mester A.), Fehér! (Lázár B.), Lukács N. (Rudnák N.), Balogh Á., Kálló A., Lázár R. Edző: Oroszi István. Gól: Kálló A., Lázár R„ Bodó R. Kiállítva: Bazsányi I. és Kovács R„ illetve Rudnák N. (80. perc). Ifi: 4-0. ___ Kelemen József: - A félidei eredmény után megérdemeltük volna a döntetlent, de a páros kiállítást követően összeroppantunk, és ezt kihasználta a vendégcsapat. ______ Óroszi István: - A fiúknak gratulálok a játékhoz, fegyelmezett és taktikus játékkal megérdemelt győzelmet arattunk. ______ Tlszamentl SE-Csenger 0-4 (0-2) Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Kozics. Tiszamenti SE: Papp S. - Filep R., Baráth L, Szabó J„ Szabó K., Szűcs G. (Simon S.), Hornyák M. (Nagy Zs.), Balogh N. (Popovics P), Baráth B. (Zakor D.), Tóth Zs., Újvári I. Edző: Szabó Gusztáv. Csenger: Rákóczi R. - Zámbó A., Pankotai I., Gere L, Jóbi M„ Nyer­ges D. (írbán), Tóth Z. (Mosdóczi), Juhász F„ Nagy R. (Juhász P), Mona Á. (Balogh K.), Katona P Edző: Barcsay István. Gól: Nagy R„ Katona P, Mona Á., Juhász P. Kiállítva: BaráthL(5U Szabó K. (65.). Ifi:2-14. Szabó Gusztáv: - Ilyen nagyképű játék- vezetést nagyon régen láttam, a spori egy tízéves sérelmét rendszeresen megbosz­szulja rajtunk. ____________________ Barcsay István: - Küzdelmes mérkőzésen ilyen különbséggel is megérdemelten nyer­tünk. Gratulálok a felnőtt- és az Ificsapat eredményéhez is. __________________ Tarpa-Tunyogmatolcs 4-1 (2-0) Tarpa, 200 néző, v.: Éva. Tarpa: Szűcs K. - Ábrám Cs., Rózsa A., Csapó K. (Túri S. ), Veres R., Csapó A., Rózsa R„ Kovács A., Simon Sz. (Fekete T.), Ács G., Bíró J. Edző: Szécsi Szabolcs. Tunyogmatolcs: Erdődi Gy. (Szabó A.) - Kovács F., Mercz J„ Koleszár F„ Kiss I., Baráth G. (Diószegi), Kissgyörgy, Mikes B„ Tisza S„ Mikes G„ Franku A. Meg­bízott edző: Baráth Mihály. Gól: Simon Sz. 3, Bíró J., illetve Mikes B. Ifi: 0-20.' Szécsi Szabolcs: - Igaz, hogy toldo- zottan-foldozottan, de ma csapatként szerepeltünk. Akik ma nem voltak, várjuk vissza őket a csapatba. © LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 7.forduló Apagy-Nyírpazony ______2-2 (1-2) Apagy, 200 néző, v.: Bíró Cs. Apagy: Kovács I. - Támba 1, Tarr F„ Szalka N., Hegedűs L, Kiss Z. (Csökmei D.), Kozák R.t Bakró A., Bedécs Gergő (Jakab J.)., Orosz G„ Bedécs Gábor (Jakab R.). Edző: Szegfű Mihály. Nyírpazony: Oláh M. - Fehér A. (Kocsis Z.), Sarkadi Zs., Malamidesz L, File Zs., Szűcs G. (Kvaka Á.), Kiár J. (Tóbiás Cs.), Krakkó G. (Gottfried P), Ladik S„ Bukovenszki Z. (Bihari J.), Vincze Gy. Edző: Kovács Ottó. Gól: Vincze Gy., Szűcs G., illetve Orosz G. 2. Kiállítva: Malamidesz L. (86. perc). Ifi: 3-3. ________________ Szegfű Mihály: - Ugyan mezőnyfölény­ben játszottunk, de a mérkőzést nem tudtuk a saját javunkra fordítani._______ Kovács Ottó: - Az utolsó percekben nem csak rajtunk múlt, hogy a két pontot itt hagytunk Apagyon. Közelebb álltunk a győzelemhez. ____________________ Nyírmihálydi-Nyírgyutaj 0-4 (0—1) Nyírmihálydi, 300 néző, v.: Szikszai Gy. Nyírmihálydi: Fehér G. - Balogh J„ Böjti Zs., Nagy Zs., Szilágyi P. (Sebők J.), László Z„ Bódi F„ Sebők Zs., Illés Zs. (Balogh A.), Lakatos J„ Balogh I. Edző: Sebők András. Nyirgyulaj: Kecskés G. - Franku, Kocsis P, Tóth F., Pénzes Á. (Konyha Cs.), Sárosl, Baksa Cs., Szép T„ Horváth N. (Kocsis Z.), Horváth K„ Széplaki N. (Gerstmájer R.). Edző: Lukács Tibor. Gól: Szép T. 2 (1 -et 11—esből), Horváth K„ Baksa Cs. Ifi: 3-3. Sebők András: - Az első gól megpecsé­telte sorsunkat. A mérkőzéstől távolma­radó játékosainknak változtatni kellene a játékhoz való hozzáállásán. Gratulálok a vendégeknek a győzelemhez! _________ Lukács Tibor: - Á csapatom sok helyzetet is elpuskázva, megérdemelten nyert. Voián-Sényő-Káliósemjén 0-1 (0-0) Sényő, 200 néző, v.: Resán. Volán-Sényő: Virágh Cs. - Sipos G„ Kató Cs., Soós G., Minya G., Szarka Z. (Haburcsák D.), Gégény 1. Zs. (Csobán B.), Haburcsák K„ Bárdos A. (Szitái R.), Marincsák R„ Tóth Cs. (Puskás L). Edző: Rubóczki Tibor. Kállósemjén: Árpád J. - Rózsás J. (Károly K.), Várnai R., Kóth Á„ Csohány Z„ Hornyák Gy., Sári G„ Nyisztor R. (Papp I), Krasznai G„ Bodnár R., Lakatos Cs. (Nyisztor R.). Edző: Lipcsei János. Gól: Bodnár R. Kiállítva: Bodnár R. (89. perc). Ifi: 2-0. ________________ Rubóczki Tibor: - Amelyik csapat hátra­felé játszik, az nem tud nyerni._________ Lipcsei János: - Ezt a győzelmet azoknak ajánljuk, akik bíztak bennünk, megérde­melt győzelmet arattunk. Balázs Sza- bolcsnak mielőbbi gyógyulást kívánunk! Ófehértó-Geszteréd ____4-0 (2-0) Ófehértó, 200 néző, v.: PÓkoraczkl Ófehértó: Papp D. (Hajtó D.) - Pekács Zs. (Baráth K.), Homonyik Cs., Kun K„ Tóth P, Király I., Ruszinkó B. (Király D.), Bodnár I., Vadicsku I., Tóth T. (Nyavádi S.), Kerekes M. Edző: Lőrincz Sándor. Geszteréd: Papp T. - Serbán D„ Horváth L, Vasas L, Za­kariás Z. (Nyitral J.), Nagy S„ Ifi. Papp Zs., Fekete Cs., Szemán Zs., Taskó I. (Papp D.), Papp Zs. Edző: Farkas József. Gól: Kerekes 2, Tóth P„ Király I. Kiállítva: Papp Zs. (47. perc), Nagy S. (50. perc). Ifi: 6-0. ______ Lőrincz Sándor: - Ez mindenhez ha­sonlított csak futballmérkőzésre nem. A győzelemnek örülünk viszont mellette van bánatunk Is. Mielőbbi gyógyulást kívánunk a súlyosan megsérült Pekács Zsoltnakl Farkas József: - Kritikán aluli látékveze­tés mellett vereséget szenvedtünk. _____ Kálmánháza-Terem _____2-2 (1-0) Kálmánháza, 150 néző.v.: Tóth IM. Kálmánháza: Verdes J. - Doboveczki I.. Lövei T„ Szabó K., Marcsek T., Mezei G. (Farkas J.), Lukács G., Takács J„ Szilágyi K. (Szarka M.), Erdei G„ Farkas N. (Ignéczi L. ) Edző: Hajdú Pál. Terem: Cionca - Molnár Sz., Tréger I., Bégányi Zs., Kónya M„ Kalucza M„ Virág G„ Lamos D. (Szendrei J.), Vángel Sz„ Erdei Cs., Osváth Sz. Edző: Körmös Miklós. Gól: Takács J„ Farkas J., illetve Vángel Sz., Kónya M. (11 -esből). Kiállítva: Doboveczki I. (70. perc). Ifi: 4-1. __________________________ Hajdú Pál: - Áz első félidőben eldönt­heti ük volna a mérkőzést, miközben elmaradt a vendégkapus jogos kiállítása is. A második félidőben két hibánkat kihasználta a vendégcsapat, ennek elle­nére hiányérzetem van az eredménnyel kapcsolatban. ____________________ Körmös Miklós: - Tartalékos csapatom 2-1-es vezetésnél két óriási meccslabdát hibázott, sajnálom, hogy két pontot hagytunk Kálmánházán. ____________ Nyírvasvári-Levelek 1-1 (1-0) Nyírvasvári, 80 néző, v.: Tömöri P. Nyírvasvári: Opre R. - Pető G., Nagy B. (Serbán 1), Kovács Á., Szarka I., Paulik J., Kóka M., Tóth B„ Bukovenszki G„ Csige I. (Koczkanics T), Petrás M. Edző: Berettyón Gábor. Levelek: Stekler A. - Pásztor J„ Gebri Gy., Szabó D„ Svelta Z. (Lakatos Zs.), Herczku G. (Bukta M.), Pekk X, Takács J„ Moravcsik G., Varga Z. (Hajdú G.), Sipos J. Edző: Majtáth Sándor. Gól: Tóth B., illetve Bukta M. Kiállítva: Gebri Gy. (20 .perc). Ifi: 3-1. ________________________ Berettyón Gábor: - A vendégek em­berhátrányban is jól küzdöttek, míg ml a legnagyobb lehetőségeinket is kihagytuk, reális a döntetlen. _________________ Majláth Sándor: - Tömöri játékvezető úr volt a mai főszereplő. Gratulálok a csa­patnak, az emberhátrány úgy érzem, nem minket zavart meg, hanem az ellenfelet. Ezt a döntetlent Bukta Mihálynak ajánljuk névnapja alkalmából!______________ Nyíribrony-Napkor 4-0 (2-0) Nyíribrony, 100 néző, v.: Balogh IL. Nyíribrony: Nagy A. - Papp G., Kriston, Szegedi L. (Mencsik), Törő J„ Mizsák Cs. (Bagoly), Pásztor (Asztalos), Csernyu, Imre (Piros G.), Vígh Zs., Sápi (Vári M.). Edző: Borza László. Napkor: Nádasdi Sz. - Tóth P, Pljutyinszkij A. (Nyisztor M.), Nagy Á„ Szalmás! I., Somogyi L, Ifi. Fekete Z. (Orosz B.), Agócs M. (Kovács G.), Dósa T. (Mészáros J.), id. Fekete Z. (Bakó V.), Nagy J. Játékos-edző: Fekete Zoltán. Gól: Szegedi L. (11—esből), Papp G„ Csernyu Sz., Vígh Zs. Ifi: 3-3. Borza László: - Az első félidőben még döcögött a gépezet, a második félidőben jól játszva, megérdemelten nyertünk. Remélem innen elindulunk felfelé. ______ Fekete Zoltán: - Gratulálunk a hazai csapatnak. Nagyon sok munka van még a csapattal, hogy eredményesek legyünk. Gratulálok az Ifinek a döntetlenhez!____ Nyírtelek-Nyírlugos _____2—0 (1—0) Nyírtelek, 200 néző, v.: Szűcs T. Nyírtelek: Szekrényes J. - Trencsényi R., Kiss A., Vékony A., Nagy D. (Csernák X), Künstler A., Kóka K„ Minya P. (Karasz L), Márton P. (Gulyás I.), BencsÁ. (Potornai M.), Cipf Z. (Ember R.). Edző: Csire Sándor. Nyírlugos: Kupecz G. - Danka Z., Illés Á. (Hlács A.), Csákányos X, Sinka L, Balogh J„ Kupecz Á„ Pelyák D., Kereki A., Rédai J., Juscsák Á. Edző: Dzsudzsák András. Gól: Cipf Z. 2. Kiállítva: Nagy D. (80. perc). Ifi: 4-2. ________________________ Csire Sándor: - Gyenge játékkal Is lehet nyerni. A fiúknak a múlt heti csomagot köszönöm! ______________________ Dzsudzsák András: - Kiváló játékvezetés mellett ez volt az a mérkőzés, amelyen nem érdemeltünk vereséget. Egyenlő ellenfelei voltunk a Nyírteleknek, ezért külön gratulálok a játékosainknak! Megyei II. osztály, Selyember-csoport, 7.forduló Vaja—Demecser ________9-1 (4-0) Vaja, 100 néző. v.: Szikora. Vaja: Makkai Cs. - Simák J., Papp X (Nagy H.), Kiss Cs., Kiss A. (Tóka K.), Soltész Á„ Soltész B., Hudák P. (Sós K.), Gdovin J. (Mondom F.), Zakor J„ Ördög K. Edző: Kun Miklós. Demecser: Hegedűs T. - [gyártó S„ Gomb­kötő J., Kelemen G„ Kertész L, Rádi I., Vida Sz., Mihalovics L, Hegedűs G„ Zajder L, Hajnal A. Játékos-edző: Gombkötő József. Gól: Kiss A. 3 (egyet 11 -esből), Zakor J. 2, Soltész B. 2, Nagy H„ Tóka K„ illetve Vida Sz. Kiállítva: Kertész L. (57. perc). Ifi: 0-1.____________________ Kun Miklós: - Megérdemelten nyertünk „egy szétesett csapat” ellen, amely - a múltra való tekintettel - többre képes. Gratulálok a demecseri ifisták győzel­méhez. ________________________ Gera Sándor: - Köszönjük a sportszerű vajaiak szombati mérkőzését, de káposz­tás nap ide vagy oda, ez még káposztából is sok lett volna. Gratulálok az ifiknek, hogy egy hazai pályán négy éve veretlen ellenfelet sikerült legyőzniük. _________ Nyfrtass-Pátroha _______1-5(0-» Nyírtass, 150 néző, v.: Fábián. Nyírtass: Herka A. - Tóth I., Tóth X, Pócsik L, Mester Sz., Somogyi G. (Szabó I.), Varga X (Horváth I.), Berki L, Balogh D. (Mester J.), Rácz L, Mester Zs. (Udvari I.). Edző: Tóth Lajos. Pátroha: Gombkötő X (Máté Gy.) - Rácz S., Borku X, Háda J., Hamza A., Kocsis Z. (Novák R.), Varga R., Tóth Sz., Csikós A., Balogh B., Horváth F. (Borku N.). Edző: Béres János. Gól: Mester J„ illetve Balogh B. 2, Horváth R, Tóth Sz. (11-esből), Borku X Ifi: 8-1. __________________ Tóth Lajos: - Osztálykülönbség volt a két csapat között. Edzőbuktató produkciót láthattak a nézők. Az Ifisták fölényes sikeréhez gratulálok! _______________ Béres János: - Ma nem csak a gyenge ellenféllel, hanem a nagyon rossz nyírtass! pályával Is meg kellett birkóznunk. Szeren­csére egy jó második félidei játék elég volt a győzelemhez. ___________________ Petneháza-Fényeslitke 1-3 (0-2) Petneháza, 100 néző, v.: Llppa. Petneháza: Sebők L. - Szaboszlai I. (Ma­rinka L), Vida M„ Éles IIX, Búzás J. Varga M„ Major B„ Tóth J., Szabó Cs. (Steszkó M.), Elek Cs., Éles IX Edző: Tóth János. Fényeslltke: Márta J. - Rusznák S„ Lesku P, Tóth Á., Révész Zs., Kertész Zs. (Balogh K.), Iván S. (Sárecki F.), Balogh R„ Torna J. (Lupcsa Cs.), Gál X (Pokol L), Kubányl S. Edző: Nagy Zoltán. Gól: Éles IX, Illetve Xoma J., Kubányl S„ Lupcsa Cs. Ifi: 3-1. Tóth János: - Kiegyenlített mérkőzésen egyenlő erők küzdelméből a helyzete­ivel jobban gazdálkodó csapat jött ki győztesen. Úgy érzem, egy picit talán a játékvezetők Is hozzátettek. __________ Nagy Zoltán:-Értékes három pontot szereztünk újra idegenben. A csapatom annyit adott ki magából, ami ehhez a győzelemhez feltétlenül szükséges volt. Pap-Vasmegyer 1-0 (1-0) Pap,50 néző, v.: Csikós. Pap: Kovács Zs.- Onder G., Molnár Cs., Szabó Sz., Vincze G„ Vass J„ Vedres B., Kovács X, Nagy Á„ Szántó Cs., Pálinkás X Edző: Kelemen István. Vasmegyer: Szabolcsi N. - Lábas P, Benes Zs., Sebők I., Dankó M., Bihari D. (Tóth M.), Samu L. (Szabó Zs.), Sikorczki I., Tardl Zs., Bodó I. (Bárdi K.), Varga L Edző: Bodó Attila. Gól: Vass J. Kiállítva: Onder G. (86. perc). Ifi: 2-4, _____________ Kelemen István: - Rendkívül helyzetgazdag mérkőzésen szimpatikus csapatot sikerült legyőznünk. Nagyon értékes három pontot szereztünk. ______ Bodó Attila: - Ezt a meccset nem Pap nyerte meg, hanem mi veszítettük el. Amíg a helyzeteinket nem tudjuk kihasználni, nem fogunk nyerni. Székely-Kék ___________3-3(3-» Székely, 200 néző, v.: Gergely S. Székely: Kiss A. - Jáger X (Papcsák N.), Kantár K., Tóth Attila, Tóth Antal, Vlnyin V., Szilágyi cs., Fuziák L, Oláh Z., Kantár J„ Molnár R. (Szakács Z.). Játékos-edző: Vltalij Minyin. Kék: Himmer - Tóth P, Kmecz, Kriser, Csáki, Szurcsik G„ Erős P, Tóth Gábor (Tóth Gergő), Sós L. (Győri A.), Szurcsik Z., Nyerges J. (Makkal Á.). Edző: Búzás Lajos. Gól: Kantár J. 3. illetve Csáki 3. Kiállítva: Kiss A. (70. perc). Ifi: 1-1. ___________ Vltalij Minyin: - Ä mérkőzés a kezünkben volt. Sajnos, két védelmi hibából az ellenfél kiegyenlített. A végén igazságos döntetlen született. _______________ Búzás Lajos: - Az első félidőben nagyon bealudtunk, a másodikban viszont sikerült a háromgólos hátrányt ledolgozni. _____ Gávavencseltő-Uldombrád 2-3(1-» Gávavencsellő, 100 néző, v.: Maleskovits. Gávavencsetlő: Lénárt - Majoros P, Csotka N. (Laczl Zs.), Veress M. (Hegedűs L), Kovács L, Pásztor Zs„ Köteles K., Hengsperger A., Hullár Gy. (Gégény M.), Brandies P, Körösi A. (Bodnár S.). Edző: Rudolf Zoltán. Újdombrád: Sinka Gy.- Pál G„ Kernács József, Szőlősi L, Oláh A. (Jónás X), Szőlősi A. (Lehoczki M.), Kernács János (Sipos J.), Tóth B., Geri K. (Bagin T.), Lakatos Z. (Gecse l.j, Sinka J. Edző: Fabók István. Gól: Szőlősi L. (ön­gól), Brandies P„ Illetve Sinka J., Lakatos Z„ Tóth B. Ifi: 3-2._________________ Rudolf Zoltán: - Két olyan gólt kaptunk, amelyet nem szabad lett volna. Gratulálok az ellenfélnek! ________________ Fabók István: - Nagyot küzdve hoztuk a tőlünk elvárható eredményt. Remélem, most már a csapat lassan felhívja magára a figyelmet, és a kollégák nem fognak bennünket lebecsülni. ______________ Dombrád-Rohod 1-1 (1-0) Dombrád, 120 néző, v.: Lizák. Dombrád: Kovács X - Molnár M„ Andrejcsik D. (Mudri B.), Lévai Cs., Révész J., Cslllik Gy. (Török M.), Nagy Gábor, Xerjék Z., Balogh M., Xamás B. (Oncsó M.), Huszti P. Megbízott edző: Kovács Tibor. Rohod: Papp J. - Simák Zs., Gazdag A., Papp Zs., Pataki G., Kósa S. (Lippai I.), Szabó I., Bencze M„ Király X, Kamarás J., István G. (Tóth R).Játékos-edző: Lelt József. Gól: Lévai Cs„ Illetve Kamarás J. Ifi: 1 -3._________ Kovács Tibor: - Nem találjuk a góllövő cipőnket, így meleg volt a vége. Igazságos döntetlen született. ______ Lelt József: - Nagyon jó ellenfél otthoná­ban szikrázóan kemény, férfias csatában csapatom nagyon jól játszva sokat tett a győzelemért. Ugyanakkor van egy kis hiányérzetem, mivel itt hagytunk a két pontot. _______________ Anarcs-Ajak ___________2-2 (1-0) Anarcs, 200 néző, v.: Ma|or 0. Anarcs: Mucsicska - Simon Z. (Molnár I.), Takács J„ Bunkóczi Zs., Bakó G„ Kenéz L. (Bodnár S.), Molnár! (Drabik K.), Somogyi Á„ Bodnár Z„ Bandor J., Sajtos R. (Bellcza). Edző: Szilágyi Dániel. Ajak: Leskovlcs A. - Iski D., Baratl I., Kovács Z. (Csernyu A.), Sütő N., Szabó L, Horváth A., Folytán Z., Magyar R. (Murin L), Kovács Cs., Jenei A. (Dzsubák B.). Edző: Szanyi János. Gól: Sajos R., Bandor J„ illetve Dzsubák B„ Barati I. Kiállítva: Takács J. (43. perc), Bodnár Z. (92. perc), illetve Iski D. (81. perc). Ifi: 0-3. ___________________ Szilágyi Dániel: - Teljesen megérdemel­ten vezettünk két góllal. Ezt követően úgy érzem, a játékvezető elvett tőlünk két pontot._________________________ Szanyi János: - A csapat tartását és ere­jét jól jellemzi az utolsó pillanatban rúgott gól. Nagyon kemény, szikrázó mérkőzés volt, amelyen a labdarúgás sava-borsát láthatták a nézők. © LABDARÚGÁS: Megyei II. osztályú tabellák A Carmo-csoport állása: 1. Tiszakóród 7 5 2­21-10 17 2. Kölese 7 5 1 1 29-16 16 3. Nyírmeggyes 7 5 1 1 25-13 16 Tisztaberek 7 5 1 1 25-13 16 5. Tunyogmatolcs 7 5 1 1 21-12 16 6. Csenger 7 5­2 24-6 15 7. Vámosoroszi 7 3 2 2 17-17 11 8. Tiszamenti SE 7 3­4 23-24 9 9. Mérk-Vállaj 7 3­4 18-20 9 10. Kispalád 7 3­4 15-18 9 11. Tarpa 7 2 2 3 14-21 8 12. Gelénes 7 2­5 11-22 6 13. Szatmárcseke 7 1 2 4 15-21 5 14. Tyúkod 7 1 1 5 11-24 4 15. Nábrád 7 1­6 8-20 3 16. Beregdaróc 7­1 6 12-32 1 A Díjözön-csoport állása: 1. Ófehértó 7 6 1 _ 21-5 19 2. Nyírtelek 7 6 1­21-8 19 3. Terem 7 5 1 1 27-11 16 4. Nyirgyulaj 7 5­2 21-5 15 5. Levelek 7 4 3­13-5 15 6. Volán-Sényő 7 4­3 12-9 12 7. Kálmánháza 7 3 1 3 7-13 10 8. Apagy 7 2 3 2 12-11 9 9. Nyírvasvárl 7 2 2 3 15-13 8 10. Nyíribrony 7 2 1 4 15-20 7 11. Nyírlugos 7 2 1 4 9-16 7 12. Nyírpazony 7 1 2 4 12-17 5 13. Geszteréd 7 1 2 4 8-28 5 14. Napkor 7 1 1 5 7-16 4 15. Nyírmihálydi 7 1 1 5 5-17 4 16. Kállósemjén 7 1­6 8-21 3 A Selyember-csoport állása: 1. Ajak 7 6 1 _ 24-4 19 2. Pátroha 7 6­1 25-7 18 3. Újdombrád 7 5 1 1 26-8 16 4. Vaja 7 5 1 1 23-9 16 5. Rohod 7 5 1 1 17-7 16 6. Fényeslitke 7 5­2 17-10 15 7. Anarcs 7 4 2 1 20-13 14 8. Dombrád 7 3 2 2 22-11 11 9. Gávavencsellő 7 2 1 4 19-20 7 10. Kék 7 2 1 4 15-17 7 11. Pap 7 2­5 8-21 6 12. Vasmegyer 7 1 2 4 6-16 5 13. Székely 7 1 1 5 11-18 4 14. Petneháza 7 1 1 5 7-29 4 15. Demecser 7 1­6 15-49 3 16. Nyírtass 7 - - 7 10-25