Kelet-Magyarország, 2010. november (70. évfolyam, 254-278. szám)

2010-11-08 / 259. szám

2010. NOVEMBER 8.. HÉTFŐ 12 Sport KELET O LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 13. forduló Ófehértó-Geszteréd 2-1 (1-0) Ófehértó, 200 néző, v.: Török Z. Ófehértó: Károly - Pekács, Kun, Homonyik, Tóth, Király, Ember, Csemyu, Bodnár, Köbli (Barát K. ), Sápi (Nyavádi S.). Játékos-edző: Pekács Zsolt, Geszteréd: Papp T. - Horváth L, Kovács G„ Görög T„ Görög N„ Antal Z. (Tóbiás Sz.), ifj. Papp Zs. (id. Papp Zs.), Kiss L, Cedel V. (Vasas L), P. Juhász A., Pásztor B. Edző: Gyöngyösi Mihály. Gól: Csernyu, Ember, illetve Horváth L. Kiállítva: Pekács Zs. (40. perc). Ifi: 5-2. ___ Pekács Zsolt: - Küzdelmes mérkőzésen tíz emberrel is megérdemelten győztünk, bízom benne hogy jövő héten is folytatjuk sikersorozatunkat. __________________ Gyöngyösi Mihály: - Ahhoz képest, hogy hétközben még úgy volt, hogy a három hátralévő mérkőzést sem tudjuk lejátszani, a csapat szíwel-lélekkel küzdött. Remélem, az illetékes személyek is olvassák ezeket a sorokat. Vereségünk ellenére gratulálok a fiúknak, akik igazi sportemberek! ________ Kállósemjén-Napkor 0-0 Kállósemjén, 50 néző, v.: Híres. Kátlósemjén: Árpád J. - Károly K. (Séra D.), Nyeste D. (Balázs Sz.), Papp N„ Ballai Z., Tóth D., Nagy S., Papp T„ Csohány Z., Várnai R. (Jávor N.), Király T. Játékos-edző: Kákóczki István. Napkor: Nádasdi - Gilányi, Pálóczi, Kriser, Szalmási, Nagy D„ Nagy J„ Nyisztor (Fekete), Agócs, Kurucz, Száraz. Edző: Szűcs György. Ifi: 3-2. ___________ Kákóczki István: - A feketeruhások ismét belenyúltak a mérkőzésbe, nincsenek tisztában az előnyszabállyal és a leshety­zetekkel. ____________________ Szűcs György: - Nagyon küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született, a végén egy kihagyott meccslabdával. Nylrvasvárl-Levelek 3-0 (2-0) Nyírvasvári, 100 néző, v.: Csikós. Nyírvasvári: Opre R. - Nagy T, Pető G., Karczub T„ Serbán J. (Bukovenszki G.), Koczkanics T„ Nagy B., Kocsis Z., Palulik J. (Heller 1), Makay R., Sivadó L. (Balugyánszki). Játékos-edző: Kocsis Pál. Levelek: Luksa - Bukta M„ Mónus G„ Majláth S. (Lakatos)., MolnárT. (Svelta Z.), Takács J., Puskás A., Pásztor J., Varga Z. (Tóth Zs.), Hajdú G. (Rutovics K.), Csekk A. Játékos-edző: Mónus Gábor. Gól: Sivadó L. 2, Makay. Ifi: 5-1. _________________ Kocsis Pál: - A héten jól vizsgáztam mint szertáros, ezért nekem ötös jár. A csapat pedig csak hármat számolt a Levelekre lombhulláskor, de ez is ötös az én bizonyítványomban. Gratulálok mindkét csapatomnak! _____________________ Mónus Gábor: - Tovább tart vesszőfutá­sunk, sajnos a végére elfogytunk és elfárad­tunk. Reméljük, a két hátralévő mérkőzésen tudunk javítani. ____________________ Kálmánháza-Nyírlugos 3-3 (0-0) Kálmánháza, 64 néző, v.: Fábián. Kálmánháza: Tóth G. - Túróczi, Erdei L., Tardi (Rátkai), Kiss Sz., Szilágyi (Szarka), Takács J„ Erdei G., Szabó K., Osikóczki (Mezei), Kiss Gy. Edző: Seregi Mihály. Nyírtugos: Kriston D. - Danka Z. (Jakab N.), Csákányos T„ Illés Á., Sinka L„ Horváth J„ Petrás M., Balogh N., Pelyák D. (Sándor R.), Kereki A. (Hlács A.), Sinka M. (Kremiczki F.) Edző: Dzsudzsák András. Gól: Kiss Gy 2, Er­dei G„ illetve Horváth J., Petrás M„ Kremiczki F. Kiállítva: Túróczi (87. perc). Ifi: 1 -3. ___ Seregi Mihály: - Küzdelmes, nagy iramú mérkőzésen úgy gondolom, igazságos döntetlen született, bár hiányérzetem van, mert két szabálytalan gólt szerzett az el­lenfél. Ettől függetlenül gratulálok minden játékosomnak. _____________________ Dzsudzsák András: - Irreális talajú pályán sok helyzetet hagytunk ki, de a döntetlen igazságos. ________________________ Nyfrbogdány-Apagy 0-2 (0-1) Nyírbogdány, 100 néző, v.: Domoszlai. Nyírbogdány: Minya D. - Karasz B., Virágh T., Mándoki L, Minya P., Karasz L, Bodó I., Bodi T. (Tóth Zs.), Szilágyi L. (Fejér M.), Nyerges J„ Minya G. Játékos-edző: Virág Tibor. Apagy: Kovács I. - Sipos J., Tarr F„ Jakab R. (Atucsák B.), Korpás Z„ Kiss Z. (Krakkó G.), Bakró A., Kozák R., Bedécs Gá­bor., Támba I, Kovács 0. (Bedécs Gergő.). Edző: Szegfű Mihály. Gól: Kovács 0., Bakró A. Ifi: 4 1. ______________ Virág Tibor - Teljesen megérdemelt a vendégsiker. _______________________ Szegfű Mihály: - Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, a második félidőben gólkülönbséget javíthattunk volna. __ Nyíribrony-Ny í rpazony 4-1 (1 -1) Nyíribrony, 100 néző.v.: Henzsely. Nyíribrony: Simon S. - Papp G., Szegedi, Pásztor,Törő, Bagoly (Borza), Mencsik (Asz­talos), Konzíli (Soós), Imre, Illés, Marincsák. Edző: Borza László. Nyírpazony: Szép A. - Kvaka Á„ File Zs., Bodnár T, Bodnár B„ Székely T, Szondi S., Viszokai F., Török I. (Bakos Cs.), Bihari J„ Horváth J. Edző: Béres Miklós. Gól: Marincsák, Asztalos, Imre, Illés, illetve Horváth J. Ifi: 3-1. ____________ Borza László: - Az eredmény fölényes győzelmet mutat, de csak az utolsó harminc percben sikerült felülkerekedni a lelkes Nyírpazony ellen. ___________________ Béres Miklós: - Fegyelmezett, jó játékkal hatvan percig tartottuk magunkat a nyíribronyi pályán. Nagykálló, 159 néző, v.: Kiss J. Nagykálló: Imrő - Karaffa, Márton, Sárga (Simon), Fodor, Sándor (Mészáros), Csajkó, Málik, Dán (Matejkó), Imre J. (Dobó), Káposznyák (Dobos). Edző: Budaházi László. Vasmegyen Hegyes Z. (Soós) - Berki G„ Lábas P., Márton D„ Gonzálesz D. (Szabó), Laskai F„ Sikorszki S., Bilecz J„ Korpái Cs., Szitái R„ Dán M. Edző: Bodó Attila. Gól: Imre J. 2 (egyet 11-esből), Csajkó (11­esből). Ifi: 0-1. __________ Budaházi László: - Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, a máso­dikban „hozzászürkültünk” az antifutballt játszó ellenfélhez. Pozitívum a három pont, amit Matejkó Gabi születésnapjára ajánl a csapat. Gratulálok a csapatnak az őszi elsőséghez. _______________________ Bodó Attila: - Kitűnő játékvezetés mellett megnehezítettük a Nagykálló győzelmét. Egy-nullánál óriási ziccert hagytunk ki. Gratulálok az ifjúsági csapat győzelméhez! Máriapócs-KölyökSC 4-2 (2-0) Máriapócs, 70 néző, v.: Szűcs L. Márfapócs: Dobos B. - Iváncsik L, Császár Cs„ Kozmia J. , Andrejcsák R„ Dankó M„ Ács R. (Kiss I.), Krasznai G„ Sulemán J. (Oláh S.), Ács B„ Dudás D. (Novák Zs.) Edző: Andrejcsák Róbert. Kölyök SC: Szilágyi T. - Fekete Cs., Tóth G. (Gottfried P.), Farkas J. (Balázs K. ), Kósa T„ Sarkadi Zs„ Bácskái A„ Nagy S., Pater A., Csáki J., Dobán D. (Sárközi D.). Játékos-edző: Dávida János. Gól: Dankó M., Ács B„ Novák Zs., Kiss I., illetve Csáki J. 2. Ifi: 3-2. _______________ Andrejcsák Róbert: - A „kölyök derbin” a helyzeteit lobban kihasználó csapat nyert. Dávida János: - Helyzet nélkül kaptunk négy gólt, de ha mi nem rúgjuk be, sosem nyerünk. A nyíribronyi Szegedi László (jobbra) is részese volt a Nyírpazony elleni győzelemnek fotó: sipeki Péter Nagykálló! VSE-Vasmegyer 3-0 (1-0) Q LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Selyember-csoport, 13, forduló Szabolcsveresmart-Záhony 3-4 (2-1) Szabolcsveresmart, 80 néző, v.: Vitkai. Szabolcsveresmart: Kalmár - Pongó L, Bódi S„ Nagy Á., Gyöngy M„ Bakó G., Csikó Kalocsai (Juhász T.), Horváth Sz., Szoboszlai ) I. (Oláh I.), Szabó D. (Sipos J.), Jónás K. Edző: Bódi Sándor. Záhony: Barna Z. J (Pólyák) - Kői R„ Kői G. (Semegi J.), Czik, Tóth R„ Séra L., Karasz A., Semegi T. (Nagy G.), Fekete G. (Halász T.), Győri J. (Nagy J.), Balogh S. Edző: Karasz Lajos. Gól: Csikó Kalocsai, Horváth Sz., Szoboszlai I., illetve Karasz A. (11 -esből), Fekete G„ Győri J., Balogh S. Ifi: 1-1,___________________ Bódi Sándor: - Rúgtunk három gólt, mégis kikaptunk. Nem is tudom, hogy akkor ennyi a szerencse, vagy ennyi a tudás? ________ Karasz Lajos: - Lelkes hazai csapat ellen ismét gólképesek voltunk, amely lehetővé I tette a mérkőzés megnyerését. _________ Újdombrád-Demecser 2-2 (2-2) Újdombrád, 100 néző, v.: Sipos Á. Újdombrád: Sinka Gy. - Tóth l„ Komlósi, Szöllősi, Gáspár F„ Balia K„ Gulyás J. (Geri K.), Samu L. (Kernács), Csombók Cs., Dócs K. (Bagin T), Sinka J. Edző: Fabók István. Demecsen Fintor - Kelemen, (gyártó, Varga E., Gomkötő J., Kocsis Z„ Tóth A„ Kertész L, Hajnal A„ Tóth Sz„ Gombkötő T. Edző: Brankovics Béla. Gól: Balia K., Samu L, illetve Kocsis Z. (11 -esből), Gombkötő T. Ifi: 0-2. _________________________ Fabók István: - Á flúgos futamból nem jöttünk ki jól, sajnos nyerni még nem tanul­tunk meg. A héten műtött játékosunkat, Tóth Bercit a csapat visszavárja. _________ Brankovics Béla: - Gyenge színvonalú mér­kőzésen egyik csapat sem érdemelt volna győzelmet. Igazságos döntetlen. ________ Fényeslltke-Pátroha 1-3 (0-0) Fényeslitke, 200 néző, v.: Takács A. Fényeslitke: Janda T. - Kertész Zs. (Kaptur), Gyüre Z., Nagy Z„ Rusznák S„ Révész Zs. (Lesku P.), Sárkány G., Toma J. (Pokol), Sárecki F„ Balogh R„ Nagy B. Edző: Nagy Zoltán. Pátroha: Pekk - Hamza A., Borku I, Korbács B„ Kovács Á., Molnár Cs., Balogh I., Csuka Gy., Varga R., Bíró J„ Gazdag A. (Varga A.). Edző: Gazdag Attila. Gól: Rusznák S. (11 -esből), illetve Borku T„ Molnár Cs., Gazdag A. (11 -esből). Kiállítva: Molnár Cs. (75. perc). Ifi: 1-3. _______ Nagy Zoltán: - Harcos, küzdelmes mérkőzésen ma is alulmaradtunk. Küzdeni akarásban legalább javultunk. Gratulálok Pátrohának! Gazdag Attila: - A második félidőben igazi csapatként játszottunk és ismét tíz emberrel sikerült nyernünk. Gratulálok a csapatnak! _______________________ Nyírtass-Petneháza 1-2 (1-1) Nyírtass, 80 néző, v.: Nagy Cs. Nyírtass: Przbytek - Mester T., Tóth I., Papcsák N. (Tóth L), Jakab Gy., Major B., Varga T, Jenei I. (Batta B.). Varga S. (Fehér L), Mester Sz., Somogyi G. Edző: Lévai Csaba. Petneháza: Sebők L - Miskolczi B., Szabó T„ Ragó, Marinka., Tóth J., Szabó Cs. (Elek Cs.), Varga M. (Szabó I.), Éles II T„ Éles I T„ Kovács A. (Miskolczi G.). Játékos-edző: Tóth János. Gól: Somogyi G., illetve Éles I T„ Kovács A. Kiállítva: Éles IT. (75. perc). Ifi: CM Lévai Csaba: - A vereségünkben vastagon benne volt a játékvezető és az egyik asszisz­tens. Küzdöttünk, a döntetlen igazságosabb lett volna, ___ ________________ Tóth János: - Korrekt játékvezetés mellett a lényeg, hogy megvan a három pont! Pap-Pusztadobos 7-2 (2-1) Pap, 150 néző, v.: Ésik L. Pap: Zsell - Radvánszki L, Tóth B., Szabó Sz„ Pálinkás T„ Szoboszlai B. (Oncsó J.), Kovács L, Dallos L, Vass J„ Varga J„ Szabó G. Edző: Béres János. Pusztadobos: Kemenyicki - Gdovin, Kanálos, Szilasi (Kiss I), Balogh A., Szűcs B„ Jónás A. (Baráti), Kurilko, Maries T„ Sós S„ Papp Z. Játékos-edző: Sós Sándor. Gól: Varga J. 5, Vass J., Dallos L., illetve Papp Z. 2. Kiállítva: Kemenyecki (70. perc). Hl: 0-2. Béres János: - Igazi rangadó, remek hangulat, győzelem, Varga Józsika teljesít­ménye ötös. Külön megjegyezném, hogy eddig a bajnokságban már négy kihagyott tizenegyesnél járunk, ________________ Sós Sándor: - Egy nagyon gyenge játék- vezetés mellett, aki súlyos hibákat vétve eldöntötte a mérkőzést egy kultúrálatlan papi közönség előtt. Nem érdemelt annyit a játék, hogy ilyen súlyos sérüléseket szenvedjünk. ______________________ Rohod-Vaja 1-1 (0-1) Rohod, 250 néző, v.: Tordai. Rohod: Papp J. - Simák Zs., Lelt J., Papp Zs., Dobronyi J. (Bence M.), Kovács I. (Zakor), Kósa S.,Tóth A., Vida M. (Szilágyi Z.), Tóth F„ Kamarás J. Játékos-edző: Lelt József. Vaja: Makkai - Sashegyi G„ Kiss T, Simák J„ Kósa G. (Kon- rád), Soós K., Soltész Á„ Papp T„ Mulutó P„ Kun Cs., Kiss Cs. Edző: Kun Miklós. Gól: Tóth F„ illetve Mulutó P. Ifi: 1-3. ____________ Lelt József: - Igazi szomszédvári rangadón Igazságos eredmény. Kun Miklós: - Elégedett vagyok az eredménnyel, bár a helyzetek alapján meg kellett volna nyernünk a mérkőzést ______ Tlszamenti SE-Anarcs 3-2 (0-1) Gergelyiugornya, 150 néző, v.: Kriser. Tlszamenti SE: Papp S. - Bogáti G. (Baráth L), Kovács G., Bakos B., Szabó K. (Simon J.), Hornyák M. (Popovics), Herczeg A., Tóth Zs. (Bíró A.), Balogh T. (Szűcs G.), Mándi L, Deskó D. Edző: Szabó Gusztáv. Anarcs: Feigel - Lakatos F., Bunkóczi Zs., Eszterhai J„ Nagy Á. (Rusznák), Veres S„ Drabik K„ Bodnár Z. (Belinszki), Bodnár S. (Márta), Lippai G„ Molnár T. (Rákóczi). Edző: Szilágyi Dániel. Gól: Kovács G. (11-esből), Mándi L (11 -esből). Bíró A., illetve Lippai G„ Veres S. (11-esből). Kiállítva: Lippai G. (65. perc). Ifi: 2-0. N _________________ Szabó Gusztáv: - Álmosan kezdtünk, az első félidőt átaludtunk, de utána ellenfe­lünk egyszer jött át a térfelünkre. A csapat erejét bizonyítja, hogy hátrányból is képesek voltunk talpra állni. Gratulálok az ifistáknak. Szilágyi Dániel: - Szégyellem, hogy valaha játékvezető voltam. Ha elmondanám a véleményem, akkor annak biztosan következményei lennének. Nekünk tiszta a lelkiismeretünk. __ _ ________ Kék-Dombrád 2-1 (1-1) Kék, 300 néző, v.: Éva. Kék: Himmer - Szatke, Sipos, Kmetz, Nagy S., Erős, Együd (Mondok), Márton I. (Máté Cs.), Lakatos T„ Paulik I. (Poór B.), Paulik Z. (Makkai). Edző: Búzás Lajos. Dombrád: Kovács T. - Mudri, Térjék, Molnár M., Révész J. (Sajtos R.), Csillik (Tamás B.), Háda Sz., Andrejcsik, Oncsó M. (Ágoston G.), Nagy Gábor, Nagy Gergely (Háda J.). Edző: Bodnár Attila. Gól: Márton 1.2 (mindkettőt 11-esből), illetve CsHUk. Kiállítva: Mudri (20. perc). Ifi: 1-5. Búzás Lajos: - Rangadóhoz méltó szín­vonal és küzdelem folyt a pályán. Nagyon jó csapatot sikerült két vállra fektetnünk. Gratulálok a csapatnak. ______________ Bodnár Attila: - A meccs statisztikája: hazai oldal: húsz perc emberelőny, büntető, ötvenedik perc második tizenegyes. Vendég oldal: egy kiállítás, öt sárga lap, szebbnél szebb támadások, akciógól. Kérdem én mi ez, ha nem hazai pálya? “» JÓTÉKONYKODÓ AMATŐR FUTBALLISTÁK Öt csapat részvételével rendezték meg szombaton a nyíregyházi Arany János Gimnáziumban a 2. Barátság Kupa amatőr teremfoci-tornát. A mozgás öröme mellett a résztvevők adakoztak is a vörösiszap-katasztrófával sújtott települések számára. fotó: bodnár tibor O LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Carmo-csoport, 13. forduló Nyírmeggyes-Tisztaberek 0-1 (0-1) Nyírmeggyes, 80 néző, v.: Kormány. Nyír­meggyes: Krizsanovszki - Éles R„ Nagy Zs., Sebta A., Kiss A., Batizi Pócsi N., Cselószki T. (Ács A.), Éles B„ Hornyák Zs. (Székely Zs.), Tóth F„ Pető Á. (Kovács L). Edző: Tóth László. Tisztaberek: Bakk Sz. - Nyisztor T. (Juhos Z-), Sturovics G„ Bodó R„ Szabó L, Mester A., Bodó G. (Licz B.), Lukács N„ Fehér T. (Rudnák N.), Lázár B„ Lázár R. Edző: Oroszi István. Gól: Lázár B. Ifi: 4-1. __________ Tóth László: - Mérhetetlenül csalódott va­gyok a látottak miatt, pedig szerettünk volna szépen megemlékezni polgármesterünk és a feleségem születésnapjáról. Jó egészséget kívánunk nekik!_____________________ Oroszi István: - Gratulálok a fiúknak, mert nagyon fegyelmezetten és nagy akarattal játszottak, A taktikusabb csapat nyert, az ifi kapusunk tizenenegyes-ölő bravúrjának segítségével. ______________ Szatmárcseke-Mérk-Vállaj 3-3 (2-2) Szatmárcseke, 50 néző, v.: Czene. Szatmárcseke: Czibere Z. - Bozsányi I., Jávor S„ Nagy Zs., Kovács R., Bakó G., Orsolyák J„ Harbula B„ Szabó F., Péter M„ Bozsányi L Edző: Kelemen József. Mérk-Váltaj: Kanalas Gy. - Bodó R., Refler P„ Soltész L, Baumann Z„ Haga R., Molnár J„ Antal Z„ Szabó l„ Varga A., Szimuly G. Edző: Pásztor István. Gól: Sza­bó F. 2, Bozsányi L, illetve Szabó 1.2, Bodó R. Kiállítva: Bakó G. (40. perc), illetve Bodó R. (70. perc), ifi: 3-2. ________ Kelemen József: - Korrekt játékvezetés mellett a győzelmet is megszerezhette volna mindkét csapat, igazságos döntetlen született. _________________________ Pásztor István: - Több sérült játékost nél­külöző csapatunk megküzdött az egy pontért- nagyon jó játékvezetés mellett. ________ Nábrád-Tyukod 2-3 (0-2) Nábrád, 100 néző, v.: Szikora. Nábrád: Végh A. - Debreceni S., Veszprémi F., Balogh Gy., Bihari D. (Kovács B„ Tejfel D.), Sárai G„ Porubszki Z„ Pásztor L„ Ráski B„ Tejfel J. (Farkas L), Szabó A. Edző: Szarka Zoltán. Tyúkod: Bulyáki Gy. - Gyene B., Fekete S., Kasu J., Sipos M. (Nagy Z.), Szabó R., Iváncsi L, Pólyák Cs., Kerezsi B„ Pesti K„ Kertész J. Edző: Nagy Ferenc. Gól: Ráski B. 2 (egyet 11 - esből), illetve Kertész J. 2 (egyet 11-esből), Pesti K. Kiállítva: Végh A. (11. perc). Ifi: 1-0. Szarka Zoltán: - Ajándékoztunk három pontot a Tyúkodnak. Megjegyzem, több, mint hetvenöt percet emberhátrányban játszottunk. _______________________ Nagy Ferenc: - Kiváló kapusteljesítmény, sportszerű mérkőzés, jó játékvezetés. Gratu­lálok mindkét csapatnak a játékhoz! ______ Nagydobos-Vámosoroszi 3-0 (0-0) Nagydobos, 55 néző, v.: Papp I. Nagydobos: Kedves Gy. - Szender A., Almási J., Jónás J„ Papp Sz. (Kedves T.), Varga J„ Csorba F„ Bartha M„ Balogh Á„ Csonka G. (Daruka), Benkő J. (Bíró G.). Edző: Sánta Árpád. Vámosoroszl: Szaniszló Á. - Kiss Cs., Kádár L, Bezzeg, Szaniszló Z., Bakó Z„ Torma I., Bakk T, Botos V. (Jóni E.), Végh A., Szabó Zs. (Siket L). Edző: Orosz András. Gól: Varga J„ Benkő J Kedves T. Ifi: 2-6. ____________ Sánta Árpád: - Tizenhárom helyett három. Orosz András: - Ha még ilyen csapattól is kikapunk, mint a Dobos, akkor ott a helyünk ahol vagyunk, az alsóházban. Csapatomból egyedül az ifista kapust, Szaniszló Ádámot illeti mega dicséret. Gratulálok a hazaiaknak! Porcsalma-Kölcse 4-1 (2-0) Porcsalma, 80 néző, v.: Bíró Cs. Porcsalma: Kosztyú - Horváth A. (Ötvös J.), Horváth L„ Németh M„ Tóth F., Mona Á., Lakatos G„ Lakatos S. (Pasku Zs.), Kovács J„ Czibere N„ Feka J. Edző: Csaholyi Gyula. Kölese: Nagy Antal - Sztáraszta, Sira Tamás, Nagy Attila, Kósa K„ Jezov, Homoki D., Varga Z. (Szkunc), Róka Z. (Magula), Bartha I, Szűcs L. Edző: Simon Csaba. Gól: Mona Á„ Lakatos S„ La­katos G. (11 -esből), Czibere N. illetve Jezov. Kiállítva: Ötös J. (72.). Ifi: 2-3. _________ Csaholyi Gyula: - Most bebizonyítottuk, hogy bárkit le tudunk győzni ebben az osz­tályban, de bárkitől ki is tudunk kapni. Min­den elismerésem a játékosoké, ha ilyen lett volna végig a hozzáállás, akkor sokkal elő- rébb tartanánk. Remek volt a játékvezetés. Simon Csaba: - Elaludtunk az első félidőben, ennek köszönhetően felhoztuk az ellenfelet. Ilyen rosszul még nem játszottunk ebben a szezonban. __________________ Gelénes-Csenger 7-8 (6-0) Gelénes, 40 néző, v.: Kiss G. Gelénes: Csordás A. - Baráti, Varga G„ Mikó Gy., Hídvégi M„ Bartha J. (Kósa S.), Bartha A., Szegedi A„ Tószegi, Kokas A., Szallai B. Edző: Varga Attila. Csenger: Varga V. - Jakab R„ Nyerges D. (VolkárvR.), Juhász F. (Erdős I), Lakatos L, Tóth Z., Nyerges 0., Osváth D. (Varga Gy.), Ha­lász N., Katona P„ Szilágyi S. Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Bartha A. 3, Szegedi A. 2 (egyet 11 -esből), Kokas A., Szallai B„ illetve Katona P. 4, Lakatos 1.2, Volkán R„ Szilágyi S. Ifi: 2-1. ________________________ Varga Attila: - Áz első félidőben lefociztuk az ellenfelet, a másodikat viszont az öltöző­ből néztük végig. Ezek után el kell gondolkod­ni, hogy a következő meccsen egyáltalán lesz-e annyi játékos, hogy ki tudjunk állni. __ Volkán Roland: - Ha egyszer megírom az életrajzomat, ez a meccs fő helyen fog szere­pelni benne. Az első félidőben megmutattuk, hogy nem kell, a másodikban, azt, hogy kell futballozni. ________________________ Tiszakóród-Tunyogmatolcs 2—0 (1—0) Tiszakóród, 50 néző, v.: Rajzinger I. Tiszakóród: Juhász S. - Móricz L, Sira Tibor, Kiss L, Séra P„ Császár T„ Somogyi T. (Borbély A.), Somogyi Cs„ Nagy J„ Császár P. (Pál D.), Horváth G. Edző: ifj. Juhász Ernő. Tunyogmatolcs: Némedi G. - Erdődi Gy., Mikes F„ KissgyörgyT. (Baráth M.), Tisza S„ Baráth G„ Mikes B„ Franku A., Balogh P. (Mikes Zs.), Balogh G. (Jakab T), Jónás N. Edző: Kiss Ernő. Gól: Nagy J. (11 -esből). Császári Ifi: 0-4. ___________________ Ifj. Juhász Ernő: - Nem szépen, de eredmé­nyesen futballoztak a fiúk. Kiss Ernő: - Ha a játékvezető megadja javunkra legalább az egyik jogos büntetőt, akkor döntetjen lett volna a meccs. __ Nyírcsahoiy-Beregdaróc 3-0 (1-0) Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Bendik J. Nyircsaholy: Gergely R. - Jurkó, Batizi G„ Széles Zs., Jéri, Botos S„ Szabó V., Nyíri Gy. (Szabó M.), Bálint M„ Mező A. (Szalai I), Kiss E. (Jónás P.). Játékos-edző: Kiss Ervin. Beregdaróc: Ficze T. - Lizák B., Hájas, Marczi S., Csekő J. (Mandzák), Simon Cs„ Veress I R„ Veress II R„ Veress 0. (Szász K.), Varga I, Szécsi L. Edző: Baracsi Endre. Gól: Mező A. 2, Jurkó. Ifi: 4-2. _____________________ Kiss Ervin: - A mai napon a frissesség hiányzott a játékunkból, ennek ellenére ma­gabiztos győzelmet arattunk a szimpatikus vendégek ellen. __________________ Baracsi Endre: - Igazán kellemes és han­gulatos sportdélutánon vagyunk túl, azt hiszem, talán túlságosan is tisz­teltük az ellenfelet, és ezzel sikerült is mas­nit kötni a lábainkra. Csalódott igazából nem vagyok, a játékvezetés előtt pedig le a kalappal, úgy tartották kézben a mérkőzést, hogy szinte észre sem lehetett őket venni a pályán. © LABDARUGÓ MEGYEI II. OSZTÁLYÚ TABELLÁK A Díjözön-csoport állása: A Selyember-csoport állása: A Carmo-csoport állása: 1. NagykállóiVSE __________13___10___2___I 48-12 32 1. Pátroha______________________13 10 - 3 «6-14 30 ' 1. Nyírcsaholy _______________13 11 2 - 55-14 35 2. Geszteréd ____________________13 7 4 2 27-15 25 2. Záhony______________________13 9 3 1 39-15___30 2. Nyírmeggyes 13 9____3____1 48-13 30 3. Nylrvasvári ___________________13 7 3 3 33-16 24 3. Kék_________________________13 9 3 1 34-16 30 3. Tiszakóród_______________ 13 8 2 3 51-26 26 4. Ófehértó 13 7 1 5 22-19 22 4. Dombrád _____________________13 7 3 3 28-16 24 4. Csenger_________________ 13 7 4 2 41-33 25 5 Nyíribrony ___________________13 6 4 3 26-22 22 5. Rohod_______________________13 7 2 4 30-27 23 5. Kölese _________________13 8 - 5 27-23 24 6. Nyírtugos ____________________13 6 3 4 26-20 21 6, Pap_________________________13 7 1 5 52-39 22 6. Tisztaberek__________________12 6 3 3 25-23 21 7. Kállósemjén __________________13 5 4 4 18-16 19 7. Pusztadobos__________________13 6 2 5 48-33 20 7. Porcsalma___________________13 6 1 6 24-34 19 8. Kálmánháza _________________13 5 4 4 26-35 19 8. Tlszamenti SE________________13 6 2 5 42-31 20 8. Beregdaróc___________________13 6-7 19-19 18 9. Levelek______________________13 5 3 5 25-22 18 9. Demecser _________ 13 4 3 7 21-28 18 9. Nagydobos___________ 13 5 - 8 26-36 15 10. Apagy _______________ 13 5 3 5 22-22 18 10. Fényeslitke___________________13 4 2 7 23-33 14 10. Tunyogmatolcs_______________13 4 2 7 30-21 14 11. Nyírpazony _____________ 13 5 2 6 19-20 17 11, Vaja_________________________13 3 5 5 16-19 14 11. Nábrád_______________ 13 4 2 7 29-39 14 12. Máriapócs ___________________13 5 2 6 16-28 17 12. Újdombrád___________________13 3 5 5 22-28 14 12. Vámosoroszi __________13 3 5 5 15-20 14 _13. Napkor _ ________13 5 1 7 15-28 16 13. Petneháza___________________13 3 3 7 13-31 12 13. Mérk-VáUal___________________13 3 3 7 21-45 12 14,. Nyírbogdány _____ 13 4 2 7 16-23 J4 14. Anarcs _____________________13 3 2 8 17-47 11 14. Tyúkod __ ___________13_ 3 1 9 15-36 ~10 15. Vasmegyer ___________________13_____1____1 11 14-31 4___ 15. Szabotaveresmart______________13 2 - 11 18-49 6 15. Gelénes_______________ 12 3 - 9 35-67 9 16. KölyökSC 13 1 1 11 14-39 4 16. Nyírtass' 13 1 2 10 15-36 5 16. Szatmárcseke 13 2 2 9 20-34 8