Békés Megyei Hírlap, 2003. május (58. évfolyam, 101-126. szám)

2003-05-02 / 101. szám

SPORT 2003. MÁJUS 2., PÉNTEK - 15. OLDAL Mezőhegyesen botlott a Gyomaendrőd Földi, Horváth T., Keresztesi, Molnár, Bakos J. (Botos), Schultz, Novák. Edző: Szabados Zoltán. Az Újkígyós játékosai csak ma­guknak köszönhették, hogy nem nyertek. G.: Abrudán a 28., Bur- kus R. a 31., ill. Novák a 11., a 46. percben. Jó: Ancsin, ill. Novák, Keresztesi, Horváth T., Tóth. Sebestyén János: — Iramos, jó mérkőzésen mindkét csapat ren­geteg helyzetet dolgozott és ha­gyott ki, így igazságos eredmény született. Szabados Zoltán: - A védekezésben elkövetett fatális hibáinkat a csatáraink ennyire tudták ellensúlyozni. Katasztro­fális helyzetkihasználás. (Ecker György) Méhkerék—Szeghalom 1—2 (O-O) Méhkerék, 370 néző. V.: Majo­ros. Méhkerék: Patka - Gugolya, Burai, Rúzsa, Kocsis Z„ Séllei, Ta­pasztó, Cziczeri, Csotye, Bíró K. (Bogyó), Stír (Hajdú A.). Edző: Burai Sándor, Iszály Mihály. Szeghalom: Komáromi - Nagy (Kovács), Elek S., Bihari, Zsom­bok K., Zsigovics, Hajdú, Elek T. (Pardi), Vámos, Sáfián, Macsári (Barna). Edző: ifj. Zsombok Já­nos. Rossz kezdés után gyenge befejezés jellemezte a hazai csa­pat teljesítményét, míg a lelkes el­lenfél két gólhelyzetből két gólt szerzett, a hazaiak szinte minden helyzetüket elhibázták. G.: Bogyó a 81., ill. Hajdú a 13., Macsári az 50. percben. Jó: Rúzsa, Kocsis Z„ ill. Zsombok K„ Zsigovics, Hajdú, Macsári, Sáfián. Burai Sándor: - Megérdemelt vendéggyőzelem született, ifj. Zsombok János: - A jobban aka­ró csapat nyerte meg a mérkő­zést. (Árgyelán Mihály) Ifjúságiak: Sarkad-Vésztő 3-0, Méhkerék-Szeghalom 3-1, Újkígyós— Körösladány 5-2, Magyarbánhegyes- Medgyesegyháza 1-2, Gádoros-Sza- badkfgyós 2—1, OMTK-Rákőczl—Batto- nya 3-4, Mezőhegyes-Gyomaendrődi FC 2-0, Békésszentandrás-Tótkomlós 2-0. A Lancast megyei I . osztály állása 1. Battonya 12 S 5 38­18 41 2. Gyomaendrőd 11 6 5 42­20 39 3. Szeghalom 10 5 7 30­26 35 4. M.bánhegyes 10 4 8 39­36 34 5. M.egyháza 9 7 5 32­30 34 6. OMTK 9 6 7 48­36 33 7. Tótkomlós 7 11 4 33­28 32 8. Vésztő 9 5 8 38­35 32 9. B.szentandrás 9 5 8 37­35 32 10. Gádoros 8 6 7 47­43 30 11. Szabadkígyós 7 6 9 26-25 27 12. Mezőhegyes 7 5 10 34­35 26 13. Körösladány 6 8 8 28­35 26 14. Méhkerék 7 5 10 24­33 26 15. Sarkad 4 5 13 20­54 17 16. Újkígyós 3 5 14 20­47 14 Győzelmével élre ugrott a Csorvás A csíkos mezes vendég szeghalmiak 2-1-es győzelmet arattak Méhkeréken a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban n patA. tfAiiÁAp pnvppnrv < t CSANÁDAPÁCA—MEZÖBERÉNY 0-1 (0-1) Csanádapáca, 250 néző. V.: Rácz. Csanádapáca: Hajdú V. - Furák, Fábián, Szekeres Cs., Haj­dú G„ Rózsa (Nagy M.), Szekeres T„ Szilágyi (Dóka), Elekes, Ke- resztély, Benkovics. Edző: Oláh Imre. Mezőberény: Balogh - Be- reczki L„ Kiss, Krecsmarik (Ku- kely), Gézárt, Benyovszki, Gál (Bereczki), Pántya, Pojendán, Ba­rabás, Vári (Wagner). Edző: Ra­mos János. Végig küzdelmes ösz- szecsapáson a labdát többet bir­tokló hazaiak hiába játszottak me­zőnyfölényben, nem bírtak a kri­tikán aluli, végig láthatóan részre­hajló játékvezetéssel. G.: Gál a 30. percben. Jó: Furák, Szekeres Cs., Hajdú G„ Elekes, Benkovics, ill. Bereczki, Benyovszki, Gál. Oláh Imre: - A játékkal és az akarással ezúttal nem volt gond, amelyen a játékvezető két jogos 11-estől fosztotta meg csapatun­kat. Ramos János: - Nagyon nagy meleg volt, de a csapatom lelkesen és biztosan játszott egy nagyon jó Csanádapáca ellen. (Tóth B. István) Csorvás—Mezőkovácsháza 2-0 (1-0) Csorvás, 450 néző. V.: Iványi. Csorvás: Farkas - Sütő (Pogo- nyi), Fabulya, Tárnyik (Orvos), Varga, Botyánszki, Benyovszki, Lábos, Simon, Belicza, Kaszai (Répás). Edző: Turcsek Zoltán. Mezőkovácsháza: Bíró - Papp, Dumitriu, Karkus, Marócsik, Záb- rák (Zsótész), Húsvéth, Kindel (Mészáros), Balázs, Koncz, Szabó (Mohamed). Edző: Szabó Ferenc. Rangadóhoz méltó mérkőzésen igazi majális hangulatot teremtve a több nagy helyzetet elpuskázó hazai csapat megérdemelten gyűj­tötte be a három pontot a kulturál­tan futballozó, bajnokesélyes Mezőkovácsháza ellen. G.: Simon a 44., az 57. percben. Jó: Simon, Farkas, Botyánszki, Lábos, Be­nyovszki, Fabulya, ill. Húsvéth, Papp, Marócsik, Balázs. Turcsek Zoltán: - Végig na­gyon fegyelmezetten és taktiku­san játszott a csapat. Úgy érzem, hogy végül is a jobb helyzetki­használásunk révén megérdemel­ten nyertük meg a rangadót. Sza­bó Ferenc: - Nagy iramú mérkő­zésen sajnos nem bírtunk a kitű­nően védő hazai kapussal. (Eva- nics István) Kamut—Csabacsüd 1—2 (1—0) Kamut, 200 néző. V.: Brusz- nyiczki. Kamut: Jakab - Knapp, Horváth, Gyebnár, Rácz (Koszta), Gera, Darócz, Pozsár, Gilik, Bo­tyánszki, Urda (Sajben). Edző: Borgula János. Csabacsüd: Kon- iacs - Janecskó, Palyov, Csi- :sely, Jansik, Pillár, Kiss, Gombár Gs., Fekécs (Bracsok), Koszti, Kő­vágó. Edző: Gombár György. A elkesebben játszó, a győzelmet óbban akaró vendégcsapat meg­LANCAST MEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓBBAJNOKSÁG Sarkad-Vésztő 0-2 (0-2) Sarkad, 250 néző. V.: Mihálik. Sarkad: Örkényi - Szűcs L, Alb (Hajdú), Démusz, Báli, Bende, Szegedi, Tóth S. (Petruzsán B.), Matus, Balogh, Bagi. Edző: Karkus János. Vésztő: Nagy Zs. - Nagy Z., Rábai, Sánta (Fekete), Litauszki, Jánosi, Turbucz (Tóth J.), Tóth Cs., Papp (Szőke), Czina- nó I., Czinanó II. Edző: Királyvári Károly. Ezen a mérkőzésen sem­mi sem sikerült a hazai csapat­nak, így megérdemelt a vendégek győzelme. G.: Tóth Cs. a 6., Papp a 35. percben. Jó: Bende, ill. Jáno­si, Nagy Zs., Nagy Z., Litauszki. Karkus János: - Ehhez a já­tékhoz elsősorban akarat, másod­sorban sok futás kell és ezek ma hiányoztak. Királyvári Károly: - Az első félidőben jól kontráz­tunk, kétgólos előnyt szereztünk, így magabiztos a győzelmünk. (Kiss Gábor) BékésszentandrAs—Tótkomlós 2-1 (2-0) Békésszentandrás, 380 néző. V.: Viczián. Békésszentandrás: Tusjak - Bencsik, Mrena, Palo­tai, Chlebik, Molnár (Pjevara), Farkas (Bagi), Moldván, Bakró, Juhász, Kiss (Varga). Edző: Varga László. Tótkomlós: Szabó — Do­bi, Bányik, Pásztor L., Lovász, Pásztor T„ Fazekas, Papp, Kalis- ka (Karasz), Lövei, Krátki. Edző: Kvasznovszky József. Egy köze­pes színvonalú mérkőzésen a ha­zaiak hősies küzdelemben tartot­ták otthon a három pontot. Kiál­lítva: Bakró (lökésért) a 88. perc­ben. G.: Moldván a 8., a 40., ill. Lövei az 50. percben. Jó: Bencsik, Moldván, Palotai, ill. Bányik, Lövei, Pásztor T. Varga László: - A május else­jei hangulatban ha nehezen is, de itthon tartottuk a három pontot. Kvasznovszky József: - Nem nyilatkozom. (V. L.) Mezőhegyes-Gyomaendrődi FC 4-2 (2-1) Mezőhegyes, 150 néző. V.: Erdmann. Mezőhegyes: Bordás - Roszkos, Nagy, Kovács Zs. (Egeresi), Kovács R., Kertmegi, Varga, Zsoldi, Gróf (Halász), Szatmári G., Szatmári L. Edző: Matajsz Pál. Gyomaendrőd: Sza­bó - Vatai, Tímár, Furka, Gál F„ Gál Z. (Nagy), Dinya, Béla, Toldi, Mátyus, Hunya. Edző: Plástyik János. A mezőhegyesi szurkolók hosszú idő után végre jó mérkő­zést láthattak. A hazai csapat nem csak helyzetekig jutott, ha­nem látványos és szép gólokat rú­gott. G.: Kertmegi a 8., Szatmári L. a 15., a 62., Varga a 68., ill. Mátyus a 33., Furka a 60. perc­ben. Jó: Varga (a mezőny leg­jobbja), Szatmári L, Kovács R., Zsoldi, ill. Gál F. Matajsz Pál: - A munka ün­nepén a fiúk végre megértették, hogy itt „lét a tét”. Plástyik Já­nos: - A Mezőhegyes győzelme teljesen megérdemelt, további si­kert kívánok a hazai csapatnak. (Perlaki János) OroshAzi MTK-RAkóczi— Battonya 1—1 (1—1) Orosháza-Rákóczitelep, 400 néző. V.: Csipái. OMTK-Rákóczi: Kunos - Csegöldi (Debreczeni), Godár, Brachna, Székely, Szűr­szabó (Kánya), Pardi, Papp, Hor­váth II. A., Szlopóczki (Kruzs- licz), Boér. Edző: Pólyák László. Battonya: Szőke - Szabó, Pilán, Számfira, Deák (Kovács K.), Roczkó, Zsóri, Turbucz, Putnoki, Karakas (Árgyelán), Sztán (Feke­te). Edző: Mákos Árpád. Igazsá­gos döntetlen született a mezőny­ben a labdát többet birtokló ven­dégcsapat ellen. G.: Szűrszabó a 23., ill. Turbucz a 22. percben. Jó: Godár, Brachna, Székely, Pardi, Papp, ill. Számfira, Tur­bucz, Putnoki. Pólyák László: - A mai hely­zetünkben jó eredménynek tar­tom a döntetlent. A támadó játék­hoz hiányzott három játékosunk, és ez meglátszott a teljesítmé­nyünkön. Örök igazság: jó csapat ellen jó futballozni. Mákos Ár­pád: - Hiába támadtuk végig a mérkőzést és hiába alakítottunk ki számtalan gólhelyzetet, azokat sorra elhibáztuk, így meg kellett elégednünk az egy ponttal. (Bot Ferenc) GÁDOROS—SZABADKÍOYÓS 1—0 (1-0) Gádoros, 300 néző. V.: Gyer- tyás. Gádoros: Berki - Törtei, Baki, Pisont A., Pisont Z„ Mészá­ros (Szkalonai), Tasi (Bencsik), Lengyel, Jernei, Lénárt, Ugrai. Edző: Kozmer Imre, Pisont András. Sza­badkígyós: Szencsenkov - Süli, Kovács Z., Kundia, Hajdú (Tóth G.), Ko­vács G„ Majoros, Schneider, Tóth A., Bozsó A„ Zatykó (Ra­gály). Edző: Nemes László. Magas színvonalú, rend­kívül sportszerű mérkőzésen biz­tos hazai győzelem született. G.: Ugrai a 15. percben. Jó: Baki, Pisont A., Tasi, Ugrai, ill. Szencsenkov, Kovács G., Bozsó A. Kozmer Imre: - Korrekt ellen­felet győztünk le, kicsit erőlköd­ve, de a kis győzelmekért is há­rom pontot adnak. Nemes Lász­ló: — Sok sérült, illetve sárga la­pok miatt megtizedelt csapatom minden elismerést megérdemel. Sajnos gólt nem sikerült szerez­nünk, így a hazaiak győzelme megérdemelt. (Páli István) Magyarbánhegyes— Medgyesegyháza 6—2 (4—0) Magyarbánhegyes, 300 néző. V.: Laurovics. Magyarbánhe­gyes: Jambrik - Pécs, Bozsár, Jantyik (László), Gábor, Szla- nyinka (Lévai), Tóth, Sajben, Kiss, Málik, Evanics. Edző: Bíró Géza. Medgyesegyháza: Nicu (Liszkai) - Kiss, Ancsin, Göcző, Holecz, Gubcsó, Szabó, Zsadány, Temesvári, Besenyei (Gyovai), Pintér. Edző: Temesvári Csaba, Szabó András. A szomszédvár rangadóját még ilyen gólarány mellett is megérdemelten nyerte a hazai csapat. G.: Málik a 18., a 25., a 30., a 65., Kiss a 44., az 55., ül. Gubcsó a 70., Szabó (11-esből) a 85. percben. Jó: Málik (a me­zőny legjobbja), Kiss, Szlanyinka, Sajben, ill. Ancsin, Zsadány, Liszkai, Gubcsó. Bíró Géza: - A mai mérkőzésen ennyi volt a két csa­pat közt. Temesvá­ri Csaba, Szabó András: - Minden dicséretet megérde­mel a Bánhegyes. (Fejes Mihály) Újkígyós—Körös­ladány 2—2 (2—1) Újkígyós, 200 néző. V.: ifj. Tóth S. Újkígyós: Héjjas - Szarka (Viczián), Uhrin, Ancsin, Unyatinszki, Kar- lovszki, Ekker, Silló J., Burkus R., Dob- róczki (Palyik), Ab­rudán (Nagy). Edző: Sebestyén János. Körösla­dány: Juhász - Kö­vér, Mező, Tóth, Mesterlövészek A Lancast Békés megyei I. osztályú lab­darúgó-bajnokság góllövőlistájának élme­zőnye. 20 gólos: Boér (OMTK-Rákóczi). 17 gólos: Málik (Magyarbánhegyes). 14 gólos: Kanál (Medgyesegyháza). 13 gólos: Lénárt (Gádoros), Szántó (Vésztő). 12 gólos: Ugrai (Gádoros), Moldván (Békésszentandrás). 10 gólos: Kaliska (Tótkomlós), Mátyus (Gyoma­endrőd), Szatmári L. (Mezőhegyes). 9 gólos: Gróf (Mezőhegyes), Hunya, (Gyomaendrőd), Tóth (Szabadkígyós), Kiss (Békésszentand­rás), Karakas (Battonya), Novák (Körösla­dány). 8 gólos: Ombodi (Szeghalom), Toldi (Gyomaendrőd). JLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG igazságos döntetlen született. (Zs. K.) Sarkadkeresztúr—Nagyszénás 2-0 (2-0) Sarkadkeresztúr, 250 néző. V.: Simon János. Sarkadkeresztúr: Cserháti - Rózsa, Berényi, Fábi­án, Zimbrán, Molnár (Bállá), Csúz, Petruzsán, Bányai, Kóra (Szabó), Zsoldos. Edző: Cserhád István. Nagyszénás: István - Asz­talos, Gyuris (Zsigovics), Horváth Z., Boros, Faragó, Gyömrei (Valaczkai), Ozgyin, Uhlár, Moszheim, Horváth Zs. (Pusztai). Edző: Füredi János. Jó iramú mér­kőzésen a keresztúri csapat az el­várásoknak megfelelően játszott, bár a helyzetei alapján több góllal is győzhetett volna. G.: Bányai a 15., Berényi a 34. percben. Jó: Berényi, Petruzsán, Csúz, Bányai, ill. Pusztai, István, Horváth Z. Cserháti István: - A játék és a kihagyott helyzetek alapján telje­sen megérdemelten nyertünk. Füredi János: - Az eddig leját­szott mérkőzéseink közül most érdemelten vitte el a három pon­tot. G.: Urda a 30., ül. Kővágó az 59., Gombár Cs. a 72. percben. Jó: Gera, ill. Kondacs, Jansik, Kiss, Kővágó, Gombár Cs. Borgula János: - Részemről a szégyen, hogy a játékosok mit éreznek, azt csak ők tudják. Gombár György: - Óriási tartás­ról tett tanúbizonyságot a csapat a mai mérkőzésen. Minden elis­merésem a fiúké, remélem, a to­vábbiakban is ezt az arcát mutat­ja a csapat. (Szlancsik János) Gyulai Köröstáj—Doboz 1—0 (1-0) Gyula, 150 néző. V.: Dajka. Köröstáj: Veress (Monori) - Ka­kas, Bányai, Tar, Cseke, Vincze, Oláh, Szelei, Kamarás, Gimesi, Mihucz (Gergő). Edző: Bagi Tibor. Doboz: Balogh I. - Vantara, Tóth (Fekete), Lukucz, Skumáth, Ba­logh Zs„ Békési (Petrina), Szatmá­ri, Gyebrovszki, Barcsay, Komlósi (Bodó). Edző: Szűcs Mihály. Két ellentétes félidőt produ­káltak a csapatok. Vé­gül a hazaiak kerültek ki győztesen. Kiállítva: Gimesi (második sárga lap után) a 92. percben. G.: Cseke a 26. perc­ben. Jó: Monori, Bá­nyai, Kamarás, Cseke, ill. Vantara, Lukucz. Bagi Tibor: - A győzelmet kapusunk­nak ajánljuk, akinek mielőbbi gyógyulást kívánunk. Felejthető második félidőt produ- j káltunk. Szűcs Mi­hály: - Hajtottunk, küzdöttünk, de a gól ellen be vagyunk oltva. Újra sikerült „összehoznunk" egy gólt. (Alberti János) Dévaványa—Kaszaper 0—0 Dévaványa, 450 néző. V.: Sza­bó Gy. Dévaványa: Darvast - Czakó I„ Kovács (Zeller), Vaszkó, Borbíró, Séllei, Nagy (Pesztrán- szki), Adamecz (Tóth), Czakó L, Szakács, Tagai. Edző: Barna Sán­dor. Kaszaper: Mező - Kőszegi L, Forgó Z„ Kőszegi J., Szabó M., Deák, Forgó Sz., Kocsor (Bállá), Zádori, Kőszegi T. (Papp), Szan- da. Edző: Dr. Mikite Attila. Egyen­lő erők küzdelmes mérkőzésén a hazaiak sok lehetőséget elpus­káztak, így a döntetlen igazságos. Jó: Borbíró, Tagai, ill. Mező, For­gó Sz., Deák, Kőszegi J. Barna Sándor: - A majális a gólok hiánya miatt nem volt tel­jes. Dr. Mikite Attila: - Küzdel­mes kiesési rangadón ismét nem tudtunk gólt lőni, vagy mégis? (Vass József) Tarhos—Elek 1—1 (1—1) Tarhos, 200 néző. V.: Bíró. Tarhos: Vári A. - Vári P., Szabó, Fodré, Fehér, Gézárt, Tóthfalusi, Rózsavölgyi, Provosinszki, Nagy, Méhes. Edző: Zsigmond Károly. Elek: Pataki - Mócz, Csonka (Lá­zok), Rádai, Lakatos, Bíró, Gyu- lai, Mózer (Feke- I te), Donnert I (Sánta), Márk, I Puskás. Edző: I Kiss Tibor. A ha- I zaiak végig irá- I nyitották a mér- I kőzést, a kapu I előtt azonban I pontatlanok vol­tak, így meg kel­lett elégedniük az egy ponttal. G.: Nagy a 15., ill. Mózer a 25. perc­ben. Jó: Vári P., Tóthfalusi, ill. Pa­taki, Márk, Cson­ka, Gyulai, Laka­tos. Zsigmond Károly: - Fölé­nyünk gólban nem mutatkozott még. Kiss Tibor: - Küzdelmes mérkőzésen a kí- J nálkozó kontrá­kat nem tudtuk r kihasználni, így Mesterlövészek A BékésNet megyei II. osztályú labdarú­gó-bajnokság góllövőlistájának élmező­nye. 21 gólos: Méhes (Tarhos). 20 gólos: Balázs (Mezőkovácsháza). 14 gólos: Bíró (Kunágota). 12 gólos: Kóra (Sarkadkeresz­túr), Belicza (Csorvás). 11 gólos: Marócsik (Mezőkovácsháza), Csák (Füzesgyarmat). 10 gólos: Bányai T. (Gyulai Köröstáj), Zsoldos (Sarkadkeresztúr), Elekes (Csanádapáca), Lábos (Csorvás). 9 gólos: Szabó (Mezőko­vácsháza), Czakó L. (Dévaványa). 8 gólos: Szekeres T., Keresztély (Csanádapáca), Ur- bancsok (Csabacsüd), Botyánszki (Kamut), Horváth Zs. (Nagyszénás), Nagy (Tarhos). a laoeuanan nem szerepei a teme- szakadt Medgyesegyháza—Gádoros mérkőzés eredménye. Következik. Május 4., vasárnap: Sarkad-Újkígyós, 17.00. Körösladány- Méhkerék, 17.00. Szeghalom-Békés- szentandrás, 17.00. Tótkomlós-Mező­hegyes, 17.00. Gyomaendrődi FC- OMTK-Rákóczi, 17.00. Battonya-Gádo- ros, 17.00. Szabadkígyós-Magyarbán- hegyes, 17.00. Vésztő-Medgyesegyhá- za, 17.00. találkoztunk a legtudatosabb csa­pattal. Az első félidőben két já­tékvezetői tévedés eldöntötte a találkozót, de jobb csapattól kap­tunk ki. (Bakucz Péter) Füzesqyarmat—Kunágota 6—1 (3-0) Füzesgyarmat, 250 néző, V.: Benyovszki. Füzesgyarmat: Sár­közi - Kovács, Tóth, Gyáni (Bar­na P.), Kiripóczki, Bere (Barna S.), Ajtai (Haraszti), Baksa, Varga L, Sándor, Vad. Edző: Lázár Ist­ván. Kunágota: Csomós - Lacz- kó, Varga Z., Samu, Körösi, Mul­tyán L. (Balogh S.), Multyán Zs., Multyán Cs„ Szuhanyeczki (Ba­logh K.), Bíró, Dómján. Edző: Szi­lágyi János. A hazai csapat szép támadásokat vezetve, gólzáporos győzelmet aratott a sportszerű Kunágota ellen. G.: Vad a 15., a 48., a 78., Varga L. a 20., a 88., Bere a 35., ül. Varga Z. az 55. percben. Jó: Sárközi, Kovács, Var­ga L., ill. Körösi. Lázár István: - Magabiztos győzelmet arattunk, főleg az első félidei jó játékunkkal szolgáltunk rá a három pontra. Szilágyi Já­nos: - Egynémely játékosnak el kellene gondolkoznia a folytatá­son, így semmiképpen ne! Én szégyellem magam az eredmény miatt. Remélem, más is megteszi ugyanezt. (L. I.) Ifjúságiak: Csanádapáca-Mezőbe- rény 0-0, Csorvás-Mezőkovácsháza 2-3, Kamut-Csabacsüd 7-1, Gyulai Köröstáj-Doboz 1-1, Dévaványa-Ka- äzaper 3—1, Tarhos-Elek 1—9, Sarkad- keresztúr-Nagyszénás 0-2, Füzes- ’yarmat-Kunágota 10-3. \ BékésNet II. osztály állása 1. Csorvás 15 5 2 49- 17 50 2. M.kovácsháza 14 5 3 55-25 47 3. Mezőberény 14 4 4 38—20 46 4. S.keresztúr 13 6 3 43—25 45 5. Kamut 11 2 9 34-26 35 6. Kunágota 11 2 9 38-36 35 7. Tarhos 10 5 8 45-46 35 8. Nagyszénás 9 6 7 29-27 33 9. Csanádapáca 8 5 9 36-39 29 10. Gy. Köröstáj 7 7 8 27-26 28 11. Füzesgyarmat 8 4 10 33-35 28 12. Elek 4 7 11 26-34 19 13. Dévaványa 5 3 14 27-43 18 14. Kaszaper 4 5 13 21-37 17 15. Csabacsüd 4 5 13 31-58 17 16. Doboz 2 3 17 18-56 9 Következik. Május 4., vasárnap: 7üzesgyarmat-Tarhos, 17.00. Elek- larkadkeresztúr, 17.00. Nagyszénás- Isanádapáca, 17.00. Mezőberény- Isorvás, 17.00. Mezőkovácsháza-Ka- nut, 17.00. Csabacsüd-Gyulai Körös- áj, 17.00. Doboz-Dévaványa, 17.00. (unágota-Kaszaper, 17.00. ■