Petőfi Népe, 2009. március (64. évfolyam, 51-76. szám)

2009-03-17 / 64. szám

14 SPORT PETŐFI NÉPE - 2009. MÁRCIUS 17., KEDD Visszavágtak a városföldiek a Lokinak labdarúgás - poli-farbe megye ii., észak A második félidőre elfáradtak a kiskunfélegyháziak A két csapat őszi mérkő­zésén a félegyházi „Löki” nyert idegenben 4-2-re. A városföldiek most vissza­vágtak, mivel a második félidei teljesítményükkel a maguk javára tudták fordítani a mérkőzést. Szentirmay Tamás A hazaiaknál tapasztalt labda­rúgók szerepelnek, éppen ezért taktikusabb játékkal megszerezhették volna a há­rom pontot. Az első félidőben minden úgy történt, ahogy a vendéglátók előzetesen elkép­zelték. Bár a városföldieknek voltak helyzeteik, de Pelikán kapus mindig résen volt, Nagy KKfli. Vasutas - Városföld 1-4(1-01 Kkfházi Vasutas: Városföld: Pelikán Horváth J. Dinnyés Horváth A. Kiss (Pál) Sucin Csincsák NagyE Gulyás Fütyü Seres J. Vörös Balogh Almási Marosvölgyi Kertész Jastó Szabó Z. Farkas Lapéta Boros NagyL. Játékos edző: Edző: Fütyü Illés Sáfár Sándor Kiskunfélegyháza, 100 néző. Vezette: Horváth Z. (Állaga, Atyánszki). Gól: Gulyás, ill. Jaskó 2, Marosvölgyi, Farkas. Sárga lap: Horváth A., Sucin, Csincsák, ill. Marosvölgyi, Kertész, Far­kas. Kitűnt: Jaskó, Nagy L, Farkas, Lapéta, Szabó Z. Ifjúsági eredmény: 4-2. Mesteimérieg Lajos szabadrúgásánál is, ami­kor a felső sarokból tolta szög­letre a labdát. A játék alapján a hazai szurkolók örülhettek, hogy az első félidő után egygó- los Loki-vezetéssel vonulhat­tak öltözőbe a csapatok. A második játékrészben azonban hamar jött az egyenlí­tés. Abonyi Péter megjegyezte: nem biztos, hogy ezzel az ered­ménnyel kihúzzák a mérkőzés végéig. A hazaiak elnökéből nem a pesszimizmus beszélt, hanem a realitás. A városföldiek sok­kal taktikusabban játszottak és éltek a lehetőségeikkel. A ha­zai gárda elfáradt, nem tudta azt nyújtani, amit edzőjük kért tőlük. A védelem nem úgy zárt, ahogyan kellett volna, és Peli­kán kapus sem tudta megismé­telni azt a teljesítményt, amit az első félidőben nyújtott. A vendégek vezető gólja az ő lelkén szárad, mert egy előre­vágott labdánál lyukat rúgott. A városföldi vezetés után már biztos volt az, hogy a hazaiak nem tudnak három pontot sze­rezni. A játékosok fizikailag nem bírták az ellenfél rohama­it, ami az edzéshiányra vezet­hető vissza. A vendégek végig többet tá­madtak, és a második félidei eredményes játékuk után egy­értelműen kijelenthető, hogy megérdemelten vitték haza a három pontot. fütyü illés: - Sajnos ezen a mér­kőzésen nagyon gyengén játszot­tunk. Ilyen hozzáállással nem le­het eredményt elérni. A második félidőben elfogyott az erőnk, ezt használta ki az ellenfelünk, és megérdemelten nyert. sáfár Sándor: - Egy félidőt ad­tunk az ellenfelünknek, ekkor sok helyzetet kihagytunk A második játékrészben mind tudásban, j mind erőnlétben felülmúltuk a 1 Vasutast, és a helyzeteinket is be­rúgtuk Megérdemelten nyertünk TiszaalDár­Orgovánv 0-4 (0-11 Lakitelek - Csólvosbálos 4-2 (2-1) Tiszaalpár: Orgovány: Lakitelek: Csolyospálos: Verebélyi Beke Körtvélyesi Nadrai Németh Fejes Molnár Novikov Kókai (Fábián) Homola Tóth S. Mihalkó (Varga) Pásztor Pócsik Kalics Csikós (Csáki) Polner Seres (Kocsis!) Juhász Répás N. Túri (Babita) Ronkó(Rózsa) Acél Harkai Tamási Sztojanovics Magyar (Budai) Répás S. Kovács Gréczi (Kocsis B.) Fórizs (Barcsa) Túri (Szekeres) Fekete (Cseh) Csernik 1. (Szegedi) Lángos (Gulyás) Tálas Baranyi (László) Fogarasi (Csernik Z.) Fazekas (Kovács P.) Andricz (Getyínás) Borsi Szalai Verebélyi (Oláh) Orvos Edző: Edző: Edző: Edző: Kása István Vízteleki János Ézsiás Gábor Göczö Zsolt Tiszaalpár, 120 néző. Vezette: Eke (Boros, Lakitelek, 100 néző. Vezette: Berki, (Takácj, Karácsony). Gól: Csernik 1., Homola, Szto­Polgár). Gól: Magyar, Molnár, Kovács, Fórizs, janovics, Szalai. Sárga lap: Kókai, Verebélyi, ill. Répás S. 2. Sárga lap: Fazekas, Acél, Cseh, ill. Fogarasi, Szegedi. Piros lap: Polner Oláh, ill. Mihalkó, Tálas. Kitűnt: Molnár, Ko­Kitűnt: Németh, Tamási, Pásztor, ill. Csernik vács, Magyar, ill. Novikov, Répási S„ 1., Homola, Pócsik, Seres, Rózsa. Ifj.: 0-6. Mihalkó. Ifjúsági eredmény: 3-3. Jakabszállás­Dunavecse3-2(2-0) Bugac - Kecskeméti LC 0-0 Jakabszállás: Dunavecse: Bugac: KLC: Kovács R. Juhász Kökény Szentesi Kátai (Vígh) Polánszki Czakó (Jókai) S. Juhász Török Hruka Grezsa Komonyi Kovács A. (Székely) Boglyó Szele Csizmadia' Kánisz (Baranyi) Krajcsovics (Csergő Kovács P. (Szikora) Botos A. (Kiss) Torbavecz (Törteli) B.) SiberZ. Botos K. (Héjjas) Mellék (H. Szabó) Szili Seregély Lantos H. Palásti Simon Tholt (Tarjányi) Bende Vörös Csergő A. (Takács) Szabó Á. (Koncz) Szalai (Horváth J.) Átrak Mezei (Kovács Z.) Szabó N. Bállá Szilágyi Dávid Polgár KovácsJ. Horváth Játékosedző: Játékosedzö: Edző: Edző: TorbaveczJózsef Polánszki Ferenc Siber Mátyás Karakas Ferenc Jakabszállás, 80 néző. Vezette: Kávai Bugac, 100 néző. Vezette: Kiss L. (Palcsik (Szöllősi, Sörös). Gól: Kánisz, Törteli, Szilágyi, Tamaskó). Sárga lap: SiberZ., ill. Lantos, ill. Horváth, Szili. Sárga lap: Kovács A. Kitűnt: Horváth. Kitűnt: Siber, Szabó N., ill. Szén­Átrak, Kánisz, Szilágyi, Vörös, ill. Boglyó, Szili, tesi, Komonyi, Lantos. Juhász. Ifjúsági eredmény: 1-0. Ifjúsági eredmény: 2­6. A hazaiak veterán játékosát, Csincsák Zoltánt Jaskó János támadja. Utóbbi két gólt is rúgott. Így estek a gólok 45. PERC: Gulyás a bal oldalon kapott hosszú labdát, egy csel után laposan a bal alsó sarokba lőtt, 1-0. 57. PERC: Nagy Lajos jobb oldalról lőtt szabadrúgásába Marosvölgyi rob­bant bele, és laposan a bal alsó sarokba lőtt, 1-1. 72. PERC: Jaskó egy előrevágott labdára rajtolt, Pelikán kijött a ka­pujából, de nem találta el a játék­szert, így a csatár mellette a hálóba tudta gurítani, 1-2. 80. PERC: Farkas lövésénél beadásra számított Pelikán, ezért csak a ka­pufára tudta ütni a labdát, onnan pedig bepattant a hálóba, 1-3. 86. PERC: Jaskó, hasonlóan első góljához, Pelikánnal állt egyedül szemben és ezúttal is elgurrtotta a kapus mellett a labdát, 1-4. Labdarúgó Poli-Farbe megye II., Észak 1. Orgovány 17 15 1 1 67-18 46 2. Lakitelek 17 11 4 2 39-23 37 3. Pálmonostora 17 11 3 3 34-17 36 4. Városföld 17 10 4 3 49-24 34 5. Jakabszállás 17 8 3 6 41-35 27 6. Kkfh. Vasutas 17 8 3 6 36-31 27 7. Nyárlőrinc 17 8 2 7 32-26 26 8. Bugac 17 7 3 7 29-24 24 9. Dunavecse 17 8 0 9 44-40 24 10. Tabdi 17 7 3 7 30-28 24 11. Csolyospálos 17 7 3 7 30-35 24 12. Kunfehérto 17 5 5 7 37-39 20 13. Helvécia 17 2 5 10 17-42 11 14. Kecskeméti LC 17 2 5 10 16-41 11 15. Tiszaalpár 17 2 2 13 19-57 8 16. Ballószögi KSK17 1 2 14 14-54 5 Kunfehérto -Tabdi 2-1 (2-1) Kunfehérto: Tabdi: Csorba Kapitány Szabó R. Doszpod Hérány Mezei G. (Szekér) Berki Szabó N. Bábud Horváth Tóth Bonea Krix (Binszki) Suba Tarjányi S. Mezei K. (Rumán) Lajkó Fábián (Tóth) Szklár Vincze Szabó G. (Gyenizse) Szlovák Edző: Edző: Bodor László Bácsi László Kunfehérto, 80 néző. Vezette: Péter Szabó (Béleczki, Horváth). Gól: Szklár, Lajkó, ill. Doszpod. Sárga lap: Krix, Tóth J., Bábud, Gyenizse, ill. Szabó N, Horváth. Kitűnt: Szabó R., Hérány, Berki, Lajkó, ill. Doszpod, Bonea. Ifjúsági eredmény: 0-2. Pálmonostora ­- Helvécia 0-0 Pálmonostora: Helvécia: Mindák FehérZ. Kovács L. Gartner Seres Boda Tóth Z. Reibl Szabó A. (Póth) Bárdi Kobalovszki Varga 1. (Farkas 1.) Soós Farkas M. Tóth 1. (Földesi) Pető Mészáros Bíró Kovács N. Jánosity (Dombi) Pozsár Nyakócza (Farfán) Játékosedző: Edző: Tóth István Bodrozsán László Pámonostora, 100 néző. Vezette: Vén (Tóth 1., Rókái). Sárga lap: Pozsár, ill. Gartner, Nyakócza, Bárdi. Kitűnt: Kovács N., Kovács L, ill. Bíró, Farkas M., Boda. Ifjúsági eredmény: 0-4. Ballószög - Nváriőrinc 0-2 (0-11 Ballószög: Nyárlőrinc: Nemes Varga Kothencz Molnár M. Patai Forgó Gyönge Bimbó 1. (Mányi) Molnár (Szalai) Csemák Hortobágyi BeraT. Szitás! László (Bera A.) Kasos Papp(Bódé) Bekő György Sipos (Turcsányi) Bimbó A. (Pádár) Golovics (Simon) Torbán Edző: Játékosedző: Máté Gábor György Csaba Ballószög, 100 néző. Vezette: Herczeg (Besszer, Baráth). Gól: Bera A., Torbán. Sárga lap: György. Piros lap: Gyönge. Kitűnt: Horto­bágyi, Szitás!, ill. Torbán, Bimbó A., Bimbó l„ László, György. Ifjúsági eredmény: 0-4. LABDARUGÓ STADLER MEGYE II., DEL Kelebia - Szeretnie 1-3 (0-1) Bajaszentistván 250 néző. Vezette: Tamás (Pákolicz, Fekete). Gól: Szabó, ill. Ámann K., Györgye. Sárga lap: Csabai, Radics, Káli, ill. Herczeg. Piros lap: Schindler. Kitűnt: Török, Csabai, Csobolya, ill. Herczeg, Ámann K„ FilusG. Ifjúsági eredmény: 1-4. Szakmár - Bácsborsód 3-0 (0-0) Szakmar: Bácsborsód: Zsinka Perity Tóth K. (Lakatos) Kalló Gubányi Greksa (Balogh) Szalontai Gillich (Tóth Z.) Varjú Bréti (Romsics) Rab (Nagyapáti) Edző: András Gábor Szöllősi Varga Bognár Győré Harnóczi Faragó (Orosz) Cs. Kovács Czifra Szabadi Simon Bállá Edző: Várts Zoltán Szakmár, 100 néző. Vezette: Wittman (Stefá- novics, Kosár). Gól: Szalontai 2, Greksa. Sár­ga lap: Varga. Kitűnt: Szalontai, Kalló, ill. Szöllősi, Czifra. Ifjúsági eredmény: 2-1. Gara - Felsőszentiván 0-0 Kelebia: Szeremle: Gara: Felsőszentiván: Sükösd: Fájsz: Kollár Tamási Szabó Mucsi Szabados (Kernya) Szabó! Szántó (Kovács) Komár Krizsák(Kricskovics) TettingerT. Molnár Kupusz Szabó Kővári Antal Zs. Pólyák Marusa Póta Gémes Újházi Szemerédi Gulyás Papp Tanyó Ronyecz Csongor (Sánta) Csontos Répási Gruber (Kutyka) Pálmai Patocskai Tirpák (Tokodi) Antal T. (Szatmári) Schnobl A. Halász Blahó Ormós Danyi Császár Kuthi Koszorús(Fekete) Tamaskó (Szabó G.) Miklós Koch Kertész Hódos Kovács (Zsikó) Anisity (Csire) Bereczki Pencz Varró Ördög (Nemes) Bosnyák Kékesi Tartott Majoros Bakai 0. (Hetyei) Rezsneki (Mészáros) Gazsi Gáncs (Végh) Révész (Erdélyi) Konkoly (Palkó) Kerezsi Blahó (Schnobl K.) Tamás Szász (Sereg Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Dulics József Sánta Tamás Szemerédi Imre Szűcs Zoltán Lógó János Pólyák Antal Kelebia 100 néző. Vezette: Tóth Cs. (Mester, Gara, 150 néző. Vezette: Tóth S. (Ottenhál, Sükösd, 100 néző. Vezette: Filus T. (Bánáti, Gönczi). Gól: Erdélyi, ill. Tokodi 2, Komár. Sár­Prikidánovics). Sárga lap: Kertész, ill. Blahó, Kondász) Gól: Gazsi 2, Tamás, Bosnyák. Sár­ga lap: Szántó, Bereczki, Erdélyi, ill. Komár. Ki­Pólyák. Kitűnt: Szabó, Krizsák, Antal Zs., Kér­ga lap: Papp, Halász, Fekete, ill. Pálmai, tűnt: Gémes, Ronyecz, Révész, ill. Tokodi, tész, Császár, ill. Mucsi, Schnobl A. Anisfty. Kitűnt: Papp, Gazsi, Bosnyák, Koch, Majoros, Pencz. Ifjúsági: 2-1. Ifjúsági eredmény: 0-4 Marusa, ill. Szabó! Ifjúsági eredmény: 8-0. B.szentistván­Császártöltés 1-2 (0-01 Haiós - Nagybaracska 1-0 (1-01 Mélvkút­Csávolv 2-1 (1-11 Bajaszentistván: Császártöltés: Hajós: Nagybaracska: Mélykút: Csávoly: Farkas Ámann M. Tihanyi Király Gavlik Molnár Puskás Árvái Ruff Somogyi Z. Papp Cs. Kővári Csabai Schindler Staffer Nagy Horváth Zs. Ercsényi (Barta) Radics (Nyisztor) Berger Gyöngy (Vinkó) Fekete Puskás (Kürtös) Katymarac Káli Máyer Huber Somogyi! Bényi (Doszpod) KissR. Holczer (Hamvas) Herczeg Nádasdi G. Takács (Kubovicsl.) Kamara Király Margit Vata Tamaskó Balics Bállá (Szabó) Gémes Csobolya FilusG. Nasz Székely (Blancsák) Snyehola (Mackó) Bosnyák (Balogh) Rigó (Radics) * Jánosi Nádasdi P. (Haris) Császár Odor Salamon Török Ámann K. (Györgye) Gombkötő Kanizsai (Braun) Beszedics Kárpáti (Kiss P.) Szabó FilusA. Czuczu (Ginál M.) Szőcs (Kubovics II.) KisM. Purger (Wittner) Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Edző: Szólik Gábor Verba József Ginál Gábor Vanó Sándor Velez Attila Kiss Róbert Hajós, 150 néző. Vezette: Apró (Filus N., Szvetnyik). Gól: Tamaskó. Sárga lap: Nádasdi, Staffer, ill. Balics. Kitűnt: Nádasdi G., Staffer, III. Somogyi!, Székely. Ifjúsági eredmény: 1-5. Érsekcsanád - Katvmár 1-0 íQ-01 Érsekcsanád: Székely Glavatity Kovács K. Kiss E. Szabó P. (Aranyos) Koch Budimácz(NagyA.) Kárpáti Viszmeg Miokovics (Gyurkity) Kasza (Bajnok) Katymár: Lehoczki Rasztik P. Rasztik V. Rákity Kovács Cs. Hebök (Pillér) Ribár Berki Horváth A. (Keresztesi) Kőműves (Nagy S. Pilcsuk Edző: PillerTibor Edző: Zrínyi István Érsekcsanád, 200 néző. Vezette: Pólyák (Csere, Répási). Gól: Kárpáti. Sárga lap: Glavatity, Budimácz, ill. RasztikV., Berki. Pi­ros lap: Kovács K. Kitűnt: Kiss, Budimácz, Kárpáti, ill. Pilcsuk Berki, Ribár. Ifj.: 6-1. Sükösd - Faisz4-0 (2-01 Mélykút, 80 néző. Vezette: Kollár (Bella, ifj. Péter Szabó.). Gól: Snyehola, Odor, ill. Bos- nyák. Sárga lap: Odor, Doszpod, ill. Ercsényi, Király, Salamon. Kitűnt: Papp, Horváth, ill. Kiss R. Ifjúsági eredmény: 7-0. Labdarúgó Stadler megye I 1. Császártöltés 20 17 1 l.dél 2 79-16 52 2. Szakmár 19 15 0 4 48-26 45 3. Hajós 19 14 2 3 45-24 44 4. Sükösd 20 12 4 4 51-29 40 5. Kelebia 20 12 4 4 45-29 40 6. Szeremle 20 9 6 5 39-25 33 7. Nagybaracska 20 10 • 1 9 37-31 31 8. Mélykút 20 8 4 8 35-50 28 9. Katymár 20 7 4 9 28-31 25 10. Bácsbokod 18 7 3 8 40-41 24 11. Érsekcsanád 20 6 6 8 28-29 24 12. B.szentistván 19 5 2 12 24-46 17 13. Felsőszentiván 20 4 5 11 37-62 17 14. Gara 19 3 5 11 24-40 14 15. Fájsz 19 4 2 13 27-47 14 16. Csávoly 20 3 5 12 28-51 14 17. Bácsborsód 19 2 2 15 22-60 8