Petőfi Népe, 2002. április (57. évfolyam, 76-100. szám)

2002-04-15 / 87. szám

HUM 2002. Április 15., Hétfő LABDA RÚGÁS Petőfi Népe - 7. oldal ____________________NB l/B. Keleti csoport____________________________ Döntetlent ért a harcos játék KECSKEMÉTI FC-NYÍREGYHÁZA 1-1 (0-1) Alsóházi rájátszás. Kecskemét, 200 néző. Vezette: Sápi (Medovarszki, Vé­kony). KFC: Nagy Zs. - Vass, Szabó A., Bar­na Zs., Nagy S., Kislőrincz (Kollár a 75, percben), Kovrig, Czéh, Sallai (Pin­tér 33.), Kalina (Gyurováth 75.), Zsol­nai. Edző: Gabala Feme. Nyíregyháza: Boros - Lakatos, Ru­bint, Szatke, Göncz, Túróczi, Bábik, Bárdi, Karkusz, Farkas (Fórián 90.), Kocsis (Forgó 64.). Edző: Kis Károly. Sárga lap: Kalina az 5., Kislőrincz a 12., Vass a 21., Túróczi a 34., Barna Zs. a 66., Kovrig a 89. percben. 15. perc: Vass jobb oldali szabad­rúgásból ívelt a kapu elé, Czéh tíz méterről bólintott, de a vendégkapus a helyén volt. 17. perc: Zsolnai ívelt jobbról a 16- os bal sarkánál érkező Czéh elé, aki ka­pásból kapura tüzelt, a labda néhány méterrel ment el a rövid sarok mellett. 28, perc: Túróczi-Bábik összjáték után, Túróczi 17 méterről megcélozta a jobb alsó sarkot, Nagy Zs, bravúro­san szögletre öklözte a labdát. 39. perc: Karkusz ívelt a balössze­kötő helyéről a középen érkező Bárdi elé, akiről a hazai védők megfeled­keztek, így a nyírségi játékos senkitől sem zavartatva lőhette ballal laposan a kapu közepébe a labdát, 0-1. 44. perc: Pintér ívelt balról a ka­putól 7 méterre álló Zsolnai elé, aki levette a labdát, majd kapura lőtt. La­katos a labda elé feküdt, a partjelző kezezés miatt emelte a zászlót, de nem elég ideig ahhoz, hogy a Sápi játékvezető észrevegye. így a bünte­tő elmaradt. 53. perc: Pintér a saját kapuja elől akart felszabadítani, de rosszul ért a labdába és így Nagy Zsoltnak adott munkát, aki megfogta a jobb sarokba tartó labdát. 70. perc: Czéh indította a bal ol­dalon Zsolnait, a csatár 16 méterről lőtt, de pontosan a vendégek kapusát találta el. 74. perc: Rubint lökte el a tizenha­toson belül Czéht, a játékvezető azon­nal a tizenegyes pontra mutatott. A csereként beállt Gyurováth értékesí­tette a büntetőt: jobbal, laposan a jobb­ra vetődő Boros mellett a kapu köze­pébe lőtt, 1-1. 91. perc: Bal oldali szabadrúgást követően a vendégek kapusa éppen az érkező Kollár elé öklözte a labdát, aki azonnal lőtt, a labda a felső léctől fél méterre ment el. Az első félidőt főleg a mezőnyjá­ték jellemezte mindkét oldalon. A ha­zaiak inkább távoli lövésekkel pró­bálkoztak, a vendégek többször elju­tottak a KFC kapuja elé, de ez az eredményben nem, csak a szögletek arányában mutatkozott meg. Egé­szen a 39. percig, amikor a kecske­méti védelem megfeledkezett Kar- kuszról és Bárdiról, így az utóbbi já­tékos gólhoz juttatta csapatát. Ki­egyenlített küzdelem jellemezte az első játékrészt, de egy pillanatnyi kihagyás elég volt ahhoz, hogy ven­dégelőnnyel vonuljanak a csapatok pihenőre. A második felvonásban a hazaiak a kapujuk elé szögezték a vendégeket, de a végső támadásaik elhaltak a szervezett nyírségi véde­lemmel szemben. Gyurováth beállí­tása jó cserének bizonyult, sokkal aktívabb volt a támadásokban társá­nál. A hazai rohamoknak a 74. perc­ben meg is lett az eredménye. A gól után nagyobb sebességre kapcsoltak a vendégek, de valamirevaló helyze­tet nem tudtak kidolgozni. A KFC megérdemelten tartotta otthon az egyik pontot. Kitűnt: Vass, Nagy S„ Kovrig, Czéh illetve Túróczi, Bábik, Bárdi, Kar­kusz, Farkas. Gabala Ferenc: - Nagy iramú mér­kőzésen a csapat újra meggyőzte a két­kedőket az akaraterejéről. Kis Károly: - Parázs csatában sike­rült a negyedik hete tartó veretlensé­günket megőrizni. Közelebb álltunk a győzelemhez. A hazaiak a második félidőben többet támadtak, de szerin­tem egy jogtalan tizenegyessel sikerült megszerezniük az egy pontot. Eredmények: Monor-Eger 2-5, Fót- ESMTK 9-2. Felsőházi rájátszás: Diós- győr-REAC 2-1, Csepel-Békéscsaba 0-2, BKV Előre-Szolnok 0-6. NB l/B, FELSŐHÁZ 1. Békéscsaba 26 16 5 5 56-29 53 2, Szolnok 20 12 8 6 49-30 44 3. Diósgyőr 26 13 5 8 42-30 44 4. REAC 28 11 8 7 47-31 41 5. Csepel 26 12 4 10 53-44 40 6. BKV Előre 26 S 8 10 40-48 32 NB l/B, ALSÓHÁZ 1. Eger 26 11 6 9 46-44 39 2, Nyíregyháza 26 10 5 11 48-47 35 3. Főt 26 8 10 8 44-41 34 4. Műbőr 26 8 4 14 34-63 28 5. Kecskeméti FC 26 6 8 12 39-51 26 8. ESMTK 28 2 7 17 32-74 13 _____________________________NB III. Alföld csoport___________________________________ Csak az Izsák szerzett pontot JAMINA-IZSÁK 1-1 (1-1) Békéscsaba, ISO néző. V.: Gombos. Izsák: Berta - Horváth, Márics, Bonea, Virágh, Kurucsai, Bankes, Me­zei G., Juhász, Gréczi, Mezei A. Játékosedző: Gréczi Gábor. 32. perc: Kurilla szép egyéni akció végén bombázott a léc alá, 1-0. 39. perc: Kurucsai bal oldali be­adása után Juhász a hosszú oldalról, öt méterről csukafejessel küldte a lab­dát a hálóba, 1-1. Nyílt sisakkal, támadó szellemben játszott mindkét csapat, ezért élvezetes volt a mérkőzés. Fordulás után a ven­dégek birtokolták többet a labdát, míg a hazaiak több helyzetet alakítottak ki. A döntetlen eredmény reális. Kitűnt: Kollár, Nagy M., Kurilla, Sajben, illetve Berta, Juhász, Gréczi. RÁKÓCZIFALVA-K1SKŐRÖS 1-0 (0-0) Rákóczifalva, 200 néző. V.: Györke. Kiskőrös: Mlinkó - Dózsa, Mokric- kij, Aszódi, Fulis A., Sindel (Kovács P.), Somlyai, Deli, Filus G„ Kovács II., Fü- leki. Edző: Szlovák László. 64, perc: Peszeki értékesített egy jogosan megítélt büntetőt, 1-0. Hatalmas taktikai csata, kemény küzdelem jellemezte az első félidőt. A hazai csapat szünet után mindent el­söprő lendülettel támadott, és ha bün­tetőből is, de megszerezte a megérde­melt győzelmet. Kitűnt: Bartusz, Boda, Peszeki, Ulviczki, illetve Somlyai, Mokrickij, Deli. Gömöri Béla: - Második félidei lel­kesebb játékunknak köszönhetjük győzelmünket. Szlovák László: - Gratulálok a ha­zaiaknak, ők jobban akarták a sikert. KALOCSA-SZENTES 1-4 (0-2) Kalocsa, 350 néző. V.: Hegedűs. Kalocsa: Gojtán - Pákolicz Á., Bolvári, Szabadi, Bata, Pálinkás (Posztobányi 70.), Farkas, Balogh T„ Beke (Maros 54.), Kovács J., Pákolicz D. (Hatvani 80.). Edző: Alföldi Albert. 19. perc: Major elfutott a jobb ol­dalon, a 16-os sarkáról a túlsó ötösre ívelt, Pálfi pedig a védője mögül kilép­ve a hálóba fejelt, 0-1. 44. perc: Török Fajkusztól kapott középen jó indítást, egy igazítás után 8 méterről a kapu közepébe lőtte a labdát, 0-2. 55. perc: Kovács J. tíz méterről két csel után kiporolta a bal oldali há­lót, 1-2. Ezután kétszer is egyenlíthetett volna a hazai gárda. Először Pákolicz Á., majd Kovács J. hagyott ki óriási helyzetet. 58. perc: Kontratámadás végén a fellazult kalocsai védelmet mattolta a szentesi csapat: Ludasj beívelt labdá­ját a teljesen üresen hagyott Naná két lépésről gurította a hálóba, 1-3. 86. perc: Bolvári sárga lapot „érő­en” reklamált. A kaputól 20 méterre megítélt szabadrúgás után a labdát Koncz a jobb sarokba csavarta, 1-4. A nem túl nagy iramú első félidő­ben a hazaiak alárendelt szerepet ját­szottak. önbizalom nélkül, szétesően futballoztak. A Szentes mezőnyfölé­nyét gólokra is váltotta. A második félidő első negyedórájában egy har­cosabb Kalocsa játszott. Már majd­nem sikerült egyenlíteni, amikor egy kontra végén jött a harmadik vendég­gól, és ez megpecsételte a KFC sor­sát. Onnantól Gojtán néhány bravúr­jára is szükség volt a nagyobb kü­lönbségű vereség elkerüléséhez. Kitűnt: senki, illetve Török, Koncz, Vratnjan. Alföldi Albert: - Van úgy, hogy nem..., de ma a jobbik csapat nyert. Verebélyi József: - Végre egyszer úgy játszottunk rosszul, hogy a vé­gén mi nyertünk, s most ez volt a legfontosabb. ' További eredmények: Hódmező- vásárhely-örkény 2-1, Békés-Kon­doros 1-1. Szabadnapos; Gyoma- endrőd, Algyő. NB III., ALFÖLD CSOPDBT 1. Szentes 16 10 4 2 30-12 34 2. Klskóröe 10 8 : 4 31-21 33 3. Rákóczifalva 15 9 3 3 25-18 30 4. AtgyűiMMMl 15 9 2 4 21-11 29 5, Kondoros 17 7 4 6 19-20 25 0. Hmváaárhety !ü 6 ■: 5 4 17-14 23 7. Békés 18 6 4 8 21-28 22 8. Izsák 8 fi 6 31-31 m 9. Örkény 17 5 4 8 18-22 19 10. Kalocsa 15 5 1 ; 9 21-24 15 11. Gyomaendröd 10 3 2 11 16-30 11 12. Jairnna 16 2 2 12 14-33 8 A Kalocsától 1 büntetőpont levonva. _____________________________NB II. Winner csoport________________________________ Furcsa góllal vesztett a Halas BUDAFOK- KISKUNHALAS 1-0 (1-0) Budafok, 300 néző. Vezette: Kiss N. (Máté, Nagy). Budafoki MTE: Balázs - Polgár, Né­meth, Salamon (Kis K. 14.), Nemes, Szigeti, Szentjóbi, Jakab (Safranek 65.), Csobánkai, Polákovics, Magosi (Bakonyi 88.). Edző: Gáspár József. Kiskunhalasi FC: Lengyel - Szűcs, Bende, Babó, Kuklis, Ábrahám, Kele­men, Herczeg, Vata (Nagy A. 71.), Bim­bó (Andróczki 55.), H. Szabó (Lódri 89.). Edző: Gulyás József. 6. perc: Polákovics 12 méteres, a kapu közepébe tartó, bal lábas lövését védte biztosan Lengyel. 9. perc: Vata közelről, éles szögből az oldalhálóba lőtt. 32. perc: Herczeg 18 méteres, ve­szélyesen csavarodó bombáját a jobb alsó sarok elől ütötte ki bravúrral a hazai kapus. 41. perc: Sok adogatásos budafoki támadás végén a halasi ötösön lesen ál­ló Kis K. kapta a labdát, aki laposan a kapu közepébe lőtt. Bár az asszisztens egyértelműen jelezte a lest, a játékve­zető felülbírálta, és megadta a gólt,.1-0. 58. perc: Herczeget birkózták le a hazai büntetőpont környékén, de a bí­ró sípja néma maradt. 59. perc: Balázs kirúgása után Bende fején csúszott meg a labda, ami­re Safranek lecsapott, elhúzta a kilé­pő Lengyel mellett, de a visszafutó Szűcs belelépett a lövésbe. 76. perc: Kelemen harcolt egy lab­dáért, egyszer csak a bíró elhamarko­dottan második sárga lappal kiállítot­ta a halasi játékost. 78. perc: Polákovics húszméte­res szabadrúgását ütötte ki a bal sarok elől Lengyel. 88. perc: H, Szabóról Nagy A. elé pattant a labda, ő pedig 10 méterről, félfordulattal a kapu fölé lőtt. A remekül karbantartott budafoki pálya mellett nem lehet szó nélkül el­menni. A meccs kezdetére elállt az ad­dig szemerkélő eső. Bár az első leh^ tőség a hazaiak előtt adódott, utána már a vendégek dolgozták ki sorra a helyzeteket. Különösen Herczeg volt elemében, sokat futott, küzdött, de a lövésekkel nem volt szerencséje. A fél­idő végén olyan gólt lőttek a hazaiak, hogy még ők is meglepődtek, amikor a bíró megadta azt. Szünet után is meddő kiskunhalasi fölény jellemezte a játékot, a hazaiak erejéből csak szórványos és szinte veszélytelen el­lentámadásokra futotta. Kelemen in­dokolatlan kiállítása végleg eldöntötte a 3 pont sorsát. A játék képe alapján a Kiskunhalas nem érdemelt vereséget. Kitűnt: Balázs, illetve Herczeg (a mezőny legjobbja), Babó, Ábrahám. Gáspár József: - Egál színezetű mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert. Gulyás József: - Nem szeretnék nyilatkozni, mert akkor nemcsak a kispadtól, de még a futballpályák kör­nyékéről is eltiltanának. K1STARCSA-BAJA1 LSE 3-1 (0-0) Kartal, 200 néző. Vezette: Mészáros (Szpisják, Medovárszki). Kistarcsa: Hell - Markóczi, Tóth Gy., Szőke, Szabados, Gricajuk, Adamcsek, Bemáth, Tábori (Jenei 55.), Máriássy (Vizi 18., Tóth J. 68.), Jávor. Edző: Mucha József. Baja: Székely - Nagy, Duzmath, Csepregi, Milassin (Tettinger 85.), Ivancsan, Kiss, Orbán, Koch, Papp, Csemák. Edző: Evanics Zoltán. 36. perc: Kiss elvesztette a bajai tér­félen a labdát, Jávor - a terenjváloga- tott tagja - kicselezte Nagyot, majd tíz méterről lőtt. A labdát Székely bravúr­ral megfogta. 40. perc: Szabados tört be a bajai tizenhatoson belülre, ívelt lövése a ka­pufáról a mezőnybe pattant, aztán a védők felszabadítottak. 48. perc: Milassin remek labdával szöktette Pappot, aki tíz méterről a ki­futó hazai kapusba lőtt. 57. perc: Egy gyorsan elvégzett ba­jai szabadrúgás után Papp futott le az alapvonaüg. Pontos beadását Csemák nyolc méterről a bal alsó sarokba fejel­te, 0-1. 59. perc: Csemák lépett ki a této­vázó hazai játékosok között, kicselezte a kapust is, de kivárt, és amikor ellőtte a labdát, az kipattant a visszafutó vé­dőkről. Nagy helyzet volt. 67. perc: Jávor 20 méteres szabad­rúgása után a labda védhetetlenül vá­gódott a kapu bal felső sarkába, 1-1. 68. perc: Koch tört előre a bal olda­lon, az alapvonal közeléből élesen ke­resztbe lőtte a labdát, Csemák a hosz- szúsaroknál centikkel maradt le a be­adásról. 72. perc: Szabados jobb oldali be­adását röviden mentették a bajai vé­dők, a labda Jávor elé került, aki négy méterről a hálóba lőtt, 2-1. 81. perc: Nagy röviden szabadított fel, Gricajuk megszerezte a labdát, majd Tóth J.-vel kényszerítőzött. A cserejátékos a visszakapott labdát az ötös sarkáról Székely mellett a rövid­sarokba lőtte, 3-1. Az első félidőben a bajaiak az erős széltől támogatva sem tudtak helyzetet kialakítani. Igaz, a vendéglátók is csak a bajai védők nagy hibáit követően ke­rültek helyzetbe. Székely kapusnak és a szerencsének köszönhetően az első 45 percben nem esett gól. A második félidő első 15 percében a Baja meg­nyerhette volna a mérkőzést, ha játé­kosai higgadtabbak és a nagy helyze­teket kihasználják. A hajrában a haza­iak fokozták a tempót, rutinos játéko­saiknak elég volt egy-egy villanás, és máris fordítottak. Korrekt játékvezetés mellett a helyzeteit jobban kihaszná­ló Kistarcsa Jávor vezérletével megér­demelten nyerte meg a közepes szín­vonalú találkozót. Kitűnt: Jávor (a mezőny legjobbja), Hell, Markóczi, Bemáth, Gricajuk, il­letve Székely, Csepregi, Duzmath, Mi­lassin. További eredmények: Soroksár- Vác 1-0, Balassagyarmat-Szigetszent- miklós 2-1, Pilisvörösvár-Dabas 1-0. Szabadnapos: Pénzügyőr, Budakalász. NB II., WINNER CSOPORT 1. Balassagyarmat 15 10 4 1 25-10 34 2. Soroksár 16 8 5 3 19-14 29 3. Kistarcsa 16 8 2 6 27-18 26 4. Budakalász 16 7 4 5 21-26 25 5. Pilisvörösvár 16 6 5 5 21-17 23 6. Vác 17 6 4 7 29-23 22 7. Dabas 16 7 1 8 19-21 22 8. Budafok 15 5 6 4 18-17 21 9. Kiskunhalas 17 5 6 6 22-23 21 10. Szigetszert miklós 17 4 4 9 13-21 16 11. Baja 16 5 1 10 24-33 16 12. Pénzügyőr 16 3 2 10 17-32 11 FORMATO Kft. TAVASZI AKCIÓ! A F0RMÁT0 Kft. fürdőszobaszalonjában! Április 15-étől 30-áig minden csempe és padlólap 10-20% engedménnyel, valamint LB-KNAUF fagyálló 25 kg-os Garancia ragasztó „most” 1090 Ft -ért kapható! Amíg a készlet tart. FORMÁTÓ KFT. 1 Kecskemét, Kurucz krt. 8. (Az aluljáró mellett.) éllovas, BL-elődöntős Leverkusen a Bundesliga 31. fordulójában. Ké­pünkön a hazaiak gólszerzője, Barbarez szereli Ze Robertót. A Lisz­tes nélkül felálló Bremen 3-0-ra nyert a dobogóért küzdő Schalke el- len. A Rostock ellen 1-0-ra nyerő Hertha már negyedik. ipa-fotó NB I. 30. FORDULÓ Sopronban botlott a ZTE Sopron-Zalaegerszeg 2-0 (2-0). Sopron, 3500 néző. Vezette: Kassai. Sopron: Far­kas - Vincze, Csiszár, Prazenica, Tóth I., Perger, Pintér, Somogyi, Nagy T. (Fehér 46.), Sira (Bausz 61.), Tóth M. (Horváth R„ 74.). Zalaegerszegi TE: Túri - Král, Urbán, Csóka, Szamosi (Róth 53.), Babati (Sabo 30.), Ljubojevic, Balog, Egressy (Bonchis 62.), Kenesei, Waltner. Gl.: Sira a 12., Tóth M. a 19. p. Dunaferr-Győri ETO 2-1 (1-0). Du­naújváros, 1000 n. V.: Világi. Duna- ferr: Bita - Molnár Z„ Éger, Salamon,. Sowunmi, Rósa D. (Nikolov 63.), Jaki, Lengyel, Rósa H.-(Csehi 72.), Mészá­ros (Medic 80.) Tököli. Győr: Molnár L. - Bognár, Böjté, Bajusz, Károlyi, Baumgartner (Mracskó 46.), Golovic (Erős 80.), Gőgh, Szanyó, Nicsenko, Krejci (Oross 70.). Gl.: Tököli a 41. és a 78. (11-esből), ill. Nicsenko az 59. p. Ferencváros-Debrecen 0-1 (0-0). Üllői út, 5000 n. V.: Ábrahám. FTC: Szűcs - Balog, Dragóner, Gyepes, Kris- ton, Lipcsei, Kapic (Vén 78.), Szku- kalek, Pinte (Jovic 57), Gera, Penksa. Debrecen: Bíró - Bemáth, Kuttor, Sze­keres, Hanák, Majoros (Müller 90.), Vadicska (Szabó J. 74.), Aleksic, Böőr, Kiss Z., Kerekes. Gl.: Balog a 80. p. (ön­gól). Haladás-Vasas 2-2 (2-2). Szombat­hely, 5000 n. V.: Kiss B. Haladás: Ta­kács - Kaj, Horváth T„ Szekér, Leandro (Tóth P. 58.), Czeglédi, Némethy, Halmosi (Németh T. 58.), Nagy L„ Filipovic (Japa 72.), Alex. Va­sas: Nóta - Schindler, Juhár, Hrutka, Makra, Simek, Zabos (Bükszegi 77), Polonkai (M’bemba 75.), Tóth N„ Gyánó (Szabados 86.), Váczi. Gl.: Alex a 23., Filipovic a 31., ill. Gyánó a 7, Váczi a 29. p. A Vasasnál április 11-e óta Kiss László helyett Tomyi Barna­bás edző ül a kispadon. Videoton-MTK2-3 (0-3). Székesfe­hérvár, 1500 n. V.: Bede. Videoton: Milinte - Kovács B„ Pomper (Csató 46.), Vilotic, Bekő, Szalai T. (Timár 71.), Némedi, Dvéri, Tóth B., Térjék (Sorato 76.), Gajic. MTK: Hajdú - Komlósi, Smiljanic, Elek, Mónos (Madar 35.), Lazic, Jezdimirovic (Horváth L. 69.), Fűzi Á., Zavadszky (Bori 85.), Branezac, Illés. Gl.: Gajic a 47. és a 85., ill. Némedi a 23. (öngól), Illés a 30., Zavadszky a 39. p. Újpest-Kispest Honvéd 4-0 (2-0). Megyeri út, 6000 n. V.: Megyebíró. Új­pest: Posza - Medgyesi, Közel, Koro- lovszky, Kunzo (Szélesi 39.), Erős, Sloncik (Piroska 62.), Lőw, Vagner (Móri84.),Túlio,Tokody. Kispest Hon­véd: Tóth J. - Babos (Torghelle 64.), Dubecz, Dülcá,' Bálint, Téger, Búzás (Lászka 46.), Lipták, Fűzi K„ Borgulya, Hercegfalvi (Sasu 46,). Gl.: Lőw az 5., Túlio a 24., Piroska a 66., Móri a 87. az NB I. Állása 1. MTK 30 20 4 0 55-26 64 2. ZTE 30 10 0 8 58-38 54 3. FTC 30 16 4 10 53-34 52 4. Dunaferr 30 13 8 0 54-35 47 5. Újpest 30 12 7 11 54-50 43 8. Videoton 30 11 10 9 40-40 43 7. Sopron 30 9 9 12 44-49 36 8. Debrecen 30 7 13 10 33-43 34 0. Győr -30 7 11 12 42-52 32 10. Kispest 30 8 8 14 37-59 32 11. Haladás 30 7 10 13 38-59 31 12. Vasas 30 6 8 17 40-83 23 TOTÓEREDMÉNYEK A totó 15. heti szelvényén szereplő mérkőzések eredményei: 1. FTC-Debrecen 0-1 2 2. Sopron-ZTE 2-0 1 3. Videoton-MTK 2-3 2 4. Bremen-Schalke 3-0 1 5. Hamburg-Leverkusen 1-1 * 6, Nürnberg-Bayern München 1-2 2 7. Mönchengladbxh-Wolfsburg 0-2 2 8. Kaiserslautern-Dortmund 1-0 1 9. Atalanta-Torino 1-1 X 10. lecce-Chíevo 2-3 2 11. Fiorentina-Lazio 0-1 2 12. Roma-Parma 3-1 1 13. Verona-Udinese 1-0 1 PLUSZMÉRKŐZÉS: 14. Juventus-Milan 1-0 1