Petőfi Népe, 2001. szeptember (56. évfolyam, 204-228. szám)

2001-09-17 / 217. szám

2001. Szeptember 17., hétfő Petőfi Népe - 7. oldal LABDA RÚGÁS TOTÓEREDMÉNYEK A totó 37. heti szelvényén szereplő mérkőzések eredményei: 1. MTK Hungária-Dunaferr 3-2 1 2. Győri ETO-Haladás 3-3 x 3. Zalaegerszeg-Videoton 2-3 2 4. Schalke 04-Dortmund 1-0 1 5. Hamburg-Mönchengladbach 3-3 x 6. Bremen-1. FC Köln 1-1 X 7. Wolfsburg-VfB Stuttgart 0-2 2 8. Nürnberg-Kaiserslautem 0-2 2 9. Hertha BSC-1860 München 2-1 1 10. Bologna-Parma 1-0 1 11. Fiorentina-Atalanta 3-1 1 12. Lazio-Torino 0-0 x 13. Piacenza-Roma 2-0 1 PLUSZMÉRKŐZÉS: 14. Debrecen-Újpest 4-0 1 KIKAPOTT A BAJNOK. Az angol élvonalbeli bajnokság 5. forduló­jában: Newcastle-Manchester United 4-3. Hiába egyenlített 1-3-ról a MU, a volt válogatott, Shearer 82. percben lőtt góljára már nem tu­dott válaszolni. epa NB I. KILENCEDIK FORDULÓ Kispest Honvéd-Sopron 1-3 (0-1). Bozsik-stadion, 1000 néző. Vezet­te: Arany. Gólszerzők: Sasu a 71., illetve Sira a 3. és a 79., Szaba­dos a 64. percben. A veszélyes el­lentámadásokat vezető Sopron győzelme megérdemelt. Vasas-Ferencváros 1-3 (0-0). Fáy u„ 7000 néző. Vezette: Me­gyebíró. Gl.: Gyánó a 61., ill. Jo- vic az 55., Horváth P. a 86. (11-es- ből) és a 90.p. Alacsony-színvo­nalú meccsen a sereghajtó ellen az FTC a hajrában szerezte meg a győzelmet. MTK Hungária-Dunaferr 3-2 (1-1). Hungária krt., 1000 néző. Vezette: Ábrahám. Gólszerzők: Il­lés a 22. és a 92., Bagoly (öngól) a 71., ill. Tököli a 17. és a 64. p. Az MTK birtokolta többet a labdát, veszélyesebben is játszott ellen­felénél, győzelme megérdemelt. Győr-Haladás 3-3 (1-0). Győr, 1500 néző. Vezette: Kassai. Gól­szerzők: Szanyó a 38. és a 73., Dulcea a 47., ill. Preisinger a 70., Filipovic a 71., Nagy L. a 82. p. ZTE-Videoton 2-3 (2-1). Zala­egerszeg, 5500 néző. Vezette: Szabó Zs. Gólszerzők: Sabo a 2. és a 31., ill. Gajic a 18., Földes a 48., Komódi a 74. p. A ZTE előtt több lehetőség adódott, ám a Vi­deoton kontrái a sokat hibázó hazai védelem mellett remekül érvényesültek. Debrecen-Újpest 4-0 (2-0). Debrecen, 6000 néző. Vezette: Bukovics. Debrecen: Balogh - Vadicska, Kuttor, Plókai, Szatmári, Böőr, Majoros, Sketiani, Bajzát (Alek- sic 80. p.), Tiber (Ulveczki 84.), Nenadic (Radojicic, 83.). Újpest: Posza - Medgyesi, Szélesi (Korolovszky 58.), Tamá­si, Pető, Erős, Kunzo, Galaschek (Herczeg 58.), Lőw, Vagner (Poljakovic 79.), Tokody. GL: Nenadic az 5., Plókai a 44., Tiber a 60., Böőr a 66. percben. AZ NB I. ÁLLÁSA 1. MTK 9 7 1 1 20-6 22 2. FTC 9 6­3 15-7 18 3. Videoton M 5 2 2 9-10 ‘Í7 4. ZTE 9 5 1 3 15-11 16 5. Haladás 9 4 3 2 12-10 15 6. Sopron 9 4 1 4 16-14 13 7. Debrecen 9 3 3 3 10-12 12 8. Újpest 9 3 2 4 19-17 11 9, Dunaferr 9 3 2 4 13-11 11 10. Győr 9 1 4 4 10-14 7 11. Kispest 9 2 1 6 10-25 7 12. Vasas 9 1­8 9-21 3 Azizsáki IZSÁK-JAMINA 1-0 (1-0) Izsák, 300 néző. Vezette: Csönge­tő (Gombos, Samu). Izsáki Sájíehér SE: Molnár - Horváth J., Kurucsai (Mezei K.), Bonea, Jávorka, Török (Mezei G.), Márton, Bankes, Király, Me­zei Zs., Gréczi. Játékos edző: Gréczi Gábor. Jamina SE: Kollár - Fride- rikusz, Florea (Pozsár), Oláh, Pa- jer, Pusztai, Nagy (Iványi), Kurilla, Botyánszki, Cseke (Jantyik), Hor­váth Z. Edző: Zsíros György. 28. perc: Király-Kurucsai össz- játék után a labda ismét Királyhoz került, aki a védők közül kilépve laposan a hosszú sarokba lőtt, 1-0. Az első félidei játék nyomasz­tó izsáki fölényt hozott. Ezt a számtalan helyzet mellett a gól és egy hazai kapufa is jelezte. Szü­net után óvatosabban játszott az izsáki csapat. Ekkor már mind­két kapu előtt adódtak lehetősé­gek. Bár a hazaiak újabb kapufát is lőttek, de gól már nem esett. A mérkőzés összképét nézve az egy- gólos győzelem megérdemelt. Ez­zel a Sárfehér SE megszerezte el­ső NB Ill-as győzelmét. Kitűnt: Király, Horváth J., Bonea, illetve Friderikusz, Pusz­tai, Kurilla. Gréczi Gábor: - Játszottunk már ennél jobban is, de az csak egy ponthoz volt elég. Ezúttal visszafogottabb teljesítménnyel sikerült nyerni. Remélem, hogy ezzel egy jó sorozatot kezdtünk el. KISKŐRÖS-RÁKÓCZIFALVA 4-2 (1-1) Kiskőrös, 200 néző. Vezette: Gera Kiskőrös: Tüskés - Beregszá­szi, Mokrickij, Fekete, Filus, Ko­vács P., Pecznyik, Füleki (Bús), Schindel, Szlovák R. (Dózsa), Baranov. Edző: Szlovák László. Rákóczifalva: Ulveczki - Eszes, Csabai, Bartusz, Luca (Barna), Kun, Fazekas, Papp (Szokolai), Traskóczki, Teszei, Kácser (Nász). Edző: Gömöri Béla. NB III. Alföld csoport csapat első 6. perc: Mokrickij jobbról pontrúgásból belőtte a labdát, Füleki résen volt és a hálóba fe­jelt, 1-0. 15. perc: Papp jobb oldali lö­vését védte a hazai kapus. 28. perc: Szlovák R. előretört a jobb szélen, éles beadására Füle­ki mozdult, fejese alig szállt fölé. 32. perc: Papp jobbról belőtt labdájába a hazaiak kapusa bele- tenyerelt, de a jókor érkező Kun a jobb alsó sarokba lőtt, 1-1. 39. perc: Baranov óriási hely­zetben a kapusba vágta a labdát. 43. perc: Szlovák R. fejesét mentették a gólvonalról a vendég védők. 52. perc: Baranov „befűzte” az egész vendég védelmet, és ele­gánsan a hálóba lőtt, 2-1. 56. perc: Füleki mintha leko- pírozta volna az előző jelenetet, tisztára játszotta magát és tizen­egy méterről a kapuba lőtt, 3-1. 60. perc: Luca elől nehezen mentettek a hazai védők. 75. perc: Nász jobbról befelé cselezett, majd ballal a hálóba vágta a labdát, 3-2. 85. perc: Füleki óriási helyzet­ben fölé fejelt. 91. perc: Füleki a bal oldali szögletből belőtt labdát bólintot­ta léc alá, 4-2. Az első félidei langyosabb játék után felpörögtek az események. A második félidőre élvezetesebb lett a mérkőzés, és gólokban gazdag játékot láthatott a közönség. Kitűnt: Mokrickij, Pecznyik, Füleki, Baranov, illetve Eszes, Kun, Teszei. Szlovák László: - A második félidő jó játékával hoztuk a mérkő­zést. Á csapat időnként kezdi azt játszani, amit szeretnék. Köszön­jük annak a kevés nézőnek, aki ki­látogatott és szurkolt a csapatnak. Gömöri Béla: - A mérkőzés elején szokásunkhoz híven gólt kaptunk, amit a félidőre sikerült kiegyenlíteni. A második félidei játék összképe alapján megérde­melt hazai siker született. SZENTES-KALOCSA 2-0 (1-0) Szentes, 300 néző. Vezette: György S. Kalocsa: Gojtán - Balogh, Sza­badi, Fuszenecker, Gombkötő, Illés (Bata), Pákolicz Á„ Sári, Beke, Kovács, Farkas. Edző: Al­földi Albert. 10. perc: Harmincöt méterre a kalocsai kaputól szabadrúgáshoz jutott a házai csapat. Koncz rit­kán látható, hatalmas bombagólt lőtt a kapu jobb oldalába, 1-0. 91. perc: A teljesen kitámadó kalocsai együttest egy szép kont­ratámadás végén Bubori mattol­ta, 2-0. A szakadó esőben nagyiramú mérkőzést vívott a két jól felkészí­tett csapat. A hazaiak bombagólja után a kalocsai csapat magához ragadta a kezdeményezést, de iga­zi helyzetig nem jutott el. A folya­matos vendégfölény ellenére a ha­zai kontrák mindig veszélyesek voltak. A Szentes megérdemelten nyert, ám a mutatott teljesítmé­nyükért a vendégeket sem érheti szemrehányás. Ezzel együtt a pon­tok Szentesen maradtak. Kitűnt: Koncz, Tóth, Bubori, Bosánszki, illetve Gojtán, Szaba­di, Sári, Illés. Alföldi Albert: - Egy nagyon jó csapatot késztettünk maximá­lis erőkifejtésre. A ritkán látható szabadrúgásgól eldöntötte a mér­kőzést. Gratulálok az ellenfélnek. Eredmények: Kondoros-Békés 0-0, Gyomaendrőd-Csongrád 5-0, Örkény-HódmezŐvásárhely 1-0. Szabadnapos: Algyő. NB III., ALFÖLD CSOPORT 1. Kiskőrös 6 4 1 1 14-8 13 2. Békés 6 3 2 1 10-6 11 3 Szentes 6 3 2 1 9-5 11 4. Rákóczifalva 5 3 1 1 14-8 10 5. Algyő 5 3 1 1 11-5 10 6. Kondoros 6 2 2 2 7-8 8 7. Örkény 6 2 2 2 6-7 8 8. Hmezővásárhely 5 2 1 2 7-2 7 9. Gyomaendrőd 6 2 1 3 9-10 7 10. Kalocsa 5 2 3 12-8 6 11. Izsák 6 1 3 2 10-14 6 12. Jamina 5 1 4 6-11 3 13. Csöng rád 5 5 3-26­______________________NB i/B. Keleti csoport______________________ Kiütéses vereség Szolnokon SZOLNOKI MÁV- KECSKEMÉTI FC 5-0 (4-0) Szolnok, 200 néző. Vezette: Hajdó (Szabó Z„ Bendik). Szolnok: Rézsó - Ivitz, Antal; Romanek, Kádár (Németh a 68. perceben), Sinkó, Bábik, Novák (Mile 7.), Pelles, Kotula (Szabó T. 84.), Fedor. Edző: Csábi József. Kecskeméti FC: Czigoth - Kol­lár (Puskás 77.), Kasza, Barna Zs., Pintér, Barna Cs., Tóth (Bodor 34.), Czéh, Sallai, Váczi, Török (NagyZs. 38.). Edző: Nagy László. Sárga lap: Fedor a 30., Czi­goth a 32., Váczi a 69., Czéh a 72. percben. Piros lap: Czigoth (második sárga lap után) a 38. percben. 6. perc: Kotula átadássát Pel­les 16 méterről kapásból a léc alá bombázta, 1-0. 21. perc: Novák futtából, 22 méterről a jobb felső sarokba vág­ta a labdát, 2-0. 31. perc: Pelles jobbról ívelte a labdát Fedor elé, aki a rossz/ ütemben kifutó Czigoth mellett az üres kapuba gurított, 3-0. 40. perc: Ismét Pelles volt az előkészítő, akinek bal oldali be­adását Fedor közelről a kapu kö­zepébe lőtte, 4-0. 71. perc: Németh jobbról ívelt a kapu elé, és Fedor két lépésről a hálóba bólintotta a labdát, 5-0. Egy kimaradt Váczi-helyzet utá­ni bombagóllal már a mérkőzés elején vezetést szereztek a hazai­ak. Ezután inkább a Kecskemét irányította a játékot, Váczi időn­ként meg is kavarta a szolnoki vé­delmet, de a helyzetek kimarad­tak. A legnagyobbat a 20. perc tá­jékán Czéh hagyta ki, akinek kö­zeli lövését Rézsó védte bravúro­san. A következő percben belül Novák hatalmas lövése után ismét mehetett középkezdéshez a KFC. Ezt követően kétszer Fedor volt eredményes, a harmadik szolnoki gólt Czigoth, a negyediket már a csereként beállt Nagy Zs. kapujá­ba lőtte. A 48. percben újabb gól érhetett volna el a MÁV, de Kotula gurítását Nagy bravúrral hárítot­ta. A kegyelemdöfést a mesterhár­mast elérő Fedor adta meg a ven­dégeknek. Fia a hazai csapat a szünet után jobban koncentrál, fölényesebben is nyerhetett volna az egy órán át emberhátrányban játszó Kecskemét ellen. Kitűnt: Fedor, Romanek, Pel­les, Kádár, Ivizt, Novák, ill. Váczi. Csábi József: - A csapatom végre azt játszotta, amit tud. A helyzetek alapján a gólkülönb­ség nem túlzott. Nagy László: - Az elején 1-0-s állásnál nagy helyzetet hibáz­tunk. Ezután a védekezésünk csődöt mondott. További eredmények: Diós- győr-Erzsébeti SMTK 1-0, Nyír- egyháza-Békéscsaba 3-1, BKV Előre-Eger 4-1, Fót-Monor 2-1, Csepel-REAC 0-2. AZ NB l/B. ÁLLÁSA 1. Békéscsaba 8 5 2 1 17-9 17 2. Nyíregyháza1 8 5 3 21-14 15 3. BKV Előre 8 4 2 2 16-13 14 4. Diósgyőr 8 4 1 3 14-10 13 5. Eger 8 4 1 il 3 14-17 13 6. REAC 8 3 2 3 17-11 11 7. Szolnok 8 3 2 3 15-12 11 8. Csepel 8 3 2 3 18-18 11 9. Főt 8 3 2 3 13-17 11 10. Kecskeméti FC 8 2 3 3 15-17 9 11. ESMTK 8 wm 4 4 13-19 4 12. Monor 8 1 1 6 6-22 4 ___________________________NB II. Winner csoport___________________________ Az öngólos mérkőzések fordulója BAJAI LSE-KISTARCSA 2-3 (1-0) Baja, 300 néző. Vezette: Kiss N. (Hrubovszky, Medovárszki). Baja: Majzlinger - Viszmeg B., Ivancsán, Goretich G., Csernák, Pilcsuk, Kiss J., Duzmath (Csepregi 68.), Cifra, Viszmeg Z. (Simonits 76.), Tettinger (Veverka 76.). Edző: Evanics Zoltán. Kistarcsa: Hell - Markóczi, Ba­logh, Tóth J„ Szabados Cs. (Vizi 79.), Adamcsek, Bernáth (Szabados J. 85.), Tábori, Zsemle, Burillák, Jávor (Űjfalusi 85.). Edző: Nahóczky Attila. 5. perc: Markóczi öt méterről lőtt kapura, a labda elakadt a kivetődő Majzlingerben. 16. perc: Csernák húzott el a jobb oldalon, majd a 16-os vonalán buk­tatták. Cifra szabadrúgása az ügyet­lenkedő Hell lábai között gurult a há­lóba, 1-0. 63., perc: Csernák elfutott a jobb szélen, ám hajszálpontos beadását követően Viszmeg Z. öt méterről a kapu fölé perdített. 64. perc: Majzlinger nem lépett ki a vendégek jobb oldali beívelésére, így Zsemle hat méterről zavartalanul fejelt a hálóba, 1-1. 68. perc: Szabados Cs. jobb olda­li beadása után Viszmeg B. saját ka­puja előtt becsúszva próbált mente­ni, ám a labda a hosszú sarokban lan­dolt, öngól, 1-2. 78. perc: Burillák húzta meg a bal­szélt, egy csellel becsapta ellenfelét, majd 20 méterről lőtt kapura. Mivel a labda Viszmeg B. hátán irányt vál­toztatott, Majzlingernek esélye nem volt a védésre, öngól, 1-3. 88. perc: Csernák a vendégvédők saját 16-osuk előtti ügyetlenkedését kihasználva szerzett labdát, majd 14 méterről a kapu közepébe bombá­zott, 2-3. A New York-i terrortámadás áldo­zatai emlékére egyperces gyászszünet után kezdődött mérkőzésen a lista­vezető azonnal letette névjegyét. Markóczi közeli lövését Majzlinger a szerencsä segítségül híva hárította. Az első félidőt meddő kistarcsai me­zőnyfölény jellemezte. Hiába támad­tak azonban folyamatosan a vendé­gek, jó esetben is csak a bajai tizen­hatosig jutottak el így a Hell kapus­nak köszönhető potyagóllal az utolsó helyezett Baja vezetésével térhettek pi­henőre a csapatok. A második játék­részben állandósult a vendégek fölé­nye, majd több elpuskázott helyzet után - szintén egy kapushibát követő­en - egyenlítettek. A peches bajai csa­patkapitány két öngóljával eldöntöt­te a mérkőzés sorsát, így a hajrában Csernák szemfüles találata már csak szépségtapasz volt. Egy esőáztatta, mély pályán, alacsony színvonalú mérkőzésen a szerencsésebb csapat győzött. Kitűnt: Csernák, illetve Adam­csek, Zsemle, Markóczi. KISKUNFÉLEGYHÁZI TK- PÉNZÜGYŐR 2-2 (2-1) Kiskunfélegyháza, 200 néző. Vezette: Kiss (Koch, György). KTK: Sós - Márics, Szabó T. (Nádasdi 83.), Gyagya, Deli, Bende, Keller, Barna, Samu, Magyari (Térjék 66.), Balogh Zs. Edző: Kurucz István. Pénzügyőr: Erdélyi - Molnár, Vainér, Diószegi, Miklósvári (Nap 84.), Hegedűs, Bocsó, Zsolnai, Rajkó, Mohos, Bősze. Edző: Eipel Ferenc. 14. perc: Márics szabadrúgása után a labda még megpattant a föl­dön, ám Erdélyi kapust nem csapta be, hárított. 25. perc: A félegyházi védők nem tudtak felszabadítani. Bősze 22 mé­terről lövésre szánta el magát, a lab­da Gyagyán irányt változtatva, a föl­dön megpattanva átperdült a kive­tődő kapus kezén, és a hálóban kö­tött ki, 0-1. 34. perc: Balogh beadását Ben­de a védőket megelőzve lőtte a ka­puba, 1-1. 38. perc: Barna középre adott lab­dáját Deli centikkel fejelte kapu fölé. 44. perc: Szabó T. beadását Ba­logh ügyesen vette át, és a kimozdu­ló kapus mellett a hosszú sarokba lőtt, 2-1. 61. perc: Jobb oldalról szabadrú­gást végzett el a vendégcsapat. Ben­de fel akart szabadítani, de szeren­csétlenségére a saját kapujába fejelte a labdát, öngól, 2-2. 70. perc: Egy védőkről lepatta­nó labda Samu elé került, aki óriá­si helyzetben, hét méterről a kapu mellé lőtt. 78. perc: Samu a jobb oldalon be­tört a 16-oson belülre, pár méterről leadott lövését Erdélyi védte. Az el­lentámadás során Mohos egyedül vit­te a labdát a félegyházi kapura, Sós azonban bravúrosan mentett. Elég indiszponáltan kezdett a fél­egyházi csapat, ezért a vendégek ha­mar magukhoz ragadták a kezdemé­nyezést. Huszonöt percnyi játék után a vezetést is megszerezték. Igaz, már korábban is látszott, hogy a hazai vé­delem elég sebezhető. Ezután a Pénz­ügyőr kapuja előtt is adódtak helyze­tek, amelyből kettőt a hazaiaknak si­került értékesíteni, ezzel fordítani. A második félidőben meglepően szinte végig a fővárosiak irányították a játé­kot, a KTK inkább csak védekezett. A Pénzügyőr helyzetek sokaságát dol­gozta ki, végül mégis csak egy öngól­lal tudott egyenlíteni. A bekapott gólt követően a KTK kitámadott és hely­zetei révén a győzelmet is megszerez­hette volna. Kitűnt: Bende, Balogh, illetve Bő­sze, Vainer. Kurucz István: - A szezon eddigi leggyengébb teljesítményét nyújtot­tuk, ez pedig csak egy döntetlenhez volt elég. KISKUNHALAS-BUDAFOK 1-2 (1-1) Kiskunhalas, 400 néző. Vezette: Kujbus (Nyilas, Szabó IL). Kiskunhalasi FC: Lengyel - Kuklis, Molnár, Ábrahám (Nagy 85.), Herczeg, Vata, Kárász, H. Szabó (Bo­ros 80.), Vancsa, Kelemen, Török. Edző: Gulyás József. Budafoki LC: Balázs - Gál L., Pol­gár, Németh, Gál K. (Nemes 65.), Kiss, Váczi, Fórizs, Szigeti, Schnepf (Magosi 70.), Hollik (Jerome 86.). Edző: Gáspár József. 10. perc: Vata beadása után Herczeg húszméteres lövése csak centikkel tévesztette el a kaput. 13. perc: Fórizs szögletét Polgár a jobb oldali kapufára fejelte, a ki­pattanót Hollik egy méterről értéke­sítette, 0-1. 22. perc: Herczeg lövése kijött Ba­lázsról, H. Szabó ismételt, de a buda­foki kapus ismét a helyén volt. 32. perc: Vata-Ábrahám-Török-H. Szabó akció végén utóbbi lőtt közel­ről kapu mellé. 38. perc: Vancsa tizennyolc méte­res szabadrúgása a sorfalról vissza­pattant elé. A rutinos játékos Török­höz ívelt, aki öt méterről a bal sarok­ba helyezett, 1-1. 62. perc: Fórizs tizenhat méteres lövése szállt el a kapu fölött. 63. perc: Németh ugratta ki Hol- likot, alti egyedül vezethette a halasi kapura a labdát, de Lengyel bravúros vetődéssel mentett. 72. perc: Fórizs lódult meg Ma­gosi labdájával a bal szélen, majd az öt és feles sarkáról a hosszú sarokba gurított, 1-2. 77. perc: Nemes rázta le Kele­ment, lövését Lengyel lábbal védte. 87. perc: Magosi két méterről a pompás érzékkel kivetődő Lengyel­be lőtt. Halasi rohamok után váratlanul szereztek vezetést a vendégek. A ha­zaiak gyorsan rendezték soraikat, és sorban dolgozták ki a gólhelyzeteket, de el is hibázták azokat. Török egyen­lítő gólja után fordulni látszott min­den, de a szünet jókor jött a budafo­kiaknak. A második félidőben foko­zatosan átvették a vendégek a játék irányítását, és mivel végig bírták a maguk által diktált nagy iramot, meg is nyerték a mérkőzést. Bár a pesti csapat győzelméhez a halasiak hatal­mas egyéni hibáikkal asszisztáltak, diadaluk megérdemelt. Kitűnt: Lengyel, Molnár, Herczeg, Vancsa, illetve Váczi, Németh. Gulyás József: - Az első félidő­ben elhibáztuk a lehetőségeinket. A második játékrészben mutatott tel­jesítményünk kevés volt a győze­lemhez. Gáspár József: - A második fél­idei fizikális fölényünket jól használ­tuk ki, győzelmünk megérdemelt. További eredmények: Vác-Sorok- sár 1-2, Szigetszentmiklós-Balassa- gyarmat 0-2, Dabas-Pilisvörösvár 0-2. Szabadnapos: Budakalász. Hétközi, halasztott meccsen: Soroksár-Sziget- szentmiklós 1-3. NB IL, WINNER CSOPORT 1. Kistarcsa 6 5­1 15-6 15 2. Balassagyarmat 5 4­1 10-3 12 3. PHisvörösvár 6 3 3 ' 7-2 12 4. Soroksár 6 3 2 1 9-6 11 5. Vác 8 3 1 2 9- 7 10 6. Dabas 5 3­2 9-8 9 7. Budakalász 5 3­2 8-8 9 8. Budafok 5 2 1 2 4-5 7 9. Kiskunhalas : 6 1 2 3 7-7 5 10. Szigetszentmiklós 6 1 1 4 4-9 4 11. KTK 6 ■ m 1 4 6-14 4 12. Pénzügyőr 5­3 2 4-7 3 13. Baja 5 : ­■ 5 6-16-