Petőfi Népe, 2000. október (55. évfolyam, 231-255. szám)

2000-10-31 / 255. szám

Sil MB 2000. Október 31., kedd SPORT Petőfi Népe - 7. oldal _______Megyei labdarúgó-bajnokságok_______ L adánybene: Hajósnak nyolc I. OSZTÁLY LADÁNY- BENE-HA- JÓS 8-1 (3-0) Ladány­bene, 300 néző. Vezet­te: Ignácz (Narancsik, Bánfi). Ladánybene: Békési - András, Sülé, Szőke, Ziat, Sebestyén (Nagy), Gazdag, Király (Bara- nyi), Hugyecz, Virágh R, Go- golák. Edző: Varga József. Hajós: Szabó II. Zs. - Pechtinger, Balogh (Majdanics), Rácz, Huber, Hepp (Follárdt), Szeitcz, Fuszenecker, Pesti, Gyurászovics, Gombkötő. Edző: Geiger János. Gólszerző: Ziat 3, Gogolák 2, Gazdag 2, Baranyi, illetve Huber.Kitűnt: Ziat, Virágh, Gogolák, illetve Huber. Ifjúsági eredmény: 2-3. SZAKMÁR­KEREKEGYHÁZA 6-1 (3-0) Szakmár, 300 néző. Vezette: Kazinczi (Boros, Sörös). Szakmár: Tóth I. - Ferencz, Aradi, Farkas, Miskolczi (Tóth K.), Tóth D„ Tóth Cs„ Unyi, And­rás (Vörös), Perity (Csupor), Beke. Edző: Czár Ignác. Kerek­egyháza: Fehér - Kecskeméti, Tö­rök, Gaál, Kulman, Duzmath, Hugyecz, Cámpán (Nagy), Sur- nyák, Nagy, Polgár (Varga). Edző: Mészáros István. Gólszer­ző: Beke 2, Unyi, Miskolczi, Vö­rös, Csupor, illetve Surnyák.Ki- tűnt: Aradi, Unyi, Tóth D„ Beke, illetve Fehér, Nagy. Ifjúsági ered­mény: 5-0. IZSÁK-KISKUNMAJSA 2-1 (1-1) Izsák, 400 néző. Vezette: Berger (Holczimmer, Apró). Izsák: Molnár - Horváth, Tóth Cs„ Torgtik (Csernák), Jávorka, Takács, Mezei G. (Tóth R.), Mag (Beck), Juhász, Virágh, Gréczi. Edző: Gréczi Gábor. Kiskun- majsa: Huszka - Diaz, Beke, Fe­kete, Szőke, Ujfalusi, Szikora, Pócsik, Zámbó, Török, Zs. Ju­hász. Edző: Teliinger Vilmos. Gólszerző: Juhász (11-esből), Csernák, illetve Török. Kitűnt: Horváth, Jávorka, Mag, Virágh, illetve Beke, Fekete, Ujfalusi. If­júsági mérkőzés: 1-5. SOLT-MÉLYKÚT 4-1 (1-1) Solt, 100 néző. Vezette: Sánta (Varga, Szűcs). Solt: Gyalus - Lukács, Sánta, Szekeres, Virág, Kákonyi, Kollár (László), Aranyos, Gúla, Sztoja- novics (Váli), Freppán. Edző: Bécs Gábor. Mélykút: Nuszpl - Pálosi, Ivancsán, Csorba, Gergely (Dervaderics), Anka, Szabó, Ko­vács, Sibalin, László, Mihai (Snyehola). Edző: Ónodi Tamás. Gólszerző: Sánta, Kákonyi, Ara­nyos, Váli, illetve Sibalin (11- esből). Kitűnt: Lukács, Virág, Aranyos, illetve Ivancsán, Szabó, László. Ifjúsági mérkőzés: 2-1. BÁCSALMAS­NEMESNÁDUDVAR 4-0 (2-0) Bácsalmás, 200 néző. Vezette: Horváth (Kohajda, Kovács). Bácsalmás: Tomik - Tóth, Pin­tér, Körmöczi, Török (Bodrogi T.), Barna, Berényi, Kővári P., Kővári Á. (Páhor), Szőcs, Bögre. Edző: Barákovics István. Nemes­nádudvar: Szabados - Tusori, Nébl, Schindler, Jagicza, Mezőfi, Gerényi (Pesti), Grúber, Szilágyi, Gazsi, Szahler. Edző: Szőcs Láz­ár. Gólszerzők: Bögre 2, Kővári Á„ Szőcs.Kitűnt: Tóth, Berényi, Kővári P„ Szőcs, Bögre, illetve Schindler, Gazsi, Szahler. Ifjúsági eredmény: 5-1. JÁNOSHALMA­HARTA 2-1 (2-0) Jánoshalma, 500 néző. Vezet­te: Kovács (Törőcsik, Kárász). Jánoshalma: Kiss - Szemeré- di, Mizser (Sáfár), Tóth, Krizsán, Herczeg, Szénási, Wettstein, Doszpod (Sánta), Szabó K., Fenyvesi (Renner). Edző: Szabó Gábor. Harta: Badó (Zsinka) - Tomolik, Molnár, Radványi (Ká­konyi), Vejtei, Bényei (Losonczi), Polánszki, Veres, Szauer T., Vé­kony, Kovács T. Edző: Sümegi Jó- zsef.Gólszerző: Fenyvesi, Szabó K„ illetve Kovács T. Kitűnt: Kiss, Szemerédi, Szénási, Szabó K„ Fenyvesi, illetve Molnár, Vejtei, Szauer T., Kovács T. Kiállítva: Renner (87. perc). Ifjúsági ered­mény: 1-3. T1SZAALPÁR- SOLTVADKERT 4-0 (2-0) Tiszaalpár, 300 néző. Vezette: Vörös (Vankó, Prikidánovics). Tiszaalpár: Hekkel - Kacziba, Márta, Szabados, Kovács, Kirí, Tar (Bíró), Szabó (Sinkó), Tóth R. (Karsai), Rozmán, Varga. Edző: Kókai Ferenc. Soltvadkert: Hatvanyi - Kovács G., Doszpod, Bozorádi (Tóth R.), Gusztos, Marton, Eiler L„ Kovács P. (Eiler Z.), Szlovák, Schmidt (Varga), Rumán. Edző: Erdős Gyula. Gól­szerző: Varga, Kovács, Rozmán, Kirí. Kitűnt: Kovács, Kiri, Tóth R., Varga, illetve Marton, Rumán. Ifjúsági eredmény: 1-0. Hetényegyháza- Tompa 0-2 (0-0) A meccsről nem kaptunk tu­dósítást. Ifjúsági eredmény: 2-1. Edzőcsere Nemesnádudvaron Folytatódik az edzőkeringő a lab­darúgó megyei I. osztályban. Ez­úttal Nemesnádndvaron döntöt­tek a trénercsere mellett. A12. for­duló előtt Simon Istvánt az utób­bi évtizedben - többek között - Bajaszentistvánon, Kunbaján, Nemesnádudvaron és Bácsalmá­son edzősködő Szőcs Lázár váltot­ta a bajnokságban bukdácsoló, két győzelemmel az utolsó helyen szerénykedő csapat kispadján. Si­mon István immár a bajnokság harmadik áldozata: néhány for­dulóval ezelőtt Bácsalmáson Kiss Baranyi Sándor helyett Bará­kovics Istvánra, Kiskunmajsán Kitl József helyett Teliinger Vil­mosra voksoltak a klubvezetők. MEGYEI I. OSZTÁLY 1. Izsák 13 10 2 1 40-14 32 2. Tompa 13 iü 131 2 33-22 27 3. Ladánybene 13 7 5 1 34-12 26 4. Harta 13 Ül 111 4 31-18 25 5. Szakmár 13 5 5 3 33-23 20 6. Tiszaalpár 13 Ül 2 5 21-15 20 7. Solt 13 5 4 4 29-23 19 8. Jánoshalma 13 6 1 6 22-32 19 9. Bácsalmás 13 5 3 5 17-24 18 10. Mélykút 13 4 3 6 21-22 15 11. Hetényegyháza 13 4 3 6 22-28 15 12. Soltvadkert 13 4 2 7 18-22 14 13. Kiskunmajsa 13 4 1 8 24-26 13 14 Hajós 13 * 3 m 20-35 12 15. Kerekegyháza 13 2 2 9 21-44 8 16. Nemesnádudvar 13 2 m 9 16-42 IÜ MEGYEI II. OSZTÁLY. ÉSZAKI CSOPORT 1. Akasztó 13 9 2 2 52-14 29 2. Szabadszállás 13 9 2 2 24-9 29 3. Helvécia 13 9 1 3 51-16 28 4. Orgovány 13 9 1 3 35-24 28 5. Nyárlőrinc 13 8­5 26-17 24 6. Kecskeméti MÁV 13 8 5 Iü 25-11 23 7. Kunszállás 13 6 4 3 30-18 22 8. Kunszentmíklós 13 5 4 Ül 26-20 19 9. Csólyospátos 13 6­7 32-33 18 10. Tabcfi 13 5 3 5 19*20 18 11. Tass 13 5 1 7 26-41 15 12. Lakitelek 13 4 1 8 13-20 13 13. Bugac 13 4 1 8 20-36 13 14. Jakabszállás 13 3 2 8 • 15-28 11 15. Kecel 13 1 1 11 22-65 4 16 Kkfháa Honvéd 13 111! 2 ül 6-50 2 Eredmények: Csólyospálos-Jakabszállás 2-1, Kun- szentmiklós-Szabadszállás 0-4, KeceHass 10-1, Tabdi-Lakitelek 2-0, Akasztó-Kiskunfélegyházi Hon­véd 8-0, Bugac-Orgovány 2-2, Helvécia-Kecske- méti MÁV 3-0, Nyárlőrinc-Kunszállás 2-4. A Tasstól 1 büntetőpont levonva. MEGYEI II. OSZTÁLY, DÉLI CSOPORT 1. Dunafalva 13 11 2­65-13 35 2. Dusnok 13 8 3 2 45-14 27 3. Bajaszentistván 13 8 1 4 33-26 25 4. Fájsz 13 7 3 3 29-21 24 5. Katymár 13 7 2 4 30-19 23 6. Bácsborsód 13 7 2 4 28-22 23 7. Nagybaracska 13 6 4 3 32-21 22 8. Vaskút 13 7 1 5 31-30 22 9. Sükösd 13 4 6 3 23-22 18 10. Bátmonostor 13 5 2 6 26-25 17 11. Géderlak 13 5 1 7 22-45 16 12. Keiebia 13 4 mii 8 21-32 13 13. Kkhalasi Spart. 13 3 1 9 16-24 10 14. Csávoiy 13 2 3 8 17-26 9 15. Kunbaja 13 2 1 10 23-51 7 16. Császártöltés 13 1 1 11 17-67 4 Eredmények: Dunafalva-Nagybaracska 3-3, Baja- szentistván-Katymár 2-0, Kiskunhalasi Spartacus- Bácsborsód 1-2, Bátmonostor-Csávoty 3-2, Sükösd- Vaskút 2-1, Géderlak-Kunbaja 3-1, Császártöltés- Fajsz 1-3, Kelebia-Ousnok 0-4. Tudósítóink jelentik «Tudósítóink jelentik • Tudósítóink jelentik A KSC vezeti a pontversenyt Ökölvívás Megyei körverseny, 7. forduló. Győztesek, serdülők, 36 kg: Pászka S. (Kkf.), 49 kg: Gál Norbert (Kkf.), 55 kg: Keskeny József (KSC), 58 kg: Törteli Ferenc (Kkf.), 61 kg: Mizsei István (Kkf.), 64 kg: Tabajdi Bence (Kiskunmajsai SE - KMB), +70 kg: Török Krisztián (KSC).Kadett, 48 kg: Jakab Márton (Kkf.), Seres Nándor (KKf.), 57 kg: Szabó Ferenc (Kkf.), Köves Sándor (Halasi Box Club - HBC), Kovács János (Kkf.), 60 kg: Papp László (Kkf.), Vadkerti József (KMB), 63 kg: Horváth János (KMB), 66 kg: (Nyári Gergely (KMB), 77 kg: Borsos Kálmán (KSC), +81 kg: Törteli Norbert (KKf.) Juniorok, 60 kg: Pe- kanov Tamás (KSC), 63,5 kg: Kása László (KSC), 67 kg: Négyökrű István (HBC), 71 kg: Kovács Attila (Kkf.), +91 kg: Varga Ferenc (KSC). A megyei pontverseny a 7. for­duló eredményei alapján: 1. KSC 68, 2. Kkf. 64,3. KMB 22,4. HBC 12 pont. Thai box ma­gyar bajnok­ság, döntő, 1. forduló, Tata­bánya. Száz- százalékos sikerrel szere­peltek az Union Kis­kunhalas ver­senyzői a thai-box ma­gyar bajnokság döntőinek első felvonásán, Tatabányán. Ötvös Kata­lin ifjúsági leány 55 kg-ban már az első menet végén padlóra küldte Kondor Viktóriát (Fighting Force Pápa), akit csak a szünet mentett meg a kiszámolástól. A folytatásban Kon­dor már csak arra törekedett, hogy lábon húzza ki a mérkőzést, melyet végül Ötvös egyhangú pontozással nyert. Blum Richárd harmadik ma­gyar bajnoki címét szerezte, hiszen kyokushin karate és shidokan karate után thai box ifjúsági 70 kg-ban is a legjobbnak bizonyult hazánkban, Busái Zoltán (Market-Invest Tatabá­nya) ellenében. Blum energikus stílu­sával és fizikai fölényével nem tudott mit kezdeni a hazaiak versenyzője. Az est főmérkőzésén Csábi Bettina bravúros győzelméhez tapsolt a telt házas közönség. Az Union világbaj­noknője, a békéscsabai Blue Alli­gators versenyzője, Stefula Krisztina ellen lépett szorítóba egy négyme­netes profi ökölvívó-mérkőzésen. Bettina a bemelegítés során derék- ideg-becsípődést szenvedett, amely Gratulálok, Laci! Molnár László, a félegyháziak mestere gratulál tanítványának, Papp Lászlónak (bairól), aki győzött súlycsoportjában. fotói banczik Róbert megkérdőjelezte első profi boksz­meccsének sikeres kimenetelét. Ha­talmas küzdelemben, nem törődve a sérülés okozta fájdalommal, menetről menetre felőrölve ellenfelét egyhangú pontozással nyerte a mérkőzést. Csábi Bettina: - Tudtam ellen­felemről, hogy nagyon jó bokszoló és rutinos versenyző. A derekam na­gyon fájt, ezért nem tudtam száz- százalékos teljesítményt nyújtani. A fájdalomtól eltekintve nagyon élvez­tem a mérkőzést. A második menet végén már tudtam, hogy semmi baj nem lehet. A következő meccsem no­vember 18-án lesz Dunaújvárosban. A menedzserem még nem tudta meg­mondani, kivel játszom, de nekem nagyjából mindegy. Szeretném meg­szerezni az első k.o.-győzelmemet bokszban is. Kosárlabda NB I/B-s férfimérkőzés: Univer KSE- Naturex Szedeák KE 82-89 (15-21, 21- 23, 22-15, 24-30). Kecskemét, 600 néző. Vezette: Cimpan, Nagy L. Univer KSE: Pásztor 24, Munteán 13/3, Tamás 16/3, Kenderes 10/6, Ló­éi Hadji 2. Csere: Hajdú 7/3, Bo- vánovics 6, Magyar 1, Dobos 1, Á. Tóth 2. Vezetőedző: Radovics József. Kemény védekezés és kevés kosár jellemezte az első öt percet. 6-6 volt az eredmény, amikor a szegedi csapat Kiss Zs. és Drahos kosaraival elhúzott 6 ponttal. A második negyedben az Univerből Pásztor és Tamás gyűjtötte a pontokat, a szegedi csapat inkább kintről volt veszélyes, mivel négy hárompontos kosarat értek el. A félidő után egy nagyszerű tíz percet produkált az Univer, Pásztor, Kenderes és Munteán pontjaival fel­zárkózott egy pontra. Az utolsó ne­gyedre sajnos sorra pontozódtak ki a játékosok. Az Univer kezdőcsapatából csak Pásztor maradt a pályán, így a Szeged rutinos játékosaival megnyer­te a mérkőzést. Kitűnt: Pásztor, Tamás, Kenderes, illetve Kiss Zs., Drahos, Pavlicz. Teke Női szuperliga: Vízművek SK-Szanki Olajbányász SE 6:2 (2519:2373 fa).. Psz.: Törteli M. 413, Harnóczi S. Ifjúsági eredmény: 4:0 (771:694).. NB Il-es férfimérkőzés: Szanki Olajbányász SE-Nagykőrösi Toldi Te­ke 5:3 (2892:2846 fa). Psz.: Tarna- szentmiklósi S. 513, Csukonyi Gy. 493, Berényi L. 491 fa. Sportműsor Szerda KOSÁRLABDA NB I. B-csoportos férfi mérkő­zések: Dombóvár-Bajai KK, 18 órakor. Tiszaújváros-Univer KSE, 18 óra._____ _______s Hí rek SAKKOLIMPIA. A férfiak is mét győztek, a női csapat dön­tetlent játszott az Isztambul­ban zajló sakkolimpia máso­dik fordulójában. A férfiválo­gatott 4-0-ra nyert Mianmar el­len. Almási Zoltán és Portisch Lajos sötéttel, Polgár Judit és Sax Gyula világossal szerezte meg a teljes pontot, így az együttes százszázalékos. A nők között Mádl Ildikó az el­ső táblán világossal vesztett, Lakos Nikoletta sötéttel remi­zett, Gara Anita pedig világos­sal nyert. DÖNTETLEN. Harmadik Eu- rópa-bajnoki selejtező mérkő­zésén döntetlent ért el a ma­gyar teremlabdarúgó-válogatott Hollandia ellen (1-1), így nem sikerült kiharcolnia a továbbju­tást. A januári moszkvai EB- döntőben a csoportelső Hollan­dia vehet részt. FELMENTETTÉK. Felmentet­te az ausztrál bíróság Alek- szandr Givajev orosz edzőt, akit azzal vádoltak, hogy egy rendőrnőt szexuálisan zaklatott a paralimpia idején. RÖPLABDA. Extra ligás férfi­mérkőzésen: Medikémia-Sze- ged - Kecskeméti RC 3-1 (-29, 23,19, 25),_______________m To tó A Szerencsejáték Rt. közlése szerint a 43. heti totónyere­mények: 13 plusz egy találatos szelvény nem volt. 13 találatos szelvény nem volt. 12 találatos szelvény 34 darab, nyeremé­nyük egyenként 88.734 forint. All találatos szelvényekre 6022 forintot, a 10 találatos szelvé- nyekre 1171 forintot fizetnek. ■ Bajai bravúr a zöld asztalon döntőben a felnőtt cseh válogatott Michal Gavenciak felett 11-10-es győzel­met aratott. Földes Vilmos a Best of East- nek elnevezett Európa Kupa-sorozaton eddig két első és egy ötödik helyet szer­zett. Az utolsó állomás a novemberi ma­gyarországi verseny lesz. Euro Tour felnőtt pool biliárd ver­seny, Tampere (Finnország). Annyira erős és kiegyensúlyozott volt a mezőny, hogy itt csak a pillanatnyi forma döntött, mindenki legyőzhetett mindenkit. A120 induló között volt a bajai Földes Vilmos is. A serdülő Euró- pa-bajnok két győ­zelemmel a legjobb 32 közé jutásért ví­vott meccsen egy holland biliárdozó- től vereséget szen­vedett, és kiesett. A verseny előtt a nyá­ron Baján, a Földes­családnál vendéges­kedő finn tréner, Olavi Virta jóvoltá­ból Vili néhány be­mutató meccset ját­szott Helsinkiben és környékén. Pool biliárd csa­patbajnokság, 3. forduló: Gyömrői SE-Kecskeméti Fordán Biliárd SE 1. 5:3. Gy.: Végvári Cs. (9-es és 14/1), Po- lonkai 1. (8-as). Nem sikerült a kecs­keméti csapatnak az újabb győzelem. Egyedül Végvári tel­jesítménye volt ki­emelkedő, aki idén még veretlen. Kecs­keméti Fordán BSE A bajai Földes Vilmos profi volt az asztalon. fotó: b. r. Il.-Érdi Triász 1:7. A Kiállítások: 2, ill. 4 perc. Hétméteresek: 7/5, ill. 6/6. Győzelmet szalasztott el az utolsó há­rom percben a Soltvadkert. Magabiztos, két-három gólos vezetés, fegyelmezett, taktikus játék után az 55. percben 22-24- es állásnál két támadásban elkövetett hi­ba és a hazaiak máris egyenlítettek. Iz­galmas végjáték után a hazaiak örülhet­tek az egy pontnak. Labdarúgás Megyei III. osztály, Déli csoport, 10. forduló: Bácsbokod-Tataháza 5-2, Dá- vod-Kisszállás 4-1, Érsekcsanád-Mada- ras 10-0, Borota-Szeremle 2-4, Gara- Hercegszántó 2-0, Rém-Felsőszentiván 2-0.11. forduló: Kisszállás-Bácsbokod 2- 5, Felsőszenüván-Hercegszántó 2-3, Ga- ra-Borota 3-2, Szeremle-Érsekcsanád 1­3, Tataháza-Rém 3-6. ÚSZÁS 4. nemzetközi utánpótlás úszó­verseny, Pécs. A Bajai Spartacus Vízügy SC sporto­lóinak eredményei (korcsoportjuk­ban). 200 m ve­gyes, lányok: 1. Buczkó Anikó 2:30.44, 3. Gergely Andrea 2:36.81, fiúk: 2. Koltai Tamás 2:22.50. 100 m mell, lányok: 1. Buczkó Anikó 1:16.93, fiúk: 2. Koltai Tamás 1:09.01. 100 m gyors, lányok: 2. Poros Tímea 1:02.42. 50 m mell, lányok: 3. Kubatov Vivien 45.91, fiúk: 3. Varga Ti­bor 38.82. 50 m pillangó, lányok: 3. Kubatov Vivien 38.61. A legeredménye­sebb versenyzőnek járó különdíjat Buczkó Anikó nyerte el. Edzők: Bakos László, Paksi László. _________________________________f Bi liárd CMBS Open Best of East 2000 pool bili­árd verseny, Litomysl (Csehország). A hatvanfős felnőtt mezőnyben - a ver­senysorozat szlovákiai állomásához ha­sonlóan - ezúttal is Földes Vilmos, a ba- jaiak 15 éves biliárdozója diadalmasko­dott. Földes az első mérkőzésen erőnye­rő volt. Eredményei: -Radek Rucka 9-4, -Jiri Hoffmann 9-0, -Peter Sam 9-2, - Peter Paczer 9-5, -Petr Bundale* 9-3. A második csapatnak sem volt jó netvege- je, csak ZsuZsandor Gyula tudott hozni egy mérkőzést. Második fordulóbeli eredmény: Kecskeméti Fordán Biliárd SE I.-Kecs- keméti Fordán Biliárd SE II. 6:2. Kézilabda NB I/B-s férfi mérkőzés: Gyöngyös - Kiskunmajsa SE 25-24 (14-10). Gyön­gyös, 200 néző. Vezette: Gyúró, Láda. Kiskunmajsa: Prezenszki - Kun 4, Buknicz 2, Kiss, Vajas, Varga 5/1, Avar 6/3. Csere: Kuba (k), Kucsera 4, Mil- kovic 3, Szabó, Gál, Csontos. Edző: Borbás János. Hétméteresek: 1/1, ill. 5/4. Kiállítások: 4, ill. 2 perc. Az első negyedórában rendre a haza­iak vezettek, de a vendégek ekkor még tartották velük a lépést (8-6). A gyöngyö­siek előnye rövid idő alatt négygólosra nőtt (12-8), amelyet a szünetig tartani tudtak. A szünet után feljavult a majsa- iak játéka és a támadásokat is eredmé­nyesebben fejezték be Vargáék (19-16). Buknicz góljával a 45. percben mára ve­zetést is átvette a Majsa (19-20). A ven­dégöröm nem tartott sokáig, mert rövid idő alatt 23-20-ra fordítottak a Berkő ve­zérelte hazaiak. A végeredmény már az 57. percben kialakult. Az utolsó három percben a majsai kék-sárgák jól védekez­tek és egy perccel a vége előtt hozzájuk került a labda. Ráadásul emberelőnybe is kerültek. A vendégek türelmesen járat­ták a labdát, de Kucsera lövését lábbal védte a hazaiak kapusa. Kitűnt: Berkó 8, Nigrényi 4, ill. Prezenszki, Varga. NB Il-es női mérkőzés: Abony KC- Soltvadkerti TE 24-24 (11-12). Abony, 100 néző. Vezette: Dzsipoff, Vörös. Soltvadkerti TE: Papp M. - Sörös G. 2, Korsós Á. 10, dr. Hirsch M. 4, Sörös R. 3, Frank Cs. 3, Kocsi K. 2. Csere: Weiszfeld A., Benedeczki B., Eifert E. Edző: Forgó Erzsébet.