Petőfi Népe, 1992. október (47. évfolyam, 232-257. szám)

1992-10-26 / 252. szám

LABDARÚGÁS NB II. KELETI CSOPORT Nem Bag-óért, két pontért ment a Kőrös BAG—KISKŐRÖS 1—2 (1-2) Bag, 500 néző. Vezette: Nyilas (Vajda, Kaibás). Bag: Erdélyi — Tajti (Őszi az 58. percben). Puskás, Mészáros, Ma­yer, Tóth P., Lipcsei, Koralovszki, Morvái (Sós a 75. percben), Ta­más, Szamosi. Edző: Haász Sán­dor. Kiskőrös: Kvasznyikov — Agócs (Márics a 64. percben), Makrickij, Tóth L., Kincses, Pecz- nyik, Bischof, Linnyikov, Kanál, Csintalan (Szűcs a 77. percben). Kecsmarik. Edző: Hímer István. „ Sárga lap: Kvasznyikov a 6., Őszi a 71., Tóth P. a 75., Mészáros a 77., Márics a 81. percben. 6. perc: Kvasznyikov egy kirú­gás előtt hosszan tartotta kézben a labdát, mire a játékvezető közve­tett szabadrúgást ítélt. Lipcsei le­BAJAI FC—SALGGLAS 2—3 (1-0) Baja, 1000 néző. Vezette: Szabó (Balajti, Szalóki). Bajai FC: Szabó — Palla, Bog­dán, László, Faddi, Kiss, Kuh- levszkij, Kovács L, Horváth Á., Kovács B., Ádám (Gombás a szü­netben). Edző: Rónai Sándor. Salgglas: Szén — Gáspár (Ba­logh az 58. percben), Kajli, Hó- man, Juhász, Novák, Kisbali, Gyetvai, Horváth Zs. (Tresó a 63. percben), Kőházi, Sági. Edző: Sza- lay Miklós. 1. perc: Horváth Á. beadását rö­viden fejelték ki a vendég védők és így László került helyzetbe, de mi­előtt lövésre lendítette volna a lá­bát elesett. 17. perc: Kajli unta meg a csa­tártársai tehetetlenségét, a félpá­lyától a 16-osig vezette a labdát és erős lövése csak centiméterekkel szállt mellé. gurított labdáját Koralovszki 10 méterről a kapuba vágta, 1—0. 17. perc: Agócs jó labdát kapott Bischoftól a 16-os sarkán, de jobb­lábas, erős lövését Erdélyi védte. 26. perc: Bischof a bagi térfél közepén indította Kecsmarikot, tőle Csintalan kapta á labdát, ám a csatár jó helyzetben fölé lőtt. 28. perc: Mészáros a 16-oson be­lül elkaszálta a kapura törő Ka­nált. Linnyikov 11-ese a jobb ka­pufa tövéről pattant át a kapus mögött az ellenkező sarokba, 1— 1. 33. perc: Csintalan elől Erdélyi az 5-ösön, magasra felugorva ka­parintotta meg a labdát. 34. perc: Bischof mintaszerű in­dításával Kecsmarik lépett ki. A 16-os előtt szabálytalanul akasz­tották, de még így is Agócs elé tudott továbbítani, aki a tehetetlen 45. perc: Horváth Á. a 16-os bal odalánál cselezgetett, az érkező Kovács Imrének beadott, aki 8 méterről egyből félmagasan a ka­pu jobb sarkába lőtt, 1—0. 60. perc: A lesre játszó bajaiak mellett Gyetvai vitte el a labdát, ám mire lövésre került volna a sor csapattársa, Balogh elrúgta előle, így oda lett a helyzet. 67. perc: Egy kapu előtti kavaro­dásnál a bajai védők nem tudtak felszabadítani, Gyetvai mellel le­vette a kabdát és 5 méterről a hosz- szú sarokba lőtt, 1—1. 75. perc: Kuhlevszkij az 5-ösön levette Horváth Á. szögletét, de 2 méterről sem tudott a kapuba ta­lálni. 76. perc: Feleslgesen szabályta­lankodtak a bajai védők a saját 16-osuknál. A megítélt szabadrú­gást Juhász, a sorfal mellett a kapu jobb odalába csavarta, 1—2. 85. perc: Formás vendégtáma­kapus mellett 10 méterről a hálóba lőtt. 1—2. 65. perc: A csereként beállt Má­rics jobblábas bombája a hálótartó vason csattant. 79. pec: Lipcsei sokadik szögle­tét Őszi a 11 -es pontról a felső lécre fejelte. 82. perc: Ismét Lipcsei emelt ka­pu elé, Sós csúsztatott fejese azon­ban mellé szállt. A mérkőzés elején közvetett sza­badrúgásból szerezték meg a veze­tést a hazaiak. A gól után a kiskőrö­siek erősítettek, büntetőből egyen­lítettek, majd egy veszélyes ellentá­madás végén még szünet előtt a ve­zetést is megszerezték. A bagiak vé­gigtámadták a második félidőt, de gyámoltalan és körülményeskedő csatáraik nem boldogultak a jól zá­ró körösi védelemmel. Haász Sándor: Fog ez menni! dás futott a bal oldalon, a hazai védők lemaradtak, Balogh beívelt és a jó ütemben érkező Kisbali a kiinduló Szabó kapus mellett a jobb sarokba fejelt, 1—3. 89. perc: Bogdán a 11-es pontnál K ovács I. elé fejelte a labdát, aki iga­zítás nélkül a hálóba vágta, 2—3. Nehezen lendültek játékba a csapatok. Csak az első félidő végé­re vált elfogadhatóvá az iram és a küzdelem. A hazaiak ekkor szám­talan helyzetet dolgoztak ki, de a lehetőségekből a kitűnően játszó Kovács I. révén csak egyet tudtak értékesíteni. A második félidő de­rekára a jó cseréknek köszönhető­en egyre határozottabban futbal­loztak a vendégek és sikerült egyenlíteniük is. A bajai védők hi­báiból aztán gyorsan szereztek még két szép gólt, amelyre a Baja már csak eggyel tudott válaszolni. Rónai Sándor: Gyenge játék, ki­hagyott helyzetek, figyelmetlenség • V kiskőrösi játékos. Bischof minden megmozdulása gólvcszclyt jelentett a bagi kapura. Hinter István: Fogcsikorgatva fontos 2 pontot szereztünk. így nem Bag-óért jöttünk. Kitűnt: Erdélyi, Lipcsei, illetve Makrickij, Tóth L„ Pecnyik, Bis­chof, Kecsmarik. _„ Gál István a védekezésben, ennek csak vere­ség lehetett a vége. Szalay Miklós: Huszáros máso­dik félidei játékkal és egy kis sze­rencsével sikerült nyernünk. Kitűnt: Szabó, Kiss, Kovács L, Horváth Á., illetve Szén, Kajli, Gyetvai. Papp Zoltán Az NB II. keleti csoportjának to­vábbi eredményei: BMTE-Törley —Tiszavasvári 0—3, Eger—III. kér. TVE 1—2, Kazincbarcika— Szarvas 3—0, Hajdúnánás—Gö­döllő 2—1, Kaba—DVSC 1—1, Hatvan—Szeged SC 3—2. A keleti csoport állása 1. Tiszavasvári 11 6 2 3 23—11 14 2. Hajdúnánás 11 5 4 2 15—8 14 3. Kaba II 5 4 2 9—7 14 4. Kazincbarc. 11 6 1 4 16—10 13 5. DVSC 11 4 4 3 13—8 12 6. Kiskőrös 11 5 2 4 16—14 12 7. Hatvan 11 3 6 2 11- 11 12 8. SBT-Salgglas 11 5 2 4 17—19 12 9. Szarvas 11 4 3 4 13—18 11 10. III. kér. TVE 11 4 2 5 16—14 10 11. Baja 11 5 0 6 12—11 10 12. Gödöllő 11 3 4 4 12—14 10 13. BMTE-Törl. 11 3 4 4 8—14 10 14. Eger 11 3 2 6 12—16 8 15. Bag 11 2 4 5 11 17 8 16. Szeged 11 T •-> 7 9 21 6 Nyert helyzetből vesztett a Baja NB III., ALFÖLD-CSOPORT Középkezdésre is alig maradt idő TISZAKÉCSKE— DABAS 1—0 (0—0) Tiszakécske, 500 néző. Vezette: Kormányos. Tiszakécske: Tasnádi — Hofmai- ster, Málik, Domonics, Helik (Makra), Mike, Safranyik, Lovász, Tóth F., Balia M., Török. Edző: Bánhidi József. 89. perc: Balia M. lefutotta a da- basi védőket, már az ötösön járt és lövéshez készült, amikor buktat­ták. A jogos 11-est Balia M. bizto­san értékesítette, 1—0. A tiszakécskei csapat végigtá­madta a mérkőzést és a helyzetek egész sorát hibázta el. A dabasiak taktikája, a sok szabálytalanságga széttördelt játék majdnem ponto eredményezett a vendégeknek A helyzetek alapján a kécske együttes akár három-négy góllal i nyerhetett volna. Kitűnt: Hofmaister, Tóth F., Má ük, illetve Erdős, Pásztor, Újvári. Kiállítva: Bánkuti sárga lap utál második szabálytalanság (rekla málás) miatt. Ifjúsági eredmény: Tiszakécski Dabas 1—3. Baji Mihály CEGLÉDI HONVÉD- KECSKEMÉTI SC 1—2 (0—1) Cegléd, 300 néző. Vezette: Ko vács. KSC: Molnár — Árva, Barna Zs., Zsögön, Florin, Gazdag (Csorba), Csima (Kátai), Máté, Torbavecz, Barna Cs., Kovács (Mádi). Edző: Bende József. 1. perc: Kovács kapott jó ütemű indítást. Ügyesen tette maga elé a labdát, majd a kifutó kapus mellett futtából a hálóba helyezett, 0—1. 65. perc: Gazdag ugrott ki és egyedül vezette a labdát kapura. Már a 16-oson belül járt, amikor hátulról buktatták. A 11-est Barna Cs. értékesítette, 0—2. 90. perc: Szöglethez jutott a ceglédi együttes. Molnár kissé aláfutott a labdának és Jankó vies akadálytala­nul fejelhette a kapuba, 1—2. A KSC a gyors vezető gól után is támadásban maradt. A ceglédiek többnyire csak védekeztek és ellen­támadással csak a mérkőzés hajrá­jában próbálkoztak. Kitűnt: Árva, Florin, Gazdag. KTE—MAKÓ 2—2 (1-0) Kecskemét, 600 néző. Vezette: Kokavecz. KTE: Fekete R. — Endre, Boron- kai, Pataki, Bálint, Kovács T. (For­gó), Újfalusi, Virág (Farkas T., Lis- ku), Lázár, Fórizs, Fütyü. Edző: Ádám István. 23. perc: Fütyü középen két védő közt próbált kitörni, de lerántották. A szabadrúgást Újfalusi végezte el. A léc alá tartó lövésébe a kapus te­nyérrel beleütött, de a labda a háló­ba perdült, 1—0. 51. perc: Kezezés miatt a kaputól 20 méterre szabadrúgáshoz jutott a Makó. Az erős lövés kipattant a ka­pus kezéből és a berohanó Frank laposan a bal sarokba lőtte, 1—1. 72. perc: Márki átadását a jobb oldalon felfutó Csík kapta. A kapus előbb kimozdult, majd visszalépett, a labda pedig védhetetlenül vágó­dott a bal felső sarokba, 1—2. 91. perc: Egy előreívelt labdát Fó­rizs fejelt le Fütyü elé, aki egyből a jobb felső sarokba bombázott, 2—2. Az első félidőben a KTE többet kezdeményezett, de valamire való helyzet egyik oldalon sem akadt. A vezető gól inkább kapushibának mondható. A szünet után a KTE tá­madni próbált, a Makó pedig kont­rázott es ezekből egy sor gólveszé­lyes helyzet alakult ki a hazaiak ka­puja előtt. A KTE-nek ebben az idő­szakban mindössze egy gólhelyzete volt, amikor Fütyü beadása után Fórizs előre vetődve fejelt a bal sa­rokra és a kapus csak bravúrral mentett. A végén, amikor már vesz­ni látszott mindkét pont, a KTE be­szorította ellenfelét. A Makó teljes csapata védekezett, mégis egy re­mek akcióból sikerült az egyenlítő gólt megszerezni. A helyzetek alap­ján a döntetlennek a KTE örülhet inkább. Kitűnt: Fekete R., Újfalusi, Fü­tyü, illetve Vágó, Bárány, Frank. Szabó Zoltán nagyszénás- misre 2—2 (0—0) Nagyszénás, 300 néző. Vezette: Karcsú. Miske: Jeszenovics — Jagicza, Hubert, Paletta, Miskolczi, Mazu­pa, Csög, Herner, Kinosenko • A I is/akccskv—Dabas lalálko/ó kel pontját eldöntő gól a lefújás előtti percben ll-csből esett, amit Bállá lőtt a vendég kapuba. (Dreska), Veres, Tóth (Pécsi). Edző: Czár Ignác. 48. perc: Csög beadását Paletta vágta a léc alá, 0—1. 50. perc: Zábrák 20 méteres lövé­se a kapus fölött került a hálóba, 1—1. 52. perc: Az üresen hagyott Kino­senko közelről a kapu jobb sarkába fejelt, 1—2. 70. perc: Fekete 14 méterről futtá­ban a bal sarokba bombázott, 2—2. Az első félidőben a Miske táma­dott többet, szünet után már a ha­zaiak álltak közelebb a győzelem­hez. Kitűnt: Kugyela, Tóth, illetve Ja­gicza, Veres. Ifjúsági eredmény: Nagyszénás— Miske 10—1. Az NB III. állása 1. Orosháza 11 7 2 2 20 10 16 2. Mkovácsh. 11 7 2 2 19 14 16 3. Tiszakécske 10 7 1 2 20­11 15 4. Hódmezőv. 11 7 1 3 17­-8 15 5. KTE II 6 2 3 20­15 14 6. Miske 11 5 3 3 16­-11 13 7. Szegedi D. 11 5 2 4 15—12 12 8. Makó 11 3 6 2 20 19 12 9. KSC 11 5 1 5 16­11 II 10. Gyula 11 4 3 4 10­14 11 M. Gyomaendr. 11 2 5 4 16 18 9 12. SZVSE 10 4 6 12 14 8 13. Dabas 11 2 2 7 7­12 6 14. Cegléd II 2 2 7 10 20 6 15. Nagyszénás II 1 3 7 10-22 5 16. Kiskund. 11 1 3 7 10 27 5 További eredmények: Szegedi Dó­zsa—Gyula 1—4), Hódmezővásár­hely—Szegedi VSE0—2, Kiskundo- rozsma—Gyomaendrőd 1—1, Orosháza—Mezőkovácsháza 4—0. Ez történt az NB I-ben Eredmények: Ferencváros—MTK 1—0, UTE—BVSC-Novép 1—3, PMSC Diósgyőr 1—2, Kispest- Honvéd—Győri Rába ETO 1—0, Békéscsaba—Vasas 0—0, Csepel— Vác FC-SamsungO—2, Nyíregyháza Videoton-Waltham 0—1, Siófok —Veszprém 0— 1. Az bajnokság állása 1. FTC 11 8 2 1 17—7 18 2. Vác—Sams. 11 8 ­3 22—12 16 3. Vasas 115 5 1 14—8 15 4. Vid.-Walt. 116 2 3 19—12 14 5. Kisp.-Honv. 11 5 3 3 15—12 13 6. Békéscsaba 11 4 4 3 16-13 12 7. Diósgy. FC 11 4 4 3 16-18 12 8. Pécsi MSC 11 5 1 5 14—14 11 9. MTK 11 3 3 5 20—18 9 10. UTE 112 5 4 13—15 9 11. Siófok 11 4 1 6 14—17 9 12. Csepel 11 3 3 5 11—14 9 1.3. BVSC'-Nov. 11 3 2 6 10—15 8 14. Nyiregyh. 11 2 4 5 8—14 8 15. Győri ETO 11 1 5 5 10—17 7 16. Veszpr. 11 2 2 7 11—24 6 TOTÓ 1. Ferencváros- MTK .......... . ...1:0 1 2. Frankfurt Leverkusen.. .... 2:2 X 3. Fiorenlina- Sampdoria.. .... 4:0 1 4. Internazionale Juventus ....3:1 1 5. Lazio—Atalanta .............. .... 3:0 1 6. Parma- Milan ................ .... 0:2 2 7. Ascoli—Pisa .................... ....1:2 2 8. Bari—Lecce .................... ....0:1 2 9. Modena Cremonese ... ....1:2 2 10. Taranto- Reggiana ........ ........2: X 1 1. Venezia Cosenza.......... .... 2:0 1 12. Mainz St. Pauli ............ .... 2:2 X 13. Wolfsburg Wuppertal.. .... 2:2 X rluszmérkőzés: 14. 1. FC Köln—VfB Stuttgart . ...3:1 1 1992. október 26., 11. oldal MEGYEI I. OSZTÁLYÉ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Hartai öröm: megvan az első pont KALOCSAI FC—NEMES- NÁDUDVAR 2—0 (1—0) Kalocsa, 1200 néző. Vezette: Kiss I. (Yarga, Kiss B.). Kalocsa: Gojtán — Iván, Aradi, Farkas S., Farkas Z., Vatai, Evanics, Süveges (Kol­lár), Facskó, Földi, Vén. Edző: Molnár Ferenc. Nemesnádudvar: Kovács — Nébl, Kisgéczi (Szabó), Koch J., Koch P., Morvái, Aranyos, Simon, Szabados (Cserényi), Koszorús, Nagy. Edző: Simon István. Gólszerzők: Földi, Evanics. Kitűnt: Iváíi, Farkas S., Va­tai, Evanics, illetve Kovács, Koch P., Morvái, Nagy. Ifjúsági eredmény: Kalocsai FC—Nemesnádudvar 6—0. KISKUNHALASI GANZ— IZSÁK 1—1 (0—0) Kiskunhalas, 100 néző. Ve­zette: Nagy L. (Milassin, Priki- dánovics). Kkhalas: Huszka A. — Papp L., Becsi, Molnár Cs., Andricz, Fuksz, Pribék, Hermann (Mor­vái), Juhász (Balogh), Sz. Ko­vács, Gáspár. Edző: Rádi Zol­tán. Izsák: Rőfi — Tóth, Jakus, Popa, Mezei G. (Bohács), Mi­hály, Lantos (Marozsi), Juhász, Mezei Zs., Bankes (Hős), Sa- lánki. Edző: Fekete Sándor. Gólszerzők: Sz. Kovács, illet­ve Bankes. Kitűnt: Sz. Kovács, illetve Tóth, Popa, Juhász, Bankes. Ifjúsági eredmény: Kkhalasi Ganz—Izsák 1—3. FÁJSZ—JÁNOSHALMA 6-1 (2-1) Fájsz, 200 néző. Vezette: Kecskés (Karácsony, Lédeczi). Fájsz: Székely — Budimácz, Kernya, Jagicza (Szabadi), Csi- zovszky (Nagy E.), Nagy G., Nagy Á., Tamási, Margit Zs., (Kuti), Sántha, Hangya. Edző: Gyenis Ferenc. Jánoshalma: Varga — Si- mity, Szabó S., Kancsár, Vőne- ki (Hornyák), Szabó G., Széná- si, Ádám (Dózsa), Krascsenics, Rezsneki, Fenyvesi. Edző: Sza­bó Gábor. Gólszerzők: Sántha (3), Bu­dimácz (2), Nagy A., illetve Szénási (1 l-esből). Kitűnt: Budimácz (a mezőny legjobbja), Nagy A., Tamási, Sántha, illetve a Jánoshalma csapatából senki. Ifjúsági eredmény: Fájsz—Já­noshalma 4—3. KEREKEGYHÁZA—KUN- SZENTMIKLÓS 1—1 (1—0) Kerekegyháza, 700 néző. Ve­zette: Tumó (Fang, Serdült). Kerekegyháza: Erdei — Ju­hász, Gogolák, Engel, Nagy, Yáczi, Matúz, Joszt, Tóth Cs., Óvári, Herczeg (Orosz). Edző: Losonczy László. Kunszentmiklós: Orell — Er- dősi L, Herczeg, Duzmath, He­gedűs, Sebestyén, Kiss, Ko­vács, Erdősi II., Sümegi, Né­meth. Edző: Bozsó György. Gólszerzők: Tóth Cs., illetve Hegedűs (1 l-esből). Kitűnt: Erdei, Matúz, Joszt, illetve Orell, Erdősi L, Hege­dűs, Sebestyén. Kiállítva: Kiss (Kmiklós) a 70. percben. Ifjúsági eredmény: Kerekegy­háza—Kunszentmiklós 3—0. SOLTVADKERT—LAJOS- MIZSE 3—0 (1—0) Soltvadkert, 200 néző. Vezet­te: Kazinczi (Harkai, Scheni- der). Soltvadkert: Dobszai — Ko­vács, Verebély, Nagy, Udvar­helyi (Szabó), Ócsai, Juhász, Csincsák, Lengyel, Sztojka (Borboly), Csermák (Linka). Edző: Linka József. Lajosmizse: Csontos — Ulicska, Sörös, Csima (Szabó), Mátéfi L., Rigó, Mátéfi A., Kecskés (Nagy), Kovács (Bu­da), Meszlényi, Tóth. Edző: Szőczey Lajos. Gólszerzők: Csincsák 2, Csermák. Kitűnt: Ócsai, Nagy, Csin­csák, Verebély, illetve Csontos, Rigó, Mátéfi L., Ulicska. Ifjúsági eredmény: Soltvad­kert—Lajosmizse 2—2. HART A—HELVÉCIA 1—0 (0—O) Harta, 200 néző. Vezette: Bodrogi (Csontos, Heibl). Harta: Szabó — Szedlik, Herczeg, Barbicza, Bleszák S., Guttmann, Horváth, Leitei (Ju­hász L.) Csehi, Juhász Z., Ku­tak. Szaktanácsadók: Nagy Jó­zsef és Csehi János. Helvécia: Kovács — Szalai (Németh), Máté (Kulcsár), Dinnyés, Nagy, Thám, Golo- vics (Holman), Oláh, Mata, Szabó, Csorba. Edző: Morvái László. Gólszerző: Csehi. Kitűnt: Csehi, Bleszák S., Guttman, Leitei, illetve Szabó, Csorba. Ifjúsági eredmény: Harta— Helvécia 4—3. AKASZTÓ—BÁCSALMÁS 6—1 (3—0) Akasztó, 300 néző. Vezette: Magó (Csikós, Tóth). Akasztó: Markó — Horváth (Zamek), Nagy, Filus, Juhász, Supka (Krizsán), Vadászi, Gul- jajev, Csontos, Deák, Szabó P. Szaktanácsadó: Biácsi Sándor. Bácsalmás: Zsemberi — Bor- csik (Pető), Pencz, Vidák, Kiss (Kővári), Tenner, Érdi, Állaga (Borcsa), Éles, Révész, Agócs. Edző: Viszmeg István. Gólszerzők: Szabó P. (2), Guljajev, Csontos, Vadászi, Krizsán, illetve Révész. Kitűnt: Filus, Guljajev, De­ák, Szabó P., illetve Érdi, Ré­vész. Ifjúsági eredmény: Akasztó —Bácsalmás 3—2. MÉLYKÚT—BAJAI TSZ SK 4—1 (2—0) Tompa, 150 néző. Vezette: Kara. Mélykút: Kiss — Fracskó (Il­lés), Szűcs, Török, Kránicz, Ézsi, Vojnics, Piegel, Vaits (Ká­rász), Margit, Papp Z. (Juhász). Edző: Ónodi Tamás. Baja: Faldum — Moóri (Fábrik), Gyenei, Káli, Otten- tál, Rácz, Agatics L, Pankovics, Győrfalvi (Majoros), Lehoczki (Egyházi), Agatics L. Edző: Szőcs Lázár. Gólszerző: Papp Z. (2), Vaits, Piegel, illetve Pankovics. Kitűnt: Piegel, Kárász, Papp Z., illetve Rácz, Pankovics. Ifjúsági eredmény: Mélykút —Bajai Tsz SK 3—1. A megyei I. osztályú bajnokság állása 1. Kalocsa 11 10 1 — 53—7 21 2. Soltv. 11 8 3 — 41—8 19 3. Fájsz 11 8 — 3 28—13 16 4. Mélykút 11 7 1 3 28—14 15 5. Kunsz. 11 6 2 3 22—15 14 6. Nemesn. 11 6 1 4 19—15 13 7. Kkegyh. 11 5 3 3 17—15 13 8. Akasztó 11 4 2 5 19—21 10 9. Helvécia 11 4 2 5 19—23 10 10. Jánosh. 11 3 3 5 19—33 9 11. Izsák 11 2 4 5 13—24 8 12. Bácsalm. 11 3 2 6 14—29 8 13. Lajosm. 11 3—8 15—26 6 14. Bajai Tsz 11 2 2 7 15—29 6 15. Kkh. 11 2 2 7 9—27 6 16. Harta 11 1 — 10 10—42 2 Ifjúságiak 1. Kalocsa 11 9 2 — 62—10 20 2. Kkunh. 11 9 1 1 49—15 19 3. Izsák 11 9 1 1 37—10 19 4. Kunsz. 11 6 1 4 40—29 13 5. Jánosh. 11 6 — 5 44—23 12 6. Soltv.* 11 5 3 3 20—17 11 7. Harta 11 4 2 5 25—42 10 8. Mélykút 11 4 1 6 28—26 r 9. Lajosm. 11 3 3 5 26—32 10. Kkegyh. 11 4 1 6 16—44 9 11. Akasztó 11 4—7 13—25 8 12. Fájsz** 11 6 1 4 33—25 7 13. Nemesn. 11 3 1 7 13—32 7 14. Helvécia 11 2 1 8 21—41 5 15. Bajai Tsz 11 2 1 8 14-35 5 16. Bácsa. 11 2 1 8 8—43 5 * 2 büntetőpont levonva ** 6 büntetőpont levonva A forduló válogatottja Erdei (Kerekegyháza) — Iván (Kalocsa), Verebélyi (Solt­vadkert) Filus (Akasztó), He­gedűs (Kunszentmiklós), Ócsai (Soltvadkert), Evanics (Kalo­csa), Nagy A. (Fajs2), Csehi (Harta), Tamási (Fájsz), Papp Z. (Mélykút). A góllövőlista élcsoportja 13 gólos: Farkas Z. (Kalocsai FC). 12 gólos: Facskó (Kalo­csai FC). 10 gólos: Csincsák, Cseke, (Soltvadkert). 9 gólos: Csermák (Soltvadkert), Vén, Evanics (Kalocsa), Sümegi (Kunszentmiklós). 8 gólos: Föl­di (Kalocsa). 7 gólos: Vadászi (Akasztó), Aranyos (Nemes­nádudvar). 6 gólos: Margit, Papp Z. (Mélykút), Sánta (Fájsz), Bankes (Izsák), Tóth (Lajosmjzse). \