Petőfi Népe, 1982. augusztus (37. évfolyam, 179-203. szám)

1982-08-31 / 203. szám

< 1982. augusztus 31. • PETŐFI NÉPE • 7 SPORT* SPORT • SPORI Megérdemelt bajai siker a rangadón Bajai SK—Kecskeméti SC 2—0 (2—0) Kecskemét, 5000 néző. Vezette: Roxin (Vankó, Kokavecz). BSK: Majzlinger — Glavatity, Szabó, Prikidánovics, Popp, Ta­kács (Pesti a 02. percben), Szőcs, Evanics, Janicsák (Sárközi a 82. percben). Kovács, Keresztes. Ed­ző: Rónai Sándor. KSC: Erdei — Nagy, Törő, Mo- hovics, Alberti, Hájer (Horváth a 67. percben), Somogyi (Podogi a 62. percben), Geiger, Ravasz, Mózner, Goják. Edző: Nagy Já­nos. A borongós, esőre hajló időjá­rás sem tudta visszatartani a szurkolókat a megyei rangadó megtekintésétől. A lelátón helyet- foglaló ötezres nézősereg soraiból már a mérkőzés kezdete előtt fél­órával csak a „hajrá BSK” buz­dítást lehetett hallani, amely szinte hazai hangulatot teremtett a bajai labdarúgók számára. Az első negyedóra váltakozó küzdelmet hozott. Mindkét kapu gyakran forgott veszélyben, jó volt az iram, s néhány formás támadás többször is tapsot érde­melt. A 3. percben Kovács jó hely­zetben lövés helyett a lesen ál­ló Janicsákhoz játszott, s így a hazaiak rúghattak szabadrúgást. Az 5. percben Ravasz ügyetlen- kedte el Geiger remek átadását, majd a jobbszélső szabadrúgását tette ártalmatlanná Majzlinger. Tizenöt perc eltelte után foko­zatosan magáratalált a vendég­csapat. Nagyszerűen alkalmazták a lestaktikát, villámgyorsan fej­lődtek fel az ellentámadásokhoz, s a csatárok rendre átjátszották a kék-fehér védőket. A KSC vé­delme — főleg a széleken — rend­kívül ingatag lábakon állt... A 116. percben Szőcs óriási helyzetben egyedül vezette Erdei kapujára a labdát, de Mohovics az utolsó pillanatban határozot­tan szerelte. Egy perccel később Hájer előtt hasonló lehetőség kí­nálkozott, ám lövés helyett a le­sen álló Ravaszhoz játszott... A 17. percben a kitörő Szócsőt több­ször is szabálytalan eszközökkel kísérelték meg szerelni — utol­jára a 16-oson belül —, de végül lövéshez jutott. (Meglepetésre a játékvezető a büntetőterületen kí­vül ítélt szabadrúgást a vendé­gek javára!... Az ellentámadás végén Somogyi szép cselek után alig lőtt fölé. Állandósult a bajai fölény, és a 31. percben érett góllá. Takács nagy lendülettel vezette a labdát. Beadása megpattant a hazai vé­dőkön, s az üresen álló Janicsák­hoz került, aki habozás nélkül a bal sarokba lőtt. 1—0. A gól után érezhetően „pad­lón” volt a KSC, de a bajaiak nem kímélték kínlódó ellenfelü­ket, s három perccel később újabb gólt lőttek. Ezúttal Jani­csák robbant ki Mohovics mellől, átjátszotta a keresztező Törőt is. Középre gurított és Evanics szo­rongatott helyzetből lőtt a háló­ba. 2—0. Fordulás után nem sokat vál­tozott a játék képe. Továbbra is a vendégek nyújtották a lendüle­tesebb és gyorsabb futballt, míg a hazaiak erőtlen támadásokat vezettek. A színvonal valamelyest esett, de a mérkőzés keményebbé vált. Sok volt a durva beleme- nés, visszahúzás és utánrúgás. A játékvezető sárga lapokkal pró­bálta megfékezni az indulatokat. Az 55. percben Alberti, majd a 68. percben Törő kapott figyel­meztetést. A 60. percben Ravasz késleke­dett és lövését szögletre fejelte Szabó. Hosszú mezőnyjáték után a 68. percben ismét a jobbszélső veszélyeztetett, újból sikertele­nül. Húsz perccel a befejezés előtt már nyilvánvalóvá vált: a hazai­ak ezen a délutánon már nem képesek újabb erőket mozgósíta­ni még a szépítésre sem. Pedig a BSK fáradni látszott. Csatárai sem cikáztak olyan lendülettel, mint az első félidőben, s a kö­zéppályások is inkább a biztonsá­gos játékra törekedtek. A KSC azonban nem élt a kínálkozó le­hetőséggel, továbbra is a közép­pályán erőlködtek, a széleket tel­jesen figyelmen kívül hagyták. A 80. percben adódott az utolsó le­hetőség a hazaiak előtt. Törő kö­zeli lövését Majzlinger kis sze­rencsével öklözte a kapu fölé. A hátralevő időben csak a kék-sár­ga szurkolók önfeledt ünneplése jelentett eseményt. A mérkőzés után — valószínű­leg — sokan, sokféleképp érté­kelték a látottakat. Egy azonban biztos: a BSK megérdemelt győ­zelmet aratott a Széktói Stadion­ban. A bajai labdarúgók erőn­létben, futógyorsaságban, egyé­ni és csapatjátékban messze a kecskemétiek előtt jártak, össze­szokottságuk eredménye, hogy villámgyorsan képesek helyzetet teremteni az ellenfél kapuja előtt, s az, hogy nagyszerűen alkalmaz­zák a lestaktikát. A KSC nem találta meg ennek a védekezés­nek az ellenszerét,' könnyedén megadták magukat, s nem volt érezhető játékukon a mindent el­söprő elszántság, győzniakarás sem ... A bajai csapatból Szabó, Eva­nics, Szőcs, Takács, Szabó és Ja­nicsák, míg a hazaiaknál Törő, s amíg erővel bírta Somogyi tűnt ki leginkább. Roxin játékvezető kissé hatá­rozatlanul vezette a találkozót, de nem követett el döntő hibát. Rajtmár István az nb ii. Állasa 1. 22. Volán 4 2 2- 8—4 6 2. Tapolca 4 2 2- 4—2 6 3. Siófok 4 2 1 1 8—6 5 4. Dorog 4 2 1 1 7—5 5 5. Sopron 4 2 1 1 6—4 5 6. Volán SC 4 2 1 1 5—4 5 7. Szekszárd 4 2 1 1 5—5 5 8. Bajai SK 4 2­2 6—5 4 Debreceni K. 4 1 2 1 6—5 4 10. Ózd 4 1 2 1 5—4 4 11. SZEOL AK 4 2­2 4—3 4 12. Hódmezőv. MSE 4 2­2 6—6 4 13. Nagybátony 4 2­2 6—8 4 14. Keszthely 4 2­2 5—7 4 15. Saig. TC 4 1 1 2 6—6 3 10. Kecskeméti SC 4 1 1 2 5—6 3 17. Nagykanizsa 4 1 1 2 5—8 3 18. Eger 4 1­3 6—7 2 19. Kazincbárcika 4 1­3 5—7 2 20. Ganz-MÁVAG 4 1­3 4—10 2 Volán—Kazincbarcika 1—0, Nagy­kanizsa—Tapolca 1—1, 22. Volán—Sió­fok 2—2, Dorog—Hód,mszővásárh,ely 2—1, Sopron—Ganz-MÁVAG 2—0. Keszthely—SZEOL AK 1—0, STC—Deb­recen 0—0, ózd—Szekszárd 1—1, Eger—Nagybátony 3—1. • Evanics a becsúszó Alberti mellől a Bajai SK második gólját lövi. Területi labdarúgó-bajnokság Lajosmizsei Vízgép SE—Szarvas 3—1 (1—0) Lajosmizse, 600 néző. Vezette: Kubatovics (Kószó, Papp) Lajosmizse: Pertzel — Hoder- marszki, Ábel, Rózsa, Csima, Márkli, Kovács, Seres, Vajda, Kocsis, Sós (Kállai). Edző: Seres Lajos. Szarvas: Pocsai— Paulik, Szi­lágyi, Lancsa, Petneházi, Petykó, Filyó, Kupecki, Berki (Újvári), Antal, Török. Edző: Pataky Ta­más. A 32. percben az előretörő Ábel egy ügyes csellel becsapta Lan- csát és a beadását Vajda 5 mé­terről a hálóba fejelte. 1—0. A 69. percben Kovács szöglete pontosan Kocsishoz szállt, aki ha­talmas kapáslövéssel vette be a szarvasiak kapuját. 2—0. A 80. percben Pertzel kapus lépéshibát vétett, amiért közve­tett szabadrúgást ítélt a játékve­zető. Ebből Kupeczki szépített. 2—1. A játékvezető hosszabbított és a 93. percben (!) Vajda 25 méte­res szabadrúgása nagy erővel zú­dult a kapura. Pocsai kapus be­lenyúlt, de a labda a hálóba per­dült. 3—1. Végre igazán jóiramú, színvo­nalas mérkőzést láthatott a hazai közönség. Lelkesebb játékkal a Lajosmizse biztosan tartotta ott­hon a két pontot. Jók: Vajda, il­letve Filyó, Kupeczki. Dömsöd—Kecskeméti TE 1—1 (1-0) Dömsöd, 600 néző. Vezette: Varga. KTE: Tasnádi — Egyed. Csor­dás, Parti, Nagyhegyesi, Meszlé­nyi, Porhanda, Horváth (Virágh), Oskolás, (Érsek), Puskás, Feró. Edző: Zimmerman Gyula. Az első félidőben a hazai csa­pat játszott mezőnyfölényben és Szalai révén vezetést szereztek. 1—0. A szünet után a hazai csa­pat játékosai — akadt köztük több volt NB I-es labdarúgó — elfáradtak. A 69. percben Feró elvette a labdát a cselezni akaró dömsödi hátvédtől. Partihoz ját­szott, aki egyből a hálóba lőtte. 1—1. A hajrában több helyzet is adódott a hazaiak kapuja előtt, de az eredmény nem változott. Jók: Szalai, Elekes, illetve Csor­dás, Nagyhegyesi, Porhanda. Honvéd Kun B. SE—Hódmező­vásárhelyi Porcelán 2—0 (0—0) Hódmezővásárhely, 2000 néző. Vezette: Maróti. A félegyházi csapat végig len­dületesebben, ötletesebben játszott és idegenben is megérdemelten győzött. Gól: Maszlag, Mixtai. Területi bajnokság állása 1. Szabó Lajos SE 2. Orosháza 3. Gyula 4. H. Kun Béla SE 5. SZVSE 6. DÉLÉP 7. Szarvas 8. KTE 9. Békés 10. Lajosmizse 11. Dömsöd 12. Füzesgyarmat 13. Sz. Dózsa 14. H. Porcelán 15. Mindszent 16. Nagyszénás 3 3 - - 7—0 6 3 3 - - 7—1 6 3 3 - - 6—3 6 3 2 1 - 3—1 5 3 2 1 - 3—1 5 3 12- 4—1 4 3 111 7—4 3 3 111 5—5 3 3-21 2—3 2 3 1-2 4—6 2 3-21 1—3 2 3 1-2 5—10 2 3-12 1—3 1 3-12 0—6 1 3 - - 3 4—8 - 3 - - 3 0—6 ­További eredmények: Gyula—Mind- szent 3—2, Sz. Dózsa—Békés l—l, H. Szabó—Nagyszénás 2—0. OMTK—Fü­zesgyarmat 2—1, DÉLÉP—SZVSE 1—1. ATLÉTIKA Háromszáz induló vágott neki az erdei-hegyi maratonpá- lyának a hagyományos Martini nemzetközi versenyen. Kö­zöttük volt a kiskunhalasi Tabajdi József is, aki az összesí­tésben a 12., a korosztályos értékelés szerint pedig első lett, megelőzve a legjobb 40 év feletti csehszlovák versenyzőket. 25 km-es ideje: 1 óra, 27 perc 13 mp. volt. A labdarúgó NB I. eredményei Pécsi MSC—Ü. Dózsa 2—2, ZTE— Vasas 3—2, Csepel—MTK-VM 3—0, Rá­ba ETO—DVTK 2—0, Nyíregyháza— Bp. Honvéd 1—0, DMVSC—Tatabánya 1—1, Békéscsaba—Videoton 2—1, FTC—Haladás 4—0. A TÄBLÄZAT Állasa 1. FTC 1 1­­4—0 2 2. Csepel 1 1­­3—0 2 3. Rába ETO 1 1­­2—0 2 4. ZTE 1 1­­3—2 2 5. Békéscsaba 1 1­­2—1 2 6. Nyíregyháza 1 1­­1—0 2 7. Pécsi MSC 1­1­2—2 1 8. Ü. Dózsa 1­1­2—2 1 9. Debrecen 1­1­1—1 1 10. Tatabánya 1­1­1—1 1 11. Vasas 1­­1 2—3­12. Videoton 1­­1 0—1­13. Bp. Honvéd 1­­1 0—1­14. DVTK 1­­1 0—2­15. MTK-VM 1­­1 0—3­16. Haladás 1­­1 0-4­TOTÓ A totó 35. heti eredménye 1. Sopron—Ganz-MAVAG 2—0 1 2. HMSE—Dorog 1—2 2 3. Olajbányász—Tapolca 1—1 x 4. Kazincbarcika—Volán 0—1 2 5. 22. Volán—Siófok 2—2 x 6. STC—Debrecen o—0 x 7. Szekszárd—ózd l—l x 8. Keszthely—SZEOL 1—0 1 9. Hammarby—Malmö 2—0 1 10. Halmstad—öster 2—4 2 11. Elfsborg—Stockholm 1—2 2 12. Kalmar—Brage 0—2 2 13. Atvidaberg—Göteborg 2—8 2 + 1. Orgryte—Norrköping 1—1 x A Sportfogadási és Lottó Igazgató­ság közlése szerint a 35. fogadási hé­ten 13 és 13 plusz 1 találatos szelvény nem volt. A nyeremények a nyere- ményrlleték levonása után á követ­kezők: 12 találatos szelvény 11 darab. Nye­reményük egyenként 300 585 forint. 11 találatos szelvény 154 darab. Nyere­ményük egyenként 8588 forint. A 10 találatos szelvények száma 1596 darab. Nyereményük egyenként 1243 forint. A közölt adatok nem véglegesek. (MTI) Baranya megye csapata nyerte az igazságügyi dolgozók sportversenyét, Bács-Kiskun a második MEGYEI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Győztek az esélyesebb csapatok Ünnepélyes eredményhirdetés­sel zárult vasárnap a II. országos igazságügyi sportnapok háromna­pos eseménysorozata. A Gépipari és Automatizálási Főiskola aulá­jában felsorakozott versenyzőket Markója Imre, igazságügy-mi­niszter köszöntötte, majd átadta a díjakat a legeredményesebb csapatok képviselőinek. Az össze­sített pontversenyben Baranyá megye csapatkapitánya vehette át a vándorserleget, amelyet az elmúlt évben Bács-Kiskun őr­zött. Megyénk versenyzői ezúttal is derekasan helytálltak, hiszen a második helyen végeztek, mig Borsod megye együttese az ugyan­csak előkelőnek számító harma­dik helyezést szerezte meg. A verseny részeredményei, női asztalitenisz: 1. dr. Szabó Emese (Csongrád), 2. dr. Vukov Irén (Bács-Kiskun), 3. Somsákné dr. Tatár Ágnes (Borsod). Férfiak: 1. dr. Orbán György (Veszprém), 2. Turbók Attila (Budapest), 3. dr. Iván Gyula (Tolna), 6. dr. Szentkirályi László (Bács-Kis­kun). Űszás, női 50 m: 1. dr. Vukov Irén, 2. Egyedné Kovács Mária (Bács-Kiskun), 3. Bökönyi Zsu­zsanna (Csongrád). Férfi 100 m: 1. dr. Kiss Lajos (Csongrád), 2. dr. Vezsenyi Péter (Szolnok), 3. dr. Fekete Sándor (Heves). Váltó: 1. Szolnok (dr. Vezsenyi K., dr. Gulyás, Szőke, dr. Vezsenyi P.), 2. Baranya, 3. Csongrád, 4. Bács- Kiskun (dr. Cserjés, dr. Vukov, Egyedrté, Űjszászi). Tollaslabda, női: 1. dr. Tóth Judit (Hajdú-Bihar), 2. Bodnár Zsuzsanna (Borsod), 3. dr. Bakó Gizella (Veszprém), 8. Füzesi Zoltánná (Bács-Kiskun). Férfiak: 1. Szabó Zoltán (Győr-Sopron), 2. Kovács Csaba (Baranya), 3. dr. Jován János Veszprém), 5. dr. Szabó Ferenc (Bács-Kiskun). Kispályás labdarúgás: 1. Bor- sod-Abaúj-Zemplén, 2. Pest, 3. Fejér, 5. Bács-Kiskun. A Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskola aulájában meg­tartott ünnepélyes eredményhir­detésen Bonifert Ádám minisz­terhelyettes. az Országos Igazság­ügyi Sportbizottság elnöke érté­kelte a II. igazságügyi sportnapok vetélkedőit, majd a házigazdák nevében dr. Gfeiner József, a megyei bíróság elnöke köszönt • Dr. Greiner József, a megyei bíróság elnöke köszönte meg az igaz­ságügyi dolgozóknak a háromnapos, példás küzdelmet, a sportszerű vetélkedést. el a tizenkilenc megye és Buda- sport által ismét közelebb ho­pest igazságügyi dolgozóitól, aki- zott egymáshoz. két a játék, a vetélkedés! kedv a B. I. Kkfházi Szövetkezeti SE—Kis­kunhalas 3—3 (2—2) Kiskunfélegyháza, 300 néző, vezette: Lavati (Durusán, Kiüti). Kkfházi Szöv. SE: Némedi — Bartha, Majoros, Kókai, Karsai, Koczka, Kurucz, Jókai, Szabó R. (Zs. Juhász), Petróczi, Szabó M. Edző: Farkas László. Kiskunhalas: Pintér — Balogh (Jójárt), Dobra, Enczel, Kollár, Kovács, Szőke I., Fuksz, Karsai, Szőke S., Horváth. Edző: Rádi Zoltán. 19. perc: Fuksz szabadrúgása után Karsai fejelt a hálóba. 0—1. 25. perc: Karsai a hazai védők díszkísérete mellett vezette a labdát a kapura, majd a kifutó 'Némedi mellett elegánsan gurí­tott a kapuba. 0—2. . 32. perc: Kókai átadását Kocz­ka közelről a léc alá lőtte. 1—2. 42. perc: Szabó R. az alapvo­nalról jól adott középre és Ku­rucz egy csel után a jobb sarok­ba bombázott. 2—2. 48. perc: Szabadrúgásból Kol­lár csavarta a labdát a 'jobb alsó sarokba. 2—3. 55. perc: Szabó M. megszerzett egy eladott labdát, majd két csel után Pintér mellett a hálóba lőtt. 3—3. Ifjúságiak: Kkfházi Szövetke­zeti SE—Kiskunhalas 11—0 (2—0) Sz. G. Jánoshalma—H. Szamuely SE 3—1 (2—1) Kalocsa, 300 néző, vezette: Hor­váth. Jánoshalma: Bozsics — Ba­logh (Török), Liliom, Tóth, Gei- singer, Faddi, Hegyi, Szöllősi, Vasvári (Balogh), Juhász, Far­kas. H. Szamuely SE: Szabadi (Fá­bián) — Kurucz, Pesti, Kákonyi, Horváth, Pandúr, Hargitai, Vár­szegi (Sörföző), Ökrös, Sümegi, Búkor. Edző: Gnodi László. Gólszerzők: Balogh, Vasvári, Geisinger, ill.: ökrös. Jók: Liliom, Hegyi, ill.: Káko­nyi, Pesti. Tiszakécske—Akasztó 2—0 (2—0) Akasztó, 500 néző, vezette: Papp (Márton, Tóth). Tiszakécske: Schachinger — Juhász, Varga, Domonics, Sán- tha, Pálinkás, Ézsiás, Tóth, Kis- juhász dr., Bús, Nász. Edző: Szat­mári István. Akasztó: Ba — Kecskés, Gu­bán, Polareczky, Kozma, Kocsis, P. Szabó, Földesy, Farkas, Szabó G., (Varga), Lehota. Edző: Fran­cia László. Gólszerzők: Sánta, Ézsiás. Ifjúságiak: Akasztó—Tisza­kécske 5—0 (3—0). Bajai Tsz SK—Tass 0—0 Baja, 400 néző, vezette: Dobos (Németh, Kara). Bajai Tsz SK: Gilián — Hol- czer, Gyenei, Jarmacki, Kisföldi, Vanó, Boros, Simon, Kövesdi (Né­meth), Gál, Csehók. Edző: Varga Imre. Tass: Zsorda — Herceg, Csap­iár, Rapcsák, Forgó, Sztruhár, Kiss, Erdős (Muhi), Kosa, Vida, Pásztor. Edző: Nagy Ferenc. Alacsony színvonalú mérkőzés volt. Jók: Gyenei, Boros, ill.: Rap­csák, Sztruhár. Ifjúságiak: Bajai Tsz SK—Tass 7—0. Soltvadkert—Harta 3—1 (1—1) Soltvadkert, 500 néző, vezette: Dömény (Fehér, Nagy II.). Soltvadkert: Mayer — Dér, Eiler, Frittman. Galántai, Tóth, Sörös, Erdős, Szekér, Szűcs, Sza­bó. Edző: Tagai János. Harta: Páli — Halász, Kiss, Nagy, Kecskeméti, Lapun, Le- hoczky, (Horváth), Faragó, Cse­hi, Bartók (Rostás), Ármai: Ed­ző: Bleszák Sándor. Gólszerzők: Tóth 2, Szűcs, ill.: Bartók. Tóth a 42. percben 11-est hi­bázott. Kiállítva: Nagy a 4L percben. Jók: Eiler, Galántai, Tóth, ill.: Páli. Ifjúságiak: Harta—Soltvad­kert 6—1 (4—0). Sükösd—Kalocsa 2—1 (2—1) Sükösd, 300 néző: vezette: Far­kas (Molnár, Sendula). Sükösd: Szente — Pétrovics, Lakner, Várnagy (Hajzer), Faddi, Czeller, Németh (Lógó Z.), Ko­szorús, Szabó, Sudár, Páncsics. Edző: Bujdosó Márton. Kalocsa: Gojtán — Kákonyi (Salacz), Pécsi, Nemes, Tamás, Lajdi, Tóth, Berta, Mohács dr., Matos (Varjú), Nagy. Edző: Mol­nár, Ferenc. 20. perc: Sudár legszebb nap­jaira emlékeztetve, 20 méterről bombázott -> léc alá 1—0 Matos közelről fejelte a hálóba. 1—1. 39. perc: Páncsics lövése már a kapuba tartott, amikor az egyik kalocsai védő kiütötte. 11-es. Németh vállalkozott a büntető elvégzésére, de a felső kapufát találta telibe. 45. perc: Koszorús hatalmas lö­vése a bal felső sarokban akadt meg. 2—1. Jók: Koszorús, Páncsics, Lak­ner, ill.: Mohácsi dr., Tóth. Ifjúságiak: Kalocsa—Sükösd 3—1 (1—1). G.: Vény 2, Vén, ill.: Vass. V. J. Miske—Izsák 5—0 (2—0) 'Miske, 600 néző, vezette: Czen- czik (Barta, Szabó J.). Miske: Varga G. — Ikolicz, Dobai, Hubert, Hayerbácher, Ta­mási (Nagy K.), Domokos, Bed- zsula, Petrecz, Illés, Varga P. (Szerencsés). Edző: Farkas And­rás. Izsák: Antal — Németh (Hor­váth), Kalmár, Bogdány, Molnár, Nagy (Czirkos), Tóth, Losonczi, Tóth J., Nagy O., Bozsik. Edző: Száz Sándor. Gólszerzők: Illés 2, Domokos 2, Petrecz. A miskei együttes helyzetei alapján akár kétszámjegyű ered­ményt is elérhetett volna,. Jók: Illés, Bedzsula, Pákolicz, ill.: Kalmár, Bogdány. ifjúságiak: Miske—Izsák 4—1 (4—0). Kiskőrös—Kecel 3—2 (0—2) Kecel, 1500 néző, vezette: Kiss A. (Miklós, Dézsi). Gólszerzők: Kiss, Boldizs, Kat­zenbach, ill.: Császár, Vajda ill­ésből) . A kiskőrösi együttes bravúros győzelmet aratott a két góllal vezető keceliek ellen. A megyei t. osztályú labdarugó-baj­nokság állása 1. Tiszakécske 2. Soltvadkert 3. Jánoshalma 4. Miske 5. Kalocsa 6. Akasztó 7. Kiskunhalas 8. Kiskőrös 9. Tass 10. Harta 11. Kkfházi Szöv. SE 12. Bajai Tsz SK 13. Sükösd 3 2 1­9—0 5 3 2 i­7­-1 5 3 2 1­6—2 5 3 2­1 8—3 4 3 2­1 5-2 4 3 2­1 6—4 4 3 1 2­5~$ 4 3 2­1 6—6 4 3 1 1 1 2—4 3 3 1­2 6—7 2 3­2 1 3­-5 2 3­2 1 1—3 2 3 1­2 3—7 2 3 1­2 2—7 2 •* 2—6 2—13 " • Az összetett csapatverseny 1—3. helyezettje a dobogón. (Tóth- Sándor felvételei)