Petőfi Népe, 1975. július (30. évfolyam, 152-178. szám)

1975-07-01 / 152. szám

1975. július 1. • PETŐFI NÉPE • 7 Az NB II. 1974-75. évi végeredménye 1. SZEOl. 38 20 0 10 07-42 4« 2. KaposViif 3« 20 7 11 59-34 47 3. Volán 4. Komin 5. DVSC 0. MÁV L). 7. D. új varos , 8. Orosr/lány 9. Dorog 30. Szokszárci 11. Várpalota 12. Szolnok 13. Kanizsa 14. KKFSE 15. Budafok 10. Bp. Spartacus 17. FÖSPKD 30 20 0 12 58-41 4'» 30 14 10 8 49-38 415 30 10 11 II 52-43 43 30 14 14 10 53-43 42 30 14 14 10 31-44 42 30 12 10 10 39-4(5 40 40 12 15 11 315-38 39 30 14 11 13 50-01 3.4 30 13 11 14 49-45 37 30 P2 13 13 39-39 37 30 12 11 15 30-58 33 30 13 9 10 42-50 35 30 11 12 15 43-48 34 30 10 13 13 57-02 33 30 11 11 Ki 44-50 33 18. Ganz-M. 30 0 1.3 17 37-43 29 19. Eger 30 11 7 20 41-03 29 20. Özei 30 9 0 21 35-60 20 SZEOL—Komlót Bányász Budafoki MTE—Ózdi Kohász. MÁV DAC—Ganz-M A VÁG Bp.. Spartacus—Debreceni VSC Szolnoki MTE—Egri Dózsa Várpalota—Kossuth KESE Oroszlány—Kaposvár FÖSPED—Nagykanizsa Szekszárd—Dorog Dunaú j város—V olá n 3:3 1:0 1:0 1 :l 0:0 2:1 1:0 2:2 2:0 1:0 Az NB III. Délkeleti csoportjának 1974-75. évi végeredménye 1. Izzó .38 25 10 3 83-22 159 2. KSC 38 23 9 6 63-29 55 3. Szóin. MÁV 38 24 5 9 99-43 53 4. Szarvas ’ 38 18 13 7 60-42 49 5. BTASK 38 22 4 12 71-60 48 6. SZVSE 38 16 9 13 50-42 41 7. Sz. Dózsa 38 18 4 16 67-49 49 S. ÉGSZÖV 38 12 15 11 54-42 .39 9. Szabó SE 38 13 12 13 44-43 38 10. ÉPGÉP 38 11 14 13 52-57 36 11. KTE 38 13 9 16 53-55 35 12. Láng V. 38 13 8 17 53-60 34 13. Jánoshalma 38 13 8 17 45-55 34 14. Gyula 38 13 8 17 50-69 34 15. ESMTK 38 13 7 18 62-70 33 16. Cegléd 38 9 14 15 51-67 32 17. KELTEX 38 9 13 18 44-63 31 18. Mezőfi 38 9 10 19 28-58 28 19. Kk.halas 38 8 8 22 36-78 24 20. Kilián 38 5 6 27 32-93 lb SPORT-SPORT «SPORT Szünet után kerekedett felül az Izzó Vasas Izzó—Kecskeméti SC 4:1 Bp. Tábor utca, 400 néző. Ve­zette: Hámori. Vasas Izzó: Horváth)— Révész, Szántó, Ma.isui, Bene, Menczel. Markovios. Pintér. Várvölgyi (Szilágyi). Rostás. Sebes (Bódis). Edző: Kovács József. KSC: Gór — Lipokatich. Ku- rucsai, Herbály, Kecskés, Seres, Kákái, Losonczi (Feleki), Osko- iás, Szabó. Simon. Edző: Bányai Nándor. Kedves ünnepség előzte meg a játékot. A KSC virágcsokorral üdvözölte a már bajnok Izzót. Az első veszélyes támadást a kecskemétiek vezették. A tí. perc­ben Szabó—Oskolás volt a labda útja. A kapus kifutott a csatár elé, s Oskolás az üres kapu mel­lé gurított. A következő percben Gór kapuja .forgott veszélyben, s a kecskeméti kapu védő csak merész lábravelődéssel tisztázott. Ezután az Izzó játszott mezőny- fölényben. A 12. percben Pintér lövése a kapufáról pattant le. A (0:1) 23, percben Oskolás szöglete után Szabó lőtte rá a labdát, amely az egyik védőről éppen Simon elé pattant. A kecskeméti csatár elhibázta a nagy helyzetet. Fel­váltva támadott ezután a két csapat és a 40. percben egy szép támadás végén vezetést szerzett a KSC. Simon indította el az. akciót, majd Losoiiezitéd Szabó kapta ai labdát a jobb oldalon. Mintegy 25 méterről lőtt, és a labda a bal felső sarokba rágódott. 0:1. A szünet után rosszul kezdő­dött a játék a KSC szamara. A 47. pereben vitatható 11-eshez jutott az Izzó. Küi ucsait a lő­csön belül hátulról buktattak, és éppen a labdára esett. A játék­vezető nagy meglepetésre ll-est ítélt. A büntetőt Menczel értéke­sítette. 1:1. A jogtalan ítélet nagyon letör, te a1 kecskeméti csapatot. s ugyanakkor felhozta az Izzót. Az 55. percben Vágeölgyi 2:l-re ala­kította az eredményt, majd né­hány perc múlva végleg eldőlt a mérkőzés sorsa. Markovién gól­ja után inár 2:1-re vezetett a fővárosi csapat. Felcsillant még a remény,hogy szorosabb lehet az eredmény. Oskolás jól helyezett íejesét csak igen nagy bravúrral védte a ka­pus. majd két ízben Szabó lövé­se kerülte el a kaput. A végeredményt a 75. percben Pintér állította be egy hatalmas távoli lövéssel. 4:1. Nem úgy indult ez a mérkő­zés, hogy ilyen nagy arányú győ­zelmet arat az Izzó. Sajnos, a jogtalanul és teljesen érthetetle­nül megítélt 11-es után a kecs­kemétiek teljesen megadták ma­gukat. s így az Izzó győzelme végül megérdemelt. A bajnok- csapatból Szántó. Majsai, Mar- kovics és Rostás játszott kiemel­kedően. A KSC-bőI Gór. Her­bály. Oskolás és Szabó teljesít­ménye dicsérhető. Mezei István Biztos KTE-győzelem a rangadón KTE—Kiskunhalasi MEDOSZ 3:1 (0:0) • A fenti képen: a kapus kiejti, s Gyorsa a hálóba vágja a második KTE-gólt. • Jobbra: Ágoston már elkésve repül Horváth nagy lövése után. (Banczik István felvételei.) Szabó Italos SE—Szegedi VSE 0:0 KELTEX—Láng Vasas 4:4 Békéscs. Agyagipar—Szegedi D. 3:2 Gyulai SE—EPGÉF *3:1 Ceglédi VSE—Kilián FSE 6:1 Erzsébeti Sp. MTK—Szóin. MÁV '3:2 Balogh bronzérmes Vasárnap Budapesten a Sport­uszodában befejeződött a 77. or­szágos úszóbajnokság. A biztató szombati nap után, amelyen a kecskemétiek közül Balogh Gab­riella 400 m gyorson szerzett 6. helyezést, Hajdú Angéla pedig a 200 m mellúszásban egy 5. he­lyet, az utolsó nap újabb szép kecskeméti sikert hozott. A 800 m női gyorsúszásban Ba­logh Gabriella 9:55,57-es kitűnő idővel harmadik helyen ért cél­ba, s a felnőtt bajnokságokon ez jelenti az első komolyabb kecs­keméti helyezést. Balogh Gab­riella időeredménye is jóval az 1. o. szinten belül van, részletes eredményekre még visszatérünk. Kecskemét, 500 néző. Vezette: Mézes. ki KTE: Nagy E ____ Görbe, Gyor­s a, Nagy J., Komáromi II, Bende, Magyar, (Zubornyák), Csordás (Virágh), Mányoki, Porhanda, Horváth F. Edző: Szpczev Lajos. Kiskunhalas: Ágoston — Ju­hász, Tóth, Kocsis, Kühner, Sző­ke, Udvari. Jenei. Nagy (Agócs), Tápai, Gulyás. Edző: Zag József. Jól kezdett a KTE, pontos át­adásokkal közelítették meg a vendégek kapuját, s a sokat bizonytalankodó halasi védők, csak közelről nézték a hazai tá­madásokat. a második percben Porhanda kapásból ballal fölé lőtt, majd két perc múlva két csel után ismét a csatár célozta meg a kapu bal sarkát, de a ka­pus lábbal védett. Kiengedett a hazai csapat, így a vendégek is vezettek néhány támadást. A 10. percben Szőke kiugratta Nagyot, a szélső lefutotta a KTE bal ol­dali védelmét, lövése lepattant, majd Szőke kapásból fölé lőtt. Néhány perc múlva a sokat mozgó Nagy lőtt az -oldalháló­ba. A halasi védelem sokai hi­bázott, de a hazai támadók nem tudták kihasználni a felkínált helyzeteket. A 20. percben Má­nyoki sok védelmi hiba után be­cselezte magát a 16-oson belülre, 'de fölé lőtt. Két perc múlva is­mét Mányoki hibázott a kaputól 14 m-re. A 27. percben Porhanda szabadrúgása suhant el a jobb kapufa mellett. A félidő utolsó helyzete a 40. percben adódott a halasi kapu előtt. Mányoki—Porhanda akció után Komáromi II. elé került a labda, aki nagy lövést eresztett meg, de u labda a felső lécen csattant. Szünet, után gyorsult a játék irama. A 47. percben Horváth átadását Porhanda 5 méterről a kapusba lőtte. Az öli. percben ismét Komáromi II. cé­lozta meg a kaput, s a S0 mé­teres bomba az elalvó kapus mel­lett a bal felső sarokba vágódott. 1:0. Rögtön kezdés után Bende vé­gigfutott a bal oldalon, ballal Horváth elé ívelt, aki fordulás­ból a felső lécre lőtt. A 04. perc­ben növelte előnyét a KTE. Horváth futott el, beadását porhanda fordulásból kapura lőtte, a labda a kapusról kipat­tant, a szemfüles Gyorsa a kapu­ba vágta. 2:0. Négy perc múlva Horváth ke­resztbe cselezte magái a Ifí-on, majd jobbal a hosszú sarokba lőtt. 3:0. Könnyelmüsködni kezdett a KTE, s a 74. percben i! méterre a kaputól közvetett szabadrú­gáshoz jutott a vendégcsapat. A labdát Szőke legurította Gu­lyásnak, aki a felső sarokba bombázott. 3:1. A 68, percben baloldali szöglet után Virágh a felső lécre fejelt. Végeredményben a KTE meg­érdemelten nyert a megyei rang­adón, az igen gyengén játszó Kiskunhalas ellen. A mérkőzés­nek volt olyan szakasza, amikor a halasi csapat hosszú percekig nem jött ál a felezővonalon. Jók:: Gyorsa, Komáromi II., Bende, Horváth, ill. Ágoston, Tóth, Kocsis. Szőke. * Rajtmár István Vereséggel búcsúzott a Mezőfi Szarvasi Főiskolai Spartacus—Honvéd Mezőfi SE 1:« ((1:0) „Békés” döntetlen Jánoshalmán Jánoshalmi Spartacus—ÉGSZÖV MEDOSZ 0:0 Jánoshalma. 1200 , néző. Vezet­te: dr. Jármai. Jánoshalma: Csernák — Faddi, Bucsi. Maráczi, Szécsi, Buráhyi] Ádám II., Mizser (Horváth), Ádám I., Németh (Mészáros), Fenyvesi III. Edző: Gucs Tibor. ÉGSZÖV: Szeles — Pagella, Mángó, Tóth. Földi, Gubek. Dár­dai, Sallai, Kovács, Pádéi1, Szon­di (Vécsei). Edző: Sipos Ferenc. Az első esemény Kovács 20 méteres lövése volt, ami a védő­kön irányt változtatott, s Cser­nák csak nagy bravúrral hárí­tott. A 9. percben Szondi kissé kisodródva lőtt kapura, s a já­noshalmi kapus nehezen menteit. A 10. percben Németh beadását Fenyvesi III. kapta, de a labda- átvételkor szabálytalankodott. A 13. percben Adám H. labdájá­ból Németh fejelt kapura, a lö. percben Ádám 1.—Németh ado­gatás után mentett a MEDOSZ- védelem. A 17. percben Fenyvesi III. 20 méteres szabadrúgása ment. lóié. Kovács próbálkozott lövéssel, majd a 35. percben Fenyvesi III. beadása után Ádám II. fejesét üggyel-bajjal hárította a véde­lem. A fordulás után Gubek lőtt tá­volról kapura, majd az 51. perc­ben Kovács jó helyzetből a kapu fölé küldte a labdát. Az 54. perc­ben Fenyvesi III. szögletét Ma­ráczi a kapufára fejelte, majd a kipattanó labdát többen is elhi­bázták. Az 57. percben a MEDOSZ jutott szabadrúgáshoz az alap­vonal közelében. Pagella éles lö­vése Némethről szögletre pattant. Dárdai próbálkozott kétszer is lövéssel. A 66. percben Adum I. lövése alig kerülte el a kaput. A ’72. percben Fenyvesi ül. sem tudott a kapuba találni, majd Mészáros beadását húzta le a vendégek kapusa. Kovács és Dárdai lövését Csernák hárítot­ta. Mindkét csapat fáradtnak, las­súnak tűnt. s valójában nem is igyekeztek túlságosan. A dön­tetlen eredmény teljesen megfe­lel a látottaknak. Jók: Csernák. Bucsi, Maráczi, Szécsi, illetve Gubek, Dárdai, Mángó, Sallai. Madarász Ferenc Kecskemét, Szolnoki úti pálya, 400 néző. Vezette: Feidl. Szarvas: Pocsai — Makai, Gaj­dos, Kerekes, Szeljük. Magyar Gy., László, Lancsa, B. Tóth, Linka (Sinka), Plástvik. Edző: Bánáti Rezső. Mezőfi SE: Horváth — Szabo- vik, Gubacsi, Nagyhegyesi, Sza­bó, Kovács, Magyar. Radics, Bá­tyi, Némedí (Nagy), Szevegnyi (Őrző). Edző: Krivy Ottó. Az első percben Magyar szög­letét Szevegnyi közelről a kapu fölé fejelte. A 10. percben Ma­gyar Ifi méteres lövését, védte a kapus. A 11. percben Szabó lab­dájával Patyi kiugrott a védők közül. Mindenkit maga mögött: hagyott, s már csak a bizonyta­lanul kiinduló kapus állt vele szemben. Patyi azonban mellé rúgta a labdát. A 22. percben adogatás után Radics kapta a labdát. Nagy helyzetből, alig 6 méterről gurított, a kapus kezé­be. Mezőnyjátékkal folytatódott ezután, némi kecskeméti fölény­nyel, s egyik kapu előtt sem ala­kult ki gólhelyzet. Á 43. percben végre Nagyhegyesi tört egyedül kapura, de lövését védte a ka­pus. Az 50. percben a védők hibáz­tak. Nagy elé került a labda, aki nagy gólt akart rúgni és nem túlságosan helyezett, erős lövését Pocsai nagy bravúrral szögletre ütötte. A (ií). percben vezette az első komolyabb támadást a szarvasi csapat, s ebből mindjárt gól is lelt. Sinka becselezle magát a 16-oson belülre, ahol az egyik' védő — szerintünk teljesen fe­leslegesen — buktatta. A játék­vezető ll-est ítélt. A büntetőt Magyar C,y. a jobbra mozduló Horváth mellett a bal sarokba rágta. 1:0. A 77. percben Nagyhegyesi lőtt távolról és Pocsai védett. A játék teljesein érdektelen lelt. Alacsony színvonalú. gyenge • játék folyt. A Mezöíi SE kiha­gyott három százszázalékos hely. /etet. s utána egy jogos 11-esből megérdemelt vereséggel búcsú­zott uz NB 111 -tói. Jók: Makai, Gajdos. Magyar Gy., László, illetve Gubacsi, Nagyhegyest, Szabó. Merényi Béla A Kalocsai VTSK nyerte a rangadót Kalocsai VTSK—Honvéd Kun Béla SE 1:2 (2:0) Kiskunfél­egyháza. 2600 nézó. vezette: Nvári. Kai. VTSK: Buztii — Kapi­tány. Pécsi, Szabó (Gábor), Posztóban,vi. Meggyes. Ger­ber dr.. Far­ka« (Halász), Vén Lakatos. Matos. Edző: Molnár Fe­renc. Kun Béla SE: Gulyás — Ivá- nvi I., Hor­váth. Kovács. Dobra. Dongó. Liliom (Iványi II.). Varga (Bátyai) kas. Varga ző: Lantos Já­nos. A 3. percben Gerber dr. lab­dáját Mtdos lőtte a hálóba, maid a 44. percben Laka­tos Ki méter­ről. nehéz szög­ből talált a ka­imba. 2:0. Szü­net után a Kun Béla SE öl csa­tárral táma­dott A fella­zult védelem­mel könnyen boldogultak gólveszélves Előbb Gerber goit gólt. 4:0. A levő részében hin szépített. 4:2. A befejezés előtt még volt helvzete a kiskun­félegyházi csapatnak, de a kei Iványi a kapufát találta el. Sahin 3 méterről lőtt melle. Bátyai pe­dig a kapu torkából fejeli kapu fölé. A 86. percben Dobra a ki­állítás sorsára iutolt. A találkozó végül is a két csa­társor közti különbség alapján dőlt el a kalocsaiak javam. Jók. Posztobánvi. Gerber, dr.. Laka­tos. Matos, illetve Horváth. Vol­ga II,. Farkas. Hiúsági eredmény: 4:1 a Kun Béla SE tavára. Tompa—Honvéd jGáhiu* A. SE 3:3 (1:2) - , n ■■«.>- u Tompa. 500 néző. vezette: ifjú Molnár. Tompa Moravet/. — Szűcs, C/.ombos. Virág. Franciskovics 1. (Budincsevics). Nagy. Kábái, Süss (Kovács). Füredi, Czeigersehmidt. Franciskovics II. Edző: Födi Ist­ván. G:\bor A. SE: Kazinczi — Föl­des. Vidosa. Frittmann. Kovács. Soinogvi. Csont. Jenei (Sztrovecz). Mészáros (Hohner). Zsebéi. Priki- dánovics. Edző: Kévés Ferenc. Változatos, jó iramú mérkőzé­sén az első játékrészben két bün­tetőből elén góllal vezetett a ven­dégcsapat. A szünet után leija vult hazai együttes csak nagy erőfeszítések árán tudta meg­menteni az egyik pontot. Góllö­vők: Cz.eigerschmidt. Kubai. Szűcs. (11-esből). illetve Fritt­mann 2 (11-esből). Prikidánovics. ■ Jóit: Szűcs. Nagy. Füredi, Kábái, illetve Kovács. Frittmann. (Koszorús 11.) Edző: Barta Gvörgy. Sükösil: Szett le — Bugardi. Ka­tus. Beink*. Szabó. Bajai. Kollár. Tóth. Dudás. Maruzsa. Radics. Edző: Vargii Imre A kel szomszédos község rang­adója nagy küzdelmet hozott, amelyen inkább csak a védelmek jeleskedtek. Jók: Csordás. Gyuri- cza. Vinko illetve Szabó. Katus, Dudás Ifjúsági eredmenv: 1:1. Fájsz—Soltvailkert 2:1 (1:0) Fájsz. 600 nézéi. vezette: Kávái. Faisz: Rác/. — Markéi. Szabó, Gombkoto. Kollar. Szilagyi. Hor­váth. PéTjics. Erdős. Kovács, Alléim Edző: Réinai Sándor. KnU.vi.tdkert: Maver — Mezei, Ivlcskéi Wolf. Kiss. Kiler. Dob­ozai. -Fábián. Sörös. Téilh. Szavai. Edző: y.sikla Tamás. Jo iramú, kernen v mérkőzést vívott a két csapat. A lajsziak több géilhelyzetet hagvtak kihasz­nálatlanul (»óllövők: Erdős 2. il- lelve Sörös. Jók: Erdős. Kácz, Markéi. Kovács, illetve Mayer,' Filer. Tóth. Ifjúsági eredmény: 2:1 Fájsz javára. Kecskeméti Fémmunkás— Kunszentmlklús 3:3 (3:1) Kunszentmikléis. 200 néző. ve­zette: Varga. Fémmunkás: Szőke — Kiss (Dómján). Palineséir. 01 védi (Ma­géi). Vajda. Bulla. Padlás. Márkli, • Csillag. Kovács. Kállai 11. Edző: Mikos Milláiv. Kunszentmikléis: Alács — Bér­ezés II.. Janovics, Gvengési. Ro­zséin. Takács (Berta). Bérezés 1-, Toponari. Forréi. Szabó, Patai. Edző: Dobos József. Alacsony színvonalú niérközé­I. Far- Sahin, il. Ed­I Ez már a negyedik kalocsai gól. Lakatos kapás­lövését Gulyás nem tudta hárítani. I Szépít a Kun Béla SE. Sahin (éppen a labdától takarva) közelről lő a hálóba, de az eredmény ezzel is csak 4:2 a kalocsaiak javára. (Farkas Ti­bor felvételei.) kalocsai téimadók dr.. majd Vén ru- taléilkozéi hálra- Farkns. majd Sa­Izsák—Bácsalmás 2:0 (1:0) Izsák 300 néző. vezette: Varga.. Izsák: Mezei 1. — Bakonyi. Höss. Tóth. Szász. Laki. Sponga, (Horváth). Fejszés. Mzei II.. Blr- kás. Boti Edző: Máté Ferenc. Bácsalmás: Köves — Zsemberi. Száhl. Bizáncz. Rudics. Futó, Krisztin. Knetig. Geiger (Piulco- vics). Józsa (Kónya). Narancsik. Edző: Molnár József. Jó iramú mérkőzésen nyert az izsáki csapat. Góllövők: Fejszés, Téjth. Jók: Mezei I.. Tóth. Boti, illetve Köves. Bizáncz. Zsemberi. Ifjúsági eredmény: 12:0 Izsák iavára. Kiskőrösi Petőfi Spartacus— Bajai SK 4:1 (1:0) Kiskőrös. 500 néző. vezette: Czenczik. Kiskőrös: Cs. Kovács — Ba­logh II.. Antal. Balogh I... Szlo­vák 11.. Polereczky. Bor (Amb­rus). Szlovák I.. Hajnak (Töviski), Szlivka. I,nbát. Edző: Biacsi Sán­dor. BSK: Magó — Andruské>. Mol­nár. Gvöríi. Barálh, Buda Ko­csis, Kemény. Magyar. Turnét, Wtresevies. Edző: Tüske Kálmán. A bajai csapat lelkesedése ke­vésnek bizonyult a tapasztaltabb Kiskörük ellen. Góllövők: Szlivka 2. Szlovák I.. Szlovák II. (11-es- bői), illetve Kemény. Jók: Cs. Kovács. Polereczky. Szlovák l., ‘Helve Kemény. Petresevics. Ifjúsági eredmény: 4:0 Kiskő­rös jajára. Érsekcsanád—Sükösd 0:0 Ersekcsanád. 1000 néző. vezet­te: Szabó J. Ersekcsanád: Csordás — B. Szabó. Marinkó. Gyuricza. Sza­kéi. Melcher. Vinkó (Kiss), Koszorús 1.. Boros. Tüske. Soós sen ,i döntetlen megfelel a látot­taknak Géillövők: Kállai II.. Pad­lás. Csillag, illetve Foitó 2. Patai. Jók. Kállai II.. Kovács, Radius, illetve Alács. Gvengési. Forró. Ifjúsági eredmenv: 4:1 Kun- szentmiklós iavára. Hajós—Radnóti SE 6:2 (4:0) Hajós. 300 néző. vezette: Zsigó. Haiós: Csesznák — Tallósi, Hajerhacher. Huber. .Zsemberi, Bologh. Dobler. Bagó. Csicsinkó, Ribáns/.ki. Páncsics. Edző: dr. Koch Jéizsef. Radnéiti SE: Beke — Zobokai, Balázs. Nagv B.. Klinikus. Kor­mos. Zsilák. Boróczki. Hab. Nagy L. Pataki. Edző: Veres István. A hajósi csapat jobban kihasz­nálta gólhelyzeteit és ilyen arány­ban is rászolgált a győzelemre. Géillövők1 Balogh 2. Dobler 2. Ri­báns/.ki. Bagó. illetve Rab 2. Jók: Bagéi Dobler. Balogh, illetve Zo­bokai. Nagv B. Vaskút—Lakitelck 5:2 (3:0) Lukitelekről nem kaptunk rész­letes tudósítást. A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ l.ABI) AIWCK)-II A.l NOK SAG Ai i.Asa I Kilt. VTSK 3. Kun IIúIh SK il. Fújsz 4. Kiskörös 5. ToilVpa <i. Sükösd 7. Hajul SK II. Gábor Aron St: •I. Soll vad kéri Hl. Ersekesmmld 11. KunszriUinlk. 12. Hajós 13. Húcsuliitás 14. l/.sak* It. K. Fémmunkás Ili. Vaskút 17. KadnóH SE III. Iái kitelek Megjegyz.es: A ' tol egy biin'elónoi .33 12 7 4 »7-31 51 33 23 4 II 1111-32 50 33 22 3 li 110-44 49 33 17 II H 711-43 42 33 III 4 111 «5-47 42 33 13 10 1(1 541—31 3« 33 13 (Ml 41-40 35 33 12 »12 32-32 33 .33 13 «14 «0-5» 32 33 111 11 12 43-5» 31 33 Hl 10 13 «7-»0 30 33 10 II 14 50-53 2» 33 II II 14 43-55 27 33 7 14 12 34-37 27 33 » 5 I» 43-«4 23 33 H II 19 44-5» 22 33 4 10 1» 47-7« IH 33 li 4 23 43-102 10 -gal IcI/.oU csapat­it levonva.