Petőfi Népe, 1990. november (45. évfolyam, 256-281. szám)

1990-11-26 / 277. szám

1 1990. november 26. # PETŐFI NÉPE • 7 SPORT 9 SPORT 9 SPORT 9 SPORT 9 SPORT 9 SPORT LABDARUGÓ NB II. A lila-fehérek letörték az ellenfél szarvát KECSKEMÉTI TE—SZARVAS 1—0 (1—0) Kecskemét, ’ 1500 néző. Vezette; Kovács II. L. (Birincsik, Márta). KTE: Molnár — Endre, Gál, Nagy L., Pataki, Torbavecz, Dumitru, Ku- kely, Horváth, Kátai (Fütyü a 60. percben), Berki (Kurucz a 79. perc­ben). Edző: Sz. Tóth Antal. Szarvas: Hanyecz — Holp, Lu- zsák, Nagy M. (Bakai a szünetben), Szemere, Boda, Szarvas, Fekete, Se­bők (Pisont a szünetben), Csalos, Kovács. Edző; Pallagi Róbert. Sárga lap: Fekete az 52. percben. 20. perc:' Endre hosszú labdával in­dította Berkit, aki ügyesen a tizenha­toson belül álló Horváth elé emelt. A csatár félmagasan, 8 méterről a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt, l2-0. 26. perc: Koyács 15 méterről meg­eresztett kapáslövése a jobb felső sa­rok mellett hagyta el a játékteret. 46. perc: Berki 22 méterről bombá­zott a kapura, de a középre tartó labdát Hanyecz elcsípte. 59. perc: Dumitru remek labdával ugratta ki Kátait. Az apró termetű csatár elől Fekete az utolsó pillanat­ban szögletre ^mentett. 68. perc: Pisont távoli lövése irányt változtatott egy hazai védőn. Az el­lenkező irányban mozduló Molnár már verve volt, de a labda centiméte­rekkel a túlsó kapufa mellett az alap­vonalon túlra gurult. - 70. perc: Torbavecz remek labdá­val szöktette Horváthot, aki még a kapust is kicselezte, de addig késleke­dett a lövéssel, míg a védők beérték és felszabadítottak. 72. perc: Egy villámgyors szarvasi ellentámadás végén Csalos 5 méterről a bal kapufát találta telibe. 75. perc: Nagy L. bal oldali beadá­sát Torbavecz elvétette, szerencsére a labda Horváth elé perdült, de ő 6 méterről a kapu mellé fejelte. 79. perc: Fütyü középre ívelt lab­dáját Dumitru csukafejessel küldte kapura, ám Hanyecz bravúrosan há­rított. Mindkét félidőben a nagy elszánt-' Sággal küzdő hazai csapat kezdemé­nyezett többet, diktálta az iramot. A könnyen zarvarba hozható szarva­si védők sokszor csak szabálytalansá­gok árán tudták megállítani a kiugró kecskeméti játékosokat. A vendégek láthatóan az egy pont reményében érkeztek, de szünet után felhagyták a csak védekezéssel törődő harcmodo­rukkal és így még élvezetesebb lett a játék. A hazaiak, bár egy fél szezonra való helyzetet elügyetlenkedtek, vé­gül megérdemelten tartották otthon a két pontot. Kitűnt: Endre, Dumitru, Horváth, illetve Hanyecz, Boda, Luzsák. Sz. Tóth Antal: Végig mezőnyfö­lényben játszottunk, sok helyzetet ki­hagytunk, még szerencse, hogy ez nem bosszulta meg magát. Pallagi Róbert: A több helyzetet kidolgozó kecskeméti csapat megér­demelten nyert. Sajnos a játékosaim már hetek óra formán kívül vannak. Szabó Etelka A Tiszaligetben elütötte a MÁ V a bajai „ SZOLNOKI MÁV MTE—BAJAI SK 1—0 (0—0) Szolnok, 200 n., y.i Marcsok (Tóth V., Lettrich), Szolnok: Ladányi — Kiss A., Ágh, Földi — Vadicska, Palla, Varga, Horváth Cs. — Hegedűs, Kecsmárik, Nagy. Edző: Szatmári János. Baja: Horváth D. — Szűcs, Mor­vái, Serényi, Horváth A. —: Evanics, Faddi, Tóth, Kovács I. — Schneider, Vén. Edző: Kincses Viktor. Csere: Horváth Cs. helyett Mészá­ros az 52., Nagy helyett Berényi a 61., Kovács helyett László a 75. percben. Gólszerző: Vadicska (jobb oldali be­adás után 8 méteres fejesből) 75. perc. Sárga lap: Ko.vács a 20. percben. ,,Zöld utat” kaptak a fiatalok a MÁY MIS B1. la, Horváth Cs., Kecsmank es Nagy kezdőként-lépett pályára,*-tehát á lén- * dülefa ftéü ’joggal elyárhatórVolf'~a" szolnokiak részéről. Úgy is indult a találkozó, hogy Kecsmárik elrobo­gott a bal oldalon, centerezését Nagy elől mentették a védők. Mintha a Ba­ja eddigi eredményeinek birtokában nem kezelte volna felnőttként a szol­noki „csikócsapatot”, amely soroza­tos rohamokkal tartósan Horváth D. kapuja előtt tartotta a labdát. A 10. percben már egy igazi ziccer is kima­radt: formás jobb oldali akció végén Vadicska beadására Hegedűs ütem- telenül ugrott, így az ötösről nem tu­dott vezetést szerezni. Az első ven­dégtámadás nem volt kevésbé veszé­lyes: Tóth kapu elé perdített átadása a menteni akaró Vadicska térdéről a felső lécet érintve hagyta el a játékte­ret. „Felébredt” a Duna-parti gárda, a lesgyanús helyzetből startoló Schneider belőtt labdáját Vén esté­ben nem találta el. Változatos játék, élénk iram volt a jellemző, kemény belemenésekkel tarkítva mindkét ol­bedobásával Hegedűs nyargalhatott a tizenhatoson belülre, ám a visszafu­tó' Faddi a lendítés pillanatában sze­relte. Fél óránál kezdett alábbhagyni a hazai lendület, a játék áttolódott a MÁV MTE térfelére, különösen a gyorsléptű Schneider okozott olykor zavart a védelemben, a 36. percben pedig Berényi lapos fejese pattant ki a jobb kapufa tövénél, fél percre rá Tóth tizennyolc méteres bombáját tolta léc fölé Ladányi jó érzékkel. A 40. percben pedig Ágh hazaadása tornáztatta meg a derék „portást”. Fordulás után Faddi fejesét fogta másodszorra a szolnoki hálóőr, az ellentámadás végén Kecsmárik ügyetlenkedett el egy lövőhelyzetet a bajai tizenhatoson. Az 52; percben Horváth D. kirúgása átpattant Ághon, az ajándék labdát Schneider gyatrán „hazaadta”, nem úgy Va­dicska, aki egy visszafejelést húsz mé­terről nagy erővel lőtt a bal alsó sa­rok irányába, a bajai kapus vetődve hárított. Hosszú percekig egymás hi­báiból éltek a csapatok, hozzá kell tenni, elég.rosszul,mert a, hálók to­vábbra is érintetlenek maradtak. Sze­rencsére Evanics 70. percben lőtt „gyilkos” erejű szabadrúgásánál is. Öt perc múlva mégis a Szolnok veze­tett, miután Hegedűs jobbról benye­sett labdáját az üresen hagyott Va­dicska íveit fejessel juttatta a kapuba, 1—0. Elkeseredett „offenzívát” indí­tott a Baja a pontmentésért, a hazai­ak egyszerű eszközökkel tisztogatták védőharmadukat, a hátralévő időben nem bíztak semmit a véletlenre. Győ­zelmük akár egy szépségtapasszal is felér az őszi szezonban elszenvedett kínos fiaskókon. Kitűnt: Vadicska, Földi, Mészáros, ill. Evanics, Morvái. Szatmári János: — Nehezen kihar­colt győzelmünk reményt adhat a lé­nyegesen jobb tavaszra. Kincses Viktor: — Sajnos csak 0—1 után hittük el, hogy kikaphatunk. Néder István AZ,NB n. KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 1. Csepel 15 11 1 3 29—14 23 2. DVTK 15 8 6 1 31—14 22 3. BVSC 15 8 4 3 22—17 20 4. NYVSC 15 7 4 4 23—8 18 ■5. Kaba 15 5 8 2 19—12 18 6. Bajai SK 15 6 5 4 13—11 17 7. Kbarc. 15 7 2 6 29—22 16 8. KSC 14 4 7 3 22—21 15 9. DMTE 15 5 4 6 16—19 14 10. Eger SE 14 5 3 6 21—20 13 11. Salg. Sík. 15 5 3 7 20—24 13 12. Szarvas 15 5 3 7 18—23 13 13. KTE 15 6 1 8 14—30 13 14. Szolnok 15 3 3 9 12—28 9 15. H.-Deko 14 3 2 9 15—22 8 16. Metripond 14 1 2 a 6—25 4 Az NB II. Keleti csoport további eredményei: Debreceni MTE—Kábái Egyetértés 1:1 (1:0) Salgótarjáni Sík­üveg—Csepel 0:2 (0:2), Metripond— Nyíregyházi VSC 0:0, Kazincbarcikai Vegyész—Hatvan-DEKO 3?2 (2:0), Eger—Diósgyőr 2:1 (0:0). LABDARUGÓ NB III. Miskén gólzápor sújtotta a Dózsát LABDARUGÓ NB I. Őszi első a Bp. Honvéd, osztályozás helyen a bajnoki-cím­védő ... • A Honvéd-rangadón nem bírt egymással a két csapat. Felvételünkön: Vidák lába lendül lövésre, mellette a félegyházi Loós (fehér mezben). Dömsödön kalapot emeltek a Kiskőrösnek MISKE—HATÁRŐR DÓZSA 7—1 (3-1) Miske, 1000 néző. Vezette: Holló. Miske: Jeszenovics — Jagicza, Földi, Pa­letta, Miskolczi, Goldschmidt, Csincsák, Pesti (Tóth), Bognár, Veres (Kiss), Pécsi. Edző: Molnár Ferenc. 4. perc: Csincsák 20 méterről, nagy gólt ragasztott a hálóba, 1—0. , 20. perc: Egy lepattanó labda Kvanduk elé került, aki nagy erővel a kapuba vágta, 1—-i; 31. perc: Pécsi 18 méteres szabadrúgásból ritkán látható szép gólt ért el, 2—1. 42. perc: Kezezes miatt 11 -eshez jutottak a hazaiak. A büntetőt Pesti értékesítette, 3—1,'. 55. perc: Földi egyéni akcióból szerzett gólt, 4—1,. 58. perc: Pécsi beadását1 Miskolczi fejelte a hálóba, 5—1. 70. perc: Földi a vendégkapuson átemelve növelte a miskei csapat előnyét, 6 —1. 81. perc: Bognár kicselezte a kifutó Verest, ,és közelről a hálóba passzolt, 7—U, A rninden csapatrészében jobb miskei gár­da megérdemelten győzött. A vendégjáteko- sok közül senkinek a teljesítményét nem le­het kiemelni. A 35. percben Laczinát a játék­vezető utánrúgásért kiállította. ' „ Kiss János KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD- MEZŐTÚRI HONVÉD 0—0 Kiskunfélegyháza, 600 néző. Vezette: Ma-. joros. Kkfh. Honvéd: Fekete R. — Tóth, Fekete Cs. Bánfi, Farkas, Domónics, Újfalusi, Lu- dasi, Hanga, Bagyinka, Loós (Fekete Zs.). Edző:.Iványi Mihály. I A két honvédcsapat mérkőzése kiegyenlí­tett erők küzdelmét hozta. A félégyháziak az utolsó percben kétszer is megszérezhették volna a vezetést, de Fekete Zsolt nem talált a hálóba. A leszerelő 12 házai játékos utoljá* ra öltötte magára a Félegyházi Honvéd me- zét. fim Kitűnt: Tóth, Újfalusi, Ludasi illetve Föl­deák, Ungi. DOMSOD—KISKÖRÖS 1—2 (0—1) Dömsöd, 200 néző. Vezette: Csonka, • Kiskőrös: Szentesi — Kőhalmi'II. (Szabó), Szlovák, Kőhalmi I., Szentpéteri, Beregszᣠszí , Szekér, Bischof, Szűcs, Pecznyik, Szirják (Verebélyi). Edző: Himer István. 25, perc: Szűcs közeli fejesét Lázár csak kiütni tudta, a kapusról kipattanó labdát ismét a középcsatár szerezte meg, aki másod­szorra nem hibázott, 0—1. 51. perc: Bischof labdáját Szirják fejessel továbbította Pecznyik felé. A csatár lőtt, a jól eltalált labdát a dömsödi kapus nem véd- hette, 0 -2. 57. perc: Rottenbiller kapta Ács labdáját, a felfutó középpályás lövése Szentesit érintve került a bal alsó sarokba, 1—2. 69. perc: A csereként beállt Szabó S. lövé­sét Szentesi helyett a jobb oldali kapufa „védte”. Víztócsákkal borított pályán hatalmas küzdelmet vívtak a csapatok. Az egy gólos elsőfélidei vezetés után, a hajrában a dömsö- diek nagy erővel küzdöttek az egyenlítésért, de nem tudták hibázásra kényszeríteni, az őket küzdőképességben is felülmúló kiskőrö­si gárdát. Kitűnt: Ács, Rottenbiller ill. Beregszászi, Bischof, Szűcs, Petznyik. Ifjúsági eredmény: Dömsöd—Kiskőrös 1--1. , Gál István Az NB III. Alföld-csoport állása 1. Miske 15 11 4 — 39—11 26 2. Kiskörös 15 9 4 2 25—11 22 3. Ceglédi H. 15 9 2 4 25—14 20 4. Csongrád 15 7 5 3 24—17 19 5. Mezőtúr 14 5 7 3 16—11 17 6. Gyula 14 5 5 4 15—17 15 7. Szegedi Dózsa 15 4 7 4 15—17 15 8. Dömsöd 14 5 4 5 22—23 14 9. Kkfházi H. 15 5 4 6 21—24 14 10. Dabas 15 5 4 6 20—27 14 11. Mczőkovácsh. 14 ■ 4 4 6 19—18 12 12. Orosháza 14 4 4 6 16—21 12 13. Nagyszénás 15 2 8 5 13-T-18 12 14. Kkdorozsma 15 3 4 8 14—25 10 15. Mezőhegyes 15 3' 3 9 16—27 9 16. Határőr D. 15 1 3 11 13—33 5 További eredmények: Szegedi Dózsa— Csongrád 0—-1, Mezőkovácsháza—Dabas 1—7-2, Ceglédi Honvéd—Nagyszénás 2—0, Orosháza—Gyula 2— 1, Kiskúndorozsma -—Mezőhegyes 1—1. Jövő csütörtökön ugyan még pó­tolják » korábban köd miatt félbe* szakadt. Videoton-Waltham— DVSC találkozót, de ami a főbb kérdéseket illeti, már mindegyikre adott a válasz, ázaz a labdarúgó- bajnokságban, az első osztályban őszi „aranyérmes” á Bp. Honvéd együttese. Ritka nagy iharcra lesz kilátás a tavaszi folytatásban, úgy tűnik, á Ferencváros lehet legfőbb kihivója a piros-fehér együttesnek a bajnoki címért való versenyfutás­ban. A legutóbbi első helyezett 0.. Dózsa szomorú helyen áll, ha most lenne vége a küzdelemnek, akkor d lila-fehérek osztályozom kénysze­rülnének • i|l|| A bajnokság 15. fordulójának eredményei: Videoton-Waltham— Siófok 3 — I, Rába ETO - Szeged SC 2—1, Vasas--Ferencváros 2 — 3, MÄ-VMy-Bp. Honvéd 2—4,j Békéscsaba—Újpesti Dózsa 3—1, Veszprém—Tatabánya 1—I, Váci Izzó—Pécsi MSC I—4, Bp.'Volán —Debreceni VSC 2—0. AZ NB I. ÁLLÁSA 1. Bp, Honvéd VS 11 2 27 10 24: 2 Ferencváros IS 10 2 3 ü 10 il 15 10 il 3 21­-14 H 4. Veszprém 15 6 7 2 16­-13 ;i9 S Tatabánya 15 ‘■6 6 3 18 15 j lijl 6 l*ecs, IS 8 4 6 18-13 II 7 Siófok IS 4 6 5 13­IS i 8. Békéscsaba i 15 6 2 7 ■ 20 Ü 9 MTK-VM ; 15: 5 4 P 19-22 14 III Kdha 1 IO 15 5 3 7 21­21 P H Vasas ^ ­15 S 2 8 21-26 9 12. Szeged 15 li 4 7 8-16 12 Éj V nimmt-tValth 14 4 3 7 17­21 14. Ú. DózsaV.-, > •15. il 9 18 27 10 H Debrece i 14 2 4 7-16 i s 16 Volán 15 4­u 16-31 l! MEGÜTUBtíMŰGÖ-BAJNOKSÁG Botrány Akasztón Egy szürkoló bokán rúgta a félegyházi Pappot KEREKEGYHÁZA—HARTA 1—0(1—0) 2”,% Kerekegyház 200 néző \ezette Miklós (Csenki. Fricska). KérekegyháZmüzmgeT^— Juhász,; Rét Vdtzi, ScniLth, Nags I (uz dag J. (Matúz), Gazdag A., Virágh. Óvári Herczeg i Orosz) f-d/ő: . Egyed Zoltán. Harta: Szabó-L. -^-.Pillái, Szabó I Radványi Hegedűs Iván ír dós, Takács, Csehi, Sümegi, Sebes­tyén*. Edző: Franczía László. I Gólszerző: Óvári (11-esből). Kitűnt: Réti, Vápzi, .Nagy J., Óvá­ri, illetve Radványi, Hegedűs. • Ifjúsági eredmény: Kerekegyháza - Marta 0—2. f KAC—IMÉLYK0T ü—I (Or—0)­Kiskunhalas, 200 néző. Vezette: Kereszthalmi (Kormányos,” Bá- nóczkí) KAC: Vágó',- Andricz, Jaszeno- vics, Dózsa, Molnár, Morvái. Csin­csák, Kaszap, Papp L. (Hegedűs), Csuka, Török. Edző: Tóth Janos. Mélykút: Kiss Vacskó, Kér* nya, Törők, Vnjnich, Hangya, Krá- nicz, Tápai, Ézsi (Juhász),- Papp, Píegel. Edző: Ónodi Tamás- Gólszerző: Hangya, Kitűnt: Vágó, Andricz, Kaszap, jllétve Török, Vpjnics, Papp. 1 Kiállítva: Piegelaz52. percben. Ifjúsági eredmény: KAC—Mély­kút 4—0- , TISZÁK ÉCSKE—IZSÁK O-0 Tiszakécske, 150 néző. Vezette: dr. Máttyus (Kara, Kecskés). Tiszakécske: Kovács rr- Zoboki, Gulyás, Domonics, Ézsiás B., Pálin­kás, Balta, Márton, Csorba, Tóth, Józsa (Varga), Edző: Önző István. Izsák: Holló — Czirkos, Jakus,- Trtlovi Kovács,' Mihályt .(Kiss), Csonka, Máté, Domokos (Illés), Barna, Benkő.' Edző: Száz Sándor. Kitűnt: Domonics,'Gulyás, illetve Jakus, Domokos, Csorba. Ifjúsági eredmény: Tiszakécske— Izsák 1—3 v ­SOLTVADKERT—KECEL 3—1(2—0) ; Soltvadkert, 300 néző. Vezette: Pákolicz (Dömény, Rogács). ■ Soltvadkert: Dobszai — Kovács, Csesznegi, K. Molnár, Bada (Juhász J.), Marton, Juhász L., Udvarhelyi, Marosi, Sztojka (Szabó Á.), Bor­boly. Edző: Dobszai Sándor. Kecel: Herczeg—Lajkó t, Láva- ti, Apró, Benedeczki, Lajkó Á., Ble­szák Cs. (Fiius), Császár, Doszpod, Bleszák G., Bleszák Zs. Edző: Zseni­ben János. Gólszerzők: Juhász L (3), illetve Császár. ' Kitűnt: Csesznegi, Juhász L„ illet­ve Bleszák Cs., Császár. Ifjúsági eredmény: Soltvadkert— Kecel 4—1, BAJAI TSZ SK— HELVÉCIA 1—1,(1—I) Baja, 150 néző. Vezette: Sendula (Farkas, Berger). Baja: Faldum & Bohös, Gyenei, Éber, Harsány!, Moóri, Rácz. Panko- vics, Vörös (Margit Zs.), Németh (Csehok), Agatícs. Edző: Vargalmre. Helvécia: Kovács — Kulman, Máté, Golovics, Nagy, Joszt, Andó, Oláh (Domokos), Mata. Szabó B , Csorba. Edző: Losonca Gólszerzők: Harsányt, illetve Ma­la,­A Helvécia szerezte meg a veze­tést, Mata szögletből érintés nélkül elért góljával. . Kitűnt: Éber, Harsányt, Moóri, il­letve Máta, Nagy,»Golovics. Ifjúsági eredmény: Baja—Helvé­cia 1— AKASZTÓ—KTK . 0—2 (0—2) félbeszakadt ■. Akasztó, 200 néző. Vezette: Nagy L. (Milassin György). Akasztó: Markó —Juhász, Tóth T.,Szemenyet, Tótit J„ Dusnoki, Lengyel (Polánszki), Balogh, La- báth, Nagy T„ Pásztor. Edző: Biácsi Sándor KTK: Cseh — Karsai. Papp, Se­bestyén, Jéga. Doroghy. Varga, Csa­ját, Ben Se, Kocsid, Cserntk. Edző: j Villányi Csaba. .. Gólszerzők: Dorogliy, Kocsis. * Az !|! percben 'a 7-es számú akasztói játékos megrúgta afelegy- házi kapust, nőre Papp odafutott és törlesztett. Ezután egy néző bero­hant a pályára és bokán rúgta a kis- kunfélegyháziak játékosát, Pappot. A történtek után a játékvezető lefúj­ta a mérkőzést és az öltözőben kö­ztölte, hogy Papp Zoltánt kíállított- nak tekinti Ifjúsági eredmény: Akasztó— KTK5,1. . LAJOSMIZSE—KALOCSA 2-1 (1-1): ’ “ Lajosmizse, 200 néző; Vezette: Ig- nácz (Gyövai, Undi). Lajosmizse: Csontos— Tóth A., Csima, Juhász, Szaiai, Mátéi I (TJlicska). Lázár, Mátéfi A., Szabó, Árva(Bardnyi), Tóth J,,Edzö; Törő Sándor, Kalocsa: Szép Sf~ Bolvári (Berta), Márton, Farkas S., Markó, Mata (Keszthelyi), Farkas Z, Facskó, Hepp, Aradi, Kollár. Edző: Tamás Ferenc. Gólszerzők: Juhász, Mátéfi 1.., il- \ lelve Farkas Z. . . Kitűnt í Lajosmizse csapata, illet­ve Bolvári, Farkas Z. Ifjúsági eredmény: Lajosmizse— Kalocsa 0—9. BÁCSALMÁS—FÁJSZ Bácsalmás, 150 néző. Vezette: Kondász (dr. Bozóki, Miklósa). Bácsalmás: Májer — Állaga. Pri- kidánovícs, Pencz, Tapíska, Till, Schneider, Kővári P., Sárközi, Tem- rner. Lakatos (Nincsevics). Edző: Szőcs Lázár.­Fajsz Nagy.— Búd m it/ Hege­dűs, Óbéri, Csaplovics, Nagy G., Margit (Szabadig - “Szűcs (Csupor L.), Jagicza, Arányos, Csupor B. Edző: Kráczer László.. Gólszerzők: Kővári, illetve Ara­nyos. Kitűnt: ‘ Príkidánovics, Kővári, Sárközi, illetve Csaplovics, | Ara- , nyos. Ifjúsági eredmény: Bácsalmás— Fájsz 3—0. A megyei L osztályú bajnokság állása |í| Fájsz Ü 9 6 30 24 !|§| Tiszaícécske- Ü ■ & 3 i 27­- 13 ií Kerekegy haza 15 7 4 4 iil-24 18 4. Kalocsa 14 "■& 2' 4 27­-16 ■ 'Í&­%3. Mélyfcát ' Ü 1$, 6 li 26­-21 il 6, Uarta m 4. 4 liü |l i ly JLajosmizse 0 fe: 5 :2ö ' | ft. Heivéda' '-14 im 4 '3 26­•21 | 9. Izsák .' >14, 5 & 4 26­14 ii i 10. Bajai Tsz SK 4 6-5: Éli 14 5Í|. Bácsalmás ;-!5; 4 'f iß 15­20 13>­12. Akasztó !3 M Ä 20­■26 13. Kiskunhalas iÄ 4 2 9 23­11 10> Soltvadkcit Ki :::4-’ 8 Ä m m 15. KIK. 14 2 '4v 8 ül ■2S< . i lő.Kecel ;I5­KI «V m 19­3 A tünket ifjúsági bajnokság állása 1. Kalocsa VI5 11 2 2‘ 57­üli 24 | 2- KÁC , 15 il 4 52­21, 24 '3. Kerekegyháza pl íó 1 Ü 42— 26 21'v­14. Hajfá • 15 9 ■T :;5 Üi 24 19 5. Bajai Tsz SK 1 ' II S .2 5 30­Sil 18 6; Bácsalmás Í5; .* i 6 24r 29 mi-,. % Soltvadkert .•15-, im m ili 'W*­16 ■ i S Mélykáj ‘ : IS. m £ :7 25­M­Ili-9/ Izsák : 14 6 3, 25­30 10. Akasztó L5 :6 2 7 13­• 16 14 :) j.v Tiszakécske, 15 .5 4 S ten 35 '14 | 12, Helvécia' 14 |í' rÁl 5 20 14 1 13, Kecel IÜ 2 9 18­í4. Lajosmizse 15 i­4 9 Ül '37 5 m® 15. KTK YJ5 ’’5 ; 10 19­47 5 |||| Fájsz 15 is 12 13­56 4 A tudósításokat Árvái Mihály (Kis­kunhalas), Zsikla Ottó (Kerekegyháza), Molnár József (Bácsalmás). Csesznegi Lajos (Soitvadrart), Kastély János (Akasztó), Fuchs György ( Baja), Baji Mi­hály (Tiszakécske), Juhász Mihály (La- josmizse) készítette. A GÓLLÖVŐLISTA ÉLMEZŐNYE: 13 gólos: Barna (Izsák). 12 gólos: Ézsiás B. (Tiszakécske). 11 gólos: Mata (Helvécia). 9 gólos: Herczeg (Kerekegyháza). 8 gólos: Margit Cs. (Fájsz i. Övári (Ke­rekegyháza). 7 gólos: Lengyel (Akasztó). Feladó neve: Megrendelő „sü?eíyég nélkül feladható) Lakcíme: POSTAHIVATAL POSTASZOLGÁLATI HELYBEN